Povezane vesti

Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, takmičim se protiv šestogodišnjaka

Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, takmičim se protiv šestogodišnjaka

Politika pre 15 dana
Američki predsednik Džozef Bajden (81) iskoristio je tradicionalnu svečanu večeru sa novinarima održanu siboć kako bi "prozvao" svog republikanskog rivala Donalda Trampa (77) zbog nezrelosti, a našalio se i na račun vlastite poodmakle dobi… »
Biden podbadao Trumpa na predizbornoj novinarskoj večeri

Biden podbadao Trumpa na predizbornoj novinarskoj večeri

Al Jazeera pre 15 dana
Stotine demonstranata pozivalo je novinare na bojkot događaja i uzvikivalo protiv dužnosnika dok su ulazili. Američki predsjednik Joe Biden tradicionalno je podbadao političke protivnike i šalio se na račun novinara u subotu navečer na godišnjoj… »
"Ja sam odrastao čovek koji se bori protiv šestogodišnjaka" Bajden ismejao Trampa pred novinarima, nastao totalni haos…

"Ja sam odrastao čovek koji se bori protiv šestogodišnjaka" Bajden ismejao Trampa pred novinarima, nastao totalni haos…

Kurir pre 15 dana
Američki predsednik Džo Bajden podsmevao se političkim protivnicima i šalio se na račun novinara u subotu uveče na godišnjoj večeri Udruženja dopisnika Bele kuće dok su demonstranti ispred kritikovali njegovu podršku ratnom sukobu u Izraelu… »
"Da, Godine su problem": Bajden iskoristio svečanu večeru da isproziva Trampa: "Ja sam odrastao čovek, a takmičim se protiv…

"Da, Godine su problem": Bajden iskoristio svečanu večeru da isproziva Trampa: "Ja sam odrastao čovek, a takmičim se protiv…

Blic pre 15 dana
Američki predsednik Džozef Bajden (81) iskoristio je tradicionalnu svečanu večeru sa novinarima održanu sinoć kako bi "prozvao" svog republikanskog rivala Donalda Trampa (77) zbog nezrelosti, a našalio se i na račun vlastite poodmakle dobi… »
Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, a takmičim se protiv šestogodišnjaka

Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, a takmičim se protiv šestogodišnjaka

Nova pre 15 dana
Američki predsednik Džozef Bajden (81) iskoristio je tradicionalnu svečanu večeru sa novinarima održanu siboć kako bi "prozvao" svog republikanskog rivala Donalda Trampa (77) zbog nezrelosti, a našalio se i na račun vlastite poodmakle dobi… »
Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, takmičim se protiv "šestogodišnjaka"

Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, takmičim se protiv "šestogodišnjaka"

RTS pre 15 dana
Američki predsednik Džozef Bajden iskoristio je tradicionalnu svečanu večeru sa novinarima kako bi "prozvao" Donalda Trampa zbog nezrelosti, a našalio se i na račun vlastite poodmakle dobi. Džozef Bajden (81) opisao je Donalda Trampa (77) kao… »
Bajden udario na Trampa! Pale prozivke: Pomenuo i neviđeni skandal!

Bajden udario na Trampa! Pale prozivke: Pomenuo i neviđeni skandal!

Mondo pre 15 dana
U govoru pred skoro 3.000 novinara, javnih ličnosti i političara, Bajden je dodao da su godine jedino što im je zajedničko. U govoru pred skoro 3.000 novinara, javnih ličnosti i političara, Bajden je dodao da su godine jedino što im je zajedničko… »
Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, takmičim se protiv šestogodišnjaka

Bajden o Trampu: Ja sam odrastao čovek, takmičim se protiv šestogodišnjaka

Vesti online pre 15 dana
Američki predsednik Džozef Bajden (81) iskoristio je tradicionalnu svečanu večeru sa novinarima održanu sinoć kako bi “prozvao” svog republikanskog rivala Donalda Trampa (77) zbog nezrelosti, a našalio se i na račun vlastite poodmakle dobi… »
Bajden zbija šale na sopstveni račun, ali "pecne" i Trampa

Bajden zbija šale na sopstveni račun, ali "pecne" i Trampa

B92 pre 15 dana
Bajden je iskoristio događaj kako bi ismevao republikanskog rivala Donalda Trumpa zbog nezrelosti, a našalio se i na račun vlastite poodmakle dobi i pred novinarima u Vašingtonu. "Da, godine su problem. Ja sam odrastao čovek, takmičim se protiv… »
Bajden opet "prozvao" Trampa: Takmičim se protiv šestogodišnjaka, ja sam odrastao čovek

Bajden opet "prozvao" Trampa: Takmičim se protiv šestogodišnjaka, ja sam odrastao čovek

Euronews pre 15 dana
Američki predsednik Džozef Bajden (81) iskoristio je tradicionalnu svečanu večeru sa novinarima održanu siboć kako bi "prozvao" svog republikanskog rivala Donalda Trampa (77) zbog nezrelosti, a našalio se i na račun vlastite poodmakle dobi… »

Vesti dana »