Povezane vesti

Svedočenja oca i majke devojčice ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar": Nama života više nema, osmeh se pretvorio u plač…

Svedočenja oca i majke devojčice ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar": Nama života više nema, osmeh se pretvorio u plač…

Insajder 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu iskazom oca i majke ubijene devojčice nastavljen je parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Ova tužba… »
Roditelji devojčice ubijene u Ribnikaru svedočili protiv Kecmanovića

Roditelji devojčice ubijene u Ribnikaru svedočili protiv Kecmanovića

RTS 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je iskazom oca ubijene devojčice nastavljen parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Otac ubijene… »
Otac ubijene devojčice u "Ribnikaru" opisao najužasniji trenutak: "Samo je njena pernica ostala na stolu"

Otac ubijene devojčice u "Ribnikaru" opisao najužasniji trenutak: "Samo je njena pernica ostala na stolu"

Mondo 14.02.2024
Svedočio je otac ubijene devojčice u Ribnikaru. Svedočio je otac ubijene devojčice u Ribnikaru. Pred Višim sudom u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice dečaka koji je pucao u OŠ "Vladislav Ribnikar" po tužbi… »
Otac devojčice ubijene u „Ribnikaru“ opisao najgori trenutak koji jedan roditelj može da doživi

Otac devojčice ubijene u „Ribnikaru“ opisao najgori trenutak koji jedan roditelj može da doživi

Nova 14.02.2024
Pred Višim sudom u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović po tužbi porodice Adriane Dukić, jedne od deset žrtava dečaka-ubice iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar". Na današnjem ročištu Adrianini… »
Molila me da taj dan ne ide u školu! Majka devojčice ubijene u "Ribnikaru": Život nam se pretvorio u odlazak na groblje

Molila me da taj dan ne ide u školu! Majka devojčice ubijene u "Ribnikaru": Život nam se pretvorio u odlazak na groblje

Mondo 14.02.2024
Danas je nastavljeno ročište u Višem sudu u Beogradu po tužbi roditelja ubijene devojčice u masakru u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar". Danas je nastavljeno ročište u Višem sudu u Beogradu po tužbi roditelja ubijene devojčice u masakru u… »
„Nije me sramota da sada kažem da je Srbija ubila, ista ta Srbija koju je volela najviše na svetu”: Potresno svedočenje…

„Nije me sramota da sada kažem da je Srbija ubila, ista ta Srbija koju je volela najviše na svetu”: Potresno svedočenje…

Nova 14.02.2024
Na današnjem suđenju pred Višim sudom u Beogradu, u parničnom postupku koji se vodi po tužbi porodice ubijene devojčice Adriane Dukić, svedočila je i njena majka Biljana Paunović, koja se nakon svog supruga takođe osvrnula na život pre i posle… »
"Ćerko, izvinjavam ti se što sam te to jutro poslala u školu": Potresno svedočenje roditelja ubijene devojčice

"Ćerko, izvinjavam ti se što sam te to jutro poslala u školu": Potresno svedočenje roditelja ubijene devojčice

Telegraf 14.02.2024
"Moja Adriana će, makar i mrtva, nastaviti da inspiriše", kaže majka. Parnični postupak protiv Vladimira i Miljane Kecmanović i njihovog maloletnog sina, koji je počinio masovno ubistvo u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", nastavljen je danas u… »
Roditelji devojčice ubijene u Ribnikaru svedočili protiv porodice dečaka-ubice

Roditelji devojčice ubijene u Ribnikaru svedočili protiv porodice dečaka-ubice

Radio 021 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu iskazom oca ubijene devojčice nastavljen je parnični postupak po drugoj tužbi protiv roditelja dečaka koji je 3. maja u školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuva. Bane Dukić je pred sudom ispričao da se zajedno… »
Majka ubijene devojčice u „Ribnikaru“: Od 3. maja život se pretvorio u pakao, a nedelja u plač

Majka ubijene devojčice u „Ribnikaru“: Od 3. maja život se pretvorio u pakao, a nedelja u plač

Danas 14.02.2024
Nakon oca ubijene Adriane Dukić u masakru u OŠ „Vladislav Ribnikar“ svedočila je njena majka Biljana Paunović na ročištu povodom tužbe njene prodice protiv dečaka koji je izvršio masovno ubistvo, njegovih roditelja, škole i države. Ona je… »
"Ovo doživljavamo kao da ju je ubio brat": Svedočenje mame ubijene Adriane slomilo sve u sudnici: "Naš nedeljni ručak se…

"Ovo doživljavamo kao da ju je ubio brat": Svedočenje mame ubijene Adriane slomilo sve u sudnici: "Naš nedeljni ručak se…

Blic 14.02.2024
"Mi koji smo ostali bez dece smo doživotno mrtvi od tog 3. maja. Naš nedeljni ručak se pretvorio u odlazak na groblje", u suzama je započela svoje svedočenje na suđenju roditeljima dečaka ubice OŠ "Vladislav Ribnikar" Biljana Paunović, majka… »
Otac Adriane Dukić ubijene u ribnikaru o poslednjim danima sa ćerkom: Imali smo poseban odnos, uvek mi je ove reči govorila

Otac Adriane Dukić ubijene u ribnikaru o poslednjim danima sa ćerkom: Imali smo poseban odnos, uvek mi je ove reči govorila

Kurir 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je Dane Dukić, otac devojčice Adriane koja je ubijena 3. maja u OŠ Vladislav Ribnikar, svedočio po tužbi koju je podneo zajedno sa svojom decom i suprugom, te ispričao kako su izgledali njihovi poslednji dani s… »
"Muž me pozvao i rekao da nema više naše ćerke!" Majka ubijene Adriane na sudu ispričala šta im je bila jedina greška…

"Muž me pozvao i rekao da nema više naše ćerke!" Majka ubijene Adriane na sudu ispričala šta im je bila jedina greška…

Kurir 14.02.2024
U nastavku današnjeg ročišta u Višem sudu u Beogradu po tužbi roditelja ubijene devojčice Adriane Dukić u OŠ “Vladislav Ribnikar”, posle oca Daneta Dukića, svedočila je njena majka Biljana Paunović koja je pre izlaganja zatražila pauzu da… »
Majka ubijene devojčice u „Ribnikaru“: Od 3. maja život se pretvorio u pakao, a nedelja u plač

Majka ubijene devojčice u „Ribnikaru“: Od 3. maja život se pretvorio u pakao, a nedelja u plač

N1 Info 14.02.2024
Nakon oca ubijene Adriane Dukić u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar" svedočila je njena majka Biljana Paunović na ročištu povodom tužbe njene prodice protiv dečaka koji je izvršio masovno ubistvo, njegovih roditelja, škole i države. Ona je… »
Otac ubijene devojčice u Ribnikaru: Vratili se iz Francuske u Srbiju da deci bude bolje...

Otac ubijene devojčice u Ribnikaru: Vratili se iz Francuske u Srbiju da deci bude bolje...

RTV 14.02.2024
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je iskazom oca ubijene devojčice nastavljen parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Bane… »
Potresne scene u palati pravde: Roditelji dece ubijene u "Ribnikaru" na novom suđenju roditeljima dečaka ubice: Svi zagrlili…

Potresne scene u palati pravde: Roditelji dece ubijene u "Ribnikaru" na novom suđenju roditeljima dečaka ubice: Svi zagrlili…

Blic 14.02.2024
Porodica Adriane Dukić, devojčice koju je usmrtio dečak ubica u OŠ "Vladislav Ribnikar", a koja je prva podnela privatnu tužbu protiv roditelja masovnog ubice, biće saslušana danas u Višem sudu u Beogradu na novom suđenju u parničnom postupku… »
"Svaki dan idemo na groblje da je poljubim i izvinim joj se": Svedočio otac ubijene devojčice u Ribnikaru

"Svaki dan idemo na groblje da je poljubim i izvinim joj se": Svedočio otac ubijene devojčice u Ribnikaru

Euronews 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je iskazom oca i majke ubijene devojčice nastavljen parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Bane Dukić… »
"Taj dan je bila prelepa" Potresno svedočenje Adrianinog tate: Pokazali su mi slike, moje dete leži, kao da spava, u roze…

"Taj dan je bila prelepa" Potresno svedočenje Adrianinog tate: Pokazali su mi slike, moje dete leži, kao da spava, u roze…

Kurir 14.02.2024
Vozio sam kao lud kad me pozvala supruga i rekla da odem po Adrianu u školu jer je bila pucnjava. U Višem sudu u Beogradu danas je Dane Dukić, otac devojčice Adriane koja je ubijena 3. maja u OŠ Vladislav Ribnikar, svedočio po tužbi koju je podneo… »
Otac devojčice ubijene u ribnikaru: “Svaki dan idemo na groblje da je poljubim i izvinim joj se”

Otac devojčice ubijene u ribnikaru: “Svaki dan idemo na groblje da je poljubim i izvinim joj se”

Dnevnik 14.02.2024
BEOGRAD:U Višem sudu u Beogradu danas je iskazom oca ubijene devojčice nastavljen parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Dane Dukić… »
Otac devojčice ubijene u „Ribnikaru“: Ovo što se desilo je propust roditelja

Otac devojčice ubijene u „Ribnikaru“: Ovo što se desilo je propust roditelja

N1 Info 14.02.2024
Otac Adriane Dukić, devojčice ubijene u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar", svedočio je na ročištu povodom tužbe njegove prodice protiv dečaka koji je izvršio masovno ubistvo, njegovih roditelja, škole i države. On je pred sudom kazao da je to… »
„Svaki dan na groblje, da se izvinim i da joj kažem da je volim. Osećam se krivim što sam se preselio u Srbiju“…

„Svaki dan na groblje, da se izvinim i da joj kažem da je volim. Osećam se krivim što sam se preselio u Srbiju“…

Nova 14.02.2024
Otac ubijene Adriane Dukić, učenice Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" koja je 3. maja ubijene, govorio je danas pred Višim sudom u Beogradu, gde se vodi postupak protiv porodice dečaka-ubice i škole, ispričao je danas kako je izgledala njihova… »
"Tugujem, osećam se krivim": Svi u sudnici u suzama nakon svedočenja oca Adriane ubijene u "Ribnikaru": "Svaki dan odlazim na…

"Tugujem, osećam se krivim": Svi u sudnici u suzama nakon svedočenja oca Adriane ubijene u "Ribnikaru": "Svaki dan odlazim na…

Blic 14.02.2024
"Adriana je stigla kao moj poklon. Govorila mi je: "Nemaš mamu i tatu, ali imaš mene. Tata, ja bez tebe i mame ne bih mogla da živim". Mi smo ovde došli jer smo se osećali bezbedno i slobodno. Na kraju to je bila loša odluka...", reči su Daneta… »
Nastavak parničnog postupka koji su pokrenuli roditelji ubijene devojčice u Ribnikaru

Nastavak parničnog postupka koji su pokrenuli roditelji ubijene devojčice u Ribnikaru

Novi magazin 14.02.2024
Otac Adriane Dukić, devojčice ubijene u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar", svedočio je na ročištu povodom tužbe njegove prodice protiv dečaka koji je izvršio masovno ubistvo, njegovih roditelja, škole i države. On je pred sudom kazao da je to… »
Svi u suzama zbog izjave oca ubijene devojčice iz Ribnikara! Rekao sam da idemo negde posle škole - nikad se nije javila

Svi u suzama zbog izjave oca ubijene devojčice iz Ribnikara! Rekao sam da idemo negde posle škole - nikad se nije javila

Mondo 14.02.2024
Izjava oca ubijene devojčice iz Ribnikara je rasplakala sve prisutne. Izjava oca ubijene devojčice iz Ribnikara je rasplakala sve prisutne. U Višem sudu u Beogradu danas je Dane Dukić, otac devojčice koja je ubijena 3. maja u OŠ Vladislav Ribnikar… »
Nastavak parničnog postupka koji su pokrenuli roditelji ubijene devojčice u Ribnikaru

Nastavak parničnog postupka koji su pokrenuli roditelji ubijene devojčice u Ribnikaru

N1 Info 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu počeo je parnični postupak koji je u slučaju "Ribnikar" pokrenula oštećena porodica Dukić protiv dečaka koji je izvršio masovno ubistvo u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", njegovih roditelja, škole i države. Danas bi… »
Danas nastavak parničnog postupka protiv Kecmanovića

Danas nastavak parničnog postupka protiv Kecmanovića

IndeksOnline 14.02.2024
BEOGRAD – U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” ubio devet učenika i čuvara te škole. Na današnjem suđenju… »
Majka i otac ubijene devojčice iz "ribnikara" danas daju iskaz! Roditelji druge dece ih grlili, njihov postupak odvojen

Majka i otac ubijene devojčice iz "ribnikara" danas daju iskaz! Roditelji druge dece ih grlili, njihov postupak odvojen

Mondo 14.02.2024
Na prethodna dva ročišta protiv roditelja dečaka ubice iznošene su uvodne reči, a danas bi trebalo da članovi porodice ubijene devojčice daju svoje iskaze. Na prethodna dva ročišta protiv roditelja dečaka ubice iznošene su uvodne reči, a danas… »
Danas nastavak parničnog postupka protiv Kecmanovića

Danas nastavak parničnog postupka protiv Kecmanovića

Sandžak haber 14.02.2024
BEOGRAD – U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” ubio devet učenika i čuvara te škole. Na današnjem suđenju… »
Danas nastavak parničnog postupka protiv roditelja dečaka koji je počinio masovno ubistvo u Ribnikaru

Danas nastavak parničnog postupka protiv roditelja dečaka koji je počinio masovno ubistvo u Ribnikaru

Euronews 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Na današnjem suđenju trebalo bi da… »
Danas novo suđenje za tragediju u Ribnikaru

Danas novo suđenje za tragediju u Ribnikaru

Danas 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas se nastavlja jedan od parničnih postupaka roditeljima maloletnog K.K. koji se tereti da je počinio masovno ubistvo u OŠ Vladislav Ribnikar u maju 2023. godine. Danas se nastavlja parnični postupak protiv V.K. i M.K, kao… »
Suđenje porodici dečaka-ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar": Danas po tužbi porodice ubijene devojčice Adriane Dukić

Suđenje porodici dečaka-ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar": Danas po tužbi porodice ubijene devojčice Adriane Dukić

Kurir 14.02.2024
Parnični postupak protiv porodice dečaka-ubice iz OŠ “Vladislav Ribnikar”, a po tužbi porodice jedne od ubijenih devojčica Adriane Dukić koja je prva podnela tužbu, održaće se danas u Višem sudu u Beogradu. Kao podrška porodici Dukić… »
Počinje novo suđenje roditeljima dečaka ubice sa vračara: Postupak odvojen od drugih porodica žrtava

Počinje novo suđenje roditeljima dečaka ubice sa vračara: Postupak odvojen od drugih porodica žrtava

Mondo 14.02.2024
U Višem sudu u Beogradu danas će biti saslušana porodica devojčice koju je usmrtio dečak ubica. U Višem sudu u Beogradu danas će biti saslušana porodica devojčice koju je usmrtio dečak ubica. Porodica devojčice koju je usmrtio dečak ubica u… »
Danas se nastavlja suđenje roditeljima i dečaku koji je pucao u ribnikaru Svedoči porodica ubijene devojčice

Danas se nastavlja suđenje roditeljima i dečaku koji je pucao u ribnikaru Svedoči porodica ubijene devojčice

Dnevnik 14.02.2024
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi parnični postupak po drugoj tužbi protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Na današnjem suđenju trebalo… »
Danas suđenje dečaku koji je pucao u Ribnikaru i njegovim roditeljima: Svedočiće porodica ubijene devojčice

Danas suđenje dečaku koji je pucao u Ribnikaru i njegovim roditeljima: Svedočiće porodica ubijene devojčice

Telegraf 14.02.2024
Danas će biti nastavljen jedan od parničnih postupaka u kom je tužena porodica Kecmanović. Danas se nastavlja parnični postupak protiv Vladimira i Miljane Kecmanović i njihovog maloletnog sina, koji je počinio masovno ubistvo u Osnovnoj školi… »

Vesti dana »