Povezane vesti

Dva dana pred njegovu hospitalizaciju smo pili piće: Irfan Mensur u suzama otkrio sve o njegovim poslednjim danima Branka…

Dva dana pred njegovu hospitalizaciju smo pili piće: Irfan Mensur u suzama otkrio sve o njegovim poslednjim danima Branka…

Kurir 27.07.2022
Naš legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini posle duge bolesti, a njegove kolege su skrhane zbog ove vesti. Glumac Irfan Mensur je neutešan što su nas u samo godinu dana napustili ljudi s kojima je, kako kaže, proveo čitav život. -… »
Prva uloga branka cvejića bila je o stradanju srpske dece: U tom zločinu stradalo je oko 2.800 ljudi i zauvek će ostati…

Prva uloga branka cvejića bila je o stradanju srpske dece: U tom zločinu stradalo je oko 2.800 ljudi i zauvek će ostati…

Kurir 27.07.2022
Legendarni glumac Branko Cvejić preminuo je sinoć u 76. godini nakon kraće bolesti. Branko je za života imao veliki broj zapaženih uloga u domaćim filmovima i serijama, od kojih mu je svakako jedna od najzapaženijih uloga Baneta Bumbara u seriji… »
Išao je sa mnom na medeni mesec: Irfan Mensur otkriva nepoznate detalje iz života Branka Cvejića: "Kritikovao sam ga kad smo…

Išao je sa mnom na medeni mesec: Irfan Mensur otkriva nepoznate detalje iz života Branka Cvejića: "Kritikovao sam ga kad smo…

Blic 27.07.2022
Jedan od najbližih prijatelja i kolega pokojnom Branku Cvejiću zasigurno je Irfan Mensur koji drhtavim glasom danas priča o glumcu. Njih dvojica su bili bliski prijatelji i možda jedan odposlednjih kolega koje je Branko video pre nego što su ga… »
Veliki gubitak prijateljstva koje je trajalo pola veka: Svetlana Bojković ne krije bol zbog smrti Branka Cvejića

Veliki gubitak prijateljstva koje je trajalo pola veka: Svetlana Bojković ne krije bol zbog smrti Branka Cvejića

Večernje novosti 27.07.2022
DOAJEN srpskog glumišta Branko Cvejić preminuo je u 75. godini, a njegove kolege su ovu vest dočekale u šoku, pa većina jedva smogne snage da kaže po koju reč o svom Cveji. Foto: Printskrin Među onima koji su bili najbliži sa njim je i glumica… »
Ljubi te tvoja nepogoda Reči Sergeja Trifunovića o Branku Cvejiću najbolje opisuju kakav je glumac bio: "putuj maji debeji"

Ljubi te tvoja nepogoda Reči Sergeja Trifunovića o Branku Cvejiću najbolje opisuju kakav je glumac bio: "putuj maji debeji"

Blic 27.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je sinoć u Beogradu u 75. godini. Od njega se dirljivom porukom na društvenim mrežama oprostio i Sergej Trifunović. Sergej je iskoristio ovu priliku i da pomene neke od najznačajnijih imena srpskog glumišta, koji više… »
Srbija, pozorište i televizija: Odlazak glumca Branka Cvejića, voljenog „Baneta Bumbara"

Srbija, pozorište i televizija: Odlazak glumca Branka Cvejića, voljenog „Baneta Bumbara"

BBC News 27.07.2022
U Beogradu je u 75. godini preminuo poznati pozorišni i televizijski glumac Branko Cvejić, nekadašnji upravnik Jugoslovenskog dramskog pozorišta. „Tog 26. jula 2022. godine, broj zaraženih od korona virusa se naglo povećao u Srbiji, u Hrvatskoj je… »
Srbija, pozorište i televizija: Odlazak glumca Branka Cvejića, voljenog „Baneta Bumbara"

Srbija, pozorište i televizija: Odlazak glumca Branka Cvejića, voljenog „Baneta Bumbara"

Južne vesti 27.07.2022
Fonet/Nebojša Babić/JDP Branko Cvejić „Tog 26. jula 2022. godine, broj zaraženih od korona virusa se naglo povećao u Srbiji, u Hrvatskoj je otvoren grandiozni Pelješki most, rat u Ukrajini ušao je u šesti mesec, a u Beogradu je u 75. godini… »
Prvu i poslednju ulogu je odigrao kod mene! Siniša Pavić utučen zbog smrti Branka Cvejića: S likom Listera je pokazao…

Prvu i poslednju ulogu je odigrao kod mene! Siniša Pavić utučen zbog smrti Branka Cvejića: S likom Listera je pokazao…

Kurir 27.07.2022
Legendarni glumac Branko Cvejić napustio nas je u 75. godini, a njegovi saradnici, prijatelji i kolege pogođeni su njegovom smrću, te se prisećaju njegovog života i dela. Scenarista Siniša Pavić može se smatrati jednim od glavnih "krivaca" za… »
Cveki, zauvek si deo mog života: Mirjana Karanović neutešna zbog smrti Branka Cvejića! Od njenih reči suze same idu…

Cveki, zauvek si deo mog života: Mirjana Karanović neutešna zbog smrti Branka Cvejića! Od njenih reči suze same idu…

Kurir 27.07.2022
Smrt legendarnog glumca Branka Cvejića, koji je preminuo juče u 75. godini, potresla je domaću javnost, a posebno njegove kolege i prijatelje. Srpski glumci se masovno opraštaju od cenjenog kolege i prijatelja, a među njima je i Mirjana Karanović… »
Krv nije voda! Ovo je otac branka cvejića: Bio je jedan od najvećih umetnika u jugoslaviji, od njegove biografije zastaje…

Krv nije voda! Ovo je otac branka cvejića: Bio je jedan od najvećih umetnika u jugoslaviji, od njegove biografije zastaje…

Kurir 27.07.2022
Glumac Branko Cvejić je preminuo u 75. godini, a iza njega je ostala impresivna karijera u pozorištu i na televiziji. Bio je upravnik Jugoslovenskog dramskog pozorišta, a najpoznatiji je po ulozi Baneta Bumbara iz serije "Grlom u jagode". Mlađe… »
Pili smo piće u bolnici dva dana pred smrt: Glumac Irfan Mensur o smrti kolege i prijatelja Branka Cvejića

Pili smo piće u bolnici dva dana pred smrt: Glumac Irfan Mensur o smrti kolege i prijatelja Branka Cvejića

Večernje novosti 27.07.2022
GLUMAC Branko Cvejić preminuo je u 76. godini, a vest o njegovoj smrti potresla je brojne njegove kolege. Foto: I. Marinković/ATA Prva se oglasila glumica Mira Banjac koja je otkrila da "nije radila sa njim, već je bila prijateljica, i volela celu… »
Mira Banjac slomljena zbog smrti branka cvejića: Volela sam njegovu porodicu i njega, bio je divan kolega

Mira Banjac slomljena zbog smrti branka cvejića: Volela sam njegovu porodicu i njega, bio je divan kolega

Večernje novosti 27.07.2022
GLUMAC Branko Cvejić preminio je juče u 75. godini, a mnogi su slomljeni zbog odlaska legendarnog Baneta Bumbara. Foto V. Danilov Smrt legendarnog glumca za svega nekoliko sekundi slomila je celo područje bivše Juge, koje će zauvek pamtiti čuvenu… »
Više nemam mnogo vremena! Ovako je čuveni Lister govorio pred smrt o bolesti: Branko Cvejić mladima poslao važnu poruku!

Više nemam mnogo vremena! Ovako je čuveni Lister govorio pred smrt o bolesti: Branko Cvejić mladima poslao važnu poruku!

Kurir 27.07.2022
Glumca Branka Cvejića (75) javnost najviše pamti kao Listera iz "Porodičnog blaga" i Simonovića iz "Bele lađe", a mnogi ga se sećaju i po ulogama u ostvarenjima "Sinđelići", "Jagoda u supermarketu" i "Biće bolje". Glumac nas je napustio sinoć u… »
"Te 2022.: Godine umro je Branko Cvejić" Iza njega je ostala porodica, publika, brojne uloge i poruka mladima: "treba ceniti…

"Te 2022.: Godine umro je Branko Cvejić" Iza njega je ostala porodica, publika, brojne uloge i poruka mladima: "treba ceniti…

Blic 27.07.2022
“Te, 1975. godine” - rečenica kojom je počela serija "Grlom u jagode" postala je kultna, a nju je pored ostalih svojom ulogom obojio Branko Cvejić. Mnoge generacije odrasle su uz Baneta Bumbara kome je udahnuo život, a on će upravo kroz tu ulogu… »
Preminuo glumac Branko Cvejić

Preminuo glumac Branko Cvejić

Danas 27.07.2022
U Beogradu je preminuo glumac Branko Cvejić, dugogodišnji član i bivši direktor Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Rođen je 1946. u kući operskog pevača Žarka Cvejića, pa je već kao beba puzao kroz zakulisne tajne pozorišta, a jedne večeri u… »
"Ako te na šalteru ne prepoznaju, pitanje je kako radiš posao": Ovako je Branko Cvejić govorio o popularnosti

"Ako te na šalteru ne prepoznaju, pitanje je kako radiš posao": Ovako je Branko Cvejić govorio o popularnosti

Blic 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je danas u 75. godini, a iza sebe je ostavio bogatu glumačku biografiju. Nema toga ko nije uživao u barem jednoj pozorišnoj il TV ulozi Branka Cvejića. Popularnost je stekao svojim glumačkim talentom i nenametljivim… »
"Žao mi je, mnogo sam volela njegovu porodicu" Oglasila se Mira Banjac nakon smrti Branka Cvejića

"Žao mi je, mnogo sam volela njegovu porodicu" Oglasila se Mira Banjac nakon smrti Branka Cvejića

Blic 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini, saznaje "Blic". Vest da je umro glumac Branko Cvejić potvrdili su iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Popularna glumica Mira Banjac oglasila se povodom smrti kolege, te je otkrila da iako nije radila sa… »
Preminuo glumac Branko Cvejić

Preminuo glumac Branko Cvejić

Večernje novosti 26.07.2022
PREMINUO je srpski glumac Branko Cvejić u 75. godini. Foto V. Danilov Početkom meseca objavljeno je da je u teškom stanju zbog problema sa debelim crevom i vodom u plućima. Cvejić je još od ranije imao problem sa plućima, odnosno sa srcem. Ostaće… »
Umro glumac Branko Cvejić: Čuveni Bane Bumbar nas napustio u 75. godini

Umro glumac Branko Cvejić: Čuveni Bane Bumbar nas napustio u 75. godini

Blic 26.07.2022
Danas je u Beogradu, posle kraće bolesti u 75. godini preminuo Branko Cvejić, čuveni glumac, saznaje "Blic". Ovu vest potvrdili su iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. "Danas je u Beogradu preminuo naš kolega, prijatelj, glumac Branko Cvejić… »
Biografija branka cvejića: Proslavio se u seriji "Grlom u jagode", ceo život voleo suprugu Vesnu, iza sebe ostavio decu i…

Biografija branka cvejića: Proslavio se u seriji "Grlom u jagode", ceo život voleo suprugu Vesnu, iza sebe ostavio decu i…

Blic 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini, saznaje "Blic". Vest da je umro glumac Branko Cvejić potvrdili su iz Beogradskog dramskog pozorišta. Glumac Branko Cvejić (75) najpoznatiji je po ulozi Baneta Bumbara u seriji "Grlom u jagode", dok ga se… »
Branko Cvejić je suprugu Vesnu upoznao tokom studentskih dana, a njihova ljubavna priča je sve raznežila: "Ona je doktor…

Branko Cvejić je suprugu Vesnu upoznao tokom studentskih dana, a njihova ljubavna priča je sve raznežila: "Ona je doktor…

Blic 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini, saznaje "Blic". Vest da je umro glumac Branko Cvejić potvrdili su iz Beogradskog dramskog pozorišta. Iza sebe je ostavio suprugu Vesnu, ćerku Bojanu, sina Žarka, ali i unuku Zoru. Suprugu Vesnu upoznao… »
Deca Branka Cvejića su završili najviše škole: Sin je profesor, a ćerka živi u Briselu i evo čime se bavi

Deca Branka Cvejića su završili najviše škole: Sin je profesor, a ćerka živi u Briselu i evo čime se bavi

Blic 26.07.2022
Istaknuti dramski umetnik Branko Cvejić preminuo je u 75. godini života i iza sebe ostavio veliki broj uloga kako na filmu, serijama, tako i u pozorištu. Osim uspešnih uloga, Branko iza sebe je ostavio neutešnu porodicu. Suprugu Vesnu, te ćerku… »
"Čuo sam da mu je jako loše, mnogo mi je žao" Poznate kolege se oglasile nakon smrti Branka Cvejića, od bola jedva izustili…

"Čuo sam da mu je jako loše, mnogo mi je žao" Poznate kolege se oglasile nakon smrti Branka Cvejića, od bola jedva izustili…

Blic 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godini, saznaje "Blic". Vest da je umro glumac Branko Cvejić potvrdili su iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Sada su se kroz suze oglasile brojne Brankove kolege. Lidija Vukićević još uvek je zatečena… »
(Foto) ljubav im je trajala pet decenija: Ovako izgleda supruga Branka Cvejića koja je pored glumca bila do poslednjeg…

(Foto) ljubav im je trajala pet decenija: Ovako izgleda supruga Branka Cvejića koja je pored glumca bila do poslednjeg…

Blic 26.07.2022
Glumac Branko Cvejić preminuo je u 75. godni života u Beogradu. Priznatom umetniku je do poslednjeg trenutka, najveća podrškabila supruga Vesna, sa kojom se upoznao još kao student. Branka Cvejića proslavila je uloga Baneta Bumbara u čuvenoj seriji… »
Ja više nemam mnogo vremena: Ovako je Branko Cvejić govorio o svom zdravlju pre smrti

Ja više nemam mnogo vremena: Ovako je Branko Cvejić govorio o svom zdravlju pre smrti

Večernje novosti 26.07.2022
POZNATI glumac Branko Cvejić preminuo je danas. Foto: Printskrin On je bio hitno hospitalizovan nakon što mu je pozlilo tokom probe u pozorištu, a iako je bio stabilno, bio je u veoma teškom stanju, te je nažalost, izgubio bitku. Branko Cvejić… »

Vesti dana »