Povezane vesti

Vučić nakon sastanka sa Makronom: Važan i sadržajan susret sa prijateljem

Vučić nakon sastanka sa Makronom: Važan i sadržajan susret sa prijateljem

RTS 10.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom. Nakon susreta je poručio da su imali važan i sadržajan susret. Predsednik Aleksandar Vučić je na Instagramu naveo da je imao… »
Za moje vreme povučena su priznanja tzv. Kosova, a glas za desnicu je glas za Đilasa

Za moje vreme povučena su priznanja tzv. Kosova, a glas za desnicu je glas za Đilasa

Politika 10.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je iz Pariza da nikada neće priznati tzv. Kosovo i odbacio tvrdnje pristalica opozicije i funkcionera bivše vlasti da su mu izbori potrebni upravo iz tog razloga. Nakon izjava koje su dali Slobodan… »
Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati

Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati

Politika 10.11.2023
PARIZ – Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati u Parizu sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. „Važan i sadržajan susret sa prijateljem, francuskim predsednikom Emanuelom Makronom sa… »
Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati

Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati

Dnevnik 10.11.2023
PARIZ: Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati u Parizu sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. "Važan i sadržajan susret sa prijateljem, francuskim predsednikom Emanuelom Makronom sa kojim… »
Vučić posle sastanka sa Makronom: Imao sam važan i sadržajan susret sa prijateljem

Vučić posle sastanka sa Makronom: Imao sam važan i sadržajan susret sa prijateljem

Radio 021 10.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Parizu da je večeras sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom imao važan i sadržajan susret. Posle sastanka u Jelisejskoj palati, Vučić je na Instagramu napisao da je sa Makronom, koga je nazvao… »
Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati: Tema u Parizu bila je i Srbija, situacija na KiM

Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati: Tema u Parizu bila je i Srbija, situacija na KiM

RTV 10.11.2023
PARIZ - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati u Parizu sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. "Važan i sadržajan susret sa prijateljem, francuskim predsednikom Emanuelom Makronom sa kojim… »
Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati: Tri teme dominirale razgovorom

Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati: Tri teme dominirale razgovorom

Euronews 10.11.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati u Parizu sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. "Važan i sadržajan susret sa prijateljem, francuskim predsednikom Emanuelom Makronom sa kojim sam… »
Vučić se oglasio posle sastanka sa Makronom u Jelisejskoj palati

Vučić se oglasio posle sastanka sa Makronom u Jelisejskoj palati

Sputnik 10.11.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati u Parizu sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. „Važan i sadržajan susret s prijateljem, francuskim predsednikom Emanuelom Makronom sa kojim sam… »
"Važan susret sa prijateljem" Predsednik Vučić nakon sastanka sa Makronom u Jelisejskoj palati - na stolu 3 ključne teme…

"Važan susret sa prijateljem" Predsednik Vučić nakon sastanka sa Makronom u Jelisejskoj palati - na stolu 3 ključne teme…

Kurir 10.11.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati u Parizu sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom. - Važan i sadržajan susret sa prijateljem, francuskim predsednikom Emanuelom Makronom, sa kojim sam… »
Vučić iz Pariza: Uspevamo da čuvamo svoju politiku kao samostalna država, drastično smanjujemo razliku u odnosu na Evropu

Vučić iz Pariza: Uspevamo da čuvamo svoju politiku kao samostalna država, drastično smanjujemo razliku u odnosu na Evropu

Kurir 10.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u Parizu na mirovnom forumu, gde je imao niz važnih razgovora. On je za TV Hepi rekao da su takvi forumi veoma važni da se razgovara, ali da će Srbija uvek da brani svoje interese. - Razgovarali smo. Prvo… »
Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati: "Važan i sadržajan susret sa prijateljem"

Vučić se sastao sa Makronom u Jelisejskoj palati: "Važan i sadržajan susret sa prijateljem"

Telegraf 10.11.2023
Vučić se nalazi u Parizu na Pariskom mirovnom forumu, čiji je domaćin francuski predsednik Makron. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Jelisejskoj palati u Parizu sa predsednikom Republike Francuske Emanuelom Makronom… »
Vučić: Tema u Parizu bila je i Srbija, situacija na KiM

Vučić: Tema u Parizu bila je i Srbija, situacija na KiM

Telegraf 10.11.2023
učić je podsetio i da je nedavna poseta Ursule fon der Lajen veoma važna, jer Plan rasta za Zapadni Balkan donosi šest milijardi evra. Predsednik Srbije Aleksandar Vučićizjavio je da je večeras u Parizu imao veoma dug i iscrpan razgovor sa… »
Vučić demantuje laži: Nikada neću priznati nezavisnost tzv. Kosova, pa ni posle izbora

Vučić demantuje laži: Nikada neću priznati nezavisnost tzv. Kosova, pa ni posle izbora

Dnevnik 10.11.2023
PARIZ: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da nikada neće priznati nezavisnost tzv. Kosova i da laži o tome da će to učiniti sluša godinama. "U vreme kada su na vlasti bili oni koji govore da ću da priznam nezavisnost tzv. Kosova… »
Vučić najavio još jedan sastanak sa Makronom i poziv predsedniku Francuske da poseti Srbiju

Vučić najavio još jedan sastanak sa Makronom i poziv predsedniku Francuske da poseti Srbiju

Novi magazin 10.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Parizu da će imati još jedan razgovor sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom u Jelisejsoj palati u večernjim satima i da će ga pozvati da poseti Srbiju. „Ja ga očekujem. Može da se dogodi da… »
Vučić najavio još jedan sastanak sa Makronom, neće razgovarati sa Kurtijem u Parizu

Vučić najavio još jedan sastanak sa Makronom, neće razgovarati sa Kurtijem u Parizu

Radio 021 10.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će imati još jedan razgovor sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom u Jelisejsoj palati u večernjim satima i da će ga pozvati da poseti Srbiju. "Ja ga očekujem. Može da se dogodi da već pre… »
"Svako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti": Vučić o opoziciji - Ove laži slušam već 11 godina

"Svako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti": Vučić o opoziciji - Ove laži slušam već 11 godina

Večernje novosti 10.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom obraćanja medijima iz Pariza prokomentarisao i ponašanje opozicije, te podsetio kako su stvari izgledale u "njihovo vreme". Foto: Printskrin - Svako se kreće u granicama sopstvene pokvarenosti, rekao je… »

Vesti dana »