Povezane vesti

Alkaraz pobedio Sonega i plasirao se u treće kolo Australijan opena

Alkaraz pobedio Sonega i plasirao se u treće kolo Australijan opena

Politika 18.01.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se danas u treće kolo Australijan opena, pošto je pobedio Italijana Lorenca Sonega sa 6:4, 6:7, 6:3, 7:6. Drugi teniser sveta je protiv 46. na ATP listi slavio posle tri sata i 25 minuta. „Zaista sam zadovoljan… »
Senzacija na Australijan openu! Ispao jedan od glavnih favorita, Alkarazu otvoren put ka finalu

Senzacija na Australijan openu! Ispao jedan od glavnih favorita, Alkarazu otvoren put ka finalu

Večernje novosti 18.01.2024
OSMI teniser sveta Holger Rune eliminisan je sa Australijan opena. Od njega je bio bolji Artur Kazo, 122. igrač sveta (7:6, 6:4, 4:6, 6:4). fOTO: EPA Fenomenalno je servirao Francuz tokom celog meča i Rune nije uspevao da ugrozi njegov servis. Samo… »
Najveća senzacija na Australijan openu: Izbacio Srbina, pa onda i osmog igrača sveta, Alkarazu otvoren put do finala

Najveća senzacija na Australijan openu: Izbacio Srbina, pa onda i osmog igrača sveta, Alkarazu otvoren put do finala

Nova 18.01.2024
Rune je eliminisan sa prvog grend slema u sezoni. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna Osmi teniser sveta, Holger Rune, eliminisan je sa Australijan opena. Od njega je bio bolji Artur Kazo, 122. igrač sveta (7:6, 6:4, 4:6… »
Mišin preporod i pretužna sreda

Mišin preporod i pretužna sreda

Sport klub 18.01.2024
Sa osmehom od uha do uha, ušao je u konferencijsku salu broj dva i dozvolio sebi jedno “aaa” olakšanja. Prečesto je Miomir Kecmanović bio sa druge strane tog osmeha, a sada je dramu dobio na jednom od četiri najvažnija mesta u tenisu - pao je… »
Kecmanović u trećem kolu Australijan opena

Kecmanović u trećem kolu Australijan opena

Politika 18.01.2024
Naredni protivnik biće mu Tomi Pol. Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u treće kolo Australijan opena, pošto je danas u drugom kolu pobedio Nemca Jana Lenarda Štrufa 6:4, 1:6, 7:6 (7:5), 1:6, 7:6 (11:9). Meč je trajao tri sata i 21 minut… »
Kecmanoviću raste samopouzdanje: "Sad sam brži i agresivniji"

Kecmanoviću raste samopouzdanje: "Sad sam brži i agresivniji"

Sportske.net 18.01.2024
Odličan rezultat MIomira Kecmanovića. Srpski teniser je uspeo da se plasira u treće kolo Australijan opena pobedom 3:2 nad Janom-Lenardom Štrufom - 6:4, 1:6, 6:4, 1:6, 7:6. "Definitivno mnogo uspona i padova. Na kraju sam bio stabilniji, više sam… »
Srpski amerikanac oduševio sve na Australijan openu! Rekao sudiji "Da, želim da izgubim ovaj poen!" i to se i desilo! (video)

Srpski amerikanac oduševio sve na Australijan openu! Rekao sudiji "Da, želim da izgubim ovaj poen!" i to se i desilo! (video)

Večernje novosti 18.01.2024
NOVAK Đoković je bio glavna atrakcija na Australijan openu tokom ove srede. Ipak, treba pohvaliti i američkog tenisera Aleksandra Kovačevića zbog sjajnog gesta tokom meča sa Karenom Hačanovim. FOTO: Tanjug/AP Naime, u četvrtom gemu drugog seta Rus… »
Kecmanović posle najvećeg rolekoster meča u Melburnu: Ne znam ni sam kako sam to odigrao

Kecmanović posle najvećeg rolekoster meča u Melburnu: Ne znam ni sam kako sam to odigrao

Nova 18.01.2024
Pronašao je neku novu energiju. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna. Miomir Kecmanović je srušio Jan-Lenarda Štrufa sa 6:4, 1:6, 7:6 (5), 1:6, 7:6 (9) i izborio plasman u treće kolo Australijan opena, a ono što… »
Zverev: Uglavnom nisam znao šta da radim

Zverev: Uglavnom nisam znao šta da radim

Sportski žurnal 18.01.2024
Nemac je posle pobede u pet setova i plasmana u treće kolo izjavio da je Slovak Klajn zaslužio trijumf. Nemac Aleksander Zverev plasirao se u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je posle velike borbe u pet setova pobedio… »
Alkaras preko Sonega do Šana

Alkaras preko Sonega do Šana

Sportski žurnal 18.01.2024
Španski teniser savladao Italijana sa 3:1 u setovima. Španski teniser Karlos Alkaras plasirao se u treće kolo Australijan opena, pošto je pobedio Italijana Lorenca Sonega sa 6:4, 6:7, 6:3, 7:6. Drugi teniser sveta je protiv 46. na ATP listi slavio… »
Kecmanović: Od 8.00 sve na 100 posto, isplaćuje se

Kecmanović: Od 8.00 sve na 100 posto, isplaćuje se

Sport klub 18.01.2024
Miomir Kecmanović bio je veoma srećan i zadovoljan što se njegov rad isplaćuje, na konferenciji za medije posle pobede nad Jan-Lenardom Štrufom u drugom kolu Australijan opena. EKSKLUZIVNO IZ MELBURNA Kecmanović je spasao dve uzastopne meč lopte i… »
Alkaraz kopirao Đokovića! Španac čekirao treće kolo Australijan opena

Alkaraz kopirao Đokovića! Španac čekirao treće kolo Australijan opena

Večernje novosti 18.01.2024
ŠPANSKI teniser Karlos Alkaraz plasirao se danas u treće kolo Australijan opena, pošto je pobedio Italijana Lorenca Sonega sa 6:4, 6:7, 6:3, 7:6. FOTO: Tanjug/AP Drugi teniser sveta je protiv 46. na ATP listi slavio posle tri sata i 25 minuta, slično… »
Alkaraz pobedio Sonega i plasirao se u treće kolo Australijan opena

Alkaraz pobedio Sonega i plasirao se u treće kolo Australijan opena

Danas 18.01.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se danas u treće kolo Australijan opena, pošto je pobedio Italijana Lorenca Sonega sa 6:4, 6:7, 6:3, 7:6. Drugi teniser sveta je protiv 46. na ATP listi slavio posle tri sata i 25 minuta. „Zaista sam zadovoljan… »
Iga Švjontek: Već sam bila na aerodromu

Iga Švjontek: Već sam bila na aerodromu

Sportski žurnal 18.01.2024
Najbolja teniserka sveta u trećem setu gubila sa 1:4, ali je osvojila pet gemova u nizu i slavila. Najbolja teniserka sveta, Poljakinja Iga Švjontek plasirala se u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedila Amerikanku… »
Kecmanović posle pet setova u trećem kolu Australijan opena

Kecmanović posle pet setova u trećem kolu Australijan opena

Novi magazin 18.01.2024
Sprski teniser Miomir Kecmanović plasirao se danas u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio Nemca Jana Lenarda Štrufa posle pet setova sa 6:4, 1:6, 7:6, 1:6, 7:6. Meč Kecmanovića i Lenarda Štrufa, 60. i 25. tenisera… »
AO - Zverev posle maratona u trećem kolu, Pegula ispala, Švjontek umalo!

AO - Zverev posle maratona u trećem kolu, Pegula ispala, Švjontek umalo!

Sportske.net 18.01.2024
Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se danas u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je posle velike borbe u pet setova pobedio kvalifikanta iz Slovačke Lukaša Klajna sa 7:5, 3:6, 4:6, 7:6, 7:6. Meč Zvereva i Klajna… »
Kakav triler u Melburnu: Miomir Kecmanović spasao dve vezane meč-lopte i izborio plasman u treće kolu Australijan opena

Kakav triler u Melburnu: Miomir Kecmanović spasao dve vezane meč-lopte i izborio plasman u treće kolu Australijan opena

Večernje novosti 18.01.2024
SRPSKI teniser suočio se sa dve vezane meč-lopte u super taj-brejku petog seta i posle tri i po sata tenisa osvojio pet uzastopnih poena za plasman u treću rundu: Miomir Kecmanović – (24) Jan-Lenard Štruf 6:4, 1:6, 7:6 (7:5), 1:6, 7:6 (11:9). Foto… »
AO: Kecmanović preko Štrufa do trećeg kola

AO: Kecmanović preko Štrufa do trećeg kola

Radio 021 18.01.2024
Miomir Kecmanović plasirao se danas u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio Nemca Jana Lenarda Štrufa posle pet setova sa 6:4, 1:6, 7:6, 1:6, 7:6. Meč Kecmanovića i Lenarda Štrufa, 60. i 25. tenisera sveta, trajao… »
Skakanje po živcima i veliki rezultat - Kecmanović u pet setova dobio Štrufa!

Skakanje po živcima i veliki rezultat - Kecmanović u pet setova dobio Štrufa!

Sportske.net 18.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u treće kolo Australijan opena pošto je savladao Nemca Jan-Lenadrda Štrufa sa 3:2 (6:4, 1:6, 7:6 (5), 1:6, 7:6(9)). Ogromna pobeda za Mišu imajući u vidu vrlo težak žreb koji ga je zadesio već na samom… »
Super Miomir spasao dve meč lopte i izbacio Nemca!

Super Miomir spasao dve meč lopte i izbacio Nemca!

Sport klub 18.01.2024
Izvanredni Miomir Kecmanović ide u 3. kolo! Srpski teniser suočio se sa dve meč lopte u super taj-brejku petog seta i posle tri i po sata tenisa osvojio četiri uzastopna poena za plasman u treću rundu: Miomir Kecmanović – (24) Jan-Lenard Štruf… »
Srbin ide dalje! Drama, preokreti, borba i velika pobeda Kecmanovića!

Srbin ide dalje! Drama, preokreti, borba i velika pobeda Kecmanovića!

Kurir 18.01.2024
Srpski teniser Miomir Kecmanović savladao je Jana Lenarda Štrufa u drugom kolu Australijan opena rezultatom 3:2 u setovima. Tokom čitavog meča mogla se videti borba između 60. i 25. tenisera planete, a Kecmanović je uspeo da napravi iznenađenje i… »
Kecmanović posle pet setova i dva taj-brejka izbacio Štrufa: Srbin u trećoj rundi Australijan Opena

Kecmanović posle pet setova i dva taj-brejka izbacio Štrufa: Srbin u trećoj rundi Australijan Opena

Euronews 18.01.2024
Miomir Kecmanović ostao je u konkurenciji za ATP bodove i novčane premije na Australijan openu, pošto je posle velike borbe u drugom kolu prvog Grend slema u 2024. godini savladao Jana-Lenarda Štrufa - 3:2 (6:4, 1:6, 7:6, 1:6, 7:6). Čime je Srbin… »
Kecmanović slavio u neviđenoj drami

Kecmanović slavio u neviđenoj drami

Sportski žurnal 18.01.2024
Naš teniser se plasirao u treće kolo, pobedio Štrufa u pet setova u super taj-brejku. Miomir Kecmanović plasirao se u treće kolo Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio Nemca Jana Lenarda Štrufa posle pet setova sa 6:4, 1:6… »
AO - Sonego kvalitetno namučio Alkaraza, ali Španac najbolji kad je najteže

AO - Sonego kvalitetno namučio Alkaraza, ali Španac najbolji kad je najteže

Sportske.net 18.01.2024
Karlos Alkaraz plasirao se u treće kolo Australijan opena pošto je sa 3:1, po setovima 6:4, 6:7 (3:7), 6:3, 7:6 (7:3) pobedio Lorenca Sonega. Jedan brejk u sedmom gemu bio je dovoljna Špancu da osvoji prvi set. Poveo je 4:3, potom povisio na svoj… »
Zverev i Rud u trećem kolu Australijan opena, ispala Pegula

Zverev i Rud u trećem kolu Australijan opena, ispala Pegula

Radio sto plus 18.01.2024
Meč Zvereva i Klajna, šestog i 163. tenisera sveta, trajao je nešto više od četiri i po sata. “Igrao je neverovatno. Udarao je svaku loptu najjače što je mogao. Uglavnom nisam znao šta da radim. Da budem iskren, verovatno je više zaslužio da… »
Švjontek teško do trećeg kola AO: Već sam bila na aerodromu

Švjontek teško do trećeg kola AO: Već sam bila na aerodromu

Radio sto plus 18.01.2024
Švjontek je bila na ivici poraza nakon što je u odlučujućem setu imala dva brejka zaostatka i gubila sa 4:1, ali je uspela da osvoji narednih pet gemova i plasirala se u narednu rundu takmičenja posle tri sata i 14 minuta borbe. “Ne znam kako sam… »

Vesti dana »