Povezane vesti

Teniseri Srbije protiv Slovačke u kvalifikacijama za Finalni turnir Dejvis kupa

Teniseri Srbije protiv Slovačke u kvalifikacijama za Finalni turnir Dejvis kupa

Politika 26.11.2023
MALAGA – Muška teniska reprezentacija Srbije igraće protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu finala Dejvis kupa, odlučeno je danas žrebom u Malagi. U saopštenju TSS se navodi da će Srbija biti domaćin Slovačkoj. Meč će biti odigran… »
Čudna odluka: Španci i Britanci dobili specijalnu pozivnicu za Dejvis kup, a Srbija mora da igra kvalifikacije

Čudna odluka: Španci i Britanci dobili specijalnu pozivnicu za Dejvis kup, a Srbija mora da igra kvalifikacije

Vesti online 26.11.2023
Dejvis kup reprezentacija Srbije moraće da igra kvalifikacije za finalni turnir, pošto je kako prenosi specijalizovani teniski novinar Hoze Morgado, Španija zajedno sa Velikom Britanijom dobila specijalnu pozivnicu za učešće u Malagi! Iako je Srbija… »
Skandal! Užasna vest za srpski tenis! Prvo su nas izbrisali, a sada doneli katastrofalnu odluku!

Skandal! Užasna vest za srpski tenis! Prvo su nas izbrisali, a sada doneli katastrofalnu odluku!

Mondo 26.11.2023
Srbija će kroz kvalifikacije morati da traži plasman na finalni turnir Dejvis kupa. Srbija će kroz kvalifikacije morati da traži plasman na finalni turnir Dejvis kupa. Srbija će morati kroz kvalifikacije da traži mesto u završnici Dejvis kupa! Nije… »
Srbija protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu Dejvis kupa

Srbija protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu Dejvis kupa

Sportski žurnal 26.11.2023
Srbija će biti domaćin Slovačkoj, a mečevi će se igrati 2. i 3. ili 3. i 4. februara. Teniska reprezentacija Srbije igraće protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu Dejvis kupa 2024. godine, odlučeno je danas žrebom u Malagi. Srbija će… »
Teniseri Srbije bez specijalne pozivnice za grupnu fazu Dejvis kupa naredne godine

Teniseri Srbije bez specijalne pozivnice za grupnu fazu Dejvis kupa naredne godine

RTS 26.11.2023
Završni turnir Dejvis kupa 2024. godine održaće se u Malagi, a organizatori su saopštili da će Španija i Velika Britanija dobiti specijalne pozivnice za grupnu fazu teniskog takmičenja. Teniska reprezentacija Srbije igraće protiv Slovačke… »
Loša vest za reprezentaciju Srbije: Sledeće godine bez specijalne pozivnice za Dejvis kup, prednost dobili Španija i Velika…

Loša vest za reprezentaciju Srbije: Sledeće godine bez specijalne pozivnice za Dejvis kup, prednost dobili Španija i Velika…

Danas 26.11.2023
Organizatori Dejvis kupa odlučili su da ne uruče sledeće godine specijalnu pozivnicu reprezentaciji Srbije za ovo takmičenje. Uprkos tome što je tim koji je predvodio najbolji teniser sveta Novak Đoković ostvario plasman u polufinale, dogodine će… »
Iznenađujuća odluka Dejvis kupa: Bez pozivnice za Srbiju

Iznenađujuća odluka Dejvis kupa: Bez pozivnice za Srbiju

Sport klub 26.11.2023
Iako Završni turnir Dejvis kupa u Malagi još nije okončan, organizatori se već pripremaju za 2024. godinu. Teniska reprezentacija Srbije, koja je u Španiji stigla do polufinala, neće biti nagrađena specijalnom pozivnicom za 2024. godinu. Tim gestom… »
Dan posle poraza od Italije, Srbija saznala ime sledećeg rivala

Dan posle poraza od Italije, Srbija saznala ime sledećeg rivala

Sportske.net 26.11.2023
Dan posle poraza našeg naconalnog tima od Italije u polufinalu Dejvis kupa, obavljen je žreb za start naredne sezone ovog takmičenja. Teniska reprezentacija Srbije igraće protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu Dejvis kupa 2024. godine… »
Srbija protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu Dejvis kupa

Srbija protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu Dejvis kupa

Radio 021 26.11.2023
Teniska reprezentacija Srbije igraće protiv Slovačke u kvalifikacijama za grupnu fazu Dejvis kupa 2024. godine. To je odlučeno danas žrebom u Malagi. Srbija će biti domaćin Slovačkoj, a mečevi će se igrati 2. i 3. ili 3. i 4. februara. U… »
Bruka Dejvis kupa: Španija i Velika Britanija dobili specijalne pozivnice, Srbija mora da igra kvalifikacije

Bruka Dejvis kupa: Španija i Velika Britanija dobili specijalne pozivnice, Srbija mora da igra kvalifikacije

Večernje novosti 26.11.2023
TENISKA reprezentacija Srbije moraće da igra kvalifikacije za Dejvis kup naredne godine. Tanjug/AP Iako su "orlovi" stali na korak od finala ove godine, to nije bilo dovoljno da dobiju specijalnu pozivcnicu za ovo takmičenje. Čelnici su odlučili da ih… »
Jel moguće? Užasna vest za tenisere Srbije! Dan nakon poraza u polufinalu Dejvis kupa, organizatori doneli katastrofalnu…

Jel moguće? Užasna vest za tenisere Srbije! Dan nakon poraza u polufinalu Dejvis kupa, organizatori doneli katastrofalnu…

Kurir 26.11.2023
Dejvis kup reprezentacija Srbije nažalost nije uspela da ostvari plasman u finale ovog takmičenja. Podsetimo, u odlučujućem meču Novak Đoković i Miomir Kecmanović izgubili su od italijanskog para Janik Siner - Lorenco Sonogo sa 2:0, po setovima… »
Siner prekinuo neverovatan niz Đokovića: Italijan uradio nešto što nikom nije pošlo za rukom više od 12 godina protiv…

Siner prekinuo neverovatan niz Đokovića: Italijan uradio nešto što nikom nije pošlo za rukom više od 12 godina protiv…

Večernje novosti 26.11.2023
Novak Đoković je imao izvanrednu priliku da Srbiji juče donese plasman u finale Dejvis kupa, međutim nije uspeo pošto ga je savladao mlađi kolega Janik Siner sa 2:1 (6:2, 2:6, 7:5), a kasnije su Đoković i Kecmanović izgubili i u dublu od Lorenca… »
Đoković: „Za mene je ovo veliko razočarenje, preuzimam odgovornost za poraz“

Đoković: „Za mene je ovo veliko razočarenje, preuzimam odgovornost za poraz“

Nedeljnik 26.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je večeras da „preuzima odgovornost“ za poraz Srbije od Italije u polufinnalu Dejvis kupa. „Za mene je ovo veliko razočarenje, preuzimam odgovornost za poraz. Imao sam tri meč lopte i bio sam tako… »
Novače, da li je ovo bio kraj? Đoković progutao knedlu, pa zabrinuo celu Srbiju izjavom!

Novače, da li je ovo bio kraj? Đoković progutao knedlu, pa zabrinuo celu Srbiju izjavom!

Mondo 26.11.2023
Novak Đoković dobio je i direktno pitanje - da li će opet igrati za reprezentaciju u Dejvis kupu? Novak Đoković dobio je i direktno pitanje - da li će opet igrati za reprezentaciju u Dejvis kupu? Novak Đoković proveo je četiri sata na terenu… »
Neverovatan podatak: Evo kada je Đoković poslednji put izgubio u Dejvis kupu

Neverovatan podatak: Evo kada je Đoković poslednji put izgubio u Dejvis kupu

Večernje novosti 25.11.2023
NIJE Srbija uspela da u Dejvis kupu savlada reprezentaciju Italiju. Ključan je za eliminaciju "orlova" bio poraz Novaka Đokovića od Janika Sinera. Tanjug/AP Italijan je prvi teniser koji je savladao Novaka još od 2011. godine na Dejvis kupu, poslednji… »
"Pobedio sam Đokovića u singlu": Janik Siner oduševljen nakon pobede, a Sonego...

"Pobedio sam Đokovića u singlu": Janik Siner oduševljen nakon pobede, a Sonego...

Večernje novosti 25.11.2023
ITALIJANSKI teniser Janik Siner danas je igrao tenis života. Prvo je pobedio Novaka Đokovića u singlu 2:1 (6:2, 2:6, 7:5), a potom su on i Sonego pobedili u dublu Kecmanovića i Đokovića rezultatom 2:0 6:3, 6:4. Tanjug/AP Nakon meča četvrti teniser… »
Novak Đoković preuzeo odgovornost za poraz od Italije: Gorak ukus u ustima kada izgubiš za svoju zemlju

Novak Đoković preuzeo odgovornost za poraz od Italije: Gorak ukus u ustima kada izgubiš za svoju zemlju

Danas 25.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je posle poraza od Italije u Dejvis kupu da je on odgovoran za ispadanje Srbije u polufinalu. On je dodao i da nije siguran da će sledeće godine nastupati za nacionalni tim u ovom takmičenju. – Ne znam… »
Viktor Troicki posle poraza od Italije: Novak je najveći heroj Srbije

Viktor Troicki posle poraza od Italije: Novak je najveći heroj Srbije

Danas 25.11.2023
Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Viktor Troicki rekao je posle eliminacije od Italije u polufinalu ovog takmičenja da je ponosan na svoje igrače. – Ponosan sam na svoje igrače, na ceo tim. Nažalost, ni ove godine se nije dalo. Jedna lopta… »
Novaku je teško: "Tragičar sam! Sve je na meni - preuzimam odgovornost, čast je igrati za Srbiju"

Novaku je teško: "Tragičar sam! Sve je na meni - preuzimam odgovornost, čast je igrati za Srbiju"

Večernje novosti 25.11.2023
"VIKTOR je rekao, jedna lopta je falila, ta lopta je bila moja." Foto: Profimedia Sanjali su drugu "Salataru", sanjali su da drugi put dignu Srbiju na sam vrh, ali ipak nisu uspeli. U polufinalu Dejvis kupa koji se igra u Malagi, teniska reprezentacija… »
Srbija bez finala Dejvis kupa, Siner sam izbacio “orlove”

Srbija bez finala Dejvis kupa, Siner sam izbacio “orlove”

Danas 25.11.2023
Reprezentacija Srbije nije uspela da se plasirala u finale Dejvis kupa, pošto je u polufinalnom duelu izgubila od Italije sa 2:1. Iako je meč rezultatski odlučen posle susreta dublova, u kojem su Siner i Sonego savladali Đokovića i Kecmanovića sa… »
Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa – Italija u borbi za trofej

Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa – Italija u borbi za trofej

Danas 25.11.2023
Imao je Novak Đoković tri vezane meč lopte protiv Janika Sinera i mnogi su već videli Srbiju u finalu Dejvis kupa, ali se sve veoma brzo okrenulo i na kraju je Italija otišla u borbu za trofej. U odlučujućem dubl meču, Lorenco Sonego i Janik Siner… »
Novak Đoković slomljen na konferenciji: Teniski reprezentativci utučeni nakon teškog poraza (video)

Novak Đoković slomljen na konferenciji: Teniski reprezentativci utučeni nakon teškog poraza (video)

Večernje novosti 25.11.2023
Teniska reprezentacija Srbije poražena je od Italije u polufinalu Dejvis kupa. Nakon meča Novak Đoković, Miomir Kecmanović i Viktor Troicki obratili su se novinarima. Foto: Profimedia Konferenciju ste uživo iz Malage mogli da pratite na portalu… »

Vesti dana »