Povezane vesti

Predsednik Srbije sa nemačkim ministrom odbrane: Vučić dočekuje Pistorijusa sutra u 15.30

Predsednik Srbije sa nemačkim ministrom odbrane: Vučić dočekuje Pistorijusa sutra u 15.30

Kurir 06.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primiće sutra ministra odbrane Savezne Republike Nemačke Borisa Pistorijusa, saopštila je predsednikova Služba za saradnju s medijima. Kako je precizirano, sastanak predsednika Vučića i Pistorijusa… »
Vučić sutra sa nemačkim ministrom odbrane Borisom Pistorijusom

Vučić sutra sa nemačkim ministrom odbrane Borisom Pistorijusom

Blic 06.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primiće sutra ministra odbrane Savezne Republike Nemačke Borisa Pistorijusa, saopštila je predsednikova Služba za saradnju s medijima. Kako je precizirano, sastanak predsednika Vučića i Pistorijusa… »
Vučić sa ambasadorom Kine: Uručio sam pismo za predsednika Sija o KiM

Vučić sa ambasadorom Kine: Uručio sam pismo za predsednika Sija o KiM

Politika 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom kome je predao pismo upućeno predsedniku Kine Si Đipingu, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i ubrzanog razvoja bilateralnih odnosa dve zemlje. „Odličan… »
Vučić poslao pismo Si Đinpingu povodom situacije na Kosovu

Vučić poslao pismo Si Đinpingu povodom situacije na Kosovu

Beta 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas ambasadoru Kine Li Mingu pismo upućeno predsedniku Si Đinpingu povodom situacije na Kosovu. "Uručio sam mu pismo koje sam, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i povodom ubrzanog razvoja… »
Vučić poslao pismo Si Đinpingu zbog situacije na Kosovu

Vučić poslao pismo Si Đinpingu zbog situacije na Kosovu

Radio 021 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas ambasadoru Kine Li Mingu pismo upućeno predsedniku Si Đinpingu povodom situacije na Kosovu. "Uručio sam mu pismo koje sam, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i povodom ubrzanog razvoja… »
Vučić sa ambasadorom Kine: Uručio sam pismo za predsednika Sija o Kosovu i Metohiji

Vučić sa ambasadorom Kine: Uručio sam pismo za predsednika Sija o Kosovu i Metohiji

Blic 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom kome je predao pismo upućeno predsedniku Kine Si Đipingu, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i ubrzanog razvoja bilateralnih odnosa dve zemlje. - Odličan… »
Vučić kineskom ambasadoru uručio pismo za Si Đinpinga

Vučić kineskom ambasadoru uručio pismo za Si Đinpinga

Sputnik 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom kome je predao pismo upućeno predsedniku Kine Si Đipingu, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i ubrzanog razvoja bilateralnih odnosa dve zemlje. Predsednik je… »
Vučić uručio ambasadoru Kine pismo za Si Đinpinga o situaciji na Kosovu

Vučić uručio ambasadoru Kine pismo za Si Đinpinga o situaciji na Kosovu

Danas 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom i uručio mi pismo za kineskog predsednika Si Đinpinga, povodom situacije na Kosovu i ubrzanog razvoja bilateralnih odnosa Srbije i Kine. On se zatim oglasio na svom… »
Vučić informisao ambasadora Kine o 'situaciji na Kosovu'

Vučić informisao ambasadora Kine o 'situaciji na Kosovu'

Slobodna Evropa 06.02.2024
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se ambasadorom Kine u Srbiji Li Mingom kojem je "uručio pismo povodom situacije na Kosovu", navodi se na Vučićevom Instagramu. Pismo je, 6. februara, upućeno kineskom predsjedniku Xi Jinpingu, a pored… »
Uručio sam pismo za predsednika sija o Kosovu i Metohiji: Vučić razgovarao sa ambasadorom Kine (foto)

Uručio sam pismo za predsednika sija o Kosovu i Metohiji: Vučić razgovarao sa ambasadorom Kine (foto)

Kurir 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora NR Kine Li Minga. "Odličan sastanak sa ambasadorom NR Kine Li Mingom. Uručio sam mu pismo koje sam, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i povodom ubrzanog razvoja naših bilateralnih… »
Vučić ambasadoru Kine uručio pismo za predsednika Sija o KiM

Vučić ambasadoru Kine uručio pismo za predsednika Sija o KiM

RTS 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se s ambasadorom Kine Li Mingom kome je uručio pismo upućeno predsedniku Kine Si Đipingu, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i ubrzanog razvoja bilateralnih odnosa dveju zemalja. "Odličan sastanak… »
Vučić sa ambasadorom Kine: Uručio sam pismo za predsednika Sija o KiM

Vučić sa ambasadorom Kine: Uručio sam pismo za predsednika Sija o KiM

Telegraf 06.02.2024
Predsednik je naglasio da je ambasadoru zahvalio na snažnoj i nedvosmislenoj reakciji Ministarstva spoljnih poslova NR Kine povodom najnovijih neodgovornih poteza Prištine. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Kine Li… »
Vučić uputio pismo predsedniku Kine povodom situacije na Kosovu i Metohiji

Vučić uputio pismo predsedniku Kine povodom situacije na Kosovu i Metohiji

RTV 06.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora NR Kine Li Minga. Uručio sam pismo koje sam, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i povodom ubrzanog razvoja naših bilateralnih odnosa, uputio predsedniku Siju, objavio… »
Vučić predao ambasadoru Kine pismo upućeno predsedniku Siju povodom situacije na Kosovu

Vučić predao ambasadoru Kine pismo upućeno predsedniku Siju povodom situacije na Kosovu

Euronews 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ambasadorom Kine Li Mingom kome je predao pismo upućeno predsedniku Kine Si Đipingu, povodom situacije na Kosovu i Metohiji, ali i ubrzanog razvoja bilateralnih odnosa dve zemlje. "Odličan sastanak sa… »
Vučić sutra sa Pistorijusom

Vučić sutra sa Pistorijusom

Telegraf 06.02.2024
Sastanak predsednika Vučića i Pistorijusa planiran je za 15:30, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primiće sutra ministra odbrane Savezne Republike Nemačke Borisa Pistorijus a… »
Vučić danas sa ambasadorom Kine Li Mingom

Vučić danas sa ambasadorom Kine Li Mingom

Politika 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Sastanak će se održati u 11 sati u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, prenosi… »
Sastanak u 11 sati: Predsednik Vučić danas sa ambasadorom Kine

Sastanak u 11 sati: Predsednik Vučić danas sa ambasadorom Kine

Kurir 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Sastanak će se održati u 11 sati u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Bonus… »
Predsednik Vučić danas sa ambasadorom Kine Li Mingom

Predsednik Vučić danas sa ambasadorom Kine Li Mingom

Blic 06.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa ambasadorom Kine Li Mingom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Sastanak Vučića i Li Minga će se održati u 11 sati u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika… »

Vesti dana »