Povezane vesti

Nestorović napustio pokret „Mi – Glas iz naroda”

Nestorović napustio pokret „Mi – Glas iz naroda”

Politika 21.02.2024
Dr Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su pokret "MI – Glas iz naroda", saopštio je taj pokret. "U toku procesa preobražaja Pokreta MI – Glas iz naroda došlo je do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, grupi od sedam osnivača, i… »
Poslednji čin raskola, oglasili se Nestorović i Pavić! Evo šta kažu o svađama na sastanku i napuštanju pokreta Mi - Glas…

Poslednji čin raskola, oglasili se Nestorović i Pavić! Evo šta kažu o svađama na sastanku i napuštanju pokreta Mi - Glas…

Kurir 21.02.2024
Poslednji čin u raskolu u pokretu "Mi - Glas iz naroda" odigrao se danas popodne kada su se poslanici Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić oglasili saopštenjem, nakon današnje vesti da su napustili taj pokret. Podsetimo, ranije danas pokret "Mi… »
Nestorović napustio pokret "Mi - Glas iz naroda" Tražio da bude predsednik, ali nije dobio podršku

Nestorović napustio pokret "Mi - Glas iz naroda" Tražio da bude predsednik, ali nije dobio podršku

Kurir 21.02.2024
Jedni od osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su taj pokret, saopšteno je danas. Pokret " Mi - Glas iz naroda" saopštio je na svom sajtu da je "u toku procesa preobražaja pokreta" došlo do izvesnih… »
Ovo je početak kraja? Evo šta Branimir Nestorović može da radi posle napuštanja pokreta! Dejan Vuk Stanković o daljim…

Ovo je početak kraja? Evo šta Branimir Nestorović može da radi posle napuštanja pokreta! Dejan Vuk Stanković o daljim…

Kurir 21.02.2024
Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su pokret "Mi - glas iz naroda", saopšteno je danas. Kako je navedeno u saopštenju, "u toku procesa preobražaja pokreta" došlo je do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva koje čini sedam članova… »
Nestorović napustio pokret "Mi, glas iz naroda": Stranka otkrila šta se dešavalo iza zatvorenih vrata, on ih demantovao

Nestorović napustio pokret "Mi, glas iz naroda": Stranka otkrila šta se dešavalo iza zatvorenih vrata, on ih demantovao

EurActiv 21.02.2024
Branimir Nestorović je tražio da on bude predsednik njihovog pokreta, a kako nije dobio podršku odlučio je da napusti njihove redove, poručili su iz pokreta Branimir Nestorović napustio je pokret "Mi, glas iz naroda". Ovu vest u javnost je pustio… »
Nestorović i Pavić demantuju da su napustili pokret 'Mi, glas iz naroda'

Nestorović i Pavić demantuju da su napustili pokret 'Mi, glas iz naroda'

Slobodna Evropa 21.02.2024
Poslanici liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić demantovali su 21. februara da su napustili taj pokret, koji je ostvario uspeh na decembarskim izborima u Srbiji. Oni su saopštili da su napustili sastanak osnivača tog… »
Mi glas iz naroda saopštio: Nestorović tražio da bude predsednik, pa sa Pavićem napustio pokre

Mi glas iz naroda saopštio: Nestorović tražio da bude predsednik, pa sa Pavićem napustio pokre

Dnevnik 21.02.2024
BEOGRAD: Pokret "Mi glas iz naroda" saopštio je danas da je u toku proces preobražaja tog pokret i da je došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, u grupi od sedam osnivača, tako da su Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić u utorak, kako se… »
Šta je moralno, a šta legitimno: Drugačija tumačenja SNS o preletačima u Ljigu i Beogradu

Šta je moralno, a šta legitimno: Drugačija tumačenja SNS o preletačima u Ljigu i Beogradu

N1 Info 21.02.2024
Legitimitet, a sada i moral to je ono na šta se poziva Srpska napredna stranka kada je u pitanju formiranje vlasti u Beogradu. Ne mogu, kažu, većinu da im donesu dva odbegla odbornika pokreta "Mi glas naroda", već samo cela odbornička grupa. I dalje… »
"Rekao je ili preuzimam sve, ili odlazim": Jedan od osnivača pokreta "mi - Glas iz naroda" otkrio za "Blic" kako je došlo do…

"Rekao je ili preuzimam sve, ili odlazim": Jedan od osnivača pokreta "mi - Glas iz naroda" otkrio za "Blic" kako je došlo do…

Blic 21.02.2024
- Sve je trajalo možda dvadeset minuta. Nestorović i Pavić su kasnili na sastanak, a kada su došli Nestorović se postavio ultimativno i rekao: "Ili ja preuzimam sve, ili napuštam pokret i pravim svoju organizaciju". Ostao je u manjini, i kad je to… »
"Nestorović prolazi isti pakao kroz koji sam prošao ja" Nakon današnjeg raskola u pokretu Mi glas iz naroda oglasio se i…

"Nestorović prolazi isti pakao kroz koji sam prošao ja" Nakon današnjeg raskola u pokretu Mi glas iz naroda oglasio se i…

Kurir 21.02.2024
Aleksandar Jerković, nosilac liste za Beograd ispred pokreta Mi glas iz naroda na izborima u decembru predsednik pokreta "Nema nazad - Iza je Srbija" oglasio se danas nakon turbulentnih dešavanja u ovom pokretu. - "Mi glas iz naroda" upravo se odrekao i… »
"Mi – Glas iz naroda" tvrdi da su Nestorović i Pavić napustili Pokret, oni odgovaraju: "Napustili smo sastanak, ali ne i…

"Mi – Glas iz naroda" tvrdi da su Nestorović i Pavić napustili Pokret, oni odgovaraju: "Napustili smo sastanak, ali ne i…

Insajder 21.02.2024
Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić su u utorak, 20. februara 2024. godine, demonstrativno napustili Pokret "MI – Glas iz naroda", saopšteno je na sajtu ovog pokreta. Kako je navedeno, u toku procesa preobražaja Pokreta "MI – Glas iz naroda"… »
Nestorović i Pavić demantuju da su napustili pokret 'Mi - Glas iz naroda'

Nestorović i Pavić demantuju da su napustili pokret 'Mi - Glas iz naroda'

Beta 21.02.2024
Jedni od osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su taj pokret, saopšteno je danas. Pokret "Mi - Glas iz naroda" saopštio je na svom sajtu da je "u toku procesa preobražaja pokreta" došlo do izvesnih… »
Nestorović demonstrativno napustio pokret „MI – Glas iz naroda“

Nestorović demonstrativno napustio pokret „MI – Glas iz naroda“

Vreme 21.02.2024
Pokret koji sa svojih šest odbornika u Skupštini Beograda odlučuje o tome ko će formirati gradsku vlast se razbio na paramparčad. Na rukovodstvo „MI – Glas iz naroda“ vrši se veliki pritisak da SNS-u obezbede većinu. Sa najvišeg mesta, od… »
"Mi - Glas iz naroda": Nestorović i Pavić napustili pokret

"Mi - Glas iz naroda": Nestorović i Pavić napustili pokret

NIN 21.02.2024
Pokret "Mi - Glas iz naroda" saopštio je danas na svom sajtu da je "u toku procesa preobražaja pokreta" došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva koje čini sedam članova, i da su Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić juče "demonstrativno… »
"Mi - Glas iz naroda": Branimir Nestorović napustio Pokret!

"Mi - Glas iz naroda": Branimir Nestorović napustio Pokret!

Mondo 21.02.2024
Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić su juče demonstrativno napustili Pokret "Mi -Glas iz naroda". Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić su juče demonstrativno napustili Pokret "Mi -Glas iz naroda". Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić su… »
Oglasili se Branimir Nestorović i Pavić! Tvrde da nisu napustili pokret, već sastanak: "Pretio mu je fizičkim nasiljem!"

Oglasili se Branimir Nestorović i Pavić! Tvrde da nisu napustili pokret, već sastanak: "Pretio mu je fizičkim nasiljem!"

Mondo 21.02.2024
Oglasili se Nestorović i Pavić nakon izlaska iz pokreta. Oglasili se Nestorović i Pavić nakon izlaska iz pokreta. Poslanici liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić objavili su saopštenje za javnost nakon što je… »
Branimir Nestorović napustio organizaciju koju je osnovao: Raspao se pokret „MI-glas iz naroda“

Branimir Nestorović napustio organizaciju koju je osnovao: Raspao se pokret „MI-glas iz naroda“

Nova 21.02.2024
Branimir Nestorović izašao iz političke organizacije koju je osnovao - "MI-glas iz naroda". U toku procesa preobražaja pokreta „Mi, glas iz naroda“ došlo je do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, grupi od sedam osnivača, i Dr Branimir… »
Oglasili su se Nestorović i Pavić nakon razlaza u pokretu "Mi – Glas iz naroda"

Oglasili su se Nestorović i Pavić nakon razlaza u pokretu "Mi – Glas iz naroda"

Pravda 21.02.2024
Nakon vesti da je došlo do neslaganja u pokretu "Mi-Glas iz naroda" oglasili su se Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić. Kako se navodi, do nesporazuma u rukovodstvu je došlo na sastanku koji je održan juče. U međuvremenu su se saopštenjem… »
Raspao se pokret Mi – Glas iz naroda: Nestorović napustio udruženje koje je osnovao

Raspao se pokret Mi – Glas iz naroda: Nestorović napustio udruženje koje je osnovao

Danas 21.02.2024
U toku procesa preobražaja pokreta Mi – glas iz naroda došlo je do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, grupi od sedam osnivača, i dr Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić su juče, 20. februara 2024. godine, demonstrativno napustili pokret… »
Nestorović i Pavić se oglasili: Napustili smo samo sastanak, pokret još ni ne postoji

Nestorović i Pavić se oglasili: Napustili smo samo sastanak, pokret još ni ne postoji

Sputnik 21.02.2024
Poslanici liste „Mi – Glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović" - Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić objavili su saopštenje za javnost nakon što je objaljeno da su napustili taj pokret. Saopštenje prenosimo u celosti: "Saopštenje za… »
Oglasili su se Nestorović i Pavić nakon razlaza u pokretu "Mi – Glas iz naroda"

Oglasili su se Nestorović i Pavić nakon razlaza u pokretu "Mi – Glas iz naroda"

Pravda 21.02.2024
Nakon vesti da je došlo do neslaganja u pokretu "Mi-Glas iz naroda" oglasili su se Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić. Kako se navodi, do nesporazuma u rukovodstvu je došlo na sastanku koji je održan juče. U međuvremenu su se saopštenjem… »
Nestorović i Pavić napustili Pokret „Mi glas iz naroda“

Nestorović i Pavić napustili Pokret „Mi glas iz naroda“

N1 Info 21.02.2024
Pokret "MI – Glas iz naroda" saopštio je na svoj sajtu da je u toku procesa preobražaja pokreta "došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, grupi od sedam osnivača, da su i dr Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić u utorak demonstrativno… »
Nestorović napustio Pokret "Mi: - Glas iz naroda" Tražio da bude predsednik, ali nije dobio podršku: "Pokušaj razbijanja…

Nestorović napustio Pokret "Mi: - Glas iz naroda" Tražio da bude predsednik, ali nije dobio podršku: "Pokušaj razbijanja…

Blic 21.02.2024
Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić su juče demonstrativno napustili Pokret "Mi -Glas iz naroda", navodi se u saopštenju ovog pokreta objavljenom na njihovom sajtu. Kako se navodi, "u senci nesporazuma i insinuacija protiv nekih od osnivača dr… »
MI - Glas iz naroda: Nestorović i Pavić demonstrativno napustili pokret

MI - Glas iz naroda: Nestorović i Pavić demonstrativno napustili pokret

RTS 21.02.2024
Dr Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su pokret "MI – Glas iz naroda", saopštio je taj pokret. "U toku procesa preobražaja Pokreta MI – Glas iz naroda došlo je do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, grupi od sedam osnivača, i… »
Pokret "Mi - glas iz naroda": Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili pokret

Pokret "Mi - glas iz naroda": Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili pokret

Euronews 21.02.2024
Pokret "Mi - Glas iz naroda" saopštio je danas da je u toku procesa preobražaja pokreta "došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva", odnosno grupi od sedam osnivača, kao i da su dr Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić u utorak… »
Mi glas iz naroda: Nestorović i Pavić napustili pokret

Mi glas iz naroda: Nestorović i Pavić napustili pokret

IndeksOnline 21.02.2024
BEOGRAD – Pokret “Mi glas iz naroda” saopštio je danas da je u toku proces preobražaja tog pokret i da je došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, u grupi od sedam osnivača, tako da su Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić u utorak… »
Pokret „Mi – glas iz naroda“: Nestorović napustio naš pokret

Pokret „Mi – glas iz naroda“: Nestorović napustio naš pokret

Nedeljnik 21.02.2024
Pokret „MI – Glas iz naroda“ saopštio je na svom sajtu da je u toku procesa preobražaja pokreta „došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, grupi od sedam osnivača, da su i dr Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić u utorak… »
Nestorović i Pavić "demonstrativno" napustili pokret "Mi - glas iz naroda"

Nestorović i Pavić "demonstrativno" napustili pokret "Mi - glas iz naroda"

Radio 021 21.02.2024
Dr Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su pokret "Mi - glas iz naroda", saopštio je taj pokret. "U toku procesa preobražaja pokreta 'Mi - glas iz naroda' došlo je do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, grupi od sedam osnivača, i dr… »
POKS: Izjave čelnika SNS samo potvrđuju tvrdnje opozicije da je bilo kupovine odbornika

POKS: Izjave čelnika SNS samo potvrđuju tvrdnje opozicije da je bilo kupovine odbornika

NIN 21.02.2024
Pokret obnove Kraljevine Srbije ocenio je danas da su izjave čelnika Srpske napredne stranke da imaju većinu od 56 odbornika u Beogradu, iako izborni rezultati pokazuju drugačije, samo potvrđuju tvrdnje opozicije da je bilo kupovine dva odbornika… »
Nestorović i Pavić napustili pokret "Mi - Glas iz naroda"

Nestorović i Pavić napustili pokret "Mi - Glas iz naroda"

Novi magazin 21.02.2024
Jedni od osnivača pokreta "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović i Aleksandar Pavić napustili su taj pokret, saopšteno je danas. Pokret "Mi - Glas iz naroda" saopštio je na svom sajtu da je "u toku procesa preobražaja pokreta" došlo do izvesnih… »
Nestorović i Pavić napustili pokret "Mi glas iz naroda"

Nestorović i Pavić napustili pokret "Mi glas iz naroda"

Telegraf 21.02.2024
Najavljeno je i da će sutra biti održana konferenicija za novinare. Pokret "Mi glas iz naroda" saopštio je danas da je u toku proces preobražaja tog pokret i da je došlo do izvesnih nesporazuma unutar rukovodstva, u grupi od sedam osnivača, tako da… »
Nestorović otkrio koji su naredni koraci pokreta! "Velika partija može da te proguta", pomenuo i ministarsku funkciju

Nestorović otkrio koji su naredni koraci pokreta! "Velika partija može da te proguta", pomenuo i ministarsku funkciju

Mondo 21.02.2024
Branimir Nestorović govorio je o ministarskoj funkciji, pokretu i njegovim daljim koracima. Branimir Nestorović govorio je o ministarskoj funkciji, pokretu i njegovim daljim koracima. Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir… »
Nestorović: Nećemo u vlast po svaku cenu, nemam ambiciju da postanem ministar

Nestorović: Nećemo u vlast po svaku cenu, nemam ambiciju da postanem ministar

Pravda 21.02.2024
Branimir Nestorović kaže da je želja njega i njegovih saradnika da u naredne dve do tri godine osnuju snažan pokret koji će moći da bude učesnik u nekoj vlasti. U narednih desetak dana, do nastavka konstitutivne sednice Skupštine grada Beograda… »
Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

NIN 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
Nestorović o tome da li bi prihvatio da bude ministar i hoće li sa SNS da pravi vlast u Beogradu

Nestorović o tome da li bi prihvatio da bude ministar i hoće li sa SNS da pravi vlast u Beogradu

Nova 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
"Nije ideja da odmah uđemo u vlast": Nestorović otkriva naredne korake pokreta "Mi", pominjao i ministarsku funkciju

"Nije ideja da odmah uđemo u vlast": Nestorović otkriva naredne korake pokreta "Mi", pominjao i ministarsku funkciju

Blic 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
Nestorović otkrio namere: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista "Mi" po svaku cenu bude deo vlasti!

Nestorović otkrio namere: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista "Mi" po svaku cenu bude deo vlasti!

Kurir 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
POKS: Izjave čelnika SNS-a da imaju većinu u Beogradu pokazuju da je bilo kupovine odbornika

POKS: Izjave čelnika SNS-a da imaju većinu u Beogradu pokazuju da je bilo kupovine odbornika

Novi magazin 21.02.2024
Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) ocenio je danas da izjave čelnika Srpske napredne stranke (SNS) da imaju većinu, 56 gradskih odbornika u Beogradu, iako izborni rezultati drugačije pokazuju, potvrđuje tvrdnje tog pokreta da je "bilo kupovine dva… »
Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Beta 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Nedeljnik 21.02.2024
(Beta) – Nosilac parlamentarne liste „Mi – Glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za… »
Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da naša lista bude deo vlasti

Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da naša lista bude deo vlasti

N1 Info 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Radio sto plus 21.02.2024
“Nije ideja da uđemo u vlast odmah. Mi smo mnogo mali, tek smo u formiranju stranke. Želimo da u naredne dve-tri godine osnujemo jedan jak pokret koji će moći da bude učesnik u nekoj vlasti. Jer kad si mali i manjinski partner uz jednu veliku, jaku… »
Nestorović izneo šta planira i rekao: Nemam ambiciju da budem ministar

Nestorović izneo šta planira i rekao: Nemam ambiciju da budem ministar

Radio 021 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti. On je ponovio stav da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Novi magazin 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine u… »
Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Nestorović: Nemam ambiciju da postanem ministar, niti da lista Mi po svaku cenu bude deo vlasti

Danas 21.02.2024
Nosilac parlamentarne liste „Mi – Glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da nema ambiciju da postane ministar, niti da pokret po svaku cenu bude deo vlasti, ponavljajući stav i da neće davati podršku nijednoj opciji za formiranje većine… »

Vesti dana »