Povezane vesti

Đoković: Preuzimam odgovornost, stvarno sam razočaran

Đoković: Preuzimam odgovornost, stvarno sam razočaran

Politika 25.11.2023
MALAGA – Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza u polufinalu Dejvis Kupa od Italije da preuzima odgovornost za neuspeh i dodao da je razočaran što on i njegovi saigrači nisu uspeli da se domognu finala. „Preuzimam odgovornost, imao… »
Srbija poražena od Italije u polufinalu Dejvis kupa

Srbija poražena od Italije u polufinalu Dejvis kupa

Nedeljnik 25.11.2023
Reprezentacija Srbije nije uspela da se plasirala u finale Dejvis kupa, pošto je u polufinalnom duelu izgubila od Italije sa 2:1. Iako je meč rezultatski odlučen posle susreta dublova, u kojem su Siner i Sonego savladali Đokovića i Kecmanovića sa… »
Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa - Italija u borbi za trofej

Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa - Italija u borbi za trofej

Južne vesti 25.11.2023
EPA Imao je Novak Đoković tri vezane meč lopte protiv Janika Sinera i mnogi su već videli Srbiju u finalu Dejvis kupa, ali se sve veoma brzo okrenulo i na kraju je Italija otišla u borbu za trofej. U odlučujućem dubl meču, Lorenco Sonego i Janik… »
Srpski dubl nije uspeo, Italija u finalu Dejvis kupa (video)

Srpski dubl nije uspeo, Italija u finalu Dejvis kupa (video)

Sportski žurnal 25.11.2023
Italijane u finalu čeka okršaj sa Australijom. Teniska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale završnog turnira Dejvis kupa u Malagi, pošto je u polufinalu izgubila od Italije sa 1:2. Odlučujući bod Italiji doneo je dubl, odnosno… »
Đoković: Preuzimam odgovornost, stvarno sam razočaran

Đoković: Preuzimam odgovornost, stvarno sam razočaran

Sportski žurnal 25.11.2023
- Preuzimam odgovornost, imao sam tri meč lopte. Stvarno sam razočaran posle svega što se dogodilo - rekao je Đoković na konferenciji za medije posle meča protiv Italije. Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza u polufinalu Dejvis Kupa… »
Selektor Troicki: ''Ponosan sam na moje igrače, i Novak je samo čovek''

Selektor Troicki: ''Ponosan sam na moje igrače, i Novak je samo čovek''

Sportske.net 25.11.2023
Tako blizu, a tako daleko... Otprilike bi se tako mogao opisati današnji nastup reprezentacije Srbije u polufinalu Dejvis kupa protiv Italije. Posle pobede Kecmanovića nad Muzetijem, Novak Đoković je protiv Sinera imao tri vezane meč-lopte, ali nije… »
Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa - Italija u borbi za trofej

Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa - Italija u borbi za trofej

BBC News 25.11.2023
Kecmanović je savladao Muzetija, ali je Siner bio bolji od Đokovića, da bi kasnije italijanski teniseri slavili i u dublu. Imao je Novak Đoković tri vezane meč lopte protiv Janika Sinera i mnogi su već videli Srbiju u finalu Dejvis kupa, ali se sve… »
Đoković: Preuzimam odgovornost, stvarno sam razočaran

Đoković: Preuzimam odgovornost, stvarno sam razočaran

Vesti online 25.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle poraza u polufinalu Dejvis Kupa od Italije da preuzima odgovornost za neuspeh i dodao da je razočaran što on i njegovi saigrači nisu uspeli da se domognu finala. – Preuzimam odgovornost, imao sam tri meč… »
Ne želim da pričam o tome! Novak Đoković surovo iskren: Ja sam tragičar!

Ne želim da pričam o tome! Novak Đoković surovo iskren: Ja sam tragičar!

Mondo 25.11.2023
Novak Đoković, Viktor Troicki i Miomir Kecmanović pojavili su se na konferenciji za medije posle poraza u Dejvis kupu. Novak Đoković, Viktor Troicki i Miomir Kecmanović pojavili su se na konferenciji za medije posle poraza u Dejvis kupu. Srbija je… »
Đoković: "Tragičar sam, falila je jedna lopta..."

Đoković: "Tragičar sam, falila je jedna lopta..."

Sportske.net 25.11.2023
Teniska reprezentacije Srbije poražena je od Italije u polufinalu Dejvis kupa. Imala je naša reprezentacija prednost od 1:0 u pobedama nakon što je Miomir Kecmanović savladao Lorenca Muzetija, ali je onda Novak Đoković izgubio od Janika Sinera, a… »
Talični Italijani ugasili nadu Srbije da ponovo postane šampion sveta!

Talični Italijani ugasili nadu Srbije da ponovo postane šampion sveta!

Sportske.net 25.11.2023
Teniska reprezentacija Srbije poražena je od Italije u polufinalu Dejvis kupa sa 2:1 u pobedama. Odlučujući trijumf "azurima" doneo je dubl u sastavu Janik Siner i Lorenco Sonego koji je sa 2:0, po setovima 6:3, 6:4, savladao srpsku kombinaciju Novak… »
Kombinacija Đoković-Kecmanović nemoćna protiv Sinera i Sonega: Italija u finalu Dejvis Kupa

Kombinacija Đoković-Kecmanović nemoćna protiv Sinera i Sonega: Italija u finalu Dejvis Kupa

Euronews 25.11.2023
Moraće Srbija još da čeka finale Dejvis Kupa. Selektor Viktor Troicki poslao je na teren dubl kombinaciju Novak Đoković-Miomir Kecmanović, koja je poklekla pred Janikom Sinerom i Lorencom Sonegom i tako poslala Italiju na megdan Australiji u finalu… »
Italijanski dubl odneo pobedu, Srbija ostala bez finala Dejvis kupa

Italijanski dubl odneo pobedu, Srbija ostala bez finala Dejvis kupa

Vesti online 25.11.2023
Teniseri Srbije nisu uspeli da se plasiraju u finale Dejvis kupa u Malagi. Poraženi su od Italije sa 2-1. Miomir Kecmanović je preokretom protiv Lorenca Musetija (6:7, 6:2, 6:1) doneo prvi bod našem timu. U drugom singlu sastali su se Novak Đoković i… »
Teniseri Srbije bez finala Dejvis kupa

Teniseri Srbije bez finala Dejvis kupa

Radio sto plus 25.11.2023
Odlučujući bod Italiji doneo je dubl, odnosno Janik Siner i Lorenco Sonego, koji su bili bolji od Novaka Đokovića i Miomira Kecmanovića sa 3:6, 4:6 posle sat i 35 minuta igre. Prethodno je prvi bod Srbiji doneo Miomir Kecmanović, pošto je slavio… »
Teniseri Srbije bez finala Dejvis kupa

Teniseri Srbije bez finala Dejvis kupa

Radio 021 25.11.2023
Teniska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale završnog turnira Dejvis kupa u Malagi, pošto je danas u polufinalu izgubila od Italije sa 1:2. Odlučujući bod Italiji doneo je dubl - Janik Siner i Lorenco Sonego. Oni su bili bolji od… »
Teniseri Srbije bez finala Dejvis kupa

Teniseri Srbije bez finala Dejvis kupa

Novi magazin 25.11.2023
Teniska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale završnog turnira Dejvis kupa u Malagi, pošto je danas u polufinalu izgubila od Italije sa 1:2. Odlučujući bod Italiji doneo je dubl, odnosno Janik Siner i Lorenco Sonego, koji su bili… »
Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa - Italija u borbi za trofej

Dejvis kup: Srbija posle velike drame poražena u polufinalu Dejvis kupa - Italija u borbi za trofej

Radio 021 25.11.2023
Kecmanović je savladao Muzetija, ali je Siner bio bolji od Đokovića, da bi kasnije italijanski teniseri slavili i u dublu. EPA Imao je Novak Đoković tri vezane meč lopte protiv Janika Sinera i mnogi su već videli Srbiju u finalu Dejvis kupa, ali se… »
Troicki: Novak najveći heroj Srbije, i on je čovek…

Troicki: Novak najveći heroj Srbije, i on je čovek…

Sport klub 25.11.2023
Viktor Troicki, selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije, rekao je posle poraza od Italije da je ponosan na svoj tim. „Ponosan sam na svoje igrače, na ceo tim. Nažalost, ni ove godine se nije dalo. Jedna lopta je nedostajala da uđemo u finale, gde… »
Ove scene pokazuju koliko je Đoković bio utučen (VIDEO)

Ove scene pokazuju koliko je Đoković bio utučen (VIDEO)

Sport klub 25.11.2023
Reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale Dejvis kupa, a koliko je neuspeh teško pao Novaku Đokoviću videlo se na konferenciji za medije. Prvi teniser sveta je u subotu izgubio oba meča, prvo u singu od Janika Sinera iako je imao sve u… »

Vesti dana »