Povezane vesti

"Deda me je pitao zašto je nisam uzela" Strašna ispovest komšinice koja je među poslednjima videla Danku: "Osećam se…

"Deda me je pitao zašto je nisam uzela" Strašna ispovest komšinice koja je među poslednjima videla Danku: "Osećam se…

Kurir 08.04.2024
Malena Danka Ilić (2) ubijena je 26. marta ove godine u 13.52 sati u Banjskom Polju. Za svirepo ubistvo osumnjičeni su Srđan Janković (50) i Dejan Dragijević (50) radnici JKP "Vodovod" iz Bora. Njima je određen pritvor do 30 dana zbog teškog… »
Nastavlja se potraga za telom ubijene Danke Ilić duž Zlotske reke

Nastavlja se potraga za telom ubijene Danke Ilić duž Zlotske reke

Politika 08.04.2024
Pripadnici Sektora za vanredne situacije i Gorske službe spasavanja danas su nastavili pretraživanje Lazarevog kanjona i celokupnog područja duž Zlotske reke u potrazi za telom male Danke Ilić. Izveštač Tanjuga sa lica mesta kaže da novih… »
"Uzeli su noževe i cipele" Majka i supruga Dejana i Radeta otkrila šta se dešavalo u kući: Pomenula i porodicu ubijene…

"Uzeli su noževe i cipele" Majka i supruga Dejana i Radeta otkrila šta se dešavalo u kući: Pomenula i porodicu ubijene…

Kurir 08.04.2024
Svetlana Dragijević, majka uhapšenog Dejana I preminulog Dalibora, oglasila se prvi put posle stravičnih dešavanja o kojima bruji cela nacija, a tiče se nestanka male Danke Ilić iz Bora, u čije ubistvo su umešani upravo članovi njene porodice… »
"Otac grcao u suzama, majka rekla jedno - svi smo se začudili": Kurir na mestu na kom je mala Danka poslednji put viđena…

"Otac grcao u suzama, majka rekla jedno - svi smo se začudili": Kurir na mestu na kom je mala Danka poslednji put viđena…

Kurir 08.04.2024
U Banjskom polju posle toliko dana sve je mirno, međutim meštani ovog mesta još uvek se svaki dan bude i ležu sa istom nadom, da će se mala Danka Ilić (2) nekada vratiti roditeljima. Međutim, od momenta od kada je objavljena tragična vest da je… »
Kako su ubice Danke Ilić uspele da premeste telo sa deponije? Major Otović Pjanović otkrila detalje istrage: "Imali su…

Kako su ubice Danke Ilić uspele da premeste telo sa deponije? Major Otović Pjanović otkrila detalje istrage: "Imali su…

Kurir 08.04.2024
Major policije Bojana Otović Pjanović objasnila je kako su osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić tokom istrage premestili telo na drugu lokaciju. Kako je major nedavno objasnila, Srđan Janković i Dejan Dragijević bili su osumnjičeni od drugog dana… »
Na saslušanje ide i majka osumnjičenog; Traje potraga za telom male Danke

Na saslušanje ide i majka osumnjičenog; Traje potraga za telom male Danke

Dnevnik 08.04.2024
Policija i dalje traga za telom male Danke Ilić. Pretraživana je Lazareva pećina koja se nalazi kod sela Zlot, Lazarev kanjon, kao i celokupno područje duž Zlotske reke. Kako saznaje Kurir, majka D.D., osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić, biće… »
Žena koja je poslednji put videla Danku u Banjskom Polju: "Da sam je uzela u naručje danas bi bila živa"

Žena koja je poslednji put videla Danku u Banjskom Polju: "Da sam je uzela u naručje danas bi bila živa"

Telegraf 08.04.2024
" Dankin deda me je pitao zašto je nisam uzela. Rekla sam da sam mislila da je neko sa njom. Osećam se krivom i odgovornom- kaže S. M. Malena Danka Ilić (2) ubijena je 26.marta ove godine u 13.52 sati u Banjskom Polju. Za svirepo ubistvo osumnjičeni… »
Šta su ubice uradile sa dankinim telom: Sudski veštak otkrio šta je ključno u potrazi

Šta su ubice uradile sa dankinim telom: Sudski veštak otkrio šta je ključno u potrazi

Mondo 08.04.2024
Sudski veštak Radoslav Radosavljević komentarisao je potragu za telom ubijene Danke Ilić. Sudski veštak Radoslav Radosavljević komentarisao je potragu za telom ubijene Danke Ilić. Potraga za telom devojčice Danke Ilić (2) i dalje traje, policija… »
Na ovom mestu je Danka poslednji put viđena! Posetili smo dvorište iz kojeg je devojčica nestala pre smrti

Na ovom mestu je Danka poslednji put viđena! Posetili smo dvorište iz kojeg je devojčica nestala pre smrti

Mondo 08.04.2024
Ekipa MONDO portala obišla je mesto gde je nestala devojčica Danka Ilić. Ekipa MONDO portala obišla je mesto gde je nestala devojčica Danka Ilić. Sistem "Pronađi me" korišćen je prvi put u Srbiji u utorak 26. marta oko 19 časova kada su građani… »
Da sam bila napolju, zaustavila bih Danku! Komšinica videla devojčicu pre nestanka: Sebe krivim od prvog dana

Da sam bila napolju, zaustavila bih Danku! Komšinica videla devojčicu pre nestanka: Sebe krivim od prvog dana

Mondo 08.04.2024
Komšinica koja je videla Danku Ilić pre nestanka komentarisala je slučaj ubistva devojčice. Komšinica koja je videla Danku Ilić pre nestanka komentarisala je slučaj ubistva devojčice. Potraga za telom ubijene Danke Ilić (2) i dalje traje, a… »
Monstruozan plan! 14 dana potrage za telom devojčice, svi se pitaju samo jedno! I kada je suočen sa istinom, neće da kaže…

Monstruozan plan! 14 dana potrage za telom devojčice, svi se pitaju samo jedno! I kada je suočen sa istinom, neće da kaže…

Kurir 08.04.2024
Ni posle 14 dana danonoćne potrage posmrtni ostaci dvogodišnje devojčice iz Bora nisu pronađeni, pa se nameće pitanje - zašto osumnjičeni ne žele da otkriju šta su uradili sa telom. Telo devojčice Danke Ilić (2) iz Bora ni posle 14 dana… »
Ta porodica ima bunker pored kuće! Meštanin sela kod Bora o ubistvu Danke: To ni džukele ne bi uradile

Ta porodica ima bunker pored kuće! Meštanin sela kod Bora o ubistvu Danke: To ni džukele ne bi uradile

Mondo 08.04.2024
Meštanin sela Zlot, Rade, komentarisao je potragu za telom ubijene Danke Ilić. Meštanin sela Zlot, Rade, komentarisao je potragu za telom ubijene Danke Ilić. Meštanin sela Zlot, Rade, komentarisao je potragu za telom ubijene devojčice Danke Ilić… »
Posle hapšenja osumnjičenih za ubistvo Danke Ilić, policija pretražuje Lazarevu pećinu, kanjon i tok Zlotske reke (VIDEO)

Posle hapšenja osumnjičenih za ubistvo Danke Ilić, policija pretražuje Lazarevu pećinu, kanjon i tok Zlotske reke (VIDEO)

Insajder 08.04.2024
Od četvrtka, 4. aprila, kada su uhapšena dvojica osumnjičenih za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić iz Bora, policija traga za telom devojčice. Od juče se pretražuju Lazareva pećina, kanjon i celokupno područje duž Zlotske reke. Bez rezultata… »
Kako su dankine ubice premestile telo sa deponije, iako su bili osumnjičeni? Majorka Otović Pjanović odgovorila na pitanje…

Kako su dankine ubice premestile telo sa deponije, iako su bili osumnjičeni? Majorka Otović Pjanović odgovorila na pitanje…

Blic 08.04.2024
Majorka policije Bojana Otović Pjanović objasnila je gostujući u emisiji "Jasno. Kao dan!" na "Blic" televiziji kako su osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić tokom istrage premestili telo na drugu lokaciju. Kako je majorka nedavno objasnila, Srđan… »
"Dejan je rekao ko mu je pomogao" Major policije o smrti brata osumnjičenog za ubistvo Danke: Ostajemo bez jednog ključnog…

"Dejan je rekao ko mu je pomogao" Major policije o smrti brata osumnjičenog za ubistvo Danke: Ostajemo bez jednog ključnog…

Kurir 08.04.2024
"Ostajemo bez jednog ključnog svedoka, ali imamo dovoljno materijalnih dokaza. Svakako će se uzeti u obzir njegova izjava", izjavila je majorka policije Bojana Otović Pjanović govoreći o Daliboru Dragijeviću, bratu osumnjičenog Dejana Dragijevića… »
"Ostajemo bez ključnog svedoka" Majorka policije se oglasila: U tom telu se krije prava istina!

"Ostajemo bez ključnog svedoka" Majorka policije se oglasila: U tom telu se krije prava istina!

Mondo 08.04.2024
Majorka policije Bojana Otović Pjanović otkrila je kako će na istragu o ubistvu Danke Ilić uticati smrt brata D.D. koji je bio jedan od četvorice osumnjičenih. Majorka policije Bojana Otović Pjanović otkrila je kako će na istragu o ubistvu Danke… »
"Sebe krivim od prvog dana": Ispovest komšinice koja je videla Danku pre ubistva: "Mi nismo ni čuli, ni videli udarac"

"Sebe krivim od prvog dana": Ispovest komšinice koja je videla Danku pre ubistva: "Mi nismo ni čuli, ni videli udarac"

Blic 08.04.2024
Četvrti je dan potrage za telom ubijene Danke Ilić, a još uvek nema naznaka gde su ubice sakrile telo. Policija i danas nastavlja sa pretraživanjem svih lokacija. Tog dana, 26. marta, kada je Danka nestala, komšinica koja živi nedaleko od mesta gde… »
"Ostajemo bez jednog ključnog svedoka": Majorka Otović Pjanović za "Blic" TV otkriva kako smrt brata ubice Danke Ilić…

"Ostajemo bez jednog ključnog svedoka": Majorka Otović Pjanović za "Blic" TV otkriva kako smrt brata ubice Danke Ilić…

Blic 08.04.2024
"Ostajemo bez jednog ključnog svedoka, ali imamo dovoljno materijalnih dokaza. Svakako će se uzeti u obzir njegova izjava", izjavila je majorka policije Bojana Otović Pjanović govoreći o Daliboru Dragijeviću, bratu osumnjičenog Dejana Dragijevića… »
Skener malignog društva: Teorije zavere o smrti male Danke bujaju na društvenim mrežama

Skener malignog društva: Teorije zavere o smrti male Danke bujaju na društvenim mrežama

NIN 08.04.2024
Deset dana nakon nestanka dvogodišnje Danke ilić, saopšteno je da je devojčica ubijena, a osumnjičeni za njeno ubistvo trenutno se nalaze u pritvoru. Policija i dalje traga za njenim telom, a istragu otežava to što osumnjičeni ne otkrivaju gde se… »
"Ne znam u šta da verujem, šta je istina" Oglasio se otac osumnjičenog za ubistvo Danke

"Ne znam u šta da verujem, šta je istina" Oglasio se otac osumnjičenog za ubistvo Danke

Mondo 08.04.2024
Oglasio se otac S.J, muškarca osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić. Oglasio se otac S.J, muškarca osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić. Radnik JKP Vodovod Bor S.J. (50) nalazi se u pritvoru kao i D.D. (50) zbog sumnje da su ubili devojčicu Danku Ilić… »
Mediji: Policija i danas traga za telom dvogodišnje devojčice iz Bora

Mediji: Policija i danas traga za telom dvogodišnje devojčice iz Bora

Novi magazin 08.04.2024
Policija na području Bora i u okolini i dalje traga za telom dvogodišnje Danke Ilić, objavili su danas beogradski mediji. Za smrt devojčice terete se dvojica koja su pritvorena i koja su, kako je objavljeno, bila u automobilu koji ju je udario, a… »
"Tog dana je baš meni potrčala u zagrljaj, kažem ženi "ovo će sneg da pada" Neutešni Dankin deda: Plašim se šta su…

"Tog dana je baš meni potrčala u zagrljaj, kažem ženi "ovo će sneg da pada" Neutešni Dankin deda: Plašim se šta su…

Kurir 08.04.2024
Potraga za telom dvogodišnje devojčice Danke Ilić iz Banjskog polja kod Bora traje već četiri dana, sve nadležne ekipe MUP-a vrše pretragu lokacija u borskom regionu za koje postoji neka vrsta sumnje, naznaka ili trag da bi moglo da se nađe telo… »
"Videla sam je dok se igrala na pločniku, skakala je" Komšinica opisala poslednje korake Danke pre nestanka

"Videla sam je dok se igrala na pločniku, skakala je" Komšinica opisala poslednje korake Danke pre nestanka

Mondo 08.04.2024
Meštanka Banjskog Polja otkrila je da je videla Danku Ilić na dan nestanka. Meštanka Banjskog Polja otkrila je da je videla Danku Ilić na dan nestanka. Radomirka Dojčinović, meštanka Banjskog Polja, otkrila je da je videla devojčicu Danku Ilić… »
Otac osumnjičenog za ubistvo malene Danke zaplakao se na pitanje o devojčici: Evo šta je rekao o sinu Srđanu

Otac osumnjičenog za ubistvo malene Danke zaplakao se na pitanje o devojčici: Evo šta je rekao o sinu Srđanu

Telegraf 08.04.2024
"Nikada nije davao nikakve znakove, delovao je normalno sve vreme", kaže Janković. Radnik JKP "Vodovod" iz Bora Srđan Janković (50) nalazi se u pritvoru pod sumnjom da je ubio Danku Ilić (2). Zločin je, prema krivičnoj prijavi, učinio zajedno sa… »
"Da sam je uzela, bila bi još živa" Vesna je poslednja videla malu Danku - Osećam se krivom, ne spavam noćima

"Da sam je uzela, bila bi još živa" Vesna je poslednja videla malu Danku - Osećam se krivom, ne spavam noćima

Mondo 08.04.2024
Komšinica je poslednja videla malu Danku i kako kaže, noćima ne spava zbog ubistva devojčice. Komšinica je poslednja videla malu Danku i kako kaže, noćima ne spava zbog ubistva devojčice. Devojčica Danka Ilić (2) prema priznanjima osumnjičenih… »
Pećina, klisura, reka... Pogledajte gde policija danas traži telo Danke Ilić širi se pravac potrage (foto)

Pećina, klisura, reka... Pogledajte gde policija danas traži telo Danke Ilić širi se pravac potrage (foto)

Kurir 08.04.2024
Potraga za telom dvogodišnje Danke nastavljena je i danas, i to u smeru Zlotske pećine, klisure, ali i duž istoimene reke. Brat osumnjičenog Dejana Dragijevića, pre nego što je preminuo u Policijskoj upravi u Boru, priznao je da je bratu pomogao… »
Euronews Srbija u selu Zlot: Policija na više lokacija u Borskom regionu nastavlja potragu za telom Danke Ilić

Euronews Srbija u selu Zlot: Policija na više lokacija u Borskom regionu nastavlja potragu za telom Danke Ilić

Euronews 08.04.2024
Telo dvogodišnje Danke Ilić i dalje nije pronađeno, policija nastavlja intezivnu potragu, a osumnjičeni i dalje ne žele da otkriju gde su ostavili telo devojčice. Jučerašnja potraga za telom, a kako reporterka Euronews Srbija sa terena javlja… »
Najtužniji prizor kog Lazareve pećine: Pored izvora cveće i sveće za malenu Danku Ilić, njenog tela nema

Najtužniji prizor kog Lazareve pećine: Pored izvora cveće i sveće za malenu Danku Ilić, njenog tela nema

Telegraf 08.04.2024
Policija nastavlja danas potragu za telom dvogodišnje Danke Ilić iz Bora, a pretpostavlja se da će pretraga ići u pravcu okoline sela Zlot i Lazarevog kanjona. Cveće i sveće namenjene ubijenoj Danki Ilić ostavljene su nedaleko od Lazareve pećine u… »
Majka braće Dragijević ide na saslušanje: Njeni sinovi osumnjičeni za ubistvo i skrivanje tela nestale Danke Ilić u…

Majka braće Dragijević ide na saslušanje: Njeni sinovi osumnjičeni za ubistvo i skrivanje tela nestale Danke Ilić u…

Nova 08.04.2024
Majka Dejana i Dalibora Dragijevića, osumnjičenig za ubistvo i sakrivanje tela nestale Danke Ilić (2) iz Banjskog Polja, biće takođe saslušana u prostorijama Višeg javnog tužilaštva. Najpre zbog toga što je potraga za telom devojčice još uvek… »
Kurir saznaje Biće saslušana i majka braće Dragijević, traje potraga za telom male Danke

Kurir saznaje Biće saslušana i majka braće Dragijević, traje potraga za telom male Danke

Kurir 08.04.2024
Najpre zbog toga što je potraga za telom devojčice još uvek u toku, pa se i dalje radi na utvrđivanju ko je sve imao veze sa ovim stravičnim delom. BOR - Kako saznaje Kurir, majka Dejana i Dalibora Dragijevića biće takođe saslušana u prostorijama… »
Saslušava se i majka osumnjičenog za ubistvo! Priznao da je usmrtio Danku, još traje potraga za telom

Saslušava se i majka osumnjičenog za ubistvo! Priznao da je usmrtio Danku, još traje potraga za telom

Mondo 08.04.2024
Biće saslušana i majka osumnjičenog za ubistvo Danke. Biće saslušana i majka osumnjičenog za ubistvo Danke. Kako saznaje Kurir, majka osumnjičenog D.D. biće takođe saslušana u prostorijama Višeg javnog tužilaštva. Najpre zbog toga što je… »
Mediji: I majka osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić biće saslušana

Mediji: I majka osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić biće saslušana

B92 08.04.2024
Kako saznaje Kurir, majka D.D., osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić, biće takođe saslušana u prostorijama Višeg javnog tužilaštva. Najpre zbog toga što je potraga za telom devojčice još uvek u toku, pa se i dalje radi na utvrđivanju ko je sve… »
I dalje traje potraga za telom devojčice Danke: Policijske akcije oko Bora

I dalje traje potraga za telom devojčice Danke: Policijske akcije oko Bora

Glas Zaječara 08.04.2024
Peti dan potrage za telom devojčice Danke Ilić (2). Policija pregleda više lokacija oko Bora. U nedelju je u toku prepodneva pretražen Lazarev kanjon i Lazareva pečina, kao i područje duž Zlotske reke. Prethodnih dana detaljno su pregledana… »

Vesti dana »