Povezane vesti

Bahar: Nema favorita u derbiju, nisam dobio „ultimatum” da moramo da pobedimo

Bahar: Nema favorita u derbiju, nisam dobio „ultimatum” da moramo da pobedimo

Politika 19.12.2023
Nema favorita u derbiju, poštujemo našeg rivala, pre samo sedam dana bili su lideri, imali su seriju od 13 pobeda, moramo da budemo skromni, profesionalno pristupimo meču i na terenu pokažemo da smo bolji, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Barak… »
Duljaj: Ništa ne moramo u derbiju, osim da svi damo sve od sebe

Duljaj: Ništa ne moramo u derbiju, osim da svi damo sve od sebe

Politika 19.12.2023
„Večiti derbi” je svetinja i to mora da ostane, a moji igrači ne moraju ništa, osim da daju sve od sebe na terenu od prvog do poslednjeg minuta, izjavio je danas trener fudbalera Partizana Igor Duljaj pred sutrašnji meč protiv Crvene zvezde… »
Duljajev izbor za Zvezdu: Šćekić menja Kanutea

Duljajev izbor za Zvezdu: Šćekić menja Kanutea

Sport klub 19.12.2023
Poslednje pripreme za utakmicu istine - Igor Duljaj polako već definiše startnih 11 za 171. prvenstveni duel Partizana i Crvene zvezde. Uz manje potencijalne korekcije do starta meča, sastav crno-belih nosiće proverene snage iz jesenjeg dela sezone… »
Bahar otkrio ko će početi, govorio i o važnosti derbija, odlasku Mijatovića, važnosti Endiajea, izostanku Ivanića…

Bahar otkrio ko će početi, govorio i o važnosti derbija, odlasku Mijatovića, važnosti Endiajea, izostanku Ivanića…

Sportski žurnal 19.12.2023
”Važno mi je da najbolji igrači budu na terenu, a to su oni koji su u najboljoj formi. Ako već govorimo o Kataiju, on će početi sutra”. Očekivanja pred 171. večiti derbi koji će se odigrati sutra od 18 časova izneo je šef stručnog štaba… »
''Svaki igrač jedva čeka derbi'' Kapiten Partizana pred meč sa Crvenom zvezdom

''Svaki igrač jedva čeka derbi'' Kapiten Partizana pred meč sa Crvenom zvezdom

Večernje novosti 19.12.2023
Kapiten Partizana Svetozar Marković rekao je pred sutrašnji meč protiv Crvene zvezde da svaki igrač jedva čeka derbi i da mu je žao što navijača "crno-belih" neće biti na jugu. FOTO: FK Partizan - Svaki igrač jedva čeka derbi, to je najlepša… »
Bahar otkrio ko će sigurno igrati protiv Partizana: Nije mi potreban nikakav ultimatum, znam koliko je večiti derbi važan

Bahar otkrio ko će sigurno igrati protiv Partizana: Nije mi potreban nikakav ultimatum, znam koliko je večiti derbi važan

Nova 19.12.2023
Trener crveno-belih govori pred najbitniji meč sezone. Trener Crvene zvezde Barak Bahar će od 15 časova najaviti 171. večiti derbi sa Partizanom u Humskoj (sreda, 18 časova). Njegovu konferenciju za medije pratimo uživo putem LIVESTREAM-a koji se… »
Bahar: Nisam dobio "ultimatum"

Bahar: Nisam dobio "ultimatum"

Sportski žurnal 19.12.2023
Crveno-beli sutra gostuju u Humskoj. Zvezda sutra od 18 sati u odloženom meču devetog kola gostuje u Humskoj, gde nije pobedila više od sedam godina. Na pitanje da li je razgovarao sa Upravom i dobio neku vrstu "ultimatuma" o značaju pobede u derbiju… »
''Nisam dobio ultimatum da moramo da pobedimo'' Barak Bahar pred meč sa Partizanom

''Nisam dobio ultimatum da moramo da pobedimo'' Barak Bahar pred meč sa Partizanom

Večernje novosti 19.12.2023
Nema favorita u derbiju, poštujemo našeg rivala, pre samo sedam dana bili su lideri, imali su seriju od 13 pobeda, moramo da budemo skromni, profesionalno pristupimo meču i na terenu pokažemo da smo bolji, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Barak… »
Barak Bahar pred večiti derbi nahvalio Šerifa!

Barak Bahar pred večiti derbi nahvalio Šerifa!

Sportske.net 19.12.2023
Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 18 časova gostuju Partizanu u 171. večitom derbiju. Trener crveno-belih Barak Bahar posebno se osvrnuo na status senegalskog napadača Šerifa Endaija, koji se već duže vreme nalazi na udaru navijača posle… »
Bahar po prvi put otkrio ko će sigurno igrati: "Nisam dobio ultimatum, Mijatovića čeka veliki klub"

Bahar po prvi put otkrio ko će sigurno igrati: "Nisam dobio ultimatum, Mijatovića čeka veliki klub"

Sportske.net 19.12.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar ne misli da je njegova ekipa favorit u predstojećem "večitom derbiju" već smatra da to mora da se pokaže na terenu. Igor Duljaj je rekao da je Zvezda favorit i u trenutku kada je Partizan imao šest poena… »
Bahar: Nije mi potreban ultimatum! (VIDEO)

Bahar: Nije mi potreban ultimatum! (VIDEO)

Sport klub 19.12.2023
Serijom od šest prvenstvenih pobeda, uz tri kiksa Partizana u tom periodu, Crvena zvezda je došla u poziciju da u večiti derbi u Humskoj uđe sa dva boda prednosti i prilikom da napravi krupan korak ka odbrani titule. Za trenera Baraka Bahara ovaj meč… »
Ultimatum mi nije potreban! Bahar se oglasio pred derbi sa Partizanom i otkrio ko počinje: "Moram da vas iznenadim"

Ultimatum mi nije potreban! Bahar se oglasio pred derbi sa Partizanom i otkrio ko počinje: "Moram da vas iznenadim"

Mondo 19.12.2023
Barak Bahar oglasio se pred derbi sa Partizanom. Barak Bahar oglasio se pred derbi sa Partizanom. Prvi ovosezonski večiti derbi igra se na kraju jesenjeg dela sezone i Partizan će u Humskoj dočekati Crvenu zvezdu (sreda, 18 časova). Posle Igora… »
Duljaj o derbiju, bojkotu Grobara, izjavi Stamenića da sudije pomažu Partizanu, otkrio i ko neće igrati…

Duljaj o derbiju, bojkotu Grobara, izjavi Stamenića da sudije pomažu Partizanu, otkrio i ko neće igrati…

Sportski žurnal 19.12.2023
”Ništa ne moramo u derbiju, osim da svi damo sve od sebe”. - Večiti derbi je svetinja i to mora da ostane, a moji igrači ne moraju ništa, osim da daju sve od sebe na terenu od prvog do poslednjeg minuta - izjavio je danas trener fudbalera… »
Partizanov televizor gubi sliku i krči mu ton, ali Duljaj uverava da nema krize: Za večiti derbi motiv i iz košarkaških…

Partizanov televizor gubi sliku i krči mu ton, ali Duljaj uverava da nema krize: Za večiti derbi motiv i iz košarkaških…

Danas 19.12.2023
Igor Duljaj je bio učesnik najveće utakmice našeg fudbala kao igrač, a kao trener je debitovao na klupi Partizana upravo u večitom derbiju. Bilo je to 3. marta ove godine, kada se Crvena zvezda častila dan uoči svog 78. rođendana pobedom s 1:0 na… »
Marković: Biće odlična utakmica, žao mi je što neće biti Grobara

Marković: Biće odlična utakmica, žao mi je što neće biti Grobara

Sportski žurnal 19.12.2023
Fudbaleri Partizana igraju u sredu od 18 časova na svom terenu protiv Crvene zvezde 171. večiti derbi. Kapiten Partizana Svetozar Marković rekao je da svaki igrač jedva čeka derbi jer su to najlepše utakmice. - Sutra će biti odlična utakmica u… »
Duljaj: Zvezda bila favorit i kad smo imali „plus 6“ (VIDEO)

Duljaj: Zvezda bila favorit i kad smo imali „plus 6“ (VIDEO)

Sport klub 19.12.2023
Imao je Partizan priliku da 171. derbi dočeka sa prednošću ili makar sa identičnim brojem bodova, ali surova realnost po tim Igora Duljaja je da je u zaostatku za dva koraka u odnosu na Crvenu zvezdu. Partizan je imao slabe igre i rezultate u… »
Marković: "Navijači su nam pomagali da slomimo protivnike, žao mi je što ih sutra neće biti!"

Marković: "Navijači su nam pomagali da slomimo protivnike, žao mi je što ih sutra neće biti!"

Sportske.net 19.12.2023
Fudbaleri Partizana sutra od 18 časova na stadionu "JNA" dočekuju najvećeg rivala Crvenu zvezdu u 171. večitom derbiju. Trener crno-belih Igor Duljaj je na konferenciji za medije pokušao da skine pritisak sa igrača, a svoja očekivnaja izneo je i… »
Temperatura problem u humskoj! Duljaj otkrio na koga ne može da računa protiv Zvezde

Temperatura problem u humskoj! Duljaj otkrio na koga ne može da računa protiv Zvezde

Večernje novosti 19.12.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da je Crvena zvezda bila favorit i kad je njegova ekipa imala bodovnu prednost na tabeli i naveo da njegovi igrači nemaju nikakav pritisak u predstojećem 171. "večitom" derbiju. FOTO: M… »
Kadrovski problemi u Partizanu pred derbi - Dvojica imaju temperaturu, jedan sigurno ne igra!

Kadrovski problemi u Partizanu pred derbi - Dvojica imaju temperaturu, jedan sigurno ne igra!

Sportske.net 19.12.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj otkrio je da na sutrašnjem meču sigurno neće biti veziste Frenka Kanutea. Kadrovski problemi muče Igora Duljaja pred utakmicu protiv Crvene zvezde na stadionu u Humskoj. Ono što je sigurno, Partizan će biti… »
Problemi u Humskoj: Partizan bez Kanutea, ima i bolesnih!

Problemi u Humskoj: Partizan bez Kanutea, ima i bolesnih!

Sport klub 19.12.2023
Partizan mora u 171. večiti derbi bez standardnog veziste Frenka Kanutea! Njegov izostanak sa meča protiv Crvene zvezde potvrdio je šef stručnog štaba crno-belih Igor Duljaj. Nije to, međutim, jedini problem za Duljaja pred meč, ima i bolesnih u… »
Sastav Partizana za derbi: Šćekić menja Kanutea

Sastav Partizana za derbi: Šćekić menja Kanutea

Sportski žurnal 19.12.2023
Standardni defanzivni vezista crno-belih propušta derbi. Veliki hendikep za Parni valjak u predstojećem 171. okršaju sa večitim rivalom biće izostanak Frenka Kanutea. Senegalac je zbog povrede kolena napustio teren na utakmici protiv Radničkog iz… »
Prekid loše serije vredan jesenjih počasti

Prekid loše serije vredan jesenjih počasti

Sportski žurnal 19.12.2023
Partizan nije slavio na poslednjih devet prvenstvenih večitih derbija. Partizan je lako ispustio šest bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu kiksevima protiv TSC-a (0:4), Radničkog iz Niša (1:2) i njegovog imenjaka iz Kragujevca (3:3), ali i dalje… »

Vesti dana »