Povezane vesti

Nestorović: Idemo na izbore

Nestorović: Idemo na izbore

Politika 23.12.2023
Nosilac liste Mi - glas iz naroda Branimir Nestorović izjavio je da njegov pokret neće ići u koaliciju. - Doneli smo odluku o Beogradu. Danas ćemo saopštiti. Nećemo ići u koaliciju - rekao je Nestorović na TV Prva. Na pitanje da li idemo na nove… »
Nestorović o ulasku u koaliciju: "Nismo imali nikakve ponude!" Otkrio koga sigurno neće podržati - "Oni su opozicija…

Nestorović o ulasku u koaliciju: "Nismo imali nikakve ponude!" Otkrio koga sigurno neće podržati - "Oni su opozicija…

Kurir 23.12.2023
Branimir Nestorović govorio je jutros o izbornom uspehu svoje stranke. Govoreći o insistiranju opozicije na "uveženim glasovima" iz Republike Srpske on je rekao da je "insistiranje na glasačima iz Republike Srpske za njega krajnje uvredljivo". "Ti… »
"Nećemo u koaliciju ni sa Kim, neka budu novi izbori" Nestorović govorio o planovima, pa citirao Putina (video)

"Nećemo u koaliciju ni sa Kim, neka budu novi izbori" Nestorović govorio o planovima, pa citirao Putina (video)

Kurir 23.12.2023
Doktor Branimir Nestorović govorio je danas na vanrednoj konferenciji za štampu pokreta "Mi - Glas iz naroda". Nestorović je rekao da uspeh na izborima ne smatra svojim uspehom, i da misli da je pokazao Srbima i svima koji su glasali neku perspektivu… »
Nestorović: Bilo je ponuda našim odbornicima, ako se neko proda, mislim da je idiot

Nestorović: Bilo je ponuda našim odbornicima, ako se neko proda, mislim da je idiot

N1 Info 23.12.2023
Branimir Nestorović nosilac liste "Mi - glas iz naroda" rekao je povodom formiranja vlasti u Beogradu da je bilo ponuda odbornicima sa njihove liste i da misli da je idiot ako se neko proda. „Imamo indicije i bilo je ponude odbornicima. To ne mogu da… »
Nestorović: Nećemo ni sa kim u koaliciju, nikog nećemo podržati i nećemo praviti kompromise

Nestorović: Nećemo ni sa kim u koaliciju, nikog nećemo podržati i nećemo praviti kompromise

RTS 23.12.2023
Branimir Nestorović kaže da je pokret "Mi, glas iz naroda" doneo odluku da neće u koaliciju ni sa kim, nikog neće podržati i neće praviti kompromise. Sačekaćemo konačne rezultate izbora u Beogradu, ističe Nestorović. Neka budu novi izbori… »
Nestorović: Nećemo ni sa kim u koaliciju, nikoga nećemo podržati

Nestorović: Nećemo ni sa kim u koaliciju, nikoga nećemo podržati

Euronews 23.12.2023
Doktor Branimir Nestorović, predvodnik liste "Mi - glas iz naroda" rekao je na konferenciji za medije da ta lista neće praviti koaliciju ni sa kim, da neće podržati nikoga i da neće praviti kompromise. Poručio je da se ako treba ide na nove izbore u… »
Nestorović: Nećemo ući u koaliciju ni sa kim

Nestorović: Nećemo ući u koaliciju ni sa kim

Insajder 23.12.2023
Lider pokreta "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je taj pokret jednoglasno doneo odluku da neće ući u koaliciju ni sa kim na nivou Beograda, nikog neće podržati ni praviti kompromise. 'Nameće se dilema da smo odgovorni za sudbinu… »
Nestorović: Nećemo ući u koaliciju ni sa kim

Nestorović: Nećemo ući u koaliciju ni sa kim

Beta 23.12.2023
Lider Pokreta "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas u Beogradu da je taj pokret jednoglasno doneo odluku da neće ući u koaliciju ni sa kim na nivou Beograda, nikog neće podržati, ni praviti kompromise. "Nameće se dilema da smo… »
Nestorović: Nećemo u koalicije, odbornici imaju ponude ali to je njihov izbor, svako odlučuje o sebi

Nestorović: Nećemo u koalicije, odbornici imaju ponude ali to je njihov izbor, svako odlučuje o sebi

Nova 23.12.2023
Nosilac liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je pokret zvanično odlučio da neće ulaziti u koalicije. Kako je rekao, neki odbornici sa te liste su dobijali ponude, za koje ističu da neće prihvatiti. Nestorović je rekao… »
Ko god se proda sa naše liste – idiot je: Branimir Nestorović o pokušajima potkupljivanja odbornika

Ko god se proda sa naše liste – idiot je: Branimir Nestorović o pokušajima potkupljivanja odbornika

Danas 23.12.2023
Branimir Nestorović nosilac liste „Mi – glas iz naroda“ rekao je povodom formiranja vlasti u Beogradu da je bilo ponuda odbornicima sa njihove liste i da misli da je idiot ako se neko proda. „Imamo indicije i bilo je ponude odbornicima. To ne… »
Nestorović: Nećemo u koaliciju ni sa kim, dolazi vreme kada će morati da nas slušaju /foto/

Nestorović: Nećemo u koaliciju ni sa kim, dolazi vreme kada će morati da nas slušaju /foto/

Sputnik 23.12.2023
Nosilac liste „Mi, glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da je ta lista donela odluku da neće u koaliciju ni sa kim, da nikog neće podržati i da neće praviti kompromise. „Sačekaćemo konačne rezultate izbora u Beogradu. Sada smo… »
Doneli SMO KONAČNU ODLUKU - NESTOROVIĆ SE oglasio pred novinarima: Evo šta će biti sa beogradskim izborima

Doneli SMO KONAČNU ODLUKU - NESTOROVIĆ SE oglasio pred novinarima: Evo šta će biti sa beogradskim izborima

Mondo 23.12.2023
Branimir Nestorović drži konferenciju za novinare gde će izneti odluku liste "Mi - glas iz naroda". Branimir Nestorović drži konferenciju za novinare gde će izneti odluku liste "Mi - glas iz naroda". "Doneli smo odluku da nećemo ići u koaliciju ni… »
"Neka budu izbori u Beogradu": Čarke na konferenciji za medije zbog pitanja, Nestorović: Nećemo ni sa kim u koaliciju, ako…

"Neka budu izbori u Beogradu": Čarke na konferenciji za medije zbog pitanja, Nestorović: Nećemo ni sa kim u koaliciju, ako…

Blic 23.12.2023
Naš uspeh na izborima, ne smatram našim uspehom, samo mislim da smo ljudima pokušali da predstavimo neku perspektivu, kaže Branimir Nestorović", nosilac liste "Mi - glas iz naroda". On je na konferenciji za medije govorio o raznim temama, između… »
Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS i braniti državu

Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS i braniti državu

Beta 23.12.2023
Lider liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nije ni za kakvu postizbornu koaliciju i da bi radije išao na nove izbore, ali da, ako počnu nasilni protesti u Beogradu, to bi bila "crvena linija" za ulazak u vlast i podršku SNS-u… »
Branimir Nestorović neće ni sa SNS, osim u slučaju „nasilnih protesta“: „Nama bi odgovaralo da idemo na nove izbore“

Branimir Nestorović neće ni sa SNS, osim u slučaju „nasilnih protesta“: „Nama bi odgovaralo da idemo na nove izbore“

Danas 23.12.2023
Nosilac liste „Mi, glas iz naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da ta lista ostaje pri stavu da „neće ići u koalicije ni sa kim, što znači da bi im odgovarali novi izbori“. „Mi kada smo se formirali rekli smo da nikada nećemo da idemo sa… »
Nestorović kaže da bi mu odgovarali novi izbori: Podržali bismo vlast da spasemo Srbiju. Oni žele novi 5.oktobar, mi ne…

Nestorović kaže da bi mu odgovarali novi izbori: Podržali bismo vlast da spasemo Srbiju. Oni žele novi 5.oktobar, mi ne…

Nova 23.12.2023
Nosilac liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da bi tom pokretu odgovaralo da se održe novi izbori, jer smatra da bi im rezultat bio bolji. Ističe da ostaju pri stavu da neće ulaziti u koalicije, ali da im je prioritet da… »
Nestorović: Nemam ništa protiv još jednog izlaska na birališta ako to ne ugrožava državu

Nestorović: Nemam ništa protiv još jednog izlaska na birališta ako to ne ugrožava državu

Pravda 23.12.2023
Doneli smo odluku o Beogradu, dodao je nosilac liste "Mi – glas iz naroda". Nosilac liste "Mi – glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da njegov pokret neće ići u koaliciju. "Doneli smo odluku o Beogradu. Danas ćemo saopštiti. Nećemo… »
Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS

Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS

Slobodna Evropa 23.12.2023
Lider liste desničarske, proruske liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nije ni za kakvu postizbornu koaliciju i da bi radije išao na nove izbore, ali da će, ako počnu nasilni protesti u Beogradu, podržati Srpsku naprednu… »
Nestorović: Nama lično kao pokretu bi odgovarali novi izbori

Nestorović: Nama lično kao pokretu bi odgovarali novi izbori

Moj Novi Sad 23.12.2023
Nosilac liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da ta lista ostaje pri stavu da "neće ići u koalicije ni sa kim, što znači da bi im odgovarali novi izbori". – Mi kada smo se formirali rekli smo da nikada nećemo da idemo sa… »
Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS i braniti državu

Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS i braniti državu

Radio sto plus 23.12.2023
Nestorović je na TV Prva više puta ponovio da je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova rekla da se u Srbiji sprema obojena revolucija i da bi u tom slučaju morala da se brani vlast, jer, kako je kazao, “rušenje vlasti… »
Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS i braniti državu

Nestorović: Ako počnu nasilni protesti, podržaćemo SNS i braniti državu

Novi magazin 23.12.2023
Lider liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da nije ni za kakvu postizbornu koaliciju i da bi radije išao na nove izbore, ali da, ako počnu nasilni protesti u Beogradu, to bi bila "crvena linija" za ulazak u vlast i podršku SNS-u… »
Nestorović: Nećemo ići u koalicije, nama bi odgovaralo da idemo na nove izbore

Nestorović: Nećemo ići u koalicije, nama bi odgovaralo da idemo na nove izbore

N1 Info 23.12.2023
Nosilac liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da ta lista ostaje pri stavu da "neće ići u koalicije ni sa kim, što znači da bi im odgovarali novi izbori". „Mi kada smo se formirali rekli smo da nikada nećemo da idemo sa… »
Svi scenariji i rokovi za raspisivanje novih izbora u Beogradu

Svi scenariji i rokovi za raspisivanje novih izbora u Beogradu

N1 Info 23.12.2023
Predstavnici opozicije zahtevaju ponavljanje izbora na svim nivoima tvrdeći da je 17. decembra došlo do izborne krađe, ali do novog glasanja za odbornike Skupštine grada Beograda moglo bi da dođe iz sasvim drugog razloga. Ukoliko nosilac liste „Dr… »
Nestorović - Idemo ponovo na beogradske izbore nećemo ni sa kim u koaliciju

Nestorović - Idemo ponovo na beogradske izbore nećemo ni sa kim u koaliciju

Glas Zapadne Srbije 23.12.2023
Nosilac liste „Mi - glas iz naroda” Branimir Nestorović izjavio je da njegov pokret neće ići u koaliciju. - Doneli smo odluku o Beogradu. Danas ćemo saopštiti. Nećemo ići u koaliciju - rekao je Nestorović na TV Prva. Na pitanje da li idemo na… »
"Odgovarali bi nam novi izbori": Nestorović: Nećemo ići u koalicije, osim u jednom slučaju

"Odgovarali bi nam novi izbori": Nestorović: Nećemo ići u koalicije, osim u jednom slučaju

Blic 23.12.2023
Nosilac liste "Mi, glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je da ta lista ostaje pri stavu da neće ići u koalicije ni sa kim, što znači da se ide na izbore. - Mi kada smo se formirali rekli smo da nikada nećemo da idemo sa prozapadnom opozicijom… »
Svi scenariji i rokovi za raspisivanje novih izbora u Beogradu

Svi scenariji i rokovi za raspisivanje novih izbora u Beogradu

Novi magazin 23.12.2023
Predstavnici opozicije zahtevaju ponavljanje izbora na svim nivoima tvrdeći da je 17. decembra došlo do izborne krađe, ali do novog glasanja za odbornike Skupštine grada Beograda moglo bi da dođe iz sasvim drugog razloga. Ukoliko nosilac liste „Dr… »

Vesti dana »