Povezane vesti

Majka Alekseja Navaljnog videla telo sina: Ucenjuju me, postavljaju mi uslove gde Aleksej treba da bude sahranjen

Majka Alekseja Navaljnog videla telo sina: Ucenjuju me, postavljaju mi uslove gde Aleksej treba da bude sahranjen

Kurir 22.02.2024
Ljudmila Navaljna saopštila je danas da je uspela da vidi telo svog sina Alekseja Navaljnog. Navaljna je rekla da je videla telo svog sina u gradu Salehardu, u blizini zatvora u kojem je bio u pritvoru od decembra. Navaljna je tvrdila da su je… »
Majka Alekseja Navalnog: Ruski istražitelji planiraju tajnu sahranu

Majka Alekseja Navalnog: Ruski istražitelji planiraju tajnu sahranu

Glas Amerike 22.02.2024
Moskva — Majka ruskog opozicionog lidera Alekseja Navalnog, koji je preminuo u arktičkoj zatvorskoj koloniji, optužila je ruske istražitelje da planiraju tajnu sahranu njenog sina i poručila da ona na to neće pristati. “Ucjenjuju me, postavljaju… »
Ruske vlasti traže tajni pokop Navaljnog, kaže njegova majka

Ruske vlasti traže tajni pokop Navaljnog, kaže njegova majka

Slobodna Evropa 22.02.2024
Majka Alekseja Navaljnog, glavnog protivnika ruskog predsjednika Vladimira Putina koji je prošle sedmice umro u zatvoru na Arktiku, izjavila je u četvrtak da dužnosnici vrše pritisak na nju da "tajno" pokopa svog sina. Ljudmila Navaljni je rekla 22… »
Majka Alekseja Navaljnog videla telo sina: Ucenjuju me

Majka Alekseja Navaljnog videla telo sina: Ucenjuju me

Telegraf 22.02.2024
Aleksej je umro u petak u kaznenoj koloniji u Rusiji. Ljudmila Navaljna saopštila je danas da je uspela da vidi telo svog sina Alekseja Navaljnog. "Upravo sam izašla iz zgrade Istražnog komiteta grada Saleharda. Tamo sam provela skoro jedan dan sama… »
Majka Navaljnog: Ruske vlasti mi prete, hoće da tajno sahrane mog sina

Majka Navaljnog: Ruske vlasti mi prete, hoće da tajno sahrane mog sina

Politika 22.02.2024
MOSKVA – Majka ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, koji je preminuo 16. februara, izjavila je danas da joj ruske vlasti prete da će „nešto uraditi” sa telom njenog sina, ukoliko ne bude pristala na tajnu sahranu. „Upravo sam izašla iz… »
Majka Alekseja Navaljnog kaže da je vlasti pritiskaju da ga sahrani u tajnosti

Majka Alekseja Navaljnog kaže da je vlasti pritiskaju da ga sahrani u tajnosti

Beta 22.02.2024
Majka pokojnog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, Ljudmila Navaljna je saopštila danas da je videla telo svog sina i da se oštro protivi pritiscima ruskih vlasti da ga sahrani u tajnosti. Ljudmila je u video poruci rekla da su joj istražitelji… »
Ruske vlasti majci Navaljnog pokazale njegovo telo, ali ne žele da joj ga predaju: "Hoće tajno da ga sahrane"

Ruske vlasti majci Navaljnog pokazale njegovo telo, ali ne žele da joj ga predaju: "Hoće tajno da ga sahrane"

Euronews 22.02.2024
Majka ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, koji je preminuo 16. februara, izjavila je danas da joj ruske vlasti prete da će "nešto uraditi" sa telom njenog sina, ukoliko ne bude pristala na tajnu sahranu. "Upravo sam izašla iz zgrade Istražnog… »
Majka Alekseja Navaljnog: Vlasti me ucenjuju da sina sahranim u tajnosti

Majka Alekseja Navaljnog: Vlasti me ucenjuju da sina sahranim u tajnosti

Novi magazin 22.02.2024
Majka pokojnog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, Ljudmila Navaljna je saopštila danas da je videla telo svog sina i da se oštro protivi pritiscima ruskih vlasti da ga sahrani u tajnosti. Ljudmila je u video poruci rekla da su joj istražitelji… »
Navaljnijeva majka kaže da ruske vlasti traže tajni ukop njenog sina

Navaljnijeva majka kaže da ruske vlasti traže tajni ukop njenog sina

Al Jazeera 22.02.2024
Ljudmila Navaljni je rekla da su joj pokazali tijelo Alekseja i potvrdu o smrti u kojoj stoji da je Navaljni umro prirodnom smrću. Majka Alekseja Navaljnog Ljudmila u četvrtak je optužila ruske istražitelje da planiraju “tajni” sprovod njezinog… »
Supruga Navaljnog sa ćerkom: Došla sam da te podržim,a zapravo ti mene podržavaš

Supruga Navaljnog sa ćerkom: Došla sam da te podržim,a zapravo ti mene podržavaš

Politika 22.02.2024
MOSKVA – Supruga Alekseja Navaljnog, Julija, saopštila je da je danas otišla kod kćerke Darije (Daše), nakon što je 16. februara objavljeno da je ruski opozicioni lider preminuo u ruskoj kaznenoj koloniji. „Draga moja devojčice, došla sam da te… »
Ljudmila Navaljna: Videla sam telo sina i otkriven mi je uzrok smrti, ali mi prete! (video)

Ljudmila Navaljna: Videla sam telo sina i otkriven mi je uzrok smrti, ali mi prete! (video)

Pravda 22.02.2024
Ljudmila Navaljna, majka ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, koji je preminuo u zatvoru, saopštila je da su joj vlasti Kremlja pokazale telo njenog sina, ali da joj prete da će "nešto uraditi" sa telom njenog sina, ukoliko ne bude pristala na tajnu… »
Julija Navaljna u zagrljaju ćerke poslala moćnu poruku: Ovako tuguje za voljenim mužem

Julija Navaljna u zagrljaju ćerke poslala moćnu poruku: Ovako tuguje za voljenim mužem

Telegraf 22.02.2024
Aleksej Navaljni i njegova supruga Julija pored ćerke Darije imaju i petnaestogodišnjeg sina. Žena ruskog opozicionog lidera Alekseja Navaljnog koji je prošlog petka umro u ruskom zatvoru, objavila je prvu fotografiju sa ćerkom Darijom na društvenoj… »
Ljudmila Navaljna: Videla sam telo sina i otkriven mi je uzrok smrti, ali mi prete! (video)

Ljudmila Navaljna: Videla sam telo sina i otkriven mi je uzrok smrti, ali mi prete! (video)

Pravda 22.02.2024
Ljudmila Navaljna, majka ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, koji je preminuo u zatvoru, saopštila je da su joj vlasti Kremlja pokazale telo njenog sina, ali da joj prete da će "nešto uraditi" sa telom njenog sina, ukoliko ne bude pristala na tajnu… »
Majka Navaljnog: Ruske vlasti mi pokazale telo, ali mi prete, hoće da tajno sahrane mog sina

Majka Navaljnog: Ruske vlasti mi pokazale telo, ali mi prete, hoće da tajno sahrane mog sina

RTS 22.02.2024
Ljudmila Navaljna, majka ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, koji je preminuo u zatvoru, saopštila je da su joj vlasti Kremlja pokazale telo njenog sina, ali da joj prete da će "nešto uraditi" sa telom njenog sina, ukoliko ne bude pristala na tajnu… »
Majka Navaljnog videla telo sina: „Ucenjuju me kada i kako treba da bude sahranjen Aleksej“

Majka Navaljnog videla telo sina: „Ucenjuju me kada i kako treba da bude sahranjen Aleksej“

Nova 22.02.2024
Majka Alekseja Navaljnog, Ljudmila Navaljna, kaže da joj je pokazano telo njenog sina u ruskom gradu Salehardu. Govoreći na Navalnjovom Jutjub kanalu, Navaljna je rekla da ruske vlasti tvrde da znaju uzrok njegove smrti i da imaju „svu medicinsku i… »
Majka Alekseja Navaljnog videla telo preminulog sina: Ucenjuju me u vezi sa sahranom

Majka Alekseja Navaljnog videla telo preminulog sina: Ucenjuju me u vezi sa sahranom

Insajder 22.02.2024
Majci Alekseja Navaljnog Ljudmili pokazano je telo njenog preminulog sina, navodi sajt Meduza pozivajući se na video poruku Ljudmile Navaljne. 'Istražitelji kažu da je poznat uzrok smrti i da imaju svu medicinsku i pravnu dokumentaciju. Prema zakonu… »
"Ucenjuju me, postavljaju mi uslove": Majka Alekseja Navaljnog videla telo sina posle šest dana (video)

"Ucenjuju me, postavljaju mi uslove": Majka Alekseja Navaljnog videla telo sina posle šest dana (video)

Blic 22.02.2024
Majka ruskog opozicionog političara i otvorenog kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog, koji je umro u arktičkoj kaznenoj koloniji prošle nedelje, saopštila je da je danas videla telo svog sina. Navaljnaja je rekla da je videla telo svog sina u gradu… »
Majka Navaljnog tvrdi da je vlasti pritiskaju da sina sahrani u tajnosti

Majka Navaljnog tvrdi da je vlasti pritiskaju da sina sahrani u tajnosti

Radio 021 22.02.2024
Majka pokojnog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, Ljudmila Navaljna je saopštila danas da je videla telo svog sina i da se oštro protivi pritiscima ruskih vlasti da ga sahrani u tajnosti. Ljudmila je u video poruci rekla da su joj istražitelji… »
Ruske vlasti majci Navaljnog pokazale njegovo telo, ali ne žele da joj ga predaju

Ruske vlasti majci Navaljnog pokazale njegovo telo, ali ne žele da joj ga predaju

RTV 22.02.2024
MOSKVA - Majka ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, koji je preminuo 16. februara, saopštila je danas da su joj ruske vlasti pokazale telo njenog sina, ali da ne žele da joj ga predaju. "Aleksejevoj majci je prikazano telo njenog sina, ali ga ne… »
Majci Navaljnog dozvolili da vidi telo njenog sina: Izveštaj kaže da je opozicionar umro prirodnom smrću

Majci Navaljnog dozvolili da vidi telo njenog sina: Izveštaj kaže da je opozicionar umro prirodnom smrću

NIN 22.02.2024
Majka Alekseja Navaljnog, Ljudmila Navaljna, izjavila je da joj je dozvoljeno da vidi telo njenog sina u ruskom gradu Salehardu. Govoreći na Navalnijevom Jutjub kanalu, Navaljna je rekla da ruske vlasti tvrde da znaju uzrok njegove smrti i da imaju "svu… »
Majka Alekseja Navaljnog videla njegovo telo!

Majka Alekseja Navaljnog videla njegovo telo!

Mondo 22.02.2024
Majka Alekseja Navaljnog videla je telo svog sina. Majka Alekseja Navaljnog videla je telo svog sina. Majka ruskog opozicionog političara i otvorenog kritičara Kremlja Alekseja Navaljnog, koji je umro u arktičkoj kaznenoj koloniji prošle nedelje… »
Majci Navaljnog dozvoljeno da vidi telo sina: „Prete mi da pristanem na tajnu sahranu“

Majci Navaljnog dozvoljeno da vidi telo sina: „Prete mi da pristanem na tajnu sahranu“

N1 Info 22.02.2024
Majka Alekseja Navaljnog, Ljudmila Navaljna, izjavila je danas da joj je dozvoljeno da vidi telo njenog sina u ruskom gradu Salehardu. Govoreći na Navalnijevom Jutjub kanalu, Navaljna je rekla da ruske vlasti tvrde da znaju uzrok njegove smrti i da… »
Julija Navaljni sa ćerkom: Došla sam da te podržim, a zapravo ti mene podržavaš

Julija Navaljni sa ćerkom: Došla sam da te podržim, a zapravo ti mene podržavaš

Dnevnik 22.02.2024
MOSKVA: Supruga Alekseja Navaljnog, Julija, saopštila je da je danas otišla kod kćerke Darije (Daše), nakon što je 16. februara objavljeno da je ruski opozicioni lider preminuo u ruskoj kaznenoj koloniji. "Draga moja devojčice, došla sam da te… »
Prvo pojavljivanje ćerke Navaljnog u javnosti, Julija objavila potresnu poruku: „Draga moja devojčice…“

Prvo pojavljivanje ćerke Navaljnog u javnosti, Julija objavila potresnu poruku: „Draga moja devojčice…“

Nova 22.02.2024
Ćerka Alekseja Navaljnog Darja (23) u četvrtak je prvi put viđena od navodnog ubistva njenog oca u arktičkoj zatvorskoj koloniji krajem prošle nedelje. Supruga preminulog opozicionog političara Julija postavila je na društvene mreže selfi sa… »
"Odgovorne privesti pravdi": Kanada od ruskog ambasadora zatražila punu istragu povodom smrti Navaljnog

"Odgovorne privesti pravdi": Kanada od ruskog ambasadora zatražila punu istragu povodom smrti Navaljnog

Blic 22.02.2024
Kanadske vlasti pozvale su danas ambasadora Rusije u Otavi zbog smrti Alekseja Navaljnog i uputile su zahtev ruskim državnim organima da sprovede punu, transparentnu istragu o njegovoj smrti i da odmah predaju telo ruskog opozicionara njegovoj porodici… »

Vesti dana »