Povezane vesti

Pobeda Partizana u 171. večitom derbiju za prvo mesto na tabeli

Pobeda Partizana u 171. večitom derbiju za prvo mesto na tabeli

Insajder 20.12.2023
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Crvene zvezde sa 2:1, u utakmici odloženog devetog kola Super lige Srbije. Crno-beli su upisali 15. pobedu od početka sezone i sa 47 bodova i kao prvi na tabeli završiće jesenji deo… »
Nikolić: "Zaslužen trijumf i zasluženo prvo mesto"

Nikolić: "Zaslužen trijumf i zasluženo prvo mesto"

Sportske.net 20.12.2023
Napadač Partizana Nemanja Nikolić sumirao je utiske nakon derbija sa Crvenom zvezdom i pobede njegove ekipe sa 2:1, koja je je crno-bele vratila na prvo mesto Superlige sa 47 bodova, jednim više od Zvezde. Ova razlika će ostati na snazi do februara… »
Duljaj: Važna pobeda, ali ovo nije trka na 100 metara

Duljaj: Važna pobeda, ali ovo nije trka na 100 metara

Sportski žurnal 20.12.2023
Odgovorio je Duljaj i na pitanje o tome da li su potcenjivačke izjave iz tabora Zvezde uticale da on i njegovi igrači budu dodatno motivisani. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je posle trijumfa nad Crvenom zvezdom (2:1) u 171. večitom… »
Te priče me ne dotiču! Igor Duljaj: Pobedio sam Zvezdu i sada sam pravi? Znam šta će biti!

Te priče me ne dotiču! Igor Duljaj: Pobedio sam Zvezdu i sada sam pravi? Znam šta će biti!

Mondo 20.12.2023
Trener crno-belih skromno govorio o svojim velikim uspesima - pobedi protiv Crvene zvezde i osvajanju prvog mesta na kraju prvog dela sezone. Trener crno-belih skromno govorio o svojim velikim uspesima - pobedi protiv Crvene zvezde i osvajanju prvog mesta… »
VIDEO „Jeftini, a dobro igrate“: Hit scena u Humskoj, ovako su slavili igrači i navijači Partizana

VIDEO „Jeftini, a dobro igrate“: Hit scena u Humskoj, ovako su slavili igrači i navijači Partizana

Nova 20.12.2023
Neobično slavlje i provokacija za najvećeg rivala Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu sa 2:1 na domaćem terenu u 171. večitom derbiju i tako preuzeli prvo mesto na tabeli Superlige Srbije. Navijači crno-belih su to znali da proslave sa… »
Pobeda Partizana u 171. večitom derbiju za prvo mesto na tabeli

Pobeda Partizana u 171. večitom derbiju za prvo mesto na tabeli

Radio sto plus 20.12.2023
Crno-beli su upisali 15. pobedu od početka sezone i sa 47 bodova i kao prvi na tabeli završiće jesenji deo šampionata. Zvezda je druga sa bodom manje. Partizan je u 171. “večitom” derbiju poveo golovima Bibrasa Natha u 41. minutu sa penala i… »
"Meni jesenja titula ništa ne znači" Prve reči Duljaja posle velike pobede u derbiju - "Da vidimo kakve će biti odluke…

"Meni jesenja titula ništa ne znači" Prve reči Duljaja posle velike pobede u derbiju - "Da vidimo kakve će biti odluke…

Kurir 20.12.2023
Fudbaleri Partizana slavili su nad Crvenom zvezdom sa 2:1 (1:0) u 171. večitom derbiju koji se igrao u okviru zaostalog devetog kola Superlige Srbije. Po završetku meča, utiske je sumirao trener crno-belih, Igor Duljaj: - Dva puta smo promašili put… »
Sada je na klubu da odluči - mislim i na sebe! Igor Duljaj: Da vidimo šta ćemo i kako ćemo!

Sada je na klubu da odluči - mislim i na sebe! Igor Duljaj: Da vidimo šta ćemo i kako ćemo!

Mondo 20.12.2023
Prve reči Igora Duljaja posle pobede u 171. "večitom" derbiju. Prve reči Igora Duljaja posle pobede u 171. "večitom" derbiju Partizan je pobedio Crvenu zvezdu u 171. "večitom" derbiju, a Igor Duljaj čestitao je i svojim i Zvezdinim igračima. "Dva… »
Bahara pitali da li ostaje trener zvezde: Izraelac dao zagonetan odgovor!

Bahara pitali da li ostaje trener zvezde: Izraelac dao zagonetan odgovor!

Kurir 20.12.2023
Fudbaleri Partizana slavili su nad Crvenom zvezdom sa 2:1 (1:0) u 171. večitom derbiju koji se igrao u okviru zaostalog devetog kola Superlige Srbije. Partizan je tako sa bodom prednosti osvojio jesenju titulu ispred Crvene zvezde. Trener crveno-belih… »
Društvene mreže gore posle 171. Večitog derbija: "Nikad jadniji Partizan pobedio najskuplji tim Zvezde u istoriji kluba"

Društvene mreže gore posle 171. Večitog derbija: "Nikad jadniji Partizan pobedio najskuplji tim Zvezde u istoriji kluba"

Kurir 20.12.2023
Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Crvene zvezde sa 2:1, u utakmici odloženog devetog kola Super lige Srbije. Crno-beli su upisali 15. pobedu od početka sezone i sa 47 bodova i kao prvi na tabeli završiće jesenji deo šampionata… »
Nek se javi više taj što namešta! Nikolić "pecnuo" igrače Zvezde: Da su na 16. mestu, ja to ne bih rekao!

Nek se javi više taj što namešta! Nikolić "pecnuo" igrače Zvezde: Da su na 16. mestu, ja to ne bih rekao!

Mondo 20.12.2023
Nemanja Nikolić je "pecnuo" fudbalere Crvene zvezde koji su u najavi derbija bili veoma rečiti. Nemanja Nikolić je "pecnuo" fudbalere Crvene zvezde koji su u najavi derbija bili veoma rečiti. Partizan je pobedio Crvenu zvezdu 2:1 (1:0) u 171… »
Duljaj: Te priče o jesenjoj titulu, mene to ne dotiče

Duljaj: Te priče o jesenjoj titulu, mene to ne dotiče

Sport klub 20.12.2023
Igor Duljaj bio je zadovoljan pobedom u derbiju, ali u izjavama odmeren kao i uvek. Bez euforije, bez posebne emocije zbog jesenje titule. Pohvalio je Duljaj i svoje i igrače Crvene zvezde. „Izuzetno važna pobeda s obzirom na okolnosti gde smo mi u… »
Svetske kladionice tvrde: Zvezda i dalje favorit za titulu u Superligi, uprkos porazu od Partizana u derbiju

Svetske kladionice tvrde: Zvezda i dalje favorit za titulu u Superligi, uprkos porazu od Partizana u derbiju

Telegraf 20.12.2023
Bukmejkeri su doduše podigli kvotu na crveno-bele sa prethodnih 1,30. Fudbaleri Partizana trijumfalno su izašli iz 171. večitog derbija u Humskoj ulici, pošto su slavili nad Zvezdom golovima Bibarsa Natha i Mateuša Saldanje - 2:1 (1:0). Crno-beli su… »
Glazer u jednu, a lopta u drugu stranu! Rodićeva glupost, pa Nathova rutina sa bele tačke - evo kako je Partizan poveo u…

Glazer u jednu, a lopta u drugu stranu! Rodićeva glupost, pa Nathova rutina sa bele tačke - evo kako je Partizan poveo u…

Kurir 20.12.2023
Posle prvih 45. minuta u Humskoj ulici, fudbaleri Partizana vode protiv Crvene zvezde pogotkom Bibrasa Natha sa "bele tačke". Domaćini su ušli nešto bolje i agresivnije u meč, imao je Partizan nekoliko solidnih šansi dok su gosti prvi put ozbiljnije… »
"E moj Rodiću sirovino jedna", "ja ne znam dokle više" Delije pobesnele, pa na jeziv način vređaju svog fudbalera! Mreže…

"E moj Rodiću sirovino jedna", "ja ne znam dokle više" Delije pobesnele, pa na jeziv način vređaju svog fudbalera! Mreže…

Kurir 20.12.2023
Posle prvih 45. minuta u Humskoj ulici, fudbaleri Partizana vode protiv Crvene zvezde pogotkom Bibrasa Natha sa "bele tačke". Igrao se 37. minut kada je Rodić u svom kaznenom prostoru uklizao, Aranđel Stojković je pao, a glavni arbitar meča je najpre… »
Zvezda u potpunom "nokdaunu": Partizan duplirao prednost - sjajna asistencija Zahida i još bolja realizacija Saldanje! Video

Zvezda u potpunom "nokdaunu": Partizan duplirao prednost - sjajna asistencija Zahida i još bolja realizacija Saldanje! Video

Kurir 20.12.2023
Fudbaleri Partizana trenutno vode protiv Crvene zvezde rezultatom 2:0. Domaćini su u 41. minutu došli do vođstva preko Bibrasa Natha, a prednost je duplirao Mateuš Saldanja u drugom poluvremenu. Igrao se 66. minut kada je Glazer i drugi put veleras… »

Vesti dana »