Povezane vesti

„Voli te tvoj ljubavni međed“: Slavlje u domu Verica Rakočević, Veljko joj pokazao koliko je voli

„Voli te tvoj ljubavni međed“: Slavlje u domu Verica Rakočević, Veljko joj pokazao koliko je voli

Nova 23.03.2024
Modna kreatorka Verica Rakočević danas slavi 76. rođendan, a tim povodom se na društvenim mrežama oglasio njen suprug Veljko Kuzmančević. Veljko je objavio njihovu zajedničku fotografiju i javno joj čestitao rođendan. „Vera ženo moja, zdrava… »
"Ženo moja, voli te tvoj ljubavni međed" Veljko Kuzmančević napisao emotivnu poruku Verici, sve pršti od emocija (foto)

"Ženo moja, voli te tvoj ljubavni međed" Veljko Kuzmančević napisao emotivnu poruku Verici, sve pršti od emocija (foto)

Kurir 23.03.2024
Verica Rakočević danas ima poseban povod za slavlje, a tim povodom se oglasila na Instagramu kada je podelila čestitku svog supruga Veljka Kuzmančevića. Modna kreatorka je podelila fotografiju na kojoj joj je Veljko napisao poruku ljubavi. - Vera… »
"Voli te tvoj ljubavni međed!" Veljko čestitao Verici Rakočević 76. rođendan posebnom posvetom foto

"Voli te tvoj ljubavni međed!" Veljko čestitao Verici Rakočević 76. rođendan posebnom posvetom foto

Mondo 23.03.2024
Verica Rakočević danas ima poseban povod za slavlje, a tim povodom se oglasila na Instagramu kada je podelila čestitku svog supruga Veljka Kuzmančevića. Verica Rakočević danas ima poseban povod za slavlje, a tim povodom se oglasila na Instagramu… »
(Foto) "voli te tvoj ljubavni međed": Slavlje u domu Verice Rakočević! Veljko joj javno izjavio ljubav, čestitke pljušte

(Foto) "voli te tvoj ljubavni međed": Slavlje u domu Verice Rakočević! Veljko joj javno izjavio ljubav, čestitke pljušte

Blic 23.03.2024
Modna kreatorka Verica Rakočević danas slavi 76. rođendan, a tim povodom se na mrežama oglasio njen suprug Veljko Kuzmančević. Naime, Veljko je objavio njihovu zajedničku fotografiju i javno joj čestitao rođendan. - Vera ženo moja, zdrava i… »

Vesti dana »