Povezane vesti

Sferopulos: Smart nije povređen, moja je odluka da on ne igra (video)

Sferopulos: Smart nije povređen, moja je odluka da on ne igra (video)

Sportski žurnal 25.03.2024
Branku Laziću je potrebno vreme da vrati ritam. Nikola Topić trenira individualno, kao i Trej Tompkins. Janis Sferopulos, trener Crvene zvezde je istakao da njegov tim nije bio na zavidnom nivou. - Čestitam Megi. Zaslužili su da pobede, jer su igrali… »
Sferopulos nakon poraza: ‘Čestitam ekipi Mege – Snažnije su se borili od nas!’

Sferopulos nakon poraza: ‘Čestitam ekipi Mege – Snažnije su se borili od nas!’

Hot sport 25.03.2024
Poraz koji neće uticati preterano na situaciju u ABA ligi, ali svakako da nije prijatan. Crvena zvezda večeras je ugostila Megu u okviru ABA lige.. Iako je domaći sastav važio za apsolutnog favorita, gosti su slavili rezultatom 83:89. Nakon susreta… »
"Kako je prolazilo vreme, postajalo je očigledno" Trener Zvezde Sferopulos o šok porazu u Areni

"Kako je prolazilo vreme, postajalo je očigledno" Trener Zvezde Sferopulos o šok porazu u Areni

Mondo 25.03.2024
Grčki trener oglasio se posle neuspeha crveno-belih protiv Mege. Grčki trener oglasio se posle neuspeha crveno-belih protiv Mege KK Crvena zvezda Meridianbet izgubila je od Mege i ispustila prvu šansu da "overi" prvo mesto na tabeli ABA lige pred… »
Sferopulos čestitao megi: Borili su se snažnije od nas, ne može da se igra kao u poslednjoj četvrtini!

Sferopulos čestitao megi: Borili su se snažnije od nas, ne može da se igra kao u poslednjoj četvrtini!

Kurir 25.03.2024
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Mege rezultatom 83:89 u utakmici 24. kola ABA lige. Zvezda je tako propustila prilku da obezbedi prvo mesto pred plej of, pošto je zabeležila četvrti poraz u regionalnom takmičenju uz 20 pobeda Zvezda dva kola… »
Barać posle istorijske pobede Mege nad zvezdom: Tradicije su tu da se ruše, ponosan sam na moj tim!

Barać posle istorijske pobede Mege nad zvezdom: Tradicije su tu da se ruše, ponosan sam na moj tim!

Kurir 25.03.2024
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Mege rezultatom 83:89 u utakmici 24. kola ABA lige. Trener Mege Marko Barać bio je presrećann posle velike i neočekivane pobede. "Mi smo u prvoj utakmici u Hali sportova protiv Zvezde, odigrali dobro skoro 40… »
Besan kao ris! Janis Sferopulos teško doživeo poraz od Mege, ali ne zbog rezultata već zbog onog što su radili košarkaši…

Besan kao ris! Janis Sferopulos teško doživeo poraz od Mege, ali ne zbog rezultata već zbog onog što su radili košarkaši…

Večernje novosti 25.03.2024
Crvena zvezda je priredila šok svojim navijačima u 24. kolu ABA lige, a šokirala je i svog trenera. Foto: Tanjug Podsetimo, Zvezda je izgubila od Mege, nakon čega je šef stručnog štaba crveno-belih Janis Sferopulos ovako "otvorio" konferenciju za… »
Sferopulos posle teškog poraza od Mege: "Igrali su bolje od nas, nismo donosili dobre odluke"

Sferopulos posle teškog poraza od Mege: "Igrali su bolje od nas, nismo donosili dobre odluke"

Telegraf 25.03.2024
Trener crveno-belih nije bio zadovoljan izdanjem svoje ekipe. Košarkaši Crvene zvezde doživeli su težak i neočekivan poraz od ekipe Mege rezultatom 89:83, a nakon utakmice je za medije govorio Janis Sferopulos. Trener Crvene zvezde istakao je… »
"Trebalo je da imamo slobodan dan, ali ga nećemo imati": Zvezda menja planove posle šokantnog poraza od Mege

"Trebalo je da imamo slobodan dan, ali ga nećemo imati": Zvezda menja planove posle šokantnog poraza od Mege

Telegraf 25.03.2024
Adam Hanga je istakao da Janis Sferopulos nije bio nimalo zadovoljan. Košarkaši Mege priredili su veliko iznenađenje u utakmici 24. kola ABA lige u "Štark Areni", pošto su uspeli da savladaju ekipu Crvene zvezde i da tako faktički obezbede i… »

Vesti dana »