Povezane vesti

Vučić i Alijev na prikazu naoružanja i specijalnih jedinica Vojske Srbije

Vučić i Alijev na prikazu naoružanja i specijalnih jedinica Vojske Srbije

Politika 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prusustvovao je danas u Nišu, zajedno sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, prikazu naoružanja i sposobnosti specijalnih jedinica Vojske Srbije. Na vojnom aerodromu "Narednik- pilot Mihajlo Petrović" u… »
Predsednik Vučić Na prikazu naoružanja vs u Nišu: Ovo je naša produkcija, sve u šta sam verovao - ponos srpske armije…

Predsednik Vučić Na prikazu naoružanja vs u Nišu: Ovo je naša produkcija, sve u šta sam verovao - ponos srpske armije…

Kurir 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prikazu protivdronskih PVO sistema, bespilotnih i upravljanih vazduhoplovnih i zemaljskih borbenih platformi kao i sposobnosti padobranskih i specijalnih jedinica, u Nišu. Prikaz je održan na vojnom… »
Vučić u Jagodini: Godine pred nama biće mnogo bolje zbog reformi koje smo sproveli! Dolazi bolje vreme za svaku kuću

Vučić u Jagodini: Godine pred nama biće mnogo bolje zbog reformi koje smo sproveli! Dolazi bolje vreme za svaku kuću

Kurir 10.12.2023
Lista " Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održala je danas predizborni skup u Jagodini, u prepunoj hali "JASSA". Skupu je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je dočekan gromoglasnim ovacijama, a koji je, između ostalog… »
Vučić u Jagodini: Glasajte za slobodarsku Srbiju; završne konvencije Nade, Nacionalnog okupljanja i Narodne stranke u…

Vučić u Jagodini: Glasajte za slobodarsku Srbiju; završne konvencije Nade, Nacionalnog okupljanja i Narodne stranke u…

RTS 10.12.2023
Trideset deveti dan kampanje za parlamentarne, pokrajinske i lokalne izbore u Srbiji. Stranke i koalicije nastavljaju da šalju poruke biračima. Četrdeseti dan kampanje Jeremić: Do pobede sa dva cilja Nosilac liste “Narodna stranka – Siguran izbor… »
Vučić: Jagodina do marta dobija magnetnu rezonancu i mamograf, obnovićemo bolnicu

Vučić: Jagodina do marta dobija magnetnu rezonancu i mamograf, obnovićemo bolnicu

Politika 10.12.2023
JAGODINA – Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić izjavio je danas, na predizbornom skupu naprednjaka u Jagodini, da će taj grad do marta dobiti magnetnu rezonancu i mamograf i najavio obnovu opšte bolnice, u koju će biti uloženo 48… »
Vučić na predizbornom skupu SNS u Jagodini: Znam da ne teče med mleko, ali znamo koliko smo se trudili

Vučić na predizbornom skupu SNS u Jagodini: Znam da ne teče med mleko, ali znamo koliko smo se trudili

Telegraf 10.12.2023
Očekuje se dolazak i obraćanje Aleksandra Vučića. Lista Srpske napredne stranke - "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održala je predizborni skup u Jagodini. Predasednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da je ponosan na sve ljude koji… »
Vučić u Jagodini obećao mamograf i obnovu bolnice, odbacio kritike opozicije

Vučić u Jagodini obećao mamograf i obnovu bolnice, odbacio kritike opozicije

Novi magazin 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Jagodini, na predizbornom skupu kolicije oko Srpske napredne stranke obećao je da će u obnovu bolnice u tom gradu biti uloženo 48 miliona evra. On je, na skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da… »
Vučić u Jagodini obećao mamograf i obnovu bolnice, odbacio kritike opozicije

Vučić u Jagodini obećao mamograf i obnovu bolnice, odbacio kritike opozicije

Beta 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u Jagodini, na predizbornom skupu koalicije oko Srpske napredne stranke obećao da će u obnovu bolnice u tom gradu biti uloženo 48 miliona evra. On je, na skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane"… »
Vučić u Jagodini najavio: U Opštu bolnicu uložićemo 48 miliona evra, do marta stižu magnetna rezonanca i mamograf

Vučić u Jagodini najavio: U Opštu bolnicu uložićemo 48 miliona evra, do marta stižu magnetna rezonanca i mamograf

Kurir 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, govoreći na predizbornom skupu u Jagodini, najavio je ulaganja u bolnicu u tom gradu. Podsećajući na reči prof. dr Jelene Drulović na istom skupu, Vučić je rekao: "Kao što je profesorka rekla, gradili smo… »
Vučić na skupu u Jagodini: Na izborima se opredeljujemo za svoju budućnost

Vučić na skupu u Jagodini: Na izborima se opredeljujemo za svoju budućnost

Euronews 10.12.2023
Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić izjavio je danas, na predizbornom skupu naprednjaka u Jagodini, da će taj grad do marta dobiti magnetnu rezonancu i mamograf i najavio obnovu opšte bolnice, u koju će biti uloženo 48 miliona evra… »
Vučić i Alijev na prikazu naoružanja i sposobnosti Vojske Srbije u Nišu

Vučić i Alijev na prikazu naoružanja i sposobnosti Vojske Srbije u Nišu

RTS 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prusustvovao je u Nišu zajedno sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, prikazu naoružanja i sposobnosti specijalnih jedinica Vojske Srbije. Na vojnom aerodromu "Narednik- pilot Mihajlo Petrović" u Nišu… »
Svaka kuća će da oseti bolji život Vučić: Sve što želite Srbiji u jedan potez olovke u nedelju! (foto/video)

Svaka kuća će da oseti bolji život Vučić: Sve što želite Srbiji u jedan potez olovke u nedelju! (foto/video)

Alo 10.12.2023
Održan je je predizborni skup liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane". Skup je počeo u 17 sati. 17:23 - Obraćanje Aleksandra Vučića Na početku obraćanja, Vučić je zahvalio svima okupljenima na podršci. - Danas sam ceo dan proveo u… »
"Oni bi da ponovo sve unište, zato ćemo da ih pobedimo" Predsednik Vučić na skupu u Jagodini poslao snažne poruke narodu…

"Oni bi da ponovo sve unište, zato ćemo da ih pobedimo" Predsednik Vučić na skupu u Jagodini poslao snažne poruke narodu…

Večernje novosti 10.12.2023
LISTA "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održala je danas predizborni skup u sportskoj hali u Jagodini. Foto: Novosti Predizborni skup počeo je u 17 časova. Predsednika je prilikom izlaska na binu dočekale ovacije - Ja sam sad prvi put… »
Vučić na prikazu naoružanja vojske Srbije u Nišu: Ovo je naša produkcija, sve u šta sam verovao

Vučić na prikazu naoružanja vojske Srbije u Nišu: Ovo je naša produkcija, sve u šta sam verovao

Blic 10.12.2023
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvuje sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim prikazu opreme i sposobnosti jedinica Vojske Srbije. Prikaz se održava na vojnom aerodromu "Narednik-pilot Mihajlo Petrović", a prisustvuju i ministar odbrane… »
"Obnovićemo opštu bolnicu u Jagodini i uložiti 48 miliona evra": Počeo predizborni skup SNS u Jagodini: Obraća se Vučić…

"Obnovićemo opštu bolnicu u Jagodini i uložiti 48 miliona evra": Počeo predizborni skup SNS u Jagodini: Obraća se Vučić…

Blic 10.12.2023
U Jagodini je malo posle 17 časova intoniranjem državne himne počeo predizborni skup koalicije okupljene oko Srpske napredne stranke i izborne liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane". Skupu se obratio predsednik Srbije i član SNS… »
Vučić sa Alijevim na prikazu naoružanja i sposobnosti Vojske Srbije u Nišu /foto/

Vučić sa Alijevim na prikazu naoružanja i sposobnosti Vojske Srbije u Nišu /foto/

Sputnik 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas u Nišu, zajedno sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, prikazu naoružanja i sposobnosti specijalnih jedinica Vojske Srbije. Na vojnom aerodromu „Narednik- pilot Mihajlo Petrović“… »
Pegaz, Senka, Vrabac, kiler dron osica i obad: Vučić i Alijev na prikazu naoružanja Vojske Srbije

Pegaz, Senka, Vrabac, kiler dron osica i obad: Vučić i Alijev na prikazu naoružanja Vojske Srbije

Euronews 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prusustvovao danas u Nišu, zajedno sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, prikazu naoružanja i sposobnosti specijalnih jedinica Vojske Srbije. Na vojnom aerodromu "Narednik- pilot Mihajlo Petrović" u Nišu… »
Vučić razgovarao sa Alijevim o 'svim važnim temama' za bilateralne i ekonomske odnose

Vučić razgovarao sa Alijevim o 'svim važnim temama' za bilateralne i ekonomske odnose

Beta 10.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas "o svim važnim temama za bilateralne i ekonomske odnose" sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevom koji je došao u Srbiju na cremoniju otvaranja gasnog interkonektora Srbija-Bugarska kod… »
Domaći dron ubica - "Osica" biće spreman za upotrebu u Vojsci Srbije 2024.

Domaći dron ubica - "Osica" biće spreman za upotrebu u Vojsci Srbije 2024.

RTV 10.12.2023
NIŠ - Na prikazu naoružanja i sposobnosti specijalnih jedinica Vojske Srbije u Nišu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i predsedniku Azerbejdžana Ilhamu Alijevu predstavljena je i srpska bespilotna letelica - dron kamikaza sa bojevom glavom za… »
Vučić sa Alijevim na prikazu naoružanja i sposobnosti Vojske Srbije u Nišu

Vučić sa Alijevim na prikazu naoružanja i sposobnosti Vojske Srbije u Nišu

Telegraf 10.12.2023
Na vojnom aerodromu "Narednik- pilot Mihajlo Petrović" u Nišu predstavljeni su protivdronski PVO sistemi, bespilotne i upravljane vazduhoplovne i zemaljske borbene platforme. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prusustvuje danas u Nišu, zajedno sa… »
Vučić: Razgovarao sam sa Alijevim o svim važnim temama od interesa za dve zemlje

Vučić: Razgovarao sam sa Alijevim o svim važnim temama od interesa za dve zemlje

Telegraf 10.12.2023
Teme u vezi sa bilateralnim i ekonomskim odnosima Srbije i Azerbejdžana, ali i o prilikama u svetu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je na današnjem sastanku sa predsednikom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim razgovarao o svim važnim… »
Vučić na sastanku Sa Alijevim: Ponosam sam na to što smo za Azerbejdžanom uspeli da izgradimo odlične odnose (foto)

Vučić na sastanku Sa Alijevim: Ponosam sam na to što smo za Azerbejdžanom uspeli da izgradimo odlične odnose (foto)

Kurir 10.12.2023
Predsednik Aleksandar Vučić sastao se predsednikom Republike Azerbejdžan Ilhamom Alijevim. - Sa prijateljem Ilhamom Alijevim razgovarao sam danas o svim važnim temama od interesa za naše bilateralne i ekonomske odnose. Razmenili smo mišljenja i o… »

Vesti dana »