Povezane vesti

Porodice ubijene dece ispričale potresne detalje masakra

Porodice ubijene dece ispričale potresne detalje masakra

Politika 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem oštećenih nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar” ubio devet vršnjaka i čuvara i… »
U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

Politika 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se svedočenjem oštećenih nastavi suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet vršnjaka i… »
Majka ubijene devojčice obratila se roditeljima dečaka ubice Potresne reči Nine Kobiljski rasplakale sve u sudnici

Majka ubijene devojčice obratila se roditeljima dečaka ubice Potresne reči Nine Kobiljski rasplakale sve u sudnici

Kurir 22.02.2024
Nina Kobiljski, majka Eme Kobiljski koju je drug iz razreda brutalno ubio 3. maja u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u centru Beograda potresnim svedočenjem u parničnom postupku koji se pred Višim sudom vodi protiv dečaka ubice, njegovih roditelja i… »
"Čekala sam je da se vrati!" Neutešna majka ubijene devojčice iz Ribnikara: Svaki dan umrem i vratim se iznova

"Čekala sam je da se vrati!" Neutešna majka ubijene devojčice iz Ribnikara: Svaki dan umrem i vratim se iznova

Telegraf 22.02.2024
Na današnjem suđenju svedočili su roditelji četiri ubijene devojčice. Parnični postupak po tužbi osam porodica ubijenih u masovnoj pucnjavi u Osnovnoj školi " Vladislav Ribnikar" nastavljen je danas. Suđenje je trajalo skoro pet sati, a iskaze… »
"Dok sam ja doručkovao, on je pucao!" Otac Sofije Negić svedočio: U glavi sam čuo samo - "Gotovo je"

"Dok sam ja doručkovao, on je pucao!" Otac Sofije Negić svedočio: U glavi sam čuo samo - "Gotovo je"

Telegraf 22.02.2024
U današnjem parničkom postupku protiv porodice Kecmanović je osim Slobodana Negića svedočilo još šestoro roditelja. Otac Sofije Negić, devojčice ubijene u pucnjavi u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", Slobodan Negić svedočio je danas u… »
Ja sam otac streljane Eme Kobiljski... Potresno svedočenje odbojkaškog trenera na suđenju: Ima bolesnika u kući, a lekar je

Ja sam otac streljane Eme Kobiljski... Potresno svedočenje odbojkaškog trenera na suđenju: Ima bolesnika u kući, a lekar je

Kurir 22.02.2024
Roditelji ubijene Eme Kobiljski, Nina i Dragan danas su na svedočenju u Višem sudu u Beogradu na suđenju dečaku, njihovim roditeljima i oglednoj OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, gde se i dogodio nezapamćeni maskar 3. maja prošle godine rekli… »
(Foto) „krili su da imaju bolesno dete” Potresna svedočenja roditelja ubijene dece u OŠ "Vladislav Ribnikar"

(Foto) „krili su da imaju bolesno dete” Potresna svedočenja roditelja ubijene dece u OŠ "Vladislav Ribnikar"

Dnevnik 22.02.2024
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem porodica žrtava nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet vršnjaka i… »
(Foto) plakala cela sudnica Majka ubijene Eme Kobiljski se obratila roditeljima dečaka ubice: Šta za nas sad znači život…

(Foto) plakala cela sudnica Majka ubijene Eme Kobiljski se obratila roditeljima dečaka ubice: Šta za nas sad znači život…

Dnevnik 22.02.2024
Nina Kobiljski, majka Eme Kobiljski koju je drug iz razreda brutalno ubio 3. maja u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u centru Beograda potresnim svedočenjem u parničnom postupku koji se pred Višim sudom vodi protiv dečaka ubice, njegovih roditelja i… »
Negić na sudu o gubitku ćerke u Ribnikaru: Živim sa bolom, iz poštovanja prema Sofiji

Negić na sudu o gubitku ćerke u Ribnikaru: Živim sa bolom, iz poštovanja prema Sofiji

N1 Info 22.02.2024
Slobodan i Milanka Negić, otac i majka stradale Sofije, takođe su svedočili i to na samom kraju suđenja u parničnom postupku protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, roditelja K. K. koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba u školi "Vladislav… »
Nije smelo da se desi da detetu biram sliku i sanduk, svaki dan ponovo umrem: Potresna svedočenja roditelja kojima su deca…

Nije smelo da se desi da detetu biram sliku i sanduk, svaki dan ponovo umrem: Potresna svedočenja roditelja kojima su deca…

Kurir 22.02.2024
"Svakog jutra kada ustanem, pitam se da li je ovo stvarnost. Slomljena sam i mislim da se nikada neću sastaviti, niti da ću ikada biti ono što sam bila. Tog 3. maja prošle godine, Mara je ustala pre nego što sam je probudila, nameštala je kosu jer… »
"Sve što čujemo je: 'Nisam kriv'": Potresne reči roditelja Eme Kobiljski ubijene u školi "Vladislav Ribnikar"

"Sve što čujemo je: 'Nisam kriv'": Potresne reči roditelja Eme Kobiljski ubijene u školi "Vladislav Ribnikar"

Telegraf 22.02.2024
Na današnjem ročištu svedočili su roditelji četvoro ubijene dece. Parnični postupak po tužbi osam porodica ubijenih u masovnoj pucnjavi u Osnovnoj školi " Vladislav Ribnikar" nastavljen je danas. Suđenje je trajalo skoro pet sati, a sa davanjem… »
"Bila je moj kiseonik": Roditelji učenice petog razreda ubijene u Ribnikaru svedočili pred sudom

"Bila je moj kiseonik": Roditelji učenice petog razreda ubijene u Ribnikaru svedočili pred sudom

Telegraf 22.02.2024
Osim porodice Asović, svedočili su roditelji još troje dece koja su nastradala u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" Parnični postupak po tužbi osam porodica ubijenih u masovnoj pucnjavi u Osnovnoj školi " Vladislav Ribnikar" nastavljen je danas… »
Potresna svedočenja roditelja dece ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar": Krili su da imaju bolesno dete da ne bi ugrozili svoj…

Potresna svedočenja roditelja dece ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar": Krili su da imaju bolesno dete da ne bi ugrozili svoj…

Insajder 22.02.2024
Svedočenjem porodica žrtava u Višem sudu u Beogradu, danas, 22. februara, nastavljeno je suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet… »
"Rekli su nam da leži krvava, mislili smo da je ranjena": Reči oca Sofije Negić, žrtve iz "Ribnikara" teraju suze na oči…

"Rekli su nam da leži krvava, mislili smo da je ranjena": Reči oca Sofije Negić, žrtve iz "Ribnikara" teraju suze na oči…

Blic 22.02.2024
Slobodan Negić, otac ubijene devojčice Sofije Negić koja je ubijena u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar", svedočio je danas u Višem sudu u Beogradu u parničnom postupku koji se vodi protiv roditelja dečaka ubice po prijavi 27 članova porodica… »
„Ja sam Sofijin tata, sa velikim T i na to se izuzetno ponosim“: Slobodan Negić potresnim rečima u sudu govorio o smrti…

„Ja sam Sofijin tata, sa velikim T i na to se izuzetno ponosim“: Slobodan Negić potresnim rečima u sudu govorio o smrti…

Nova 22.02.2024
Slobodan i Marija Negić, otac i majka stradale Sofije, takođe su svedočili i to na samom kraju suđenja u parničnom postupku protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, roditelja K. K. (14) koji je 3. maja prošle godine ubio 10 osoba u školi "Vladislav… »
„Život ide dalje, ali mi smo stali 3. maja“: Nastavljeno suđenje u slučaju Ribnikar

„Život ide dalje, ali mi smo stali 3. maja“: Nastavljeno suđenje u slučaju Ribnikar

Danas 22.02.2024
Svedočenjem roditelja danas je nastavljeno ročište u novom parničnom postupku protiv roditelja dečaka koji je počinio masovno ubistvo u OŠ „Vladislav Ribnikar“ 3. maja prošle godine, a po prijavi 27 članova porodica žrtava. Svoje svedočenje… »
Svedočenjem porodica žrtava nastavljeno suđenje porodici dečaka koji je počinio masovno ubistvo u "Ribnikaru"

Svedočenjem porodica žrtava nastavljeno suđenje porodici dečaka koji je počinio masovno ubistvo u "Ribnikaru"

RTS 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu je, svedočenjem porodica žrtava, nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet vršnjaka i čuvara i… »
"Dok smo mi igrali društvene igre, dečak ubica je pravio molotovljeve koktele" Njena ćerka nije trebalo da bude dežurna!

"Dok smo mi igrali društvene igre, dečak ubica je pravio molotovljeve koktele" Njena ćerka nije trebalo da bude dežurna!

Mondo 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljen parnični postupak protiv porodice dečaka (14) ubice koji je zverski 3. maja prošle godine ubio svojih devet drugara i školskog čuvara. U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljen parnični postupak protiv… »
Advokatica porodice Kecmanović o parnici: Ovi postupci su suludi

Advokatica porodice Kecmanović o parnici: Ovi postupci su suludi

N1 Info 22.02.2024
Pred Višim sudom u Beogradu nastavljeno je suđenje roditeljima dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio učenike te škole i radnika obezbeđenja, a više njih ranio. Reč je o parničnom postupku koji su pokrenule porodice… »
„Neko je lupao na vrata, deca su počela da vrište“: Majka ubijene devojčice iz „Ribnikara“ bila na pozivu sa sinom u…

„Neko je lupao na vrata, deca su počela da vrište“: Majka ubijene devojčice iz „Ribnikara“ bila na pozivu sa sinom u…

Nova 22.02.2024
Na suđenju u Višem sudu u Beogradu koje se vodi protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, roditelja K. K. (14) koji je 3. maja prošle godine počinio masakr u školi "Vladislav Ribnikar", svedočila je i porodica Anđelković. Majka ubijene devojčice… »
"Čula sam decu koja plaču u pozadini, razredna ih je zaključavala": Majka ubijene Mare opisala telefonski razgovor sa sinom…

"Čula sam decu koja plaču u pozadini, razredna ih je zaključavala": Majka ubijene Mare opisala telefonski razgovor sa sinom…

Blic 22.02.2024
"Osećam tugu, nevericu, nesreću i bol koji teško podnosim. Oduvek sam htela da imam veliku porodicu. Imamo troje dece, Mara je bila srednje dete. Kad se to desilo prvih meseci nisam mogla da vodim brigu o deci. Mislim da se nikada neću sastaviti"… »
"On je dresirani vojnik": Potresna svedočenja roditelja žrtava iz Ribnikara na suđenju Kecmanovićima

"On je dresirani vojnik": Potresna svedočenja roditelja žrtava iz Ribnikara na suđenju Kecmanovićima

NIN 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem oštećenih nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet vršnjaka i čuvara i ranio… »
"Moju ćerku je upucao 3 puta u grudi i 4 u leđa" Potresno svedočenje Slobodana Negića, oca ubijene devojčice u Ribnikaru

"Moju ćerku je upucao 3 puta u grudi i 4 u leđa" Potresno svedočenje Slobodana Negića, oca ubijene devojčice u Ribnikaru

Mondo 22.02.2024
Nakon porodice Kobiljski svedočio je Slobodan Negić, otac jedne od ubijenih devojčica u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar". Nakon porodice Kobiljski svedočio je Slobodan Negić, otac jedne od ubijenih devojčica u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar". U… »
Advokatica porodice Kecmanović o parnici: Ovi postupci su suludi

Advokatica porodice Kecmanović o parnici: Ovi postupci su suludi

Novi magazin 22.02.2024
Pred Višim sudom u Beogradu nastavljeno je suđenje roditeljima dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio učenike te škole i radnika obezbeđenja, a više njih ranio. Reč je o parničnom postupku koji su pokrenule porodice… »
„Osećala sam se besno, nemoćno. Ko sme da dira moju Bojanu?“: Svedočenje roditelja devojčice koja je ubijena u školi…

„Osećala sam se besno, nemoćno. Ko sme da dira moju Bojanu?“: Svedočenje roditelja devojčice koja je ubijena u školi…

Nova 22.02.2024
U nastavku suđenje koje se vodi protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, roditelja K. K. (14) koji je 3. maja prošle godine počinio masakr u školi "Vladislav Ribnikar", svedočili su Marija i Bojan Asović, inače roditelji stradale devojčice Bojane… »
Isplivali do SAD nepoznati detalji o dečaku-ubici! Da li je ovo bio mogući motiv masakra u Ribnikaru?

Isplivali do SAD nepoznati detalji o dečaku-ubici! Da li je ovo bio mogući motiv masakra u Ribnikaru?

Dnevnik 22.02.2024
Suđenje roditeljima masovnog ubice iz "Ribnikara", nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu. Reč je o parničnom postupku koji su pokrenule porodice nastradalih zbog naknade nematerijalne štete usled smrti bliskog lica. Nina Kobiljski danas je… »
"To sam viđao samo kod vojnika specijalaca" Dečak ubica nije spavao u krevetu - organizator kampa otkrio čudne detalje

"To sam viđao samo kod vojnika specijalaca" Dečak ubica nije spavao u krevetu - organizator kampa otkrio čudne detalje

Mondo 22.02.2024
Danas je u Palati pravde nastavljeno suđenje u parničnom postupku o naknadi štete u predmetu "Ribnikar". Na današnje ročište su stigli svi roditelji ubijene dece, a prva je svedočila Nina Kobiljski. Danas je u Palati pravde nastavljeno suđenje u… »
Potresna svedočenja na suđenju za ubistvo dece u OŠ "Vladislav Ribnikar" ; Roditelji Angeline Aćimović: Nismo iznenađeni…

Potresna svedočenja na suđenju za ubistvo dece u OŠ "Vladislav Ribnikar" ; Roditelji Angeline Aćimović: Nismo iznenađeni…

RTV 22.02.2024
BEOGRAD - Roditelji Angeline Aćimović, devojčice koja je posle masakra u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar preminula u bolnici nakon 12 dana borbe za život rekli su da nisu iznenađeni time što roditelji počinioca masovnog ubistva na sudu odbacuju… »
"Tog dana smo umrli": Svedočenje roditelja devojčice koja je ubijena na ulazu u "Ribnikar" slama srca: "Neću da pričam o…

"Tog dana smo umrli": Svedočenje roditelja devojčice koja je ubijena na ulazu u "Ribnikar" slama srca: "Neću da pričam o…

Blic 22.02.2024
Nakon porodice Kobiljski o pucnjavi u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" i tragediji koja ij je zadesila govorili su roditelji Bojane Asović devojčice koja je ubijena dok je bila dežurna u trenutku masakra. Za sudsku govornicu izašao je prvi Bojan… »
Potresna svedočenja roditelja ubijene dece u školi "Vladislavu Ribnikaru"

Potresna svedočenja roditelja ubijene dece u školi "Vladislavu Ribnikaru"

Telegraf 22.02.2024
Potresna svedočenja roditelja ubijene dece u OŠ "Vladislav Ribnikar" U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem porodica žrtava nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u… »
„Pozvala me je i rekla: Naša Ema je ubijena. Ja sam pao na pod i pitao Boga zašto“: Roditelji ubijene devojčice…

„Pozvala me je i rekla: Naša Ema je ubijena. Ja sam pao na pod i pitao Boga zašto“: Roditelji ubijene devojčice…

Nova 22.02.2024
Emotivnim svedočenjem porodica nastavljen je parnični postupak pred Višim sudom u Beogradu koji se vodi protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, roditelja dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio učenike te škole i radnika… »
"Tog dana sam i ja umro": Potresno svedočenje roditelja ubijene dece u Ribnikaru

"Tog dana sam i ja umro": Potresno svedočenje roditelja ubijene dece u Ribnikaru

Euronews 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem porodica žrtava nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet vršnjaka i čuvara i ranio još šest osoba. Postupak… »
"Ne bih imao hrabrosti da uradim to što je ona": Dragan Kobiljski rasplakao sve u sudnici dok je govorio o ćerki koja je…

"Ne bih imao hrabrosti da uradim to što je ona": Dragan Kobiljski rasplakao sve u sudnici dok je govorio o ćerki koja je…

Blic 22.02.2024
"Svako veče gledam njenu sliku i osećam kao da mi kaže: "Tata, biće dobro". Imam njene videe gde priča: "Tata volim te", to mi život znači. Šaljem joj poruke na Viberu", rekao je na današnjem suđenju Dragan Kobiljski otac ubijene Eme Kobiljski u… »
"Zbog čega vam je tačno žao? Zbog oružja u kući, što ste dete vodili u streljanu?" Majka ubijene Eme Kobiljski o…

"Zbog čega vam je tačno žao? Zbog oružja u kući, što ste dete vodili u streljanu?" Majka ubijene Eme Kobiljski o…

Blic 22.02.2024
Nina Kobiljski, majka Eme Kobiljski, u svom potresnom svedočenju na suđenju roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" osvrnula se na Miljanu i Vladimira Kecmanovića ističući da nisu rekli roditeljima stradale dece da im je žao. Kako je… »
"Mama se na mene ljutila dok je grdila seku, ja sam se smejao" Nina Kobiljski u sudnici otkrila šta je dečak ubica rekao

"Mama se na mene ljutila dok je grdila seku, ja sam se smejao" Nina Kobiljski u sudnici otkrila šta je dečak ubica rekao

Mondo 22.02.2024
Na današnje ročište su stigli svi roditelji ubijene dece, a prva je svedočila Nina Kobiljski. Na današnje ročište su stigli svi roditelji ubijene dece, a prva je svedočila Nina Kobiljski. Danas je u Palati pravde nastavljeno suđenje u parničnom… »
Roditelji Angeline Aćimović: Nismo iznenađeni što roditelji k. K. odbacuju krivicu

Roditelji Angeline Aćimović: Nismo iznenađeni što roditelji k. K. odbacuju krivicu

Dnevnik 22.02.2024
BEOGRAD: Roditelji Angeline Aćimović, devojčice koja je posle masakra u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar preminula u bolnici nakon 12 dana borbe za život rekli su da nisu iznenađeni time što roditelji počinioca masovnog ubistva na sudu odbacuju… »
"Osećam se kao hodajuća tuga": Reči majke Eme koja je ubijena u pucnjavi u "Ribnikaru" bole: "Mi se ovde ne borimo da…

"Osećam se kao hodajuća tuga": Reči majke Eme koja je ubijena u pucnjavi u "Ribnikaru" bole: "Mi se ovde ne borimo da…

Blic 22.02.2024
Porodica ubijene devojčice Eme Kobiljski koja je ubijena u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar" danas će nastaviti sa svedočenjem na novom suđenju u parničnom postupku koji se vodi protiv roditelja dečaka ubice po prijavi 27 članova porodica… »
Roditelji dečaka ubice danas sedaju na optuženičku klupu: Počinje suđenje Vladimiru i Miljani Kecmanović, svedoče…

Roditelji dečaka ubice danas sedaju na optuženičku klupu: Počinje suđenje Vladimiru i Miljani Kecmanović, svedoče…

Nova 22.02.2024
Pred Višim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio učenike te škole i radnika obezbeđenja, dok je više njih ranio. Ispred zgrade… »
Roditelji ubijene dece iz "ribnikara" danas nastavljaju svedočenje! Posle njihovih reči u sudnici svi su plakali

Roditelji ubijene dece iz "ribnikara" danas nastavljaju svedočenje! Posle njihovih reči u sudnici svi su plakali

Kurir 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu zakazano je suđenje dečaku (13) koji je zverski 3. maja prošle godine ubio svojih devet drugara i radnika obezbeđenja Dragana Vlahovića, njegovim roditeljima i oglednoj Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru gde se… »
U Palati pravde nastavljeno suđenje u predmetu „Ribnikar“

U Palati pravde nastavljeno suđenje u predmetu „Ribnikar“

Danas 22.02.2024
Danas je u Palati pravde počeo nastavak suđenja u parničnom postupku o naknadi štete u predmetu „Ribnikar“. Sa svedočenjem nastavlja porodica ubijene učenice Eme Kobiljski. Suđenje na kojem će roditelji ubijene Eme Kobiljski govoriti odnosi se… »
U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

IndeksOnline 22.02.2024
BEOGRAD – U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se svedočenjem oštećenih nastavi suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” ubio devet… »
Suze, bol, nemoć i reči koje razaraju: Nastavlja se suđenje Kecmanovićima, očekuje se svedočenje porodice Kobiljski o…

Suze, bol, nemoć i reči koje razaraju: Nastavlja se suđenje Kecmanovićima, očekuje se svedočenje porodice Kobiljski o…

Nova 22.02.2024
Suđenje Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima dečaka koji je 3. maja prošle godine izvršio masakr u školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, nastavlja se danas u Višem sudu u Beogradu. Reč je o parničnom postupku koji su pokrenule porodice… »
Nastavlja se suđenje roditeljima dečaka ubice iz ribnikara: Roditelji ubijene Eme Kobiljski stigli u Palatu pravde

Nastavlja se suđenje roditeljima dečaka ubice iz ribnikara: Roditelji ubijene Eme Kobiljski stigli u Palatu pravde

Kurir 22.02.2024
Roditelji dece koju je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar ubio njihov vršnjak (13) pristižu u beogradsku Palatu pravde. Danas bi u Višem sudu u Beogradu trebalo da nastave svedočenje Nina Kobiljski i njen suprug, roditelje… »
Danas nastavak suđenja za "Ribnikar"! U parnici protiv dečaka ubice svedoče članovi porodica ubijene dece

Danas nastavak suđenja za "Ribnikar"! U parnici protiv dečaka ubice svedoče članovi porodica ubijene dece

Mondo 22.02.2024
Danas se nastavlja suđenje dečaku (13), koji je 3. maja prošle godine ubio svojih devet drugara i radnika obezbeđenja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, i njegovim roditeljima. Danas se nastavlja suđenje dečaku (13), koji je 3. maja… »
U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

Telegraf 22.02.2024
Tužba je podneta u parničnom postupku zbog naknade nematerijalne štete za pretrpljene duševne bolove usled smrti bliskog lica, kao i na ime pretrpljenog straha. U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se svedočenjem oštećenih nastavi suđenje… »
Nastavak suđenja za "Ribnikar": U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

Nastavak suđenja za "Ribnikar": U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

Euronews 22.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se svedočenjem oštećenih nastavi suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet vršnjaka i… »
Danas svedoče roditelji ubijene dece Nastavlja se suđenje protiv majke, oca i dečaka koji je izvršio masovno ubistvo u…

Danas svedoče roditelji ubijene dece Nastavlja se suđenje protiv majke, oca i dečaka koji je izvršio masovno ubistvo u…

Dnevnik 22.02.2024
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se svedočenjem oštećenih nastavi suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar” ubio devet… »

Vesti dana »