Povezane vesti

Vučić: U Beogradu imamo većinu, Nestorović neodgovoran! Partizana i Zvezde ne bi bilo da nema države! Ozbiljan plan za…

Vučić: U Beogradu imamo većinu, Nestorović neodgovoran! Partizana i Zvezde ne bi bilo da nema države! Ozbiljan plan za…

Kurir 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je samo nekoliko sati po povratku iz Nemačke, gde je učestvovao na 60. Minhenskom bezbednosnom forumu i na marginama imao niz važnih sastanaka, gostovao u jutarnjem programu na TV Prva i govorio o svim temama… »
Vučić: Nema sumnje da će pozicija Srbije po pitanju Rusije biti još teža

Vučić: Nema sumnje da će pozicija Srbije po pitanju Rusije biti još teža

Politika 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nema nikakve sumnje da će pozicija naše zemlje po pitanju Rusije biti još teža zbog onog što se desilo Alekseju Navaljnom. Vučić je rekao za TV Prva da nije pitanje da neko dođe i kaže -… »
Vučić: Mnogi ne vide težinu zadatka pred nama

Vučić: Mnogi ne vide težinu zadatka pred nama

Politika 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije zadovoljan ponašanjem mnogih u zemlji, jer, kako ističe, ne razumeju težinu zadatka pred nama. „Ne mogu da kažem za neke da su lenji, ali nažalost nisam zadovoljan ponašanjem mnogih i… »
Vučić: Predstoji borba za velike ciljeve koji su postavljeni

Vučić: Predstoji borba za velike ciljeve koji su postavljeni

RTK 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da predstoji borba za velike ciljeve koji su postavljeni, ali da je važno da se svi ljudi uključe u to. „To je drugačija, promenjena Srbija, zemlja budućnosti. Srbija koja će biti toliko… »
Vučić: U Beogradu imamo većinu! Srbija mora da obezbedi političku osnovu, a to su mir, stabilnost sigurnost

Vučić: U Beogradu imamo većinu! Srbija mora da obezbedi političku osnovu, a to su mir, stabilnost sigurnost

Dnevnik 18.02.2024
- Srpska ekonomija napreduje, a da bi nastavila ubrzanim tempom ona mora da obezbedi političku osnovu, a to su mir, stabilnost, sigurnost, zato nam je nanelo veliku štetu to što su neki vodili hajku protiv sopstvene zemlje – rekao je predsednik… »
Vučić: U ovom trenutku imamo većinu u Beogradu, Nestorović se ne ponaša odgovorno

Vučić: U ovom trenutku imamo većinu u Beogradu, Nestorović se ne ponaša odgovorno

Telegraf 18.02.2024
Gostovanje je počelo u 10 sati. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu TV Prva. Gostovanje je počelo u 10 sati. Vučić govori o svim aktuelnim temama. On je naveo da je u Minhenu poslednji sastanak trajao do 20 do 12 noćas… »
I Partizan objavio finansijsko poslovanje

I Partizan objavio finansijsko poslovanje

Sportski žurnal 18.02.2024
Crveno-beli danas su ”izašli” sa brojkama, nakon njih to su uradili i crno-beli. Posle Crvene zvezde i Partizan se oglasio saopštenjem, koje vam prenosimo u celosti: - Finansijsko poslovanje, dugovanje za porez i plan otplate Od sezone 17-18… »
Neviđeni snimci iz niša: Brazilac Jago napravio šou, pevao na srpskom i oduševio saigrače (video)

Neviđeni snimci iz niša: Brazilac Jago napravio šou, pevao na srpskom i oduševio saigrače (video)

Kurir 18.02.2024
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su Kup Radivoja Koraća u Nišu. Zvezda je u velikom finalu savladala Partizan rezultatom 85:79. Posle meča usledilo je veliko slavlje igrača Zvezde. Atmosfera je bila fantastična a u centru pažnje bio je Brazilac… »
Partizan objavio sve - budžet 20.000.000, isplatićemo dug! Od države 27 miliona, sopstveni prihod kluba 39,9 miliona

Partizan objavio sve - budžet 20.000.000, isplatićemo dug! Od države 27 miliona, sopstveni prihod kluba 39,9 miliona

Mondo 18.02.2024
Crno-beli se oglasili saopštenjem o finansijskim detaljima svog poslovanja. Crno-beli se oglasili saopštenjem o finansijskim detaljima svog poslovanja. KK Partizan oglasio se u nedelju i izneo podatke svog poslovanja, uz najavu da će poreski dug biti… »
Oglasio se i Ostoja Mijailović Partizan će izneti podatke, svako će moći da vidi!

Oglasio se i Ostoja Mijailović Partizan će izneti podatke, svako će moći da vidi!

Mondo 18.02.2024
Predsednik KK Partizan reagovao nakon izjava Željka Obradovića i Aleksandra Vučića. Predsednik KK Partizan reagovao nakon izjava Željka Obradovića i Aleksandra Vučića Dan nakon dramatične konferencije trenera Partizana Željka Obradovića u Nišu… »
Grbović (PSG): SNS nema većinu u Beogradu

Grbović (PSG): SNS nema većinu u Beogradu

Danas 18.02.2024
Potpredsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Pavle Grbović izjavio je danas FoNetu, reagujući na izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića na TV Prva, da Srpska napredna stranka (SNS) ne može da dobije 56 glasova odbornika u Skupštini Beograda… »
Obradović grmeo kao nikad, a Evroliga mu posvetila objavu! Dan posle finala Kupa Radivoja Koraća trener Partizana u centru…

Obradović grmeo kao nikad, a Evroliga mu posvetila objavu! Dan posle finala Kupa Radivoja Koraća trener Partizana u centru…

Kurir 18.02.2024
Samo dan posle poraza Partizana u finalu Kupa Radivoja Koraća i burne konferencije za medije Željka Obradovića, Evroliga se oglasila i posvetila je objavu treneru crno-belih. Na društvenim mrežama elitnog evropskog košarkaškog takmičenja pojavio… »
Vučić: Zvezda i Partizan ne bi postojali bez države

Vučić: Zvezda i Partizan ne bi postojali bez države

Sportski žurnal 18.02.2024
Od onih akcija za skupljanje poreza dinara nisu uplatili i to vam životom garantujem. Pogledao sam papire i dužni su šest miliona evra, a Zvezda 1,2 miliona evra poreza u košarci. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na TV „Prva“… »
Crvena Zvezda se oglasila saopštenjem! Tim sa Malog Kalemegdana otvorio karte i priložio detalje finansijskog poslovanja!

Crvena Zvezda se oglasila saopštenjem! Tim sa Malog Kalemegdana otvorio karte i priložio detalje finansijskog poslovanja!

Kurir 18.02.2024
Mnogo bure izazvala je izjava Željka Obradovića po završetku finalnog meča Kupa Radivoja Koraća u kom je Zvezda savladala Partizan rezultatom 85:79. Obradović je istakao kako je velika laž da je Partizan državni projekat, te je usledila i reakcija… »
Pogledajte kako se Vučić pravda nakon gafa u Minhenu: Jedini nije pozdravio prisustvo udovice Alekseja Navaljnog

Pogledajte kako se Vučić pravda nakon gafa u Minhenu: Jedini nije pozdravio prisustvo udovice Alekseja Navaljnog

Nova 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na televiziji Prva rekao je da je na Bezbednosnom forumu u Minhenu pružio podršku supruzi Alekseja Navaljnija, Juliji iako je među poslednjima ustao i nije aplauzom pozdravio njeno prisustvo nekoliko sati… »
Aleksandar Vučić tvrdi: Ništa ne bi bilo od Partizana i Zvezde da nema države, od svih akcija skupljanja para za poreze…

Aleksandar Vučić tvrdi: Ništa ne bi bilo od Partizana i Zvezde da nema države, od svih akcija skupljanja para za poreze…

Danas 18.02.2024
Ništa ne bi bilo ni od Partizana ni od Zvezde da nema države, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom današnjeg obraćanja. Vučić je naglasio da je ovde popularno da budete protiv države, da kažete da neko ima veću pomoć države, i… »
Vučić: U ovom trenutku imamo većinu u Beogradu, pozicija Srbije biće teža posle smrti Navaljnog

Vučić: U ovom trenutku imamo većinu u Beogradu, pozicija Srbije biće teža posle smrti Navaljnog

Insajder 18.02.2024
"U ovom trenutku imamo većinu u Beogradu", izjavio je u nedelju predsednik Srbije Aleksandar Vučić uoči konstitutivne sednice Skupštine Beograda koja će biti održana u ponedeljak 19. februara, ali nije isključio ni mogućnost ponavljanja izbora na… »
Predsednik Vučić otkrio tačnu cifru! Evo koliko Partizan i Zvezda duguju za porez: "Od onih akcija nisu dinara uplatili"

Predsednik Vučić otkrio tačnu cifru! Evo koliko Partizan i Zvezda duguju za porez: "Od onih akcija nisu dinara uplatili"

Kurir 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je danas na "TV Prva" gde je govorio o izjavi Željka Obradovića posle poraza u finalu Kupa Radivoja Koraća od Crvene zvezde, a u kojoj je trener Partizana tražio od kluba da izađe sa svim podacima o… »
"Poseban ponos i zadovoljstvo": Vučić o spaljivanju lutke sa njegovim likom u Hrvatskoj: Molim ih da i sledeći put to ponove

"Poseban ponos i zadovoljstvo": Vučić o spaljivanju lutke sa njegovim likom u Hrvatskoj: Molim ih da i sledeći put to ponove

Blic 18.02.2024
- Smrt Navaljnog je još jedna iskra u razgoreloj vatri. Ono što ste mogli da vidite to je onako navijački pristup, sve manje se slušaju argumenti, gleda se kako da se pobedi neprijatelj, a nema dugoročnijeg pogleda u budućnost. Minhen je apsolutno… »
Vučić reagovao na izjavu Željka Obradovića: Ovo je odvratni napad na državu, to se događa svaki dan i iz Zvezde

Vučić reagovao na izjavu Željka Obradovića: Ovo je odvratni napad na državu, to se događa svaki dan i iz Zvezde

Nova 18.02.2024
Veliku buru je podigla izjava Željka Obradovića nakon poraza Partizana u finalu Kupa Radivoja Koraća u subotu u Nišu od večitog rivala Crvene zvezde rezultatom 75:69. Obradović je tada odreagovao na prozivke navijača crveno-belih da je Partizan… »
Vučić odgovorio Obradoviću: ‘Volite da uzmete pare, a da pričate da je ovaj drugi miljenik!’ (video)

Vučić odgovorio Obradoviću: ‘Volite da uzmete pare, a da pričate da je ovaj drugi miljenik!’ (video)

Hot sport 18.02.2024
‘Postojali ne bi bez države, od svih akcija od skupljanja para za porez ni dinar nisu uplatili.’ Košarkaši Partizana nisu uspeli da osvoje Kup ‘Radivoj Korać’ pošto su poraženi od Crvene zvezde 85:79 u niškoj hali ‘Čair‘. Trener… »
Vučić o smrti Navaljnog: Nisam istražni organ, očekujem veće pritiske na Srbiju

Vučić o smrti Navaljnog: Nisam istražni organ, očekujem veće pritiske na Srbiju

Slobodna Evropa 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 18. februara da će "pozicija Beograda u odnosu na Moskvu biti teža" posle smrti ruskog opozicionog lidera Alekseja Navaljnog, ali je odbacio mogućnost uvođenja sankcija Rusiji. Vučić je za televiziju… »
Vučić: Koliko sam obavešten, imamo većinu za Beograd

Vučić: Koliko sam obavešten, imamo većinu za Beograd

Sputnik 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da, koliko je on obavešten, lista „Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane“ ima većinu da formira vlast u Beogradu. „Za Beograd, mi imamo većinu. O tome će ljudi da govore. Ne verujem… »
"To je tabu tema kod nas" Mijailović se oglasio posle izjave Obradovića: Odgovorio i na pitanje o Žocovoj budućnosti u…

"To je tabu tema kod nas" Mijailović se oglasio posle izjave Obradovića: Odgovorio i na pitanje o Žocovoj budućnosti u…

Kurir 18.02.2024
Konferencija za medije Željka Obradovića posle poraza Partizana od Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća žestoko je odjeknula u Srbiji, ali i regionu. Pomenuo je trener crno-belih i to da se klub čiju ekipu vodi često naziva državnim… »
Zvezda i Partizan ne bi postojali bez države! Vučić o Obradovićevoj izjavi: Ovo je odvratan napad!

Zvezda i Partizan ne bi postojali bez države! Vučić o Obradovićevoj izjavi: Ovo je odvratan napad!

Mondo 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio o Partizanu i Crvenoj zvezdi i finansiranju najvećih srpskih klubova. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio o Partizanu i Crvenoj zvezdi i finansiranju najvećih srpskih klubova. Predsednik Srbije… »
Vučić: Tek će biti pritisaka na Srbiju da uvede Rusiji sankcije, EU sve manje popularna

Vučić: Tek će biti pritisaka na Srbiju da uvede Rusiji sankcije, EU sve manje popularna

Al Jazeera 18.02.2024
Evropska unija izgubila je, nakon usvajanja rezolucije o Srbiji, deset posto popularnosti u javnom mnijenju, kazao je predsjednik Srbije. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će tek biti pritisaka na Srbiju da uvede… »
Obradović nakon poraza kritikovao sudije, govorio o svojoj budućnost kao trenera Partizana, o državnom projektu…

Obradović nakon poraza kritikovao sudije, govorio o svojoj budućnost kao trenera Partizana, o državnom projektu…

Glas juga 18.02.2024
Partizan ni iz trećeg pokušaja nije uspeo sa Željkom Obradovićem da osvoji nacionalni Kup u Nišu, zbog čega su na konferenciji za novinare otvorene brojne teme. Pre svega, Željko Obradović se dotakao izbora sudijske trojke, odnosno zašto su… »
"Belosvetski poznata lopuža" Vučić o Šideru: Moja poruka njemu jeste da je Srbija slobodna i slobodarska zemlja

"Belosvetski poznata lopuža" Vučić o Šideru: Moja poruka njemu jeste da je Srbija slobodna i slobodarska zemlja

Kurir 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je samo nekoliko sati po povratku iz Nemačke, gde je učestvovao na 60. Minhenskom bezbednosnom forumu i na marginama imao niz važnih sastanaka, gostovao u jutarnjem programu na TV Prva i govorio o svim temama… »
Od akcija za porez, dinar nisu uplatili državi! Aleksandar Vučić o dugovima Partizana

Od akcija za porez, dinar nisu uplatili državi! Aleksandar Vučić o dugovima Partizana

Mondo 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o finansijama Partizana, ali i Crvene zvezde. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o finansijama Partizana, ali i Crvene zvezde. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je danas na "TV Prva"… »
Vučić: Da nema države, ne bi bilo Zvezde i Partizana, dajemo im enormne pare

Vučić: Da nema države, ne bi bilo Zvezde i Partizana, dajemo im enormne pare

Radio 021 18.02.2024
Ništa ne bi bilo ni od Partizana ni od Zvezde da nema države, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je naglasio da je ovde popularno da budete protiv države, da kažete da neko ima veću pomoć države, i kad postignete neki uspeh da… »
Vučićevo objašnjenje: Zašto nisam aplaudirao Juliji Navaljnoj

Vučićevo objašnjenje: Zašto nisam aplaudirao Juliji Navaljnoj

Novi magazin 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, komentarišući to što na Bezbednosnoj konferenciji u Minhenu nije aplauzom pozdravio suprugu preminulog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, da je pre toga Julija Navaljna, sedela pored njega, ali da… »
"Od akcija dinara nisu uplatili": Aleksandar Vučić otkrio koliko večiti duguju za porez

"Od akcija dinara nisu uplatili": Aleksandar Vučić otkrio koliko večiti duguju za porez

Večernje novosti 18.02.2024
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić, reagovao je na reči Željka Obradovića posle finala Kupa Radivoja Koraća kako Partizan nije državni projekat. Foto: TV Prva/Printskrin Prvi čovek naše zemlje je istakao da niko nije platio ni dinar za porez od… »
Vučić: Koliko sam obavešten, mi imamo većinu za Beograd

Vučić: Koliko sam obavešten, mi imamo većinu za Beograd

RTV 18.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, koliko je on obavešten, lista "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane" ima većinu da formira vlast u Beogradu. "Ono koliko sam ja obavešten, mi imamo većinu u ovom trenutku. Za… »
Vučić: Imamo većinu u Beogradu

Vučić: Imamo većinu u Beogradu

Nova 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da SNS ima većinu u Beogradu. Komentarišući konstitutivnu sednicu grada Beograda koja je zakazana za sutra Vučić je rekao da o tome razgovara sa Anom Brnabić, Milošem Vučevićem i Aleksandrom… »
Vučić: Nestorović vodi neodogovornu politiku, mi imamo većinu u Beogradu

Vučić: Nestorović vodi neodogovornu politiku, mi imamo većinu u Beogradu

Danas 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom današnjeg obraćanja javnosti poručio je da koalcija okupljena oko Srpske napredne stranke (SNS) ima većinu za formiranje gradske vlasti u Beogradu. Vučić je naveo da je razgovarao i sa Milošem Vučevićem… »
Vučić: Postoji većina za konstituisanje Skupštine Beograda, legalna i delom legitimna

Vučić: Postoji većina za konstituisanje Skupštine Beograda, legalna i delom legitimna

Beta 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da postoji većina za konstituisanje Skupštine grada Beograda, kao i da je ona legalna i delom legitimna. On je za televiziju Prva rekao da će sačekati do 2. i 3. marta da se vidi da li će ta većina… »
Vučić: U ovom trenutku imamo većinu za formiranje vlasti u Beogradu, ali da sačekamo 2. ili 3. mart

Vučić: U ovom trenutku imamo većinu za formiranje vlasti u Beogradu, ali da sačekamo 2. ili 3. mart

Euronews 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, koliko je on obavešten, lista "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane" ima većinu da formira vlast u Beogradu. "Ono koliko sam ja obavešten, mi imamo većinu u ovom trenutku. Za Beograd… »
"Mi imamo većinu": Vučić o beogradskim izborima: U Nestorovićevom pokretu ne razumeju šta je država i ne ponašaju se…

"Mi imamo većinu": Vučić o beogradskim izborima: U Nestorovićevom pokretu ne razumeju šta je država i ne ponašaju se…

Blic 18.02.2024
- Razgovarali smo o tome. Miloš, Ana i Šapić pre svega. Razgovarali smo dva - tri puta. Moram da priznam da nisam imao vremena time da se bavim. Želeo sam da razgovaram sa Nestorovićem, oni nisu hteli, oni ne razumeju šta je država, ne ponašaju se… »
Vučić: Imamo većinu u Beogradu

Vučić: Imamo većinu u Beogradu

N1 Info 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoji većina za konstituisanje Skupštine grada Beograda, kao i da je ona legalna i delom legitimna. On je rekao da će sačekati do 2. i 3. marta da se vidi da li će ta većina biti legitimna… »
Vučić: Možemo da formiramo većinu za Beograd, ali ipak ćemo sačekati

Vučić: Možemo da formiramo većinu za Beograd, ali ipak ćemo sačekati

Vreme 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se još jednom građanima rekavši da je većina koju ima Srpska napredna stranka više nego legalna, čak i legitimna. Međutim, ako je ipak ne bude bilo do drugog ili trećeg marta, kako kaže, idu na nove… »
Vučić: Imamo većinu u Beogradu, Nestorović ne razume šta je država

Vučić: Imamo većinu u Beogradu, Nestorović ne razume šta je država

Radio 021 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da postoji većina za konstituisanje Skupštine Beograda, kao i da je ona legalna i delom legitimna. On je za televiziju Prva rekao da će sačekati do 2. i 3. marta da se vidi da li će ta većina biti… »
Vučić: Imamo većinu u Beogradu

Vučić: Imamo većinu u Beogradu

Nedeljnik 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoji većina za konstituisanje Skupštine grada Beograda, kao i da je ona legalna i delom legitimna. On je rekao da će sačekati do 2. i 3. marta da se vidi da li će ta većina biti legitimna… »
Vučić: Da smo uveli sankcije Rusiji bio bih šampion demokratije, a uz priznanje Kosova i dobitnik Nobelove nagrade

Vučić: Da smo uveli sankcije Rusiji bio bih šampion demokratije, a uz priznanje Kosova i dobitnik Nobelove nagrade

Danas 18.02.2024
Srbija protiv sebe nema bilo kakve sankcije, uprkos trudu mnogih iz ove zemlje i mnogih spolja, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom današnjeg obraćanja i dodao da je uveo sankcije Rusiji da bi danas bio šampion demokratije. Vučić se… »
Pozicija će nam biti teža, nemam sumnje! Aleksandar Vučić o Navaljnom: Tragično kad mlad čovek izgubi život

Pozicija će nam biti teža, nemam sumnje! Aleksandar Vučić o Navaljnom: Tragično kad mlad čovek izgubi život

Mondo 18.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić o aktuelnim dešavanjima u svetu i Srbiji. Predsednik Aleksandar Vučić o aktuelnim dešavanjima u svetu i Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostujući u "Jutru" na TV Prva komentarisao trenutna dešavanja u… »
Da sam aplaudirao na deo da ga je Putin ubio, rekli bi proglasio ga za ubicu Vučić o napadima povodom obraćanja Julije…

Da sam aplaudirao na deo da ga je Putin ubio, rekli bi proglasio ga za ubicu Vučić o napadima povodom obraćanja Julije…

Kurir 18.02.2024
BEOGRAD - Sedeo sam u prvom redu, u delu za predsednike država, iza su sedeli premijeri. Izašao je predsednik Letonije, pažljivo sam slušao i odjednom je neka žena sela pored mene. Nisam znao ko je žena. Shvatio sam da su mnogi razumeli ko se treba… »
Imamo legalnu većinu za Beograd! Vučić o Nestoroviću: Ne ponaša se odgovorno

Imamo legalnu većinu za Beograd! Vučić o Nestoroviću: Ne ponaša se odgovorno

Mondo 18.02.2024
Predsednik Vučić o mogućim novim izborima u prestonici i razgovoru sa ljudima iz Nestorovićevog pokreta. Predsednik Vučić o mogućim novim izborima u prestonici i razgovoru sa ljudima iz Nestorovićevog pokreta. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Predsednik Vučić: U ovom trenutku imamo legalnu većinu za Beograd! Nestorović se ponaša neodgovorno

Predsednik Vučić: U ovom trenutku imamo legalnu većinu za Beograd! Nestorović se ponaša neodgovorno

Kurir 18.02.2024
Želeo sam da razgovaram sa Nestorovićem, oni nisu hteli, po meni, ne ponašaju se dovoljno odgovorno. Oni se ponašaju kako misle da je dobro za njihovu stranku ili opciju, šta god da je" BEOGRAD - "Koliko sam obavešten, mi u ovom trenutku imamo… »
Vučić: Tek će biti pritisaka na Srbiju da uvede Rusiji sankcije, EU sve manje popularna

Vučić: Tek će biti pritisaka na Srbiju da uvede Rusiji sankcije, EU sve manje popularna

Novi magazin 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će tek biti pritisaka na Srbiju da uvede sankcije Rusiji, ali da to nije moguće. Komentarišući smrt ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog na TV Prva, rekao je da je to iskra u… »
Vučić o tome zašto nije tapšao udovici Alekseja Navaljnog: Uradio sam sve dostojanstveno

Vučić o tome zašto nije tapšao udovici Alekseja Navaljnog: Uradio sam sve dostojanstveno

Radio 021 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je po povratku sa Minhenske bezbednosne konferencije objasnio zbog čega nije aplaudirao Juliji Navaljnoj, čiji je muž preminuo samo nekoliko sati pre njenog govora. "Odjednom je neka žena sela pored mene, ali ja… »
Vučić: U ovom trenutku mi imamo većinu za Beograd, ali da sačekamo 2. ili 3. mart

Vučić: U ovom trenutku mi imamo većinu za Beograd, ali da sačekamo 2. ili 3. mart

RTS 18.02.2024
U ovom trenutku mi imamo većinu za Beograd, koja je više nego legalna čak i legitimna, rekao je predsednik Aleksandar Vučić uoči sutrašnje konstitutivne sednice Skupštine Beograda. Kaže da je imao važne sastanke u Minhenu i da će tražiti… »
Vučić: Postoji većina za konstituisanje Skupštine Beograda, legalna i delom legitimna

Vučić: Postoji većina za konstituisanje Skupštine Beograda, legalna i delom legitimna

Radio sto plus 18.02.2024
On je za televiziju Prva rekao da će sačekati do 2. i 3. marta da se vidi da li će ta većina biti legitimna, te da ukoliko ne bude bila, onda će biti održani novi izbori. Vučić je kazao da predstavnici liste “Mi – Glas iz naroda” ne žele da… »
Vučić: Imamo većinu u Beogradu

Vučić: Imamo većinu u Beogradu

Novi magazin 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoji većina za konstituisanje Skupštine grada Beograda, kao i da je ona legalna i delom legitimna. On je rekao da će sačekati do 2. i 3. marta da se vidi da li će ta većina biti legitimna… »
Predsednik Vučić poručio: Ništa ne bi bilo od Partizana i Zvezde da nije države! Hoćete da vam kažem kako se plaćaju…

Predsednik Vučić poručio: Ništa ne bi bilo od Partizana i Zvezde da nije države! Hoćete da vam kažem kako se plaćaju…

Kurir 18.02.2024
Predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić, bio je gost na TV Prva gde se, pored brojnih političkih tema, dotakao i sportskih tema. Povod su bila dešavanja posle finala Kupa Radivoja Koraća u kom je Crvena zvezda savladala Partizan rezultatom… »
Vučić: Koliko sam obavešten, imamo većinu za Beograd

Vučić: Koliko sam obavešten, imamo većinu za Beograd

Pravda 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da, koliko je on obavešten, lista „Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane“ ima većinu da formira vlast u Beogradu. „Za Beograd, mi imamo većinu. O tome će ljudi da govore. Ne verujem, nisam… »
Vučićevo objašnjenje: Zašto nisam aplaudirao Juliji Navaljnoj

Vučićevo objašnjenje: Zašto nisam aplaudirao Juliji Navaljnoj

N1 Info 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, gostujući na jutarnjem programu televizije Prva, po povratku sa Minhenske bezbednosne konferencije, objasnio zbog čega nije aplaudirao Juliji Navaljnoj, čiji je muž preminuo samo nekoliko sati pre njenog… »
Vučić objasnio zbog čega nije aplaudirao nakon govora Julije Navaljne u Minhenu

Vučić objasnio zbog čega nije aplaudirao nakon govora Julije Navaljne u Minhenu

Danas 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, gostujući na jutarnjem programu televizije Prva, po povratku sa Minhenske bezbednosne konferencije, objasnio zbog čega nije aplaudirao Juliji Navaljnoj, čiji je muž preminuo samo nekoliko sati pre njenog… »
Srbija prva po nivou stranih direktnih investicija na Zapadnom Balkanu! Vučić: Mi smo postavili ciljeve

Srbija prva po nivou stranih direktnih investicija na Zapadnom Balkanu! Vučić: Mi smo postavili ciljeve

Blic 18.02.2024
Mi smo postavili ciljeve. Kada smo izašli sa programom do 2027, to je toliko ozbiljan plan, ne sme nijednog dana da bude zaboravljen. O tom programu moramo da razmišljamo stalno i vredno da radimo na njemu. - Ekomonija - moramo da privlačimo strane… »
Predsednik Vučić: Tek će biti pritisaka na Srbiju da uvede Rusiji sankcije, EU sve manje popularna

Predsednik Vučić: Tek će biti pritisaka na Srbiju da uvede Rusiji sankcije, EU sve manje popularna

Kurir 18.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će tek biti pritisaka na Srbiju da uvede sankcije Rusiji, ali da to nije moguće. Komentarišući smrt ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog na TV Prva, rekao je da je to… »
Vučić: Biće još jačih pritisaka da uvedemo sankcije Rusiji, ali to je nemoguće

Vučić: Biće još jačih pritisaka da uvedemo sankcije Rusiji, ali to je nemoguće

Radio 021 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da očekuje da će tek biti pritisaka na Srbiju da uvede sankcije Rusiji, ali da to nije moguće. Komentarišući smrt ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog na TV Prva, rekao je da je to iskra u razgorelu… »
Predsednik Srbije jasan Vučić: Bio bih dobitnik mnogih nagrada kada bih priznao Kosovo

Predsednik Srbije jasan Vučić: Bio bih dobitnik mnogih nagrada kada bih priznao Kosovo

Kurir 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da bi verovatno bio dobitnik mnogih nagrada kada bi priznao nezavisnost Kosova. Vučić je gostujući na TV Prva, govoreći o Minhenskoj konferenciji, naveo da je smrt ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog… »
"Željko nije u pravu za sudije" Čuveni trener imao poruku za Obradovića: Ko bi se za to prijavio?! Sve ga razumem, sem…

"Željko nije u pravu za sudije" Čuveni trener imao poruku za Obradovića: Ko bi se za to prijavio?! Sve ga razumem, sem…

Kurir 18.02.2024
Crvena zvezda osvojila je Kup Radivoja Koraća pošto je u finalu u Nišu bila bolja od Partizana 85:79. Na taj način Zvezda je došla do četvrtog uzastopnog nacionalnog kupa, a ujedno i treće vezane pobede nad crno-belima u sezoni, nakon dva početna… »
Milan Borjan oduševio Delije! Bivši kapiten Zvezde se oglasio i jednim potezom bacio u trans navijače! (foto)

Milan Borjan oduševio Delije! Bivši kapiten Zvezde se oglasio i jednim potezom bacio u trans navijače! (foto)

Kurir 18.02.2024
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u finalu Kupa Radivoja Koraća rezultatom 85:79, a među prvima je četi Janisa Sferopulosa čestitao nekadašnji kapiten fudbalskog kluba sa Marakane, Milan Borjan. On se oglasio na svom Instagram profilu… »

Vesti dana »