Povezane vesti

Aleksandar Jovanović Ćuta: Većina u koaliciji "Srbija protiv nasilja" protiv vraćanja mandata, ja sam svoj "krvavo…

Aleksandar Jovanović Ćuta: Većina u koaliciji "Srbija protiv nasilja" protiv vraćanja mandata, ja sam svoj "krvavo…

Blic 09.01.2024
Lider pokreta Ekološki ustanak i kandidat za poslanika liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je večeras da je stav većine te koalicije da ne treba dati ostavke na poslanička mesta u Skupštini Srbije, i da o tom pitanju… »
Jovanović Ćuta: Većina u koaliciji 'Srbija protiv nasilja' protiv ostavki na poslanička mesta

Jovanović Ćuta: Većina u koaliciji 'Srbija protiv nasilja' protiv ostavki na poslanička mesta

Beta 09.01.2024
Lider pokreta Ekološki ustanak i kandidat za poslanika liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je večeras da je stav većine te koalicije da ne treba dati ostavke na poslanička mesta u Skupštini Srbije, i da o tom pitanju… »
Jovanović Ćuta: Većina iz "Srbije protiv nasilja" za ulazak u Skupštinu Srbije

Jovanović Ćuta: Većina iz "Srbije protiv nasilja" za ulazak u Skupštinu Srbije

Radio 021 09.01.2024
Lider pokreta Ekološki ustanak i kandidat za poslanika liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je da je stav većine te koalicije treba zadržati poslanička mesta. Odnosno, stav je da ne treba dati ostavke na poslanička mesta… »
Jovanović Ćuta o vraćanju mandata: Većina je protiv, ja sam svoj „krvavo zaslužio“

Jovanović Ćuta o vraćanju mandata: Većina je protiv, ja sam svoj „krvavo zaslužio“

N1 Info 09.01.2024
Lider pokreta Ekološki ustanak i kandidat za poslanika liste "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je večeras da je stav većine te koalicije da ne treba dati ostavke na poslanička mesta u Skupštini Srbije, i da o tom pitanju… »
Aleksandar Jovanović Ćuta u Markeru: Moj stav je da mandate treba da vraćaju oni koji su ih pokrali (VIDEO)

Aleksandar Jovanović Ćuta u Markeru: Moj stav je da mandate treba da vraćaju oni koji su ih pokrali (VIDEO)

Insajder 09.01.2024
Jedan od lidera koalicije "Srbija protiv nasilja" Aleksandar Jovanović Ćuta gostovao je u emisiji Marker i tom prilikom istakao je da će se protesti protiv „izborne krađe“ nastaviti 16. januara i da unutar koalicije nikada nisu imali jednoglasje… »
Slučaj od pisma stigao do elaborata: Vučić nikako da saopšti „ko se mešao u izbore u Srbiji“

Slučaj od pisma stigao do elaborata: Vučić nikako da saopšti „ko se mešao u izbore u Srbiji“

N1 Info 09.01.2024
Novi protest opozicije zakazan je za 16. januar, na dan godišnjice ubistva Olivera Ivanovića. Lista "Srbija protiv nasilja" se nada da bi zbog izbornih nepravilnosti mogla da bude pokrenuta i međunarodna istraga. A iz Nemačke najavljuju da će zbog… »
Pavićević: Razgovaraće se sa 'ProGlasom' i studentima oko protesta 16. januara

Pavićević: Razgovaraće se sa 'ProGlasom' i studentima oko protesta 16. januara

Beta 09.01.2024
Poslanik stranke Zeleno-levi front Đorđe Pavićević izjavio je danas, govoreći o sledećem protestu opozicije zbog navodnih izbornih nepravilnosti, koji je zakazan za 16. januar, da je ostalo da se odluči da li će na njemu učestvovati samo stranke… »
Nastavak protesta 16. januara: “Srbija protiv nasilja” ne pristaje na prekrajanje izborne volje građana (VIDEO)

Nastavak protesta 16. januara: “Srbija protiv nasilja” ne pristaje na prekrajanje izborne volje građana (VIDEO)

Insajder 09.01.2024
Protest u organizaciji Koalicije „Srbija protiv nasilja“ biće održan 16. januara, posle pauze duže od dve nedelje. Uz poruku da ne pristaju na prekrajanje izborne volje građana, protest zakazuju na šestu godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića. O… »
Pavićević: Razgovaraće se sa ‘ProGlasom’ i studentima oko protesta 16. januara da li će se priključiti

Pavićević: Razgovaraće se sa ‘ProGlasom’ i studentima oko protesta 16. januara da li će se priključiti

Nova 09.01.2024
Vlast će preko svojih saveznika u EU pokušati da utiče na reakcije Unije povodom izbornih nepravilnosti u Srbiji, smatra Đorđe Pavićević iz Zeleno-levog fronta, ponavljajući da je novi protest opozicije zakazan za 16. januar. Datum 16. januar… »
Pavićević o izborima: Vlast će preko svojih saveznika pokušati da utiče na reakcije EU

Pavićević o izborima: Vlast će preko svojih saveznika pokušati da utiče na reakcije EU

N1 Info 09.01.2024
Vlast će preko svojih saveznika u EU pokušati da utiče na reakcije Unije povodom izbornih nepravilnosti u Srbiji, smatra Đorđe Pavićević iz Zeleno-levog fronta, ponavljajući da je novi protest opozicije zakazan za 16. januar. Datum 16. januar… »
Ponoš najavio: Protest opozicije 16. januara, na dan ubistva Olivera Ivanovića, više detalja narednih dana

Ponoš najavio: Protest opozicije 16. januara, na dan ubistva Olivera Ivanovića, više detalja narednih dana

Blic 09.01.2024
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš najavio je danas najavio protest opozicije, koji će se održati 16. januara, na dan ubistva Olivera Ivanovića. - Mi smo danas imali sastanak naše koalicije i dogovorili smo se da pozovemo sve građane 16… »
Protest srpske opozicije 16. januara, nemački poslanik upozorava vlast u Beogradu na moguće posledice

Protest srpske opozicije 16. januara, nemački poslanik upozorava vlast u Beogradu na moguće posledice

Glas Amerike 09.01.2024
Zdravko Ponoš, predsednik opozicionog pokreta Srbija centar - SRCE, koji je u savezu "Srbija protiv nasilja", najavio je da će novi protest opozicije biti održan 16. januara na dan ubistva lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića. "Mi smo… »
Zelenović za Insajder: Novi protest Srbije protiv nasilja 16. januara

Zelenović za Insajder: Novi protest Srbije protiv nasilja 16. januara

Insajder 09.01.2024
Novi protest opozicije u organizaciji liste Srbija protiv nasilja biće održan održan 16. januara, na šestu godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića, potvrdio je za Insajder Nebojša Zelenović, predsednik stranke Zajedno za Srbiju. U pitanju je nastavak… »
Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara

Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara

N1 Info 09.01.2024
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš najavio je danas protest opozicije, koji će se održati 16. januara na dan ubistva Olivera Ivanovića. Poslednji protest opozicije, koji su se organizovali svako veče ispred zgrade Republičke izborne… »
Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara na dan ubistva Olivera Ivanovića

Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara na dan ubistva Olivera Ivanovića

Euronews 09.01.2024
Predsednik opozicionog pokreta Srbija centar - SRCE Zdravko Ponoš najavio je danas da će novi protest opozicije biti održan 16. januara na dan ubistva lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića. "Mi smo danas imali sastanak naše koalicije i… »
Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara

Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara

Danas 09.01.2024
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš najavio je danas najavio protest opozicije, koji će se održati 16. januara na dan ubistva Olivera Ivanovića. „Mi smo danas imali sastanak naše koalicije i dogovorili smo se da pozovemo sve građane 16… »
Ponoš: Novi protest opozicije biće 16. januara na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića

Ponoš: Novi protest opozicije biće 16. januara na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića

Beta 09.01.2024
Predsednik stranke "Srbija Centar" (SRCE) i kandidat na izbornoj listi "Srbija protiv nasilja" Zdravko Ponoš izjavio je danas da će novi protest opozicije biti 16. janaura na dan ubistva Olivera Ivanovića i da su zahtevi isti kao i pre Nove godine… »
Zdravko Ponoš najavljuje: Novi protest opozicije 16. januara

Zdravko Ponoš najavljuje: Novi protest opozicije 16. januara

Nova 09.01.2024
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš najavio je danas najavio protest opozicije, koji će se održati 16. januara, na dan ubistva Olivera Ivanovića. „Mi smo danas imali sastanak naše koalicije i dogovorili smo se da pozovemo sve građane 16… »
Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara - na dan ubistva Olivera Ivanovića

Ponoš: Novi protest opozicije 16. januara - na dan ubistva Olivera Ivanovića

Novi magazin 09.01.2024
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš najavio je danas najavio protest opozicije, koji će se održati 16. januara na dan ubistva Olivera Ivanovića. „Mi smo danas imali sastanak naše koalicije i dogovorili smo se da pozovemo sve građane 16… »
Ponoš: Protest opozicije 16. januara, na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića

Ponoš: Protest opozicije 16. januara, na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića

Radio 021 09.01.2024
Lider opozicionog pokreta SRCE Zdravko Ponoš rekao je da će se protest opozicije održati u utorak, 16. januara na godišnjicu ubistva Olivera Ivanovića. "Mi smo danas imali sastanak naše koalicije i dogovorili smo se da pozovemo sve građane 16… »

Vesti dana »