Povezane vesti

Alkarasov trener: Đoković je najbolji svih vremena

Alkarasov trener: Đoković je najbolji svih vremena

Vesti online 19.11.2023
Španski teniser Karlos Alkaras završio je sezonu porazom od Novaka Đokovića u polufinalu Završnog matersa u Torinu. Đoković je rutinski eliminisao drugog igrača sveta posle dva seta 6:3, 6:2 i zakazao finale sa Janikom Sinerom. Huan Karlos Ferero… »
Rodžere, rafa, gledajte šta radi Novak! Đoković postavlja novi rekord - ne pada sa vrha ATP liste!

Rodžere, rafa, gledajte šta radi Novak! Đoković postavlja novi rekord - ne pada sa vrha ATP liste!

Mondo 19.11.2023
Novak Đoković odbio napad Karlosa Alkaraza i produžio vladavinu na vrhu ATP liste. Novak Đoković odbio napad Karlosa Alkaraza i produžio vladavinu na vrhu ATP liste. Najbolji teniser svih vremena i trenutno prvoplasirani na ATP listi Novak Đoković… »
Alkaraz: "Teško mi je da shvatim, nisam na Novakovom nivou na terenu"

Alkaraz: "Teško mi je da shvatim, nisam na Novakovom nivou na terenu"

Sportske.net 19.11.2023
Novak Đoković upisao je svoju treću pobedu nad Karlosom Alkarazom i Španca poslao kući nakon jučerašnje ubedljive i lake pobede u polufinalu završnog mastersa u Torinu. Drugi reket sveta imao je samo reči hvale za svog 16 godina starijeg kolegu… »
Novak: "Oduševljen sam, da godinu krunišem pobedom"

Novak: "Oduševljen sam, da godinu krunišem pobedom"

Sportske.net 19.11.2023
Novak Đoković je "protutnjao" kroz polufinale završnog turnira u Torinu, pošto je sa 2:0 savladao Karlosa Alkazara. Posle meča, najbolji teniser svih vremena izjavio je da se nada još jednom trofeju na kraju više nego uspešne sezone… »
Ko je Janik Siner, protivnik Novaka Đokovića u finalu Završnog mastersa u Torinu?

Ko je Janik Siner, protivnik Novaka Đokovića u finalu Završnog mastersa u Torinu?

Danas 19.11.2023
U finalu Završnog mastersa u Torinu igraće Novak Đoković i Janik Siner. Obojica tenisera su do finala stigli nakon ubedljivih pobeda u polufinalu, Janik Siner je bio bolji od Rusa Danila Medvedeva sa 2:1 u setovima, a Novak Đoković je nadigrao… »
Ovo je dokaz da je Novak najbolji svih vremena! Novinar snimkom objasnio sve - pogledajte šta je uradio Alkarazu!

Ovo je dokaz da je Novak najbolji svih vremena! Novinar snimkom objasnio sve - pogledajte šta je uradio Alkarazu!

Mondo 19.11.2023
U jednom poenu se vidi koliko je Novak Đoković veliki i zašto je najbolji. U jednom poenu se vidi koliko je Novak Đoković veliki i zašto je najbolji. Novak Đoković demonstrirao je silu i klasu u pobedi protiv Karlosa Alkaraza u polufinalu… »
Đoković: Da sezonu krunišem još jednom pobedom

Đoković: Da sezonu krunišem još jednom pobedom

Danas 19.11.2023
Nije Novak Đoković krio zadovoljstvo posle trijumfa u polufinalu protiv Karlosa Alkarasa. Srbin je istakao da je dešavanja iz prošle godine kada mu nije bilo dozovoljeno da igra u Australiji i na US openu iskoristio kao motivaciju, piše Sport Klub… »
Đoković zadovoljan nakon pobede nad Alkarazom: Najbolji meč u pravom trenutku

Đoković zadovoljan nakon pobede nad Alkarazom: Najbolji meč u pravom trenutku

Danas 19.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković savladao je Karlosa Alkaraza sa 6:3, 6:2 u polufinalu Završnog mastersa u Torinu. Đoković je nakon prilično lako ostvarene pobede istakao da je dobar osećaj pobediti Alkaraza u samo dva seta. „ Najbolji meč na… »
Alkaraz: Nisam bio na Novakovom nivou

Alkaraz: Nisam bio na Novakovom nivou

Danas 19.11.2023
Karlos Alkaraz, šampion Vimbldona, je posle poraza u polufinalu Mastersa u Torinu od Novaka Đokovića bio realan. „Igra na istom nivou tokom celog meča. Neverovatan je kvalitet njegovih udaraca, igra toliko duboko, teško je uzvratiti. Još jednom je… »
Kada i gde možete da gledate finale Završnog mastersa između Novaka Đokovića i Janika Sinera?

Kada i gde možete da gledate finale Završnog mastersa između Novaka Đokovića i Janika Sinera?

Danas 18.11.2023
U finalu Završnog mastersa u Torinu igraće Janik Siner i Novak Đoković. Obojica tenisera su do finala stigli nakon ubedljivih pobeda u polufinalu, Janik Siner je bio bolji od Rusa Danila Medvedeva sa 2:1 u setovima, a Novak Đoković je nadigrao… »
Nadam se da nećemo imati problema sa učiteljicom: Đoković na italijanskom nasmejao Torino (foto)

Nadam se da nećemo imati problema sa učiteljicom: Đoković na italijanskom nasmejao Torino (foto)

Večernje novosti 18.11.2023
LAKŠE nego što je iko očekivao, Novak Đoković je savladao Karlosa Alkaraza rezultatom 6:3, 6:2. Nakon meča Novak se na italijanskom našalio sa svojom cecom. Foto: Profimedia Đoković je večeras imao veliku podršku koja mu je davala vetar u… »
Đoković - "alkaraz je moj najveći rival": Znam kako treba protiv Sinera

Đoković - "alkaraz je moj najveći rival": Znam kako treba protiv Sinera

Večernje novosti 18.11.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković slavio je protiv Karlosa Alkaraza u polufinalu Završnog mastersa u Torinu. Srbinu je za trijumf trebalo samo sat i 40 minuta. Nakon meča Novak je izneo svoje utiske. Tanjug/AP Đoković je bio zadovoljan svojom igrom, a… »
Ovo se čekalo: Poznato kada Novak Đoković igra finale Završnog mastersa

Ovo se čekalo: Poznato kada Novak Đoković igra finale Završnog mastersa

Večernje novosti 18.11.2023
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković je savladao Karlosa Alkaraza u relativno lakom meču ATP finalnog turnira rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 6:2. Tanjug/AP U finalu ga čeka poznati protivnik, Janik Siner, koji je u svom polufinalnom meču… »
Đokovićev čas tenisa u polufinalu Završnog mastersa u Torinu: Alkaraz bez šanše za pobedu

Đokovićev čas tenisa u polufinalu Završnog mastersa u Torinu: Alkaraz bez šanše za pobedu

Danas 18.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Završnog mastersa u Torinu nakon pobede nad jednim od najboljih igrača na svetu, Karlosom Alkarazom 2:0 u setovima (6:3, 6:2). On će u finalu koje je na programu u nedelju od 18 časa igrati protiv… »
Siner nakon ulaska u finale: Nije važno ko će mi biti protivnik, daću sve od sebe

Siner nakon ulaska u finale: Nije važno ko će mi biti protivnik, daću sve od sebe

Danas 18.11.2023
Italijan Janik Siner plasirao se u svoje prvo finale Završnog mastersa pošto je bio bolji od Danila Medvedeva 2:1 u setovima (6:3, 6:7, 6:1). On je nakon meča istakao da je presrećan i da je osećaj izvanredan. – Jako težak meč, očekivao sam da… »

Vesti dana »