Povezane vesti

Stamenkovski o učešću u novoj vladi: "Spremni smo da preuzmemo odgovornost, vodimo razgovore u tom pravcu"

Stamenkovski o učešću u novoj vladi: "Spremni smo da preuzmemo odgovornost, vodimo razgovore u tom pravcu"

Euronews 07.03.2024
Predsednica Srpske Stranke Zavetnici, Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da je ta stranka razgovarala o učešću u vladi i da su spremni da preuzmu odgovornost. "Razgovarali smo i oko toga, naš stav je jasan, mi smo spremni da preuzmemo… »
Grbović: Ako uđu u Vladu, Zavetnici će učestvovati u sprovođenju francusko-nemačkog sporazuma

Grbović: Ako uđu u Vladu, Zavetnici će učestvovati u sprovođenju francusko-nemačkog sporazuma

Radio 021 07.03.2024
Predsednik (PSG) Pavle Grbović ocenio je da će Milica Đurđević Stamenkovski, ako postane deo nove Vlade učestvovati u sprovođenju francusko-nemačkog sporazuma. "Moram da priznam da me uveseljava činjenica da će Zavetnici biti deo vlade koja će… »
Grbović (PSG): Uveseljava me što će Zavetnici ući u vladu koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Grbović (PSG): Uveseljava me što će Zavetnici ući u vladu koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Danas 07.03.2024
Predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski će, ukoliko postane deo nove Vlade Srbije, biti deo Vlade koja će „sprovesti francusko-nemački sporazum“ – o putu ka normalizaciji odnosa Srbije i Kosova, ocenio je danas predsednik… »
Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

NIN 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi, napominjući da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Zavetnici spremni da budu deo SNS vlade: „Državotvorne i ekstremističke snage“

Zavetnici spremni da budu deo SNS vlade: „Državotvorne i ekstremističke snage“

In medija 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi. Ona je napomenula da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Grbović: Uveseljava me što će Zavetnici biti deo vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Grbović: Uveseljava me što će Zavetnici biti deo vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Beta 07.03.2024
Predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Pavle Grbović ocenio je danas da će predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, ukoliko postane deo nove Vlade Srbije, biti deo Vlade koja će "sprovesti francusko-nemački sporazum" - o… »
Hoće u vladu, hoće u pokret: Milica Zavetnica o ulasku u Nemanjinu 11 i saradnji sa SNS: Važno da dokažem da sam prava…

Hoće u vladu, hoće u pokret: Milica Zavetnica o ulasku u Nemanjinu 11 i saradnji sa SNS: Važno da dokažem da sam prava…

Blic 07.03.2024
Milica Đurđević Stamenkovski, predsednica Zavetnika, izjavila je da je spremna da preuzme odgovornost u novoj Vladi Srbije, ali i da njena stranka spremna da bude deo Narodnog pokreta države Srbije. Na pitanje da li Zavetnici mogu da budu deo nove… »
Grbović: Uveseljava me što će Zavetnici biti deo vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Grbović: Uveseljava me što će Zavetnici biti deo vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Nova 07.03.2024
Predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Pavle Grbović ocenio je danas da će predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, ukoliko postane deo nove Vlade Srbije, biti deo Vlade koja će "sprovesti francusko-nemački sporazum" - o… »
Zavetnici spremni da budu deo SNS vlade: "Državotvorne i ekstremističke snage"

Zavetnici spremni da budu deo SNS vlade: "Državotvorne i ekstremističke snage"

Radio 021 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi. Ona je napomenula da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Grbović: Uveseljava me što će Zavetnici biti deo vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Grbović: Uveseljava me što će Zavetnici biti deo vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Radio sto plus 07.03.2024
“Moram da priznam da me uveseljava činjenica da će Zavetnici biti deo vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum”, napisao je Grbović na društvenoj mreži Iks (X). Predsednica Zavetnika Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je jutros… »
Grbović: Veseli me što će Zavetnici biti deo Vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Grbović: Veseli me što će Zavetnici biti deo Vlade koja će sprovesti francusko-nemački sporazum

Novi magazin 07.03.2024
Predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Pavle Grbović ocenio je da će predsednica stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski, ukoliko postane deo nove Vlade Srbije, biti deo Vlade koja će "sprovesti francusko-nemački sporazum" - o putu ka… »
Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

N1 Info 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi, napominjući da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Đurđević-Stamenkovski: Spremni smo za učešće u novoj vladi - glasači Zavetnika za služenje državi

Đurđević-Stamenkovski: Spremni smo za učešće u novoj vladi - glasači Zavetnika za služenje državi

Pravda 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi, napominjući da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

Danas 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi, napominjući da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Zavetnica-Stamenkovski o opoziciji: Podela u Srbiji - na državotvorne snage i ekstremističke grupe

Zavetnica-Stamenkovski o opoziciji: Podela u Srbiji - na državotvorne snage i ekstremističke grupe

Dnevnik 07.03.2024
BEOGRAD: Predsednica Srpske Stranke Zavetnici, Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da podela na političkoj sceni Srbije više nije samo ideološka, već da je po načinu delovanja to podela na državotvorne snage i ekstremističke grupe… »
Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj vladi: Đurđević Stamenkovski: Naši glasači očekuju da služimo državi

Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj vladi: Đurđević Stamenkovski: Naši glasači očekuju da služimo državi

Kurir 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi, napominjući da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgovornost u novoj Vladi

Novi magazin 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi, napominjući da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgornost u novoj Vladi

Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgornost u novoj Vladi

Beta 07.03.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da se razgovaralo o učešću te stranke u novoj vladi, napominjući da su Zavetnici spremni da preuzmu odgovornost i pokažu narodu kako sprovode svoj program u delo… »
Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgornost u novoj Vladi

Đurđević Stamenkovski: Spremni smo da preuzmemo odgornost u novoj Vladi

Radio sto plus 07.03.2024
“Glasači Zavetnika sigurno nisu glasali da bismo sabotirali državu već da bi joj služili”, rekla je Đurđević Stamenkovski za Radio televiziju Srbije (RTS), u gostovanju sa predsednikom Narodne stranke Vladimirom Gajiće. Na konstataciju… »

Vesti dana »