Povezane vesti

Sotirovski rekla da će „prva da se iseli iz grada“ ako opozicioni poslanici Milošević ili Stanković budu…

Sotirovski rekla da će „prva da se iseli iz grada“ ako opozicioni poslanici Milošević ili Stanković budu…

Naissus info 25.03.2024
Ona je na Televiziji Bela mi kazala da Niš, kako je rekla, ne treba da bude opozicija državi. „Da govorimo da mi u Nišu možemo da budemo nezavisni, da ovde bude neka druga partija na vlasti, a ne SNS, a da u državi bude republička vlast koju… »
Gradonačelnica Niša hoće da se seli iz grada ako opozicija pobedi na lokalnim izborima

Gradonačelnica Niša hoće da se seli iz grada ako opozicija pobedi na lokalnim izborima

Radio 021 25.03.2024
Gradonačelnica Dragana Sotirovski smatra da Niš ne treba da bude "opoziciono ostrvo" u kome SNS nema vlast i da zato lokalne izbore ne treba da dobije neka opoziciona stranka. Ako Jelena Milošević ili Đorđe Stanković budu na čelu grada, kaže… »
Sotirovski najavila da se seli iz Niša ako Đorđe Stanković ili Jelena Milošević budu gradonačelnici

Sotirovski najavila da se seli iz Niša ako Đorđe Stanković ili Jelena Milošević budu gradonačelnici

Južne vesti 25.03.2024
Gradonačelnica Dragana Sotirovski smatra da Niš ne treba da bude “opoziciono ostrvo” u kome SNS nema vlast i da zato lokalne izbore ne treba da dobije neka opoziciona stranka. Ako Jelena Milošević ili Đorđe Stanković budu na čelu grada, kaže… »
Sotirovski: Ja ću prva da se iselim iz grada ako neko od niških poslanika dođe da bude gradonačelnik, neko ko krade toalet…

Sotirovski: Ja ću prva da se iselim iz grada ako neko od niških poslanika dođe da bude gradonačelnik, neko ko krade toalet…

Jugmedia 25.03.2024
Vi imate poslanike iz Niša, mene je sramota, verujte mi, sramota me je što ti ljudi dolaze iz Niša. Oni se bore za nekakvu demokratiju i govore o tome da bi voleli da budu gradonačelnici, da vode ovaj grad. Verujte mi ja ću prva da se iselim iz grada… »
"SNS je vojska koja će dobiti nalog da ne ide na odmor, a samo Oskar zna datum izbora u Nišu"

"SNS je vojska koja će dobiti nalog da ne ide na odmor, a samo Oskar zna datum izbora u Nišu"

Južne vesti 25.03.2024
Ni vlast ni opozicija ne znaju kada će biti održani lokalni izbori u Nišu, ali je jedno sigurno - biće usred leta. To zna samo jedan čovek, Aleksandar Vučić, rekla je narodna poslanica Jelena Milošević u emisji Južnih vesti. Njen kolega iz… »

Vesti dana »