Povezane vesti

Peskov: Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

Peskov: Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

Politika 22.03.2024
Nakon što se Zapad umešao u specijalnu vojnu operaciju na strani Ukrajine, specijalna vojna operacija je prerasla u rat, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. "Mi smo u ratu. Da, to je počelo kao specijalna vojna operacija, ali čim je tamo… »
Rusija napokon priznala da je u ratu

Rusija napokon priznala da je u ratu

SEEbiz 22.03.2024
MOSKVA - Rusija smatra da je u ratu zbog intervencije Zapada na strani Ukrajine i kaže da ne može dopustiti da na njezinim granicama postoji država koja je pokazala spremnost da upotrijebi bilo koju metodu za preuzimanje kontrole nad Krimom, objavio je… »
Kremlj priznao da je Rusija u ratu protiv Ukrajine

Kremlj priznao da je Rusija u ratu protiv Ukrajine

NIN 22.03.2024
Rusija je u ratu protiv Ukrajine, priznao je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov, pošto je dugo insistirao da napad na susedu predstavi kao "specijalna operacija" odbacujući upotrebu reči "rat". "Našli smo se u ratnom stanju. Da, to je počelo kao… »
Peskov: Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

Peskov: Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

RTV 22.03.2024
MOSKVA - Nakon što se Zapad umešao u vojnu operaciju na strani Ukrajine, specijalna vojna operacija je prerasla u rat, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. "Mi smo u ratu. Da, to je počelo kao specijalna vojna operacija, ali čim je tamo… »
Kremlj konačno priznao: "Da, Rusija je u ratnom stanju, svi to treba da shvate"

Kremlj konačno priznao: "Da, Rusija je u ratnom stanju, svi to treba da shvate"

Blic 22.03.2024
Nakon što se Zapad umešao u sukob u Ukrajini, specijalna vojna operacija se pretvorila u rat i svi treba da shvate da je Rusija u stanju rata, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. - Mi smo u ratnom stanju. Da, počelo je specijalnom vojnom… »
Peskov:Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

Peskov:Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

IndeksOnline 22.03.2024
MOSKVA – Nakon što se Zapad umešao u specijalnu vojnu operaciju na strani Ukrajine, specijalna vojna operacija je prerasla u rat, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. “Mi smo u ratu. Da, to je počelo kao specijalna vojna operacija, ali čim… »
Kremlj potvrdio da je Rusija u ratu: „Nije više vojna operacija u Ukrajini jer se Zapad umešao“

Kremlj potvrdio da je Rusija u ratu: „Nije više vojna operacija u Ukrajini jer se Zapad umešao“

Danas 22.03.2024
„Mi smo u ratu. Da, počelo je kao specijalna vojna operacija, ali čim je ova kompanija formirana tamo, kada je kolektivni Zapad postao učesnik u ovome na strani Ukrajine, to je već postao rat za nas. Ubeđen sam u to. I svi bi to trebalo da… »
Kremlj prvi put koristi riječ 'rat' za invaziju Ukrajine

Kremlj prvi put koristi riječ 'rat' za invaziju Ukrajine

Slobodna Evropa 22.03.2024
Rusija je sada u "ratu" s Ukrajinom zbog uplitanja Zapada u ono što je Moskva ranije nazvala "specijalnom vojnom operacijom", rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov za medijsku kuću Argumenty i Fakty, koja je u vlasništvu moskovske opštinske vlade… »
Peskov: Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

Peskov: Rusija je u ratu nakon što se Zapad umešao na strani Ukrajine

Telegraf 22.03.2024
"Da, to je počelo kao specijalna vojna operacija, ali čim je tamo formirana grupa, kada je kolektivni Zapad postao učesnik na strani Ukrajine, za nas je to postao rat", rekao je portparol Kremlja. Nakon što se Zapad umešao u specijalnu vojnu… »
Peskov upozorava: Rusija je sada u ratnom stanju

Peskov upozorava: Rusija je sada u ratnom stanju

Pravda 22.03.2024
Cilj Rusije je sada da zaštiti stanovnike četiri nova regiona i oslobodi ovu teritoriju, koja je trenutno "de fakto okupirana od strane kijevskog režima", navodi portparol Kremlja. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov upozorio je danas da je Rusija sad u… »

Vesti dana »