Povezane vesti

Novi Sad: Pronađeno telo muškarca, osumnjičeni se sam prijavio policiji

Novi Sad: Pronađeno telo muškarca, osumnjičeni se sam prijavio policiji

RTV 20.11.2023
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su B. F. (1976), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teško ubistvo. Sumnja se da je on, u Ulici Ruđera Boškovića, u napuštenoj kući, sa više uboda… »
Žrtvu izbo 18 puta u srce! Jezivi detalji ubistva u Novom Sadu: Ubica sam otišao u policiju i priznao zločin

Žrtvu izbo 18 puta u srce! Jezivi detalji ubistva u Novom Sadu: Ubica sam otišao u policiju i priznao zločin

Blic 20.11.2023
U Novom Sadu kod Higijenskog zavoda dogodilo se ubistvo kada su se dvojica beskućnika sukobila, a kako "Blic" nezvanično saznaje, ubica je svoju žrtvu (38) ubo 30 puta nožem od kojih je 18 u srce, deset u leđa i dva puta u noge! Ubistvo je, kako smo… »
Ovo je ubica iz novog sada - cimera izbo 18 puta u srce! Živeo i radio u Nemačkoj 26 godina, a onda je postao beskućnik

Ovo je ubica iz novog sada - cimera izbo 18 puta u srce! Živeo i radio u Nemačkoj 26 godina, a onda je postao beskućnik

Mondo 20.11.2023
Bogoljub je nakon ubistva u Novom Sadu otišao u policijsku stanicu i sve priznao. Bogoljub je nakon ubistva u Novom Sadu otišao u policijsku stanicu i sve priznao. Bogoljub F. (47) otišao je danas u novosadsku policijsku stanicu i priznao da je ubio… »
MUP o ubistvu u Novom Sadu: U napuštenoj kući izbo čoveka

MUP o ubistvu u Novom Sadu: U napuštenoj kući izbo čoveka

Radio 021 20.11.2023
Četrdesetsedmogodišnji B. F. uhapšen je zbog sumnje da je jutros ubio muškarca u napuštenoj kući kod Higijenskog zavoda. Kako je saopštila novosadska policija, sumnja se da je on, u Ulici Ruđera Boškovića, u napuštenoj kući, sa više uboda… »
Novi Sad:Pronađeno telo muškarca, osumnjičeni se sam prijavio policiji

Novi Sad:Pronađeno telo muškarca, osumnjičeni se sam prijavio policiji

IndeksOnline 20.11.2023
NOVI SAD – Jedan muškarac prijavio je danas policiji u Novom Sadu da je izbo drugog muškarca, saznaje Tanjug. Policija je iza Higijenskog zavoda pronašla telo muškarca i rad policije je u toku. Mediji navode da je reč o beskućnicima, koji su se… »
Ovo je ubica iz novog sada: Sa žrtvom bio cimer, pa ga krvnički izbo čak 30 puta: Bio kuvar u motelu, a onda je sve napustio

Ovo je ubica iz novog sada: Sa žrtvom bio cimer, pa ga krvnički izbo čak 30 puta: Bio kuvar u motelu, a onda je sve napustio

Blic 20.11.2023
Bogoljub F. (47) otišao je danas u novosadsku policijsku stanicu i priznao da je ubio čoveka iza Higijenskog zavoda. Kako "Blic" saznaje, žrtva krvavog obračuna je njegov cimer Nikola N. (38) iz Kisača. Kako je "Blic" nezvanično saznao, Bogoljub je… »
Otkriveno šta je prethodilo ubistvu u Novom Sadu: Policija zatekla telo iza Higijenskog zavoda, osumnjičeni sve priznao

Otkriveno šta je prethodilo ubistvu u Novom Sadu: Policija zatekla telo iza Higijenskog zavoda, osumnjičeni sve priznao

Kurir 20.11.2023
Telo nepoznate osobe pronađeno je iza Higijenskog zavoda u Novom Sadu, nakon što je muškarac B.F. (47) došao u policiju i priznao da je počinio zločin. Prema nezvaničnim informacijama, dva beskućnika koja su boravila u napuštenoj kući su se… »
Pijan ušao u stanicu i sve priznao! Detalji ubistva u Novom Sadu, posvađao se sa čovekom pa ga izbo nožem

Pijan ušao u stanicu i sve priznao! Detalji ubistva u Novom Sadu, posvađao se sa čovekom pa ga izbo nožem

Mondo 20.11.2023
Prema nezvaničnim informacijama, u Novom Sadu je izbio sukob dva beskućnika nakon čega je jedan izbo nožem drugog. Prema nezvaničnim informacijama, u Novom Sadu je izbio sukob dva beskućnika nakon čega je jedan izbo nožem drugog. Telo nepoznate… »
Žrtvu izbo 18 puta u srce! Jezivi detalji o životu ubice iz Novog Sada: Radio za platu od 1.000 evra, a onda se sve…

Žrtvu izbo 18 puta u srce! Jezivi detalji o životu ubice iz Novog Sada: Radio za platu od 1.000 evra, a onda se sve…

Kurir 20.11.2023
U Novom Sadu kod Higijenskog zavoda dogodilo se ubistvo kada su se dvojica beskućnika sukobila, a kako se nezvanično saznaje, ubica je svoju žrtvu (38) ubo 30 puta nožem od kojih je 18 u srce, deset u leđa i dva puta u noge! Ubistvo je otkriveno kada… »
Novi Sad:Pronađeno telo muškarca, osumnjičeni se sam prijavio policiji

Novi Sad:Pronađeno telo muškarca, osumnjičeni se sam prijavio policiji

Sandžak haber 20.11.2023
Foto:Eldin Ćorović NOVI SAD – Jedan muškarac prijavio je danas policiji u Novom Sadu da je izbo drugog muškarca, saznaje Tanjug. Policija je iza Higijenskog zavoda pronašla telo muškarca i rad policije je u toku. Mediji navode da je reč o… »
Pronađeno telo u Novom Sadu, osumnjičeni za ubistvo se sam prijavio policiji

Pronađeno telo u Novom Sadu, osumnjičeni za ubistvo se sam prijavio policiji

N1 Info 20.11.2023
Policija je pronašla telo iza Higijenskog zavoda u Novom Sadu, nakon što je prijavljeno ubistvo. Kako je rečeno N1, čovek je došao u policiju i prijavio da je nožem ubio nekog u blizini Zavoda. Policija je nakon toga, otišla na teren i pronašla… »
Prve slike sa mesta ubistva u Novom Sadu: Beskućnici se posvađali, pa jedan nožem izbo drugog!

Prve slike sa mesta ubistva u Novom Sadu: Beskućnici se posvađali, pa jedan nožem izbo drugog!

Blic 20.11.2023
Telo nepoznate osobe pronađeno je iza Higijenskog zavoda u Novom Sadu, nakon što je muškarac došao u policiju i priznao da je počinio zločin. Prema našim nezvaničnim informacija, dva beskućnika koja su boravila u napuštenoj kući su se… »
Pronađeno telo u Novom Sadu, osumnjičeni za ubistvo se sam prijavio policiji

Pronađeno telo u Novom Sadu, osumnjičeni za ubistvo se sam prijavio policiji

Novi magazin 20.11.2023
Policija je pronašla telo iza Higijenskog zavoda u Novom Sadu, nakon što je prijavljeno ubistvo. Kako je rečeno N1, čovek je došao u policiju i prijavio da je nožem ubio nekog u blizini Zavoda. Policija je nakon toga, otišla na teren i pronašla… »
Horor u Novom Sadu: Muškarac ušetao u policiju i rekao da je nožem ubio nekog kod Higijenskog zavoda

Horor u Novom Sadu: Muškarac ušetao u policiju i rekao da je nožem ubio nekog kod Higijenskog zavoda

Blic 20.11.2023
Policija je pronašla telo iza Higijenskog zavoda u Novom Sadu, nakon što je prijavljeno ubistvo. Kako je rečeno za "N1", čovek je došao u policiju i prijavio da je nožem ubio nekog u blizini Zavoda. Policija je nakon toga, otišala na teren i… »
Horor u Novom Sadu, pronađeno telo iza Higijenskog Zavoda: Osumnjičeni se sam prijavio policiji

Horor u Novom Sadu, pronađeno telo iza Higijenskog Zavoda: Osumnjičeni se sam prijavio policiji

Kurir 20.11.2023
Policija je pronašla telo iza Higijenskog zavoda u Novom Sadu, nakon što je prijavljeno ubistvo. Kako je rečeno, čovek je došao u policiju i prijavio da je nožem ubio nekog u blizini Zavoda. Policija je nakon toga otišla na teren i pronašla telo… »
Izbo čoveka nožem, pa ušao u policijsku stanicu! Ubistvo u Novom Sadu, telo pronađeno iza Higijenskog zavoda

Izbo čoveka nožem, pa ušao u policijsku stanicu! Ubistvo u Novom Sadu, telo pronađeno iza Higijenskog zavoda

Mondo 20.11.2023
Policija u Novom Sadu je pronašla telo iza Higijenskog zavoda, a ubica se sam prijavio policiji. Policija u Novom Sadu je pronašla telo iza Higijenskog zavoda, a ubica se sam prijavio policiji. U Novom Sadu je nepoznata osoba ušla u policijsku stanicu… »
Užas u Kruševcu! Izboden vlasnik kafića: Posle rasprave, mladić (25) ga ubo nožem u stomak

Užas u Kruševcu! Izboden vlasnik kafića: Posle rasprave, mladić (25) ga ubo nožem u stomak

Mondo 20.11.2023
Ž. M. iz Kruševca uhapšen je zbog pokušaja ubistva u ovom gradu. Ž. M. iz Kruševca uhapšen je zbog pokušaja ubistva u ovom gradu. Ž. M. (25) iz Kruševca, uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u… »

Vesti dana »