Povezane vesti

Nikodijević: Izjava Tome File potpuno netačno interpretirana u pojedinim medijima

Nikodijević: Izjava Tome File potpuno netačno interpretirana u pojedinim medijima

Novi magazin 23.01.2024
Predsednik beogradskog odbora Socijalističke partije Srbije (SPS) Nikola Nikodijević izjavio je večeras da kandidat liste oko SPS za gradonačelnika Beograda Toma Fila nije rekao da će ta i lista Srpske napredne stranke (SNS) napraviti dogovor sa… »
Nikodijević: Izjava Tome File netačno interpretirana, nije rekao da će SPS i SNS napraviti dogovor sa Nestorovićem

Nikodijević: Izjava Tome File netačno interpretirana, nije rekao da će SPS i SNS napraviti dogovor sa Nestorovićem

Nova 23.01.2024
Predsednik beogradskog odbora Socijalističke partije Srbije (SPS) Nikola Nikodijević izjavio je večeras da kandidat liste oko SPS za gradonačelnika Beograda Toma Fila nije rekao da će ta i lista Srpske napredne stranke (SNS) napraviti dogovor sa… »
Jedan poziv koji menja sve: Da li je dogovorena skupštinska većina u Beogradu

Jedan poziv koji menja sve: Da li je dogovorena skupštinska većina u Beogradu

N1 Info 23.01.2024
Kandidat za gradonačelnika Srpske napredne stranke Aleksandar Šapić pozvao je sve nosioce mandata u Skupštini grada, a pre svega one na listi "Mi - Glas iz naroda", na razgovor o potencijalnoj saradnji. Ubrzo pošto je poziv stigao, stigla je i objava… »
Pavlović (Narodni pokret Srbije): Odbijamo Šapićev poziv na razgovor o saradnji u Beogradu

Pavlović (Narodni pokret Srbije): Odbijamo Šapićev poziv na razgovor o saradnji u Beogradu

Beta 23.01.2024
Kandidat za odbornika liste "Srbija protiv nasilja" i potpredsednik Narodnog pokreta Srbije Miloš Pavlović izjavio je danas da je ta stranka odbila poziv predsednika Privremenog organa Beograda Aleksandra Šapića na razgovor o saradnji. U saopštenju… »
Nikodijević (SPS): Izjava Tome File potpuno netačno interpretirana u pojedinim medijima

Nikodijević (SPS): Izjava Tome File potpuno netačno interpretirana u pojedinim medijima

Beta 23.01.2024
Predsednik beogradskog odbora Socijalističke partije Srbije (SPS) Nikola Nikodijević izjavio je večeras da kandidat liste oko SPS za gradonačelnika Beograda Toma Fila nije rekao da će ta i lista Srpske napredne stranke (SNS) napraviti dogovor sa… »
Narodni pokret Srbije odbio Šapićev poziv na razgovor o saradnji u Beogradu

Narodni pokret Srbije odbio Šapićev poziv na razgovor o saradnji u Beogradu

Nova 23.01.2024
Gradski odbor Beograd Narodnog pokreta Srbije odbija poziv Aleksandra Šapića na razgovor o saradnji u Gradu Beogradu, rekao je danas kandidat za odbornika u skupštini grada Beograda na listi koalicije “Srbija protiv nasilja” i potpredsednik… »
Obradović: Tužilaštvo da proveri da li je SNS „kupila“ Nestorovićeve odbornike u Beogradu

Obradović: Tužilaštvo da proveri da li je SNS „kupila“ Nestorovićeve odbornike u Beogradu

N1 Info 23.01.2024
Nakon izjave socijaliste Tome File da će većina u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika sa liste “Mi- glas iz naroda”, čime je praktično najavljeno da će doći do formiranja vlasti u glavnom gradu, nosioci liste “Srbija protiv nasilja”… »
Aleksandar Jerković – Odbornik od kog može zavisiti nova SNS vlast, a koji poziva Nestorovića na razgovore

Aleksandar Jerković – Odbornik od kog može zavisiti nova SNS vlast, a koji poziva Nestorovića na razgovore

Danas 23.01.2024
Aleksandar Jerković, novoizabrani odbornik u Skupštini grada Beograda sa liste „Mi – Glas iz naroda“, već neko vreme figurira kao potencijalni preletač, neko ko bi mogao da pruži podršku formiranju beogradske većine na čelu sa naprednjakom… »
Nosilac beogradske liste doktora Nestorovića poziva ga na sastanak

Nosilac beogradske liste doktora Nestorovića poziva ga na sastanak

Danas 23.01.2024
Aleksandar Jerković, nosilac liste „Mi – glas iz naroda“ doktora Branimira Nestorovića za beogradske izbore poslao je večeras saopštenje medijima u kome traži sastanak sa predstavnicima ove liste. Jerković navodi da njegov Patriotski pokret… »
Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji, a pre svega listu „MI – Glas iz naroda“

Šapić pozvao sve nosioce mandata da razgovaraju o potencijalnoj saradnji, a pre svega listu „MI – Glas iz naroda“

Danas 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste „Aleksandar Vučić – Beograd ne sme da stane“, Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi… »
„MI – Glas iz naroda“ odgovara na Šapićev i Jerkovićev poziv na sastanak

„MI – Glas iz naroda“ odgovara na Šapićev i Jerkovićev poziv na sastanak

Danas 23.01.2024
Povodom javnog poziva potpredsednika SNS i kandidata za gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića na razgovore o potencijalnoj saradnji i planovima za razvoj Beograda u naredne četiri godine, Mi – glas iz naroda ovom prilikom javno ponavlja svoj… »
Obradović: Tužilaštvo da proveri da li je SNS „kupila“ Nestorovićeve odbornike u Beogradu

Obradović: Tužilaštvo da proveri da li je SNS „kupila“ Nestorovićeve odbornike u Beogradu

Novi magazin 23.01.2024
Nakon izjave socijaliste Tome File da će većina u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika sa liste “Mi- glas iz naroda”, čime je praktično najavljeno da će doći do formiranja vlasti u glavnom gradu, nosioci liste “Srbija protiv nasilja”… »
„Tužilaštvo da ispita da li su naprednjaci kupovali odbornike“: Oglasili se Obradović i Veselinović za Nova.rs posle…

„Tužilaštvo da ispita da li su naprednjaci kupovali odbornike“: Oglasili se Obradović i Veselinović za Nova.rs posle…

Nova 23.01.2024
Nakon izjave socijaliste Tome File da će većina u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika sa liste “Mi- glas iz naroda”, čime je praktično najavljeno da će doći do formiranja vlasti u glavnom gradu, nosioci liste “Srbija protiv nasilja”… »
"Zašto se plaše: Razgovora?" Klinč saboraca nakon izbora u Beogradu: Ako nismo bili koalicioni partneri, zašto se lista…

"Zašto se plaše: Razgovora?" Klinč saboraca nakon izbora u Beogradu: Ako nismo bili koalicioni partneri, zašto se lista…

Blic 23.01.2024
Mesec dana nakon izbora pojavili su se prvi "problemi u raju" unutar liste "Mi, glas iz naroda". Nosilac ove liste u Beogradu Aleksandar Jerković tvrdi da je njegov pokret "Nema nazad, iza je Srbija" bio koalicioni partner pokretu "Mi - Glas iz naroda"… »
Nestorovićeva lista ponovila stav da ne želi u koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa SPN

Nestorovićeva lista ponovila stav da ne želi u koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa SPN

Telegraf 23.01.2024
Potpredsednik Srpske napredne stranke i kandidat za gradonačelnika liste "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane", Aleksandar Šapić saopštio je da upućuje javni poziv svim nosiocima mandata u Skupštini grada Beograda, a pre svega listi "Mi -… »
Toma Fila: Formiraćemo vlast u Beogradu uz pomoć odbornika sa liste "Mi, glas iz naroda"

Toma Fila: Formiraćemo vlast u Beogradu uz pomoć odbornika sa liste "Mi, glas iz naroda"

Blic 23.01.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Toma Fila (SPS) izjavio je danas da ponavljanja izbora neće biti i da će vlast u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika s liste "Mi-Glas iz naroda". Fila je kazao da Srpskoj naprednoj stranci (SNS) i… »
Šapić dobio odgovor: Ovo je konačan stav Nestorovićevih ljudi o formiranju vlasti u Beogradu

Šapić dobio odgovor: Ovo je konačan stav Nestorovićevih ljudi o formiranju vlasti u Beogradu

Mondo 23.01.2024
Iz grupe građana "Mi - glas iz naroda" stigao odgovor na poziv Aleksandra Šapića o formiranju gradske vlasti. Iz grupe građana "Mi - glas iz naroda" stigao odgovor na poziv Aleksandra Šapića o formiranju gradske vlasti. Potpredsednik Srpske napredne… »
Fila za Betu: Vlast u Beogradu će biti formirana uz pomoć odbornika sa liste 'Mi-glas iz naroda'

Fila za Betu: Vlast u Beogradu će biti formirana uz pomoć odbornika sa liste 'Mi-glas iz naroda'

Beta 23.01.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Toma Fila (SPS) izjavio je danas da ponavljanja izbora neće biti i da će vlast u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika s liste "Mi-glas iz naroda". Fila je agenciji Beta kazao da Srpskoj naprednoj stranci (SNS)… »
'Mi - glas iz naroda' odgovorila Šapiću: Ni sa kim u koaliciju

'Mi - glas iz naroda' odgovorila Šapiću: Ni sa kim u koaliciju

Beta 23.01.2024
Lista "Mi - glas iz naroda" odgovorila je danas na poziv predsednika Privremenog organa Grada Beograda Aleksandra Šapića na razgovor o potencijalnoj saradnji, u kom su ponovili svoje ranije opredeljenje - "u koaliciju ni sa kim". Ta izborna lista je na… »
Toma Fila potvrdio da će vlast u Beogradu biti formirana sa Nestorovićevim odbornicima

Toma Fila potvrdio da će vlast u Beogradu biti formirana sa Nestorovićevim odbornicima

Nova 23.01.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Toma Fila (SPS) izjavio je danas da ponavljanja izbora neće biti i da će vlast u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika s liste "Mi-glas iz naroda". Fila je agenciji Beta kazao da Srpskoj naprednoj stranci (SNS)… »
Šapić pozvao Nestorovićevu listu na razgovor, ona rekla - neka hvala, nećemo ni sa kim

Šapić pozvao Nestorovićevu listu na razgovor, ona rekla - neka hvala, nećemo ni sa kim

Radio 021 23.01.2024
Lista "Mi - glas iz naroda" Branimira Nestorovića odgovorila je na poziv predsednika Privremenog organa Grada Beograda Aleksandra Šapića na razgovor o potencijalnoj saradnji. Nestorovićeva lista je ponovila svoje ranije opredeljenje - "u koaliciju ni… »
Toma Fila: Vlast u Beogradu će biti formirana uz pomoć odbornika sa liste Mi-glas iz naroda

Toma Fila: Vlast u Beogradu će biti formirana uz pomoć odbornika sa liste Mi-glas iz naroda

Danas 23.01.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Toma Fila (SPS) izjavio je danas da ponavljanja izbora neće biti i da će vlast u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika s liste Mi-glas iz naroda. Fila je agenciji Beta kazao da Srpskoj naprednoj stranci (SNS) i… »
‘Mi – glas iz naroda’ odgovorila Šapiću: Ni sa kim u koaliciju

‘Mi – glas iz naroda’ odgovorila Šapiću: Ni sa kim u koaliciju

Radio sto plus 23.01.2024
Ta izborna lista je na svom sajtu navela da ne podržava ni koaliciju Srpske napredne stranke i Socijalističke partije Srbije, kao i potencijalnu koaliciju lista “Srbija protiv nasilja” i “NADA”. “Zainteresovani smo da preuzmemo potpunu… »
Nestorovićeva lista odgovorila šapiću: Ne podržavamo koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa koalicijom "Srbija protiv nasilja" i…

Nestorovićeva lista odgovorila šapiću: Ne podržavamo koaliciju ni sa SNS-SPS, ni sa koalicijom "Srbija protiv nasilja" i…

Kurir 23.01.2024
Udruženje " Mi - Glas iz naroda", na čelu sa Branimirom Nestorovićem, oglasilo se povodom javnog poziva potpredsednika SNS i predsednika Privremenog organa Grada Beograda Aleksandra Šapića na potencijalnu saradnju. - Ne podržavamo koaliciju ni sa… »
Toma Fila: Vlast u Beogradu će biti formirana uz pomoć odbornika sa liste 'Mi-glas iz naroda'

Toma Fila: Vlast u Beogradu će biti formirana uz pomoć odbornika sa liste 'Mi-glas iz naroda'

Novi magazin 23.01.2024
Kandidat za gradonačelnika Beograda Toma Fila (SPS) izjavio je danas da ponavljanja izbora neće biti i da će vlast u Beogradu biti formirana uz pomoć odbornika s liste "Mi-glas iz naroda". Fila je agenciji Beta kazao da Srpskoj naprednoj stranci (SNS)… »
'Mi - glas iz naroda' odgovorila Šapiću: Ni sa kim u koaliciju

'Mi - glas iz naroda' odgovorila Šapiću: Ni sa kim u koaliciju

Novi magazin 23.01.2024
Lista "Mi - glas iz naroda" odgovorila je danas na poziv predsednika Privremenog organa Grada Beograda Aleksandra Šapića na razgovor o potencijalnoj saradnji, u kom su ponovili svoje ranije opredeljenje - "u koaliciju ni sa kim". Ta izborna lista je na… »
"U koaliciju ni sa Kim": Stigao odgovor "Mi - Glas iz naroda" o formiranju vlasti u Beogradu: Nemamo koalicione partnere sa…

"U koaliciju ni sa Kim": Stigao odgovor "Mi - Glas iz naroda" o formiranju vlasti u Beogradu: Nemamo koalicione partnere sa…

Blic 23.01.2024
Ne podržavamo koaliciju ni sa koalicijom SNS-SPS ni sa potencijalnom koalicijom "Srbija protiv nasilja" i NADA, saopštilo je udruženje "Mi - Glas iz naroda", koje je na decembarske izbore izašlo sa listama čiji su nosioci za republiku bili Branimir… »
Nestorovićeva lista odgovorila na poziv Šapića da formiraju vlast u Beogradu

Nestorovićeva lista odgovorila na poziv Šapića da formiraju vlast u Beogradu

Nova 23.01.2024
Povodom javnog poziva potpredsednika SNS i kandidata za gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića na razgovore o potencijalnoj saradnji i planovima za razvoj Beograda u naredne četiri godine, Mi – glas iz naroda ovom prilikom javno ponavlja svoj… »
Jerković: Odluka o učešću u gradskoj vlasti nakon sastanka sa Udruženjem "Mi - Glas iz naroda"

Jerković: Odluka o učešću u gradskoj vlasti nakon sastanka sa Udruženjem "Mi - Glas iz naroda"

Blic 23.01.2024
Patriotski pokret "Nema nazad, iza je Srbija" saopštio je danas da očekuje da će njihovi koalicioni partneri iz udruženja "Mi" uskoro pozitivno odgovoriti na poziv tog pokreta da organizuju zajednički sastanak, na kome će razmeniti stavove po… »
Pokret "Nema nazad, iza je Srbija": Očekujemo sastanak sa udruženjem "Mi" o odlukama koje se tiču beogradskih izbora

Pokret "Nema nazad, iza je Srbija": Očekujemo sastanak sa udruženjem "Mi" o odlukama koje se tiču beogradskih izbora

Euronews 23.01.2024
Patriotski pokret "Nema nazad, iza je Srbija" saopštio je danas da očekuje da će njihovi koalicioni partneri iz udruženja "Mi" uskoro pozitivno odgovoriti na poziv tog pokreta da organizuju zajednički sastanak, na kome će razmeniti stavove po… »

Vesti dana »