Povezane vesti

"To su uradili ljudi sa liste Srbija protiv nasilja" Vučić o hajci protiv njega: Oni su spremni da sruše svaku porodicu u…

"To su uradili ljudi sa liste Srbija protiv nasilja" Vučić o hajci protiv njega: Oni su spremni da sruše svaku porodicu u…

Kurir 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti i govori o opštoj harangi i hajci koja se vodi protiv njega od strane političke grupe "Srbija protiv nasilja" koju predvode Dragan Đilas, N1 i Danas, javno vređajući i članove njegove… »
Vučić: Nije mi jednostavno da komentarišem Vulinovu ostavku, od prvog dana su postojali pritisci

Vučić: Nije mi jednostavno da komentarišem Vulinovu ostavku, od prvog dana su postojali pritisci

Politika 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gost je Nacionalnog dnevnika TV Pink, gde prvi put govoriti nakon filma koji je prikazan na N1, a u kojem se najstrašnije napada on i njegova porodica. Vučić je rekao da je danas pola godine od stravične tragedije… »
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić Pobedićemo ih sve zajedno!

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić Pobedićemo ih sve zajedno!

Dnevnik 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su postojali pritisci od izbora Aleksandra Vulina na čelo Bezbednosno-informativne agencije i da mu je teško da komentariše njegovu ostavku sa mesta direktora BIA. On je u gostovanju na RTV Pink rekao da… »
Vučić: Ovakva haranga na nečiju porodicu nije postojala kod nas

Vučić: Ovakva haranga na nečiju porodicu nije postojala kod nas

Telegraf 03.11.2023
"Danas je šest meseci od tragedije u "Ribnikaru" i dan kasnije u Mladenovcu i Orašju i još jedanput da uputim izraze saučešća porodicama", rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su tragedije pre šest meseci… »
Ambasada SAD o ostavci Vulina: Nemamo ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Ambasada SAD o ostavci Vulina: Nemamo ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Vesti online 03.11.2023
Američka ambasada u Srbiji saopštila je danas, reagujući na ostavku direktora BIA Aleksandra Vulina, da Sjedinjene Države nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti. – Naš stav o gospodinu Vulinu je dobro poznat. On ostaje pod… »
Vučić o filmu "Ja, Aleksandar: Državni gambit" i navoda o njegovom ocu: Nije demokratski niti je fer

Vučić o filmu "Ja, Aleksandar: Državni gambit" i navoda o njegovom ocu: Nije demokratski niti je fer

Radio 021 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da prikazivanje filma "Ja, Aleksandar: Državni gambit" na televiziji N1 "niti je demokratski, niti je fer". "Oni su prethodna dva dana pokazali kako će izgledati ova predizborna kampanja", rekao je… »
“SAD i EU traže moju glavu”: Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

“SAD i EU traže moju glavu”: Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Vesti online 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije, saopštila je BIA. Aleksandar Vulin je u saopštenju medijima naveo da SAD i EU traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji. “Nisam uzrok… »
Vučić: Već 12 godina slušam laži kako ću uskoro da priznam Kosovo

Vučić: Već 12 godina slušam laži kako ću uskoro da priznam Kosovo

Blic 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras u Nacionalnom dnevniku televizije Pink gde govori o svim gorućim temama, ali i napadima na njega i njegovu porodicu. - Danas je pola godine od stravične tragedije u školi Vladislav Ribnikar, dan… »
Vučić o Vulinovoj ostavci: On mi je drug, nikada nije bio ruski agent, postojali su pritisci otkako je imenovan

Vučić o Vulinovoj ostavci: On mi je drug, nikada nije bio ruski agent, postojali su pritisci otkako je imenovan

Nova 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je ostavku Aleksandra Vulina i rekao kako on (Vulin) "nije bio ruski agent" i dodao je da se "zahvaljuje Vulinu na doprinosu u očuvanju bezbednosti Srbije i tome da naša zemlja bude samostalna i… »
Vučić potvrdio: Postojao pritisak zbog Vulina

Vučić potvrdio: Postojao pritisak zbog Vulina

Pravda 03.11.2023
Za mene nije jednostavno da komentarišem ostavku Aleksandra Vulina, proveo sam puno vremena s njim, rekao je gostujući na televiziji Pink predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Razumem njegovu reakciju, ali nije otišla njegova glava ni bilo šta… »
VIDEO Gaf na RTS-u: Ispod Vulinove slike i teksta ostavke potpisan – Vučić

VIDEO Gaf na RTS-u: Ispod Vulinove slike i teksta ostavke potpisan – Vučić

Nova 03.11.2023
U večerašnjem Dnevniku 2 na RTS-u došlo je do gafa. Naime, dok je voditeljka čitala vest o ostavci direktora Bezbednosno-informativne agencije, ispod teksta njegove ostavke i slike Aleksandra Vulina nalazio se potpis predsednika Srbije Aleksandra… »
"Obavezan sam da čuvam tajnu, ne mogu da pričam o tome" Vučić o ostavci Vulina na mesto šefa BIA: Postojali su pritisci

"Obavezan sam da čuvam tajnu, ne mogu da pričam o tome" Vučić o ostavci Vulina na mesto šefa BIA: Postojali su pritisci

Mondo 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostovao na televiziji "Pink" i govorio je o ostavci Aleksandra Vulina na poziciji šefa BIA. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostovao na televiziji "Pink" i govorio je o ostavci Aleksandra Vulina na… »
Mržnja prema majkama i porodicama nije kampanja Vučić o opoziciji: Plašim se da mnogo stida nemaju

Mržnja prema majkama i porodicama nije kampanja Vučić o opoziciji: Plašim se da mnogo stida nemaju

Alo 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gostovao u „Nacionalnom dnevniku“. Aleksandar Vučić u dnevniku "Pinka" govorio je o hajci koja se vodi protiv njega od strane dela opozicije u sklopu sa tajkunskim medijima, javno vređajući i… »
Vučić: Stravične tragedije u Ribnikaru i Mladenovcu, puno smo uradili za bezbednost dece

Vučić: Stravične tragedije u Ribnikaru i Mladenovcu, puno smo uradili za bezbednost dece

RTV 03.11.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su tragedije pre šest meseci, kada su nastradala deca i mladi u školi Vladislav Ribnikar i u mladenovačkim selima Dubona i Orašje, najveće tragedije koje su pogodile našu zemlju i… »
Vučić kaže da u filmu „Državni gambit“ nema druge strane, a odbio poziv produkcije da govori

Vučić kaže da u filmu „Državni gambit“ nema druge strane, a odbio poziv produkcije da govori

N1 Info 03.11.2023
Komentarišući dokumentarni film "Ja, Aleksandar: Državni gambit", prikazan na TV N1, predsenik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nema drugu stranu i da nije fer i demokratski. Jedna od autorki filma Jovana Polić kaže za N1 da je snimanje… »
Vučić: Razumem Vulina, bilo je pritisaka

Vučić: Razumem Vulina, bilo je pritisaka

Beta 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da razume reakciju Aleksandra Vulina i pismo uz ostavku na mesto šefa BIA, ali da svakako nije "otišla Vulinova glava" i da će saradnja sa njim biti nastavljena. On je na televiziji Pink rekao da je u… »
Vučić o ostavci Vulina: Postojali pritisci od kad je došao na čelo BIA, nikada nije radio ni za koga osim za Srbiju

Vučić o ostavci Vulina: Postojali pritisci od kad je došao na čelo BIA, nikada nije radio ni za koga osim za Srbiju

Euronews 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je ostavku koju je danas podneo direktor Bezbednosno informativne agencije Aleksandar Vulin i rekao da su pritisci od prvog dana kada je Vulin došao na čelo BIA, te da on nikada nije radio ni za koga… »
Vučić o ostavci direktora BIA: Vulin odlično zna kakve su posledice bile ili kakve bi mogle da budu

Vučić o ostavci direktora BIA: Vulin odlično zna kakve su posledice bile ili kakve bi mogle da budu

Politika 03.11.2023
Predsednik Srbije Srbije Aleksandar Vučić izjavio je povodom ostavke direktora BIA Aleksandra Vulina da on nije ničiji agent, nije agent Ruske Federacije. „Ne bih da govorim ko je agent nekih zemalja, uglavnom zapadnih, a ko je samo potrčko SAD. Da… »
Vučić o ostavci Vulina: Drug mi je, radujem se novoj saradnji

Vučić o ostavci Vulina: Drug mi je, radujem se novoj saradnji

Vreme 03.11.2023
Politika „Vulin nije agent Rusije, što su neki neretko to izgovarali, a ne bih da govorim ko je sve agent nekih drugih zemalja, a pre svega zapadnih", rekao je predsednik Srbije Pročitajte još Ostavka direktora BIA: Srpska glava Aleksandra Vulina… »
Vučić o Vulinovoj ostavci: Od prvog dana postojali pritisci

Vučić o Vulinovoj ostavci: Od prvog dana postojali pritisci

RTS 03.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je povodom ostavke koju je dao direktor BIA Aleksandar Vulin, da je tačno da su od prvog dana njegovog imenovanja na tu funkciju postojali pritisci i zahvalio mu na doprinosu koji je dao za očuvanje bezbednosti… »
Vučić o investicijama, penzijama i pomoći države: Korisnicima socijalne pomoći uskoro po 10.000 dinara

Vučić o investicijama, penzijama i pomoći države: Korisnicima socijalne pomoći uskoro po 10.000 dinara

Blic 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je gostujući u Nacionalnom dnevniku nove pomoći države, ali i nove investicije. - Nisu ljudi ovde da slušaju kako se osećam ja ili moji roditelji, već da im kažem, ukupan nivo investicija zaključno sa… »
Vučić rekao da su postojali pritisci od kako je Vulin stupio na funkciju

Vučić rekao da su postojali pritisci od kako je Vulin stupio na funkciju

Slobodna Evropa 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, povodom ostavke direktora Bezbednosno-informativne agencije Srbije (BIA) Aleksandra Vulina, da su postojali pritisci od kada je Vulin postavljen na tu dužnost. "On odlično zna kako se to kreće i kakve bi… »
Vučić: Razumem Vulina, bilo je pritisaka

Vučić: Razumem Vulina, bilo je pritisaka

Radio sto plus 03.11.2023
On je na televiziji Pink rekao da je u Vulinovom pismu rečena istina da su postojali pritisci od kako je imenovan na funkciju šefa BIA. “To je tačno od prvog dana je bilo pritisaka i bilo je nedvosmisleno, on odlično zna kako se to kreće i kakve su… »
Vučić: Razumem Vulina, ali nije otišla ničija glava

Vučić: Razumem Vulina, ali nije otišla ničija glava

Novi magazin 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da razume reakciju Aleksandra Vulina i pismo uz ostavku na mesto šefa BIA, ali da svakako nije "otišla Vulinova glava" i da će saradnja sa njim biti nastavljena. On je na televiziji Pink rekao da je u… »
Vučić o filmu: Nije demokratski niti je fer

Vučić o filmu: Nije demokratski niti je fer

Novi magazin 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da prikazivanje filma "Ja, Aleksandar: Državni gambit" na televiziji N1 "niti je demokratski, niti je fer". "Oni su prethodna dva dana pokazali kako će izgledati ova predizborna kampanja", rekao je… »
SAD o ostavci Vulina: "Nemamo nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti"

SAD o ostavci Vulina: "Nemamo nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti"

Kurir 03.11.2023
SAD su danas saopštile da nisu uticale na povlačenje Aleksandra Vulina sa pozicije direktora Bezbednosno-informativne agencije (BIA). Povodom današnje ostavke Vulina, koji je u pisanoj izjavi naveo da SAD i EU "traže njegovu glavu kao preduslov za… »
Vučić o tragedijama u "Ribnikaru" i Mladenovcu: "Puno smo uradili za bezbednost dece"

Vučić o tragedijama u "Ribnikaru" i Mladenovcu: "Puno smo uradili za bezbednost dece"

Telegraf 03.11.2023
Predsednik Srbije ponovo uputio saučešće porodicama nastradalih. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su tragedije pre šest meseci, kada su nastradala deca i mladi u školi Vladislav Ribnikar i u mladenovačkim selima Dubona i… »
Vučić: "Hvala Vulinu na doprinosu koji je dao za očuvanje bezbednosti zemlje"

Vučić: "Hvala Vulinu na doprinosu koji je dao za očuvanje bezbednosti zemlje"

Telegraf 03.11.2023
"Vulin mi je i drug sa kojim sam proveo mnogo vremena, razumem i njegovu reakciju, ali nije otišla njegova glava ili slično" Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras, povodom ostavke koju je dao direktor BIA Aleksandar Vulin, da je tačno da su… »
"On odlično zna kako se to kreće" Vučić o Vulinovoj ostavci na mesto direktora BIA: Postojali su pritisci otkako je…

"On odlično zna kako se to kreće" Vučić o Vulinovoj ostavci na mesto direktora BIA: Postojali su pritisci otkako je…

Kurir 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je u Dnevniku na TV Pink ostavku Aleksandra Vulina sa mesta direktora BIA. - Za mene to nije jednostavno da komentarišem, Vulin mi je i drug. Razumem i njegovu reakciju, ali nije otišla njegova glava… »

Vesti dana »