Povezane vesti

Obradović: Đoković, Alkaraz, Medvedev i Siner će dominirati u nastavku sezone

Obradović: Đoković, Alkaraz, Medvedev i Siner će dominirati u nastavku sezone

Politika 29.01.2024
Poznati srpski teniski trener Bogdan Obradović izjavio je danas da bi trebalo očekivati da Novak Đoković, Karlos Alkaraz, Danil Medvedev i Janik Siner dominiraju u nastavku sezone. Siner je juče po prvi put u karijeri osvojio Australijan open, pošto… »
Obradović: Prava šansa za Novakovo olimpijsko zlato

Obradović: Prava šansa za Novakovo olimpijsko zlato

Sportski žurnal 29.01.2024
Nekadašnji selektor veruje da će sezona proteći u znaku Đokovića, Alkarasa, Medvedeva i Sinera. Bogdan Obradović izjavio je da bi trebalo očekivati da Novak Đoković, Karlos Alkaras, Danil Medvedev i Janik Siner dominiraju u nastavku sezone. Siner… »
"Olimpijske igre su Novakov san": Bogdan Obradović o nastavku teniske sezone

"Olimpijske igre su Novakov san": Bogdan Obradović o nastavku teniske sezone

Večernje novosti 29.01.2024
POZNATI srpski teniski trener Bogdan Obradović izjavio je danas da bi trebalo očekivati da Novak Đoković, Karlos Alkaraz, Danil Medvedev i Janik Siner dominiraju u nastavku sezone. FOTO: Arhiva novosti Siner je juče po prvi put u karijeri osvojio… »
Siner: Đoković je posebna liga u odnosu na mene

Siner: Đoković je posebna liga u odnosu na mene

Politika 29.01.2024
Siner je u nedelju po prvi put u karijeri osvojio Australijan open. Italijanski teniser Janik Siner izjavio je danas u Melburnu da je Novak Đoković posebna liga u odnosu na njega i istakao da je zadovoljan osvajanjem Australijan opena. Siner je u… »
Bogdan Obradović: Đoković, Alkaraz, Medvedev i Siner će dominirati u nastavku sezone

Bogdan Obradović: Đoković, Alkaraz, Medvedev i Siner će dominirati u nastavku sezone

Euronews 29.01.2024
Poznati srpski teniski trener Bogdan Obradović izjavio je danas da bi trebalo očekivati da Novak Đoković, Karlos Alkaraz, Danil Medvedev i Janik Siner dominiraju u nastavku sezone. Siner je juče po prvi put u karijeri osvojio Australijan open, pošto… »
Siner izgurao Nadala sa liste 9 najmlađih pobednika

Siner izgurao Nadala sa liste 9 najmlađih pobednika

Sportski žurnal 29.01.2024
U Open eri najmlađi igrač koji je podigao pehar u Melburnu bio je Vilander. Prva dva mesta na listi najmlađih igrača koji su osvojili trofej na Otvorenom prvenstvu Australije drže dvojica Šveđana koji su trijumfovali još kao tinejdžeri. Ovoj… »
Siner: Đoković je posebna liga u odnosu na mene

Siner: Đoković je posebna liga u odnosu na mene

Vesti online 29.01.2024
Italijanski teniser Janik Siner izjavio je danas u Melburnu da je Novak Đoković posebna liga u odnosu na njega i istakao da je zadovoljan osvajanjem Australijan opena. Siner je u nedelju po prvi put u karijeri osvojio Australijan open, pošto je u… »
Znala sam da ćeš zažaliti zbog ovog snimka! Šarapova objavila stari klip sa Sinerom - odmah je postao hit!

Znala sam da ćeš zažaliti zbog ovog snimka! Šarapova objavila stari klip sa Sinerom - odmah je postao hit!

Mondo 29.01.2024
Marija Šarapova objavila je interesantan snimak sa Janikom Sinerom. Marija Šarapova objavila je interesantan snimak sa Janikom Sinerom. Janik Siner je grend slem šampion, osvojio je Australijan open i počeo da piše istoriju tenisa. Čestitke mu… »
Sinera pitali da li juri Novakov rekord, a on ispao neviđeni car: Odgovor pokazuje koliko je Đoković veliki

Sinera pitali da li juri Novakov rekord, a on ispao neviđeni car: Odgovor pokazuje koliko je Đoković veliki

Nova 29.01.2024
Tradicionalno slikanje u "Kraljevskoj botaničkoj bašti", ovog puta je došao red na trofej van kompleksa "Melburn parka" prošeta Janik Siner. On je u nedelju ušao u izabrano društvo grend slem šampiona. Milšped Group vam donosi najzanimljivije… »
Primetno da dolazi do smene generacija! Oglasio se Novakov bivši trener: Prevazišao je svoje snove, ali uzima 30!

Primetno da dolazi do smene generacija! Oglasio se Novakov bivši trener: Prevazišao je svoje snove, ali uzima 30!

Mondo 29.01.2024
Bogdan Obradović govorio o porazu Novaka Đokovića na Australijan openu. Bogdan Obradović govorio o porazu Novaka Đokovića na Australijan openu. Novak Đoković nije uspeo da po 11. put u karijeri podigne pehar na Australijan openu pošto ga je… »
Siner: Novak je posebna liga u odnosu na mene

Siner: Novak je posebna liga u odnosu na mene

Sportski žurnal 29.01.2024
Novopečeni pobednik u Melburnu je poredio prvi pehar sa 10 Đokovićevih. Tradicionalno, pobednik Australijskog opena Janik Siner se prošetao po čuvenoj Kraljevskoj botaničkoj bašti u Melburnu sa “Norman Bruks” trofejem, gde je posle osvajanja… »
"Novak Đoković je posebna liga": Kakve reči Janika Sinera o najboljem svih vremena

"Novak Đoković je posebna liga": Kakve reči Janika Sinera o najboljem svih vremena

Večernje novosti 29.01.2024
ITALIJANSKI teniser Janik Siner sumirao je utiske posle osvajanja prvog grend slema u sezoni. Foto: AP - Osvajanje prvog grend slema ovde u meni je izazvalo neverovatna osećanja, ali već od danas se vraćamo režimu dan-po-dan - rekao je Siner. Italijan… »
Novak Đoković i dalje najbolji na svetu: Započeo je 410. nedelju na čelu ATP liste

Novak Đoković i dalje najbolji na svetu: Započeo je 410. nedelju na čelu ATP liste

Euronews 29.01.2024
Australijan Open je završen, Novak Đoković više nije šampion pvog Grend slema u sezoni i ta titula će narednih 12 meseci biti u vlasništvu Janika Sinera koji je u finalu slavio protiv Danila Medvedeva, ali zvanje najboljeg teniser sveta i dalje… »
Sinerov trener: Mladi hoće da se dokažu, Karlos je već uspeo

Sinerov trener: Mladi hoće da se dokažu, Karlos je već uspeo

Sport klub 29.01.2024
Italijan Janik Siner je oduševio teniski svet pošto je u nedelju posled velikog preokreta savladao Danila Medvedeva i osvojio prvu grend slem titulu u karijeri. Posle ogromnog uspeha, za medije su na konferenciji govorili Sinerovi treneri – Daren… »
Đoković započeo 410. nedelju na vrhu ATP liste

Đoković započeo 410. nedelju na vrhu ATP liste

Radio sto plus 29.01.2024
Đoković je ostao na vrhu uprkos porazu u polufinalu Otvorenog prvenstva Australije, ali je izgubio 1.200 bodova i sada ima 600 više od drugoplasiranog Španca Karlosa Alkarasa. Rus Danil Medvedev je porazom u finalu u Melburnu propustio priliku da… »
Siner se šepurio s peharom, a onda ga pitali za Đokovića! Zbog onoga što je rekao nije čudo što ga zovu "novi Novak"

Siner se šepurio s peharom, a onda ga pitali za Đokovića! Zbog onoga što je rekao nije čudo što ga zovu "novi Novak"

Mondo 29.01.2024
Za razliku od Karlosa Alkraza, kome PR služba nije učinila uslugu, Janik Siner stoji čvrsto sa obe noge na zemlji i ne želi da potcenjuje Novaka Đokovića. Za razliku od Karlosa Alkraza, kome PR služba nije učinila uslugu, Janik Siner stoji čvrsto… »
Siner: "Novak je posebna liga"

Siner: "Novak je posebna liga"

Sportske.net 29.01.2024
Janik Siner osvojio je svoj prvi grend slem u karijeri, pošto je savladao posle preokreta Danila Medvedeva na Australijan openu. On je posle slikanja u Botaničkoj bašti odgovarao na pitanja novinara. ,,Osvajanje prvog grend slema ovde u Melburnu u meni… »
Siner: Novak je posebna liga, nastavljam da radim

Siner: Novak je posebna liga, nastavljam da radim

Sport klub 29.01.2024
Italijanski teniser Janik Siner kaže da je dug put do Novaka Đokovića kada je reč o titulama na Australijan openu. Osvajanje prvog grend slema ovde u Melburnu u meni je izazvalo neverovatna osećanja, ali već od danas se vraćamo režimu… »

Vesti dana »