Povezane vesti

JANKO VESELINOVIĆ: Fizički me je napao direktor "Gradskog zelenila"

JANKO VESELINOVIĆ: Fizički me je napao direktor "Gradskog zelenila"

Moj Novi Sad 12.11.2023
Predsednik Pokreta za preokret Janko Veselinović izjavio je da ga je fizički napao direktor "Gradskog zelenila" Miloš Egić, tokom kampanje opozicione koalicije "Srbija protiv nasilja" u Budisavi. − Mene i moje kolege fizički je napao Egić… »
Preletač u akciji Veselinović pljuvao i tukao čoveka, pa glumio žrtvu! Puna im usta borbe protiv nasilja, a biju i…

Preletač u akciji Veselinović pljuvao i tukao čoveka, pa glumio žrtvu! Puna im usta borbe protiv nasilja, a biju i…

Kurir 12.11.2023
Iako su im deklarativno puna usta borbe protiv nasilja, sledbenici Dragana Đilasa iz takozvane probriselske opozicije ne prestaju sa zastrašivanjem, vređanjem, pa čak i fizičkim napadima na političke neistomišljenike. Tako je danas predsednik… »
Sanja Draško, SNS Novi Sad: Opozicija svesno provocira incidente, a onda izmišlja i laže

Sanja Draško, SNS Novi Sad: Opozicija svesno provocira incidente, a onda izmišlja i laže

Dnevnik 12.11.2023
Gradski odbor Srpske napredne stranke najoštrije je osudio neistine, koje Janko Veselinović iznosi u javnosti, kako bi opravdao svoje nasilničko ponašanje. „Danas je u Budisavi održan skup koji organizujemo već sedam godina za redom. Reč je o… »
Veselinović: Fizički me napao direktor Gradskog zelenila u Novom Sadu

Veselinović: Fizički me napao direktor Gradskog zelenila u Novom Sadu

N1 Info 12.11.2023
Predsednik Pokreta za preokret Janko Veselinović izjavio je da ga je fizički napao direktor Javnog komunalnog preduzeća Gradsko zelenilo iz Novog Sada Miloš Egić, tokom kampanje opozicione koalicije "Srbija protiv nasilja" u mestu Budisava kod Novog… »
'Srbija protiv nasilja' traži da policija reaguje zbog napada na Veselinovića, SNS demantuje napad

'Srbija protiv nasilja' traži da policija reaguje zbog napada na Veselinovića, SNS demantuje napad

Novi magazin 12.11.2023
Koalicija "Srbija protiv nasilja" je večeras saopštila da "policija ćuti" o tome što je funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Egić kod štandova te koalicije u selu Budisavi kod Novog Sada napao lidera opozicionog Pokreta za preokret Janka… »
SNS tvrdi da je Janko Veselinović napao direktora Gradskog zelenila

SNS tvrdi da je Janko Veselinović napao direktora Gradskog zelenila

Novi magazin 12.11.2023
Novosadski odbor Srpske napredne stranke (SNS) demantovao je danas navode predsednika opozicionog Pokreta za preokret Janka Veselinovića, koji je izjavio da ga je fizički napao direktor Javnog komunalnog preduzeća Gradsko zelenilo iz Novog Sada Miloš… »
"Srbija protiv nasilja": Ili smena Egića, ili je gradonačelnik Đurić saučesnik u napadu

"Srbija protiv nasilja": Ili smena Egića, ili je gradonačelnik Đurić saučesnik u napadu

Radio 021 12.11.2023
Političke partije i pokreti koje su u Novom Sadu okupljene u listu "Srbija protiv nasilja" osudile su napad na predsednika Pokreta za preokret Janka Veselinovića. Veselinović je rekao da ga je u Budisavi napao direktor Gradskog zelenila Miloš Egić… »
SNS tvrdi da je Janko Veselinović napao direktora Gradskog zelenila

SNS tvrdi da je Janko Veselinović napao direktora Gradskog zelenila

Beta 12.11.2023
Novosadski odbor Srpske napredne stranke (SNS) demantovao je danas navode predsednika opozicionog Pokreta za preokret Janka Veselinovića, koji je izjavio da ga je fizički napao direktor Javnog komunalnog preduzeća Gradsko zelenilo iz Novog Sada Miloš… »
Oštar odgovor Gradskog odbora SNS iz novog sada: Janko Veselinović se služi lažima kako bi opravdao svoje nasilničko…

Oštar odgovor Gradskog odbora SNS iz novog sada: Janko Veselinović se služi lažima kako bi opravdao svoje nasilničko…

Kurir 12.11.2023
Gradski odbor Srpske napredne stranke u Novom Sadu najoštrije je osudio neistine koje Janko Veselinović izneo u javnost služeći se lažima kako bi opravdao svoje nasilničko ponašanje. - Đilasove psihopate, siledžije i lažovi i ovaj put su… »
Novosadski naprednjaci tvrde da je Egić napadnut: Đilasove psihopate, siledžije i lažovi

Novosadski naprednjaci tvrde da je Egić napadnut: Đilasove psihopate, siledžije i lažovi

Radio 021 12.11.2023
Novosadski odbor Srpske napredne stranke reagovao je u vezi sa navodima Janka Veselinovića da ga je fizički napao direktor "Gradskog zelenila" Miloš Egić, tokom kampanje u Budisavi. Naprednjaci su osudili ove, kako su rekli, neistine koje Veselinović… »
Đurić o tvrdnji da je Egić napao Veselinovića: Još jedna laž đilasovaca

Đurić o tvrdnji da je Egić napao Veselinovića: Još jedna laž đilasovaca

Radio 021 12.11.2023
Gradonačelnik Novog Sada i predsednik novosadskog odbora SNS Milan Đurić rekao je da je tvrdnja Janka Veselinovića da ga je napao direktor Gradskog zelenila Miloš Egić - "još jedna laž Đilasovaca". "Laže Janko Veselinović da ga je napao Miloš… »
Gradski odbor SNS u Novom Sadu: Nastavićemo borbu za slobodnu i pristojnu Srbiju, politički protivnici nas neće uplašiti

Gradski odbor SNS u Novom Sadu: Nastavićemo borbu za slobodnu i pristojnu Srbiju, politički protivnici nas neće uplašiti

RTV 12.11.2023
NOVI SAD - Gradski odbor Srpske napredne stranke u Novom Sadu najoštrije osuđuje neistine koje Janko Veselinović iznosi u javnosti i služi se lažima kako bi opravdao svoje nasilničko ponašanje. Miloš Egić je vređan, pljuvam i napadnut tokom… »
"Đilasovci nasilnici i lažovi" Gradski odbor SNS u Novom Sadu najoštrije osudio neistine koje Janko Veselinović iznosi u…

"Đilasovci nasilnici i lažovi" Gradski odbor SNS u Novom Sadu najoštrije osudio neistine koje Janko Veselinović iznosi u…

Dnevnik 12.11.2023
Gradski odbor Srpske napredne stranke u Novom Sadu izdao je hitno saopštenje u kome je regovao na izjave Janka Veselinovića i iste najoštrije demantovao. -Gradski odbor Srpske napredne stranke u Novom Sadu najoštrije osuđuje neistine koje Janko… »
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić o skandaloznim lažnim optužbama Đilasovca Janka: Od njih građani ništa ne mogu da…

Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić o skandaloznim lažnim optužbama Đilasovca Janka: Od njih građani ništa ne mogu da…

Dnevnik 12.11.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić najoštrije je osudio laži Janka Veselinovića kojima obmanjuje javnost. Saopštenje prenosimo u celosti. Još jedna laž Đilasovaca.Laže Janko Veselinović da ga je napao Miloš Egić, direktor JKP “Gradsko… »
SSP: Zahtevamo hapšenje napadača na Janka Veselinovića

SSP: Zahtevamo hapšenje napadača na Janka Veselinovića

Radio 021 12.11.2023
Stranka slobode i pravde osudila je fizički napad na Janka Veselinovića, predsednika Pokreta za preokret i zatražila da direktor "Gradskog zelenila" Miloš Egić odmah bude smenjen. Iz Stranke slobode i pravde navode da ovaj nasilnički čin nije… »
Milan Đurić o skandaloznim lažnim optužbama đilasovca Janka:Od njih građani ništa ne mogu da očekuju, napredak ne mogu…

Milan Đurić o skandaloznim lažnim optužbama đilasovca Janka:Od njih građani ništa ne mogu da očekuju, napredak ne mogu…

Kurir 12.11.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić najoštrije je osudio laži Janka Veselinovića kojima obmanjuje javnost. Saopštenje prenosimo u celosti. Još jedna laž Đilasovaca.Laže Janko Veselinović da ga je napao Miloš Egić, direktor JKP “Gradsko… »
Đilasovi nasilnici i lažovi - Gradski odbor SNS izdao saopštenje

Đilasovi nasilnici i lažovi - Gradski odbor SNS izdao saopštenje

Alo 12.11.2023
Gradski odbor Srpske napredne stranke u Novom Sadu najoštrije je osudio neistine koje Janko Veselinović, desna ruka Dragana Đilasa, iznosi u javnost. Saopštenje gradskog odbora Srpske napredne stranke prenosimo u celosti: Gradski odbor Srpske napredne… »
Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Beta 12.11.2023
Predsednik Pokreta za preokret Janko Veselinović izjavio je danas da ga je fizički napao direktor Javnog komunalnog preduzeća Gradsko zelenilo iz Novog Sada Miloš Egić, tokom kampanje opozicione koalicije "Srbija protiv nasilja" u mestu Budisava kod… »
„Neće vas biti ako ne odete“: Poslanik Janko Veselinović napadnut u Novom Sadu, u stomak ga udario direktor…

„Neće vas biti ako ne odete“: Poslanik Janko Veselinović napadnut u Novom Sadu, u stomak ga udario direktor…

Nova 12.11.2023
Lider Pokreta za preokret (PZP) i dosadašnji narodni poslanik Skupštini Srbije Janko Veselinović fizički je napadnut danas u Budisavi kod Novog Sada. Prema njegovim rečima, napao ga je Miloš Egić, direktor novosadskog “Zelenila”, koji je prema… »
Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Danas 12.11.2023
Predsednik Pokreta za preokret Janko Veselinović izjavio je danas da ga je fizički napao direktor Javnog komunalnog preduzeća Gradsko zelenilo iz Novog Sada Miloš Egić, tokom kampanje opozicione koalicije „Srbija protiv nasilja“ u mestu Budisava… »
Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Radio sto plus 12.11.2023
Veselinović je agenciji Beta rekao da su predstavnici opozicionih partija razgovarali sa meštanima Budisave, kada su uočili da ih prate trojica muškaraca. “Presreli su nas, stali ispred nas i rekli su da se gubimo odatle, a Egić je pitao da li… »
Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor Gradskog zelenila iz Novog Sada

Novi magazin 12.11.2023
Predsednik Pokreta za preokret Janko Veselinović izjavio je danas da ga je fizički napao direktor Javnog komunalnog preduzeća Gradsko zelenilo iz Novog Sada Miloš Egić, tokom kampanje opozicione koalicije "Srbija protiv nasilja" u mestu Budisava kod… »
Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor "Gradskog zelenila" Miloš Egić

Janko Veselinović: Fizički me je napao direktor "Gradskog zelenila" Miloš Egić

Radio 021 12.11.2023
Predsednik Pokreta za preokret Janko Veselinović objavio je da ga je fizički napao direktor "Gradskog zelenila" Miloš Egić, tokom kampanje u Budisavi. "Mene i moje kolege fizički je napao Egić, direktor Zelenila i grupa momaka u crnom iz Novog Sada… »

Vesti dana »