Povezane vesti

Da srce pukne od bola! Ovako je majka pokojnog Mihaila saznala za tragične vesti

Da srce pukne od bola! Ovako je majka pokojnog Mihaila saznala za tragične vesti

Kurir 27.12.2023
Najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević (27) iznenadaje je preminuo, a porodica i prijatelji danas ga ispraćaju i na večni počinak na groblju u Prijepolju. U porodičnoj kući Janjuševića ljudi su se okupili kako bi očajnoj… »
(Video) "u bolnici je": Zadrugari spakovali Janjuševe stvari, ne znaju šta se dešava: Još im nije saopšteno za smrt…

(Video) "u bolnici je": Zadrugari spakovali Janjuševe stvari, ne znaju šta se dešava: Još im nije saopšteno za smrt…

Blic 27.12.2023
Brat zadrugara Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević (27) sahranjen je danas u rodnom Prijepolju. Na večni počinak ispratili su ga najbliži, a braća Marko i Boris sve vreme su kukali, a u jednom trenutku spustili su glave na njegov… »
Bivša žena ena ga drži sve vreme Janjuš pao na sanduk sa bratom Borisom, ne mogu da se pomire sa gubitkom!

Bivša žena ena ga drži sve vreme Janjuš pao na sanduk sa bratom Borisom, ne mogu da se pomire sa gubitkom!

Alo 27.12.2023
U jednom trenutku se bacio na sanduk svog pokojnog brata i počeo da ga moli za oproštaj. Mlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihajlo, sahranjen je danas na groblju u rodnom Prijepolju. Alo! ekipa bila je na licu mesta, a veliki broj prijatelja i… »
Bolni prizori nakon sahrane janjuševog brata Venci prekrili grob, poruke nikad potresnije!

Bolni prizori nakon sahrane janjuševog brata Venci prekrili grob, poruke nikad potresnije!

Alo 27.12.2023
Scene tokom sahrane bile su veoma bolne. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu. Danas je održana njegova sahrana u rodnom Prijepolju. Sahrani je prisustvovao veliki broj prijatelja i poznanika, koji… »
"Evo ti, da imaš na onom svetu": Janjuš skinuo sa sebe dragocenost i bacio u bratov grob, pa zajecao

"Evo ti, da imaš na onom svetu": Janjuš skinuo sa sebe dragocenost i bacio u bratov grob, pa zajecao

Blic 27.12.2023
Brat zadrugara Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević (27) sahranjen je danas u rodnom Prijepolju. Na večni počinak ispratili su ga najbliži, a braća Marko i Boris sve vreme su kukali, a u jednom trenutku spustili su glave na njegov… »
"Skočio bih za tobom dole": Janjuš se slomio na groblju, bratu uputio bolne reči, pa majka zajecala: "Zlato moje, sve bih…

"Skočio bih za tobom dole": Janjuš se slomio na groblju, bratu uputio bolne reči, pa majka zajecala: "Zlato moje, sve bih…

Blic 27.12.2023
Porodica i prijatelji danas se opraštaju od Mihaila Janjuševića (27), brata rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša na gradskom groblju u Prijepolju. Marko Janjušević održao je potresan govor i od najmlađeg brata se oprostio bolnim rečima… »
Sahranjen janjušev brat: Porodica zavijena u crno, braća grlila kovčeg: Mihailo ispraćen uz jecaje na groblju u Prijepolju

Sahranjen janjušev brat: Porodica zavijena u crno, braća grlila kovčeg: Mihailo ispraćen uz jecaje na groblju u Prijepolju

Blic 27.12.2023
Brat zadrugara Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević (27), koji je izvršio samoubistvo, sahranjen je danas na gradskom groblju u Prijepolju. Njegovi najmiliji ispratili su ga na večni počinak uz suze i jecaje, a Janjuš je smogao snage da… »
Gde ćeš? Nemojte ga zakopavati! Sahranjen Mihailo Janjušević: Janjuš zakukao, majka jedva izustila: "Odmori mi se, srećo…

Gde ćeš? Nemojte ga zakopavati! Sahranjen Mihailo Janjušević: Janjuš zakukao, majka jedva izustila: "Odmori mi se, srećo…

Kurir 27.12.2023
Mihailo Janjušević, najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuše, koji je preminuo iznenada u 27. godini u Beogradu, sahranjen je danas u rodnom Prijepolju. Pre nego što je kovčeg spušten, Marko Janjušević se oprostio potresnim rečima od brata, a… »
"Gde ćeš, brate, nemojte ga zakopavati": Sahranjen Mihailo Janjušević - Janjuš nad kovčegom tražio da mu oprosti (video)

"Gde ćeš, brate, nemojte ga zakopavati": Sahranjen Mihailo Janjušević - Janjuš nad kovčegom tražio da mu oprosti (video)

Mondo 27.12.2023
Sahranjen Mihailo Janjušević, rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša. Sahranjen Mihailo Janjušević, rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša. Mihailo Janjušević, najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, sahranjen je danas u rodnom… »
Janjuš nad kovčegom tražio oprost od mrtvog brata: Za sve što nije bilo kako treba... Skočio bih za tobom dole

Janjuš nad kovčegom tražio oprost od mrtvog brata: Za sve što nije bilo kako treba... Skočio bih za tobom dole

Kurir 27.12.2023
Od najmlađeg brata Mihala Janjuševića oprostio se Marko Janjušević Janjuš, koji je neuteško stajao nad kovčegom na groblju u Prijepolju. - Pre nego što pročitam moram nešto da kažem. Imao sam ljubavna pisma, ali ovo mi je najteže. Poštovani… »
Jedino je on od poznatih došao na sahranu janjuševog brata: Obučen u crno, vidno potresen, očiju punih suza uz porodicu…

Jedino je on od poznatih došao na sahranu janjuševog brata: Obučen u crno, vidno potresen, očiju punih suza uz porodicu…

Kurir 27.12.2023
Najmlađi brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević sahranjen je danas na groblju u rodnom Prijepolju. Od njega su se oprostili članovi porodice, familija, prijatelji, komšije. Od poznatih ličnosti došao je samo pevač… »
"Miki moj, evo ti da imaš na onom svetu" Da li je ovo najpotresniji prizor sa sahrane, posle Janjuševog postupka svi su…

"Miki moj, evo ti da imaš na onom svetu" Da li je ovo najpotresniji prizor sa sahrane, posle Janjuševog postupka svi su…

Kurir 27.12.2023
Marko Janjušević Janjuš smogao je snage da održi govor na sahrani najmlađem bratu Mihailu Janjuševiću, koji je preminuo u 27. godini. Mnogobrojna rodbina i prijatelji na večni počinak ispratili su Mihaila, a najtužnija scena je bila kada je… »
Ovo će teško pasti njegovim roditeljima Niko nije očekivao da će Mihajlo ovde biti sahranjen

Ovo će teško pasti njegovim roditeljima Niko nije očekivao da će Mihajlo ovde biti sahranjen

Alo 27.12.2023
Janjušević će počivati na samo 50 metara od kuće. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihailo, biće sahranjen danas na groblju "Dvorine", koje se nalazi na samo 50 metara od porodične kuće u kojoj je odrastao. Ekipa Alo! trenutno se nalazi u… »
Sin poznatog pevača stigao na sahranu janjuševog brata Uplakan se pojavio u kući Janjuševića u Prijepolju

Sin poznatog pevača stigao na sahranu janjuševog brata Uplakan se pojavio u kući Janjuševića u Prijepolju

Alo 27.12.2023
U kući Janjuševića okupili su se brojni članovi porodice i prijatelja, a među prvima stigao je Janjušev nekadašnji cimer i sin pevača Miloša Bojanića, Mikica. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u… »
Janjuš ispraća najmlađeg brata na večni počinak Povorka krenula ka grobnom mestu, košarkaš slomljen od bola gleda u…

Janjuš ispraća najmlađeg brata na večni počinak Povorka krenula ka grobnom mestu, košarkaš slomljen od bola gleda u…

Alo 27.12.2023
Janjuš ne može da dođe sebi. Rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo, danas će biti sahranjen na groblju "Dvorine" u rodnom Prijepolju. Povorka već kreće od porodične kuće, a braća se nisu odavajala od kovčega sve do ovog trenutka… »
Skočio bih SAD za tobom! Janjuš kuka na sav glas, održao potresan govor na sahrani brata Mihajla!

Skočio bih SAD za tobom! Janjuš kuka na sav glas, održao potresan govor na sahrani brata Mihajla!

Alo 27.12.2023
Ne može da se pomiri sa činjenicom da ga više nema. Rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo, a danas se održava sahrana na groblju "Dvorine" u rodnom Prijepolju. Rijaliti učesnik održao je govor na sahrani svog mlađeg brata, a onda… »
Ode od mene, sine moj: Majka kuka dok sahranjuje Mihajla, scene sa groblja u Prijepolju kidaju dušu

Ode od mene, sine moj: Majka kuka dok sahranjuje Mihajla, scene sa groblja u Prijepolju kidaju dušu

Alo 27.12.2023
Mihajlova majka neutešna je nakon gubitka sina, te je i nakon sahranjivanja kukala na sav glas. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu, a danas se održava sahrana u njegovom rodnom gradu. Janjuš je… »
Janjuš je jednu stvar bacio bratu u grob Skinuo sa sebe, pa kroz jecaje izgovorio: Evo ti, da imaš na onom svetu...

Janjuš je jednu stvar bacio bratu u grob Skinuo sa sebe, pa kroz jecaje izgovorio: Evo ti, da imaš na onom svetu...

Alo 27.12.2023
Odlučio da da bratu poslednji poklon. Brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo, sahranjen je danas na groblju "Dvorine" u rodnom Prijepolju. Alo! ekipa bila je na licu mesta, a veliki broj prijatelja i šira porodica došla je da isprati Mihajla na… »
Janjuš plače na sav glas i udara nogom o pod: Potresne scene na sahrani Mihaila Janjuševića, suze i jecaji: Brat Boris nosi…

Janjuš plače na sav glas i udara nogom o pod: Potresne scene na sahrani Mihaila Janjuševića, suze i jecaji: Brat Boris nosi…

Blic 27.12.2023
Na groblju u Prijepolju danas će biti sahranjen brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević koji je izvršio samoubistvo i svoj život okončao u 27. godini. Prijatelji i rodbina pokojnog Mihaila danas su… »
"Au, brate moj, au, živote": Janjuš kuka i hvata se za glavu na sahrani brata Mihaila, Boris se hvata za kovčeg

"Au, brate moj, au, živote": Janjuš kuka i hvata se za glavu na sahrani brata Mihaila, Boris se hvata za kovčeg

Blic 27.12.2023
Porodica i prijatelji danas se opraštaju od Mihaila Janjuševića (27), brata rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša na gradskom groblju u Prijepolju. Janjuš na sahrani drži sliku brata, dok je njegov drugi brat Boris nosio krst. Bivši… »
"Trebalo je ovo da budu svatovi, da nose barjak, ne vence": Počinje sahrana Mihaila Janjuševića - prolamaju se jecaji

"Trebalo je ovo da budu svatovi, da nose barjak, ne vence": Počinje sahrana Mihaila Janjuševića - prolamaju se jecaji

Mondo 27.12.2023
Mihailo Janjušević biće sahranjen na groblju u Prijepolju, koje se nalazi u blizini porodične kuće. Mihailo Janjušević biće sahranjen na groblju u Prijepolju, koje se nalazi u blizini porodične kuće Mihailo Janjušević (27), najmlađi brat… »
Muk, neverica, suze... Kuća Janjuševića zavijena u crno, Janjuš ispraća mlađeg brata na večni počinak

Muk, neverica, suze... Kuća Janjuševića zavijena u crno, Janjuš ispraća mlađeg brata na večni počinak

Alo 27.12.2023
Velika tuga. Mihailo Janjušević, najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuše, preminuo je iznenada u 27. godini u Beogradu, biće sahranjen danas u rodnom Prijepolju. Marko Janjušević Janjuš, koji se u trenutku tragedije nalazio u rijalitiju… »
Jecaji mihajlovih drugova odzvanjaju Došli da ga isprate na večmni počinak, pa se slomili od tuge!

Jecaji mihajlovih drugova odzvanjaju Došli da ga isprate na večmni počinak, pa se slomili od tuge!

Alo 27.12.2023
Janjuš i njegovi najbliži ne odvajaju se od kovčega, dok je mnoštvo ljudi ispred porodične kuće. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihailo, biće sahranjen danas na groblju "Dvorine", koje se nalazi na samo 50 metara od porodične kuće u kojoj je… »
Zlato moje, vrati mi se: Janjuševa majka jeca na groblju, njeni urlici dok sahranjuje sina kidaju dušu

Zlato moje, vrati mi se: Janjuševa majka jeca na groblju, njeni urlici dok sahranjuje sina kidaju dušu

Alo 27.12.2023
Tužna povorka krenula je ka groblju u naselju Kolovrat u Prijepolju, a neutešna porodica ne prestaje da lije suze. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu, a danas će se održati sahrana u njegovom… »
Janjuš plače na sav glas nad sandukom mlađeg brata! Potresne scene na sahrani Mihajla Janjuševića, suze i jecaji

Janjuš plače na sav glas nad sandukom mlađeg brata! Potresne scene na sahrani Mihajla Janjuševića, suze i jecaji

Alo 27.12.2023
Sahrana Mihala Janjuševića je počela. Na groblju u Prijepolju danas će biti sahranjen brat učesnika rijalitija "Zadruga" Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević koji je izvršio samoubistvo i svoj život okončao u 27. godini. Prijatelji i… »
Janjušu pozlilo na sahrani mlađeg brata Bivši košarkaš pao na kovčeg, ne može da zaustavi suze

Janjušu pozlilo na sahrani mlađeg brata Bivši košarkaš pao na kovčeg, ne može da zaustavi suze

Alo 27.12.2023
Janjuš je pokušavao da sakrije suze od ljudi, ali u jednom trenutku se prepustio emocijama, te počeo da vrišti iz sveg glasa. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu, a danas se održava sahrana u… »
Sahranjen Mihajlo janjušević Na groblju se i dalje prelamaju urlici, porodica neutešna!

Sahranjen Mihajlo janjušević Na groblju se i dalje prelamaju urlici, porodica neutešna!

Alo 27.12.2023
Sahrani je prisustvovao veliki broj prijatelja i poznanika. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu. Danas je održana njegova sahrana u rodnom Prijepolju. Sahrani je prisustvovao veliki broj… »
"Kada su nam javili govorila sam da to nije istina, baki je pozlilo": Očajna majka Janjuševog brata koji se ubio se slomila…

"Kada su nam javili govorila sam da to nije istina, baki je pozlilo": Očajna majka Janjuševog brata koji se ubio se slomila…

Blic 27.12.2023
Najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihailo Janjušević (27) oduzeo je sebi život, a porodica i prijatelji danas će ga ispratiti na večni počinak na groblju u Prijepolju. U porodičnoj kući Janjuševića ljudi su se okupili kako bi očajnoj… »
Janjuševoj majci pozlilo pred sahranu sina Mihaila: Hitna pomoć stigla u porodičnu kuću u Prijepolju

Janjuševoj majci pozlilo pred sahranu sina Mihaila: Hitna pomoć stigla u porodičnu kuću u Prijepolju

Kurir 27.12.2023
Mihailo Janjušević (27), rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša, biće danas sahranjen u rodnom Prijepolju. Ispred porodične kuće okupio se veliki broj ljudi i održalo se bdenje preminulom mladiću. Kako govori izvor, u Janjuševog porodičnoj… »
Hitna pomoć ispred janjuševe kuće u Prijepolju: Majci pozlilo pred sahranu sina Mihaila Janjuševića

Hitna pomoć ispred janjuševe kuće u Prijepolju: Majci pozlilo pred sahranu sina Mihaila Janjuševića

Mondo 27.12.2023
Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u rodnom Prijepolju. Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u rodnom Prijepolju Mihailo Janjušević (27), rođeni brat Marka Janjuševića Janjuša, biće danas sahranjen u rodnom Prijepolju. Ispred… »
Kada su nam javili rekla sam da to nije istina: Očajna majka otkrila - "Policija je utvrdila da nema tragova nasilja"

Kada su nam javili rekla sam da to nije istina: Očajna majka otkrila - "Policija je utvrdila da nema tragova nasilja"

Mondo 27.12.2023
Majka Mihaila Janjuševića Janjuša rekla da u prvi mah nije poverovala u vest da joj je sin preminuo. Majka Mihaila Janjuševića Janjuša rekla da u prvi mah nije poverovala u vest da joj je sin preminuo Najmlađi brat Marka Janjuševića Janjuša… »
"Kakva su to deca bila": Tuga ispred porodične kuće Mihaila Janjuševića - komšije u šoku zbog njegove prerane smrti

"Kakva su to deca bila": Tuga ispred porodične kuće Mihaila Janjuševića - komšije u šoku zbog njegove prerane smrti

Mondo 27.12.2023
Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u 12 časova na groblju u Prijepolju. Mihailo Janjušević biće sahranjen danas u 12 časova na groblju u Prijepolju Mihailo Janjušević, najmlađi brat poznatog rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša… »
Evo gde će biti sahranjen mihajlo Janjušević Scene sa groblja kidaju dušu, jecaji odzvanjaju Prijepoljem

Evo gde će biti sahranjen mihajlo Janjušević Scene sa groblja kidaju dušu, jecaji odzvanjaju Prijepoljem

Alo 27.12.2023
Alo! ekipa trenutno se nalazi u Prijepolju, Mihajlovom rodnom gradu, gde će mladić i biti ispraćen na večni počinak. Mihajlo Janjušević izvršio je samoubistvo, a njegova sahrana održaće se danas u 12 časova. Alo! ekipa trenutno se nalazi u… »
Ovaj detalj tera suze na oči Na umrlici Mihajla Janjuševića malo ko je primetio jednu stvar

Ovaj detalj tera suze na oči Na umrlici Mihajla Janjuševića malo ko je primetio jednu stvar

Alo 27.12.2023
Reči na umrlici Mihajla Janjuševića slama srca, a među ožalošćenima nalazi se i Janjuševa supruga Ena. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu, a danas će se održati sahrana u njegovom rodnom… »
Baki je pozlilo, neprestano je kukala: Janjuševa majka otkrila kako je porodica podnela vest o Mihajlovom samoubistvu

Baki je pozlilo, neprestano je kukala: Janjuševa majka otkrila kako je porodica podnela vest o Mihajlovom samoubistvu

Alo 27.12.2023
U porodičnoj kući Janjuševića ljudi su se okupili kako bi očajnoj porodici izjavili saučešće i popili kafu i sok za pokoj duše njihovog dragog Mihajla. Brat Marka Janjuševića Janjuša, Mihajlo, oduzeo je sebi život, a njegova sahrana održače… »
Joj, mili moj, Što nam ovo uradi? Janjuševa baka neutešna nakon smrti najmlađeg unuka, njeni jecaji tresu Prijepolje

Joj, mili moj, Što nam ovo uradi? Janjuševa baka neutešna nakon smrti najmlađeg unuka, njeni jecaji tresu Prijepolje

Alo 27.12.2023
Suze i očaj su na licima svih koji su došli da izjave saučešće, a baka pokojnog mladića potpuno se slomila. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu, a danas će se održati sahrana u njegovom… »
Jecaji u Prijepolju ispred janjuševe kuće: Rodbina i prijatelji u suzama zbog Mihaila: "Joj mili moj, ljubavi moja… Što ne…

Jecaji u Prijepolju ispred janjuševe kuće: Rodbina i prijatelji u suzama zbog Mihaila: "Joj mili moj, ljubavi moja… Što ne…

Blic 27.12.2023
Mihailo Janjušević (27), najmlađi brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, izvršio je samoubistvo, a porodica i prijatelji danas će ga ispratiti na večni počinak na groblju u Prijepolju. Rodbina i prijatelji u suzama okupljaju se u… »
U Prijepolju zavladao muk Sugrađani nemi pred sahranu Mihajla Janjuševića

U Prijepolju zavladao muk Sugrađani nemi pred sahranu Mihajla Janjuševića

Alo 27.12.2023
Ekipa Alo! trenutno se nalazi u Prijepolju, a vrlo je primetno da je tragična situacija potresla ceo grad. Rođeni brat Marka Janjuševića, Mihajlo, pronađen je mrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu, a danas će se održati sahrana u njegovom rodnom… »
Jedina fotografija porodice Janjušević Na njoj su svi, Mihailo je tada imao 17 godina i evo pored koga je pozirao!

Jedina fotografija porodice Janjušević Na njoj su svi, Mihailo je tada imao 17 godina i evo pored koga je pozirao!

Alo 27.12.2023
Tada su porodično pozirali zajedno. Mihailo Janjušević, mlađi brat rijaliti učesnica Marka Janjuševića Janjuša pronađen je umrtav u iznajmljenom stanu u Beogradu, a sumnja se da je digao ruku na sebe. Pokojni Mihailo u poslednje vreme nije bio u… »
Retka zajednička slika porodice Janjušević Na svadbi Janjuša i Ene, na njoj i Mihailo sa 17 godina, a danas se opraštaju…

Retka zajednička slika porodice Janjušević Na svadbi Janjuša i Ene, na njoj i Mihailo sa 17 godina, a danas se opraštaju…

Kurir 27.12.2023
Mihailo Janjušević (27), najmlađi brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, 25. decembra pronađen je mrtav u Beogradu, a sumnja se da je digao ruku na sebe. Porodica i prijatelji danas će ga ispratiti na večni počinak na groblju u… »
Jedina zajednička fotografija porodice Janjušević: Na svadbi Janjuša i Ene svi pozirali zajedno - tu je i Mihailo, tada je…

Jedina zajednička fotografija porodice Janjušević: Na svadbi Janjuša i Ene svi pozirali zajedno - tu je i Mihailo, tada je…

Blic 27.12.2023
Mihailo Janjušević (27), najmlađi brat rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, izvršio je samoubistvo, a porodica i prijatelji danas će ga ispratiti na večni počinak na groblju u Prijepolju. Janjuš godinama nije bio u dobrim odnosima sa… »
Janjuš nakon smrti brata Mihaila otišao u policijsku stanicu: Zadrugar u crnom od glave do pete, evo šta je tamo radio

Janjuš nakon smrti brata Mihaila otišao u policijsku stanicu: Zadrugar u crnom od glave do pete, evo šta je tamo radio

Blic 26.12.2023
Marko Janjušević Janjuš izašao je sinić iz rijaliti programa "Zadruga 7 - elite", a tom prilikom su mu saopštili da je njegov brat, Mihailo Janjušević, izvršio samobistvo. Inače, Janjuš je tokom današnjeg dana uhvaćen u policijskoj stanici… »

Vesti dana »