Povezane vesti

Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Politika 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je danas neopozivu ostavku na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije. Izjavu Aleksandra Vulina prenosimo u celosti: Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo sa… »
Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: "Moja odluka je neopoziva"

Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: "Moja odluka je neopoziva"

Kurir 03.11.2023
Aleksandar Vulin, direktor BIA, saopštio je danas da podnosi neopozivu ostavku na ovu funkciju. Saopštenje koje je poslato medijima prenosimo u celosti: Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo… »
Eskobar i ambasada za Glas Amerike o Vulinu: SAD ne odlučuju o personalnim rešenjima u Srbiji

Eskobar i ambasada za Glas Amerike o Vulinu: SAD ne odlučuju o personalnim rešenjima u Srbiji

Glas Amerike 03.11.2023
BEOGRAD — Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. Vulin je u pisanoj izjavi naveo da Sjedinjene Američke Države i Evropska unija "traže njegovu glavu kao preduslov za… »
Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto šefa BIA Srbije

Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto šefa BIA Srbije

Slobodna Evropa 03.11.2023
Aleksandar Vulin, direktor Bezbednosno-informativne agencije Srbije (BIA), podneo je ostavku na tu funkciju. Podnosim neopozivu ostavku na mesto direktora BIA, saopštio je 3. novembra Vulin, koga su SAD u julu stavile na listu sankcija zbog navodne… »
Ambasada: SAD nemaju ulogu u kadrovskim odlukama Srbije, Vulin ostaje pod sankcijama

Ambasada: SAD nemaju ulogu u kadrovskim odlukama Srbije, Vulin ostaje pod sankcijama

Radio 021 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. U američkoj ambasadi u Beogradu, na upit Glasa Amerike, stigao je odgovor da "SAD nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih… »
Direktor Bezbednosno informativne agencije Aleksandar Vulin podneo ostavku

Direktor Bezbednosno informativne agencije Aleksandar Vulin podneo ostavku

RTV 03.11.2023
BEOGRAD - "Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo sa austro-ugarskim ultimatumom iz 1914. godine. Od nas se traži da priznamo Kosovo, da napustimo Republiku Srpsku i da uvodeći sankcije… »
Ambasada SAD: Ne kadriramo u Srbiji, ostaju sankcije Vulinu

Ambasada SAD: Ne kadriramo u Srbiji, ostaju sankcije Vulinu

Vreme 03.11.2023
Politika "Radujemo se nastavku produbljivanja partnerstva sa Srbijom na putu njene pune integracije u Evropu i evroatlantsku zajednicu", navode iz američke ambasade Pročitajte još Ostavka direktora BIA: Srpska glava Aleksandra Vulina. Sjedinjene… »
Ambasada SAD o Vulinovoj ostavci na mestu šefa BIA: "Nemamo ulogu u odlukama srpskih vlasti"

Ambasada SAD o Vulinovoj ostavci na mestu šefa BIA: "Nemamo ulogu u odlukama srpskih vlasti"

Blic 03.11.2023
Američka ambasada u Srbiji saopštila je danas, reagujući na ostavku direktora BIA Aleksandra Vulina, da Sjedinjene Države nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti. - Naš stav o gospodinu Vulinu je dobro poznat. On ostaje pod… »
„SAD i EU traže moju glavu“: Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

„SAD i EU traže moju glavu“: Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

N1 Info 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije, saopštila je BIA. Aleksandar Vulin je u saopštenju medijima naveo da SAD i EU traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji. „Nisam uzrok… »
Ambasada SAD: Vulin ostaje pod sankcijama

Ambasada SAD: Vulin ostaje pod sankcijama

RTV 03.11.2023
BEOGRAD - Sjedinjene Američke Države nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti i stav SAD o Aleksandru Vulinu je dobro poznat i on ostaje pod američkim sankcijama, saopštila je danas ambasada SAD povodom izjave Vulina da je podneo… »
Ambasada SAD: Nemamo nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Ambasada SAD: Nemamo nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Beta 03.11.2023
SAD su danas saopštile da nisu uticale na povlačenje Aleksandra Vulina sa pozicije direktora Bezbednosno-informativne agencije (BIA). Povodom današnje ostavke Vulina, koji je u pisanoj izjavi naveo da SAD i EU "traže njegovu glavu kao preduslov za… »
Ambasada SAD:

Ambasada SAD:

Danas 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. U američkoj ambasadi u Beogradu, na upit Glasa Amerike, stigao je odgovor da „SAD nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama… »
Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

SEEbiz 03.11.2023
BEOGRAD - Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin podneo je danas ostavku na tu funkciju i naveo da to čini jer ne želi da bude "povod za ucene i pritiske na Srbiju i Srpski svet". "SAD i EU traže moju glavu kao preduslov za… »
Ambasada SAD: Vulin ostaje pod sankcijama, nemamo ulogu u kadrovskim odlukama Srbije

Ambasada SAD: Vulin ostaje pod sankcijama, nemamo ulogu u kadrovskim odlukama Srbije

Danas 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. U američkoj ambasadi u Beogradu, na upit Glasa Amerike, stigao je odgovor da „SAD nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama… »
Ponoš: Vučić žrtvovao pešaka, da bi spasao konja

Ponoš: Vučić žrtvovao pešaka, da bi spasao konja

Danas 03.11.2023
„Kaže Vulin da Amerika i Evropa traže njegovu glavu. Bugarenje nad svojom sudbinom kletom… Šta će kome, njegova glava? Nije se baš pokazala kao pametna glava“, kaže za Danas Zdravko Ponoš, lider stranke Srbija centar, komentarišući ostavku… »
Ambasada SAD o Vulinu: Ne utičemo na kadrovske odluke srpskih vlasti

Ambasada SAD o Vulinu: Ne utičemo na kadrovske odluke srpskih vlasti

Slobodna Evropa 03.11.2023
Američka ambasada u Srbiji navela je za Radio Slobodna Evropa povodom ostavke direktora BIA Aleksandra Vulina da Sjedinjene Države nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti. "Naš stav o gospodinu Vulinu je dobro poznat. On ostaje pod… »
Ambasada SAD: Nemamo nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Ambasada SAD: Nemamo nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Radio sto plus 03.11.2023
Povodom današnje ostavke Vulina, koji je u pisanoj izjavi naveo da SAD i EU “traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji”, iz američke ambasade je za Glas Amerike rečeno da “SAD nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama… »
Ambasada SAD o Vulinovoj ostavci: Ne učestvujemo u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Ambasada SAD o Vulinovoj ostavci: Ne učestvujemo u kadrovskim odlukama srpskih vlasti

Euronews 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. U američkoj ambasadi u Beogradu, na upit Glasa Amerike, stigao je odgovor da "SAD nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih… »
Ambasada: SAD nemaju ulogu u kadrovskim odlukama Srbije, Vulin ostaje pod sankcijama

Ambasada: SAD nemaju ulogu u kadrovskim odlukama Srbije, Vulin ostaje pod sankcijama

N1 Info 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. U američkoj ambasadi u Beogradu, na upit Glasa Amerike, stigao je odgovor da "SAD nemaju nikakvu ulogu u kadrovskim odlukama srpskih… »
Moskva, prajd, račak, NATO: Istorijat sukoba Vulina sa EU i SAD: Od kritika, preko sankcija, do ostavke u BIA

Moskva, prajd, račak, NATO: Istorijat sukoba Vulina sa EU i SAD: Od kritika, preko sankcija, do ostavke u BIA

Blic 03.11.2023
Ostavka Aleksandra Vulina na mesto direktora Bezbednosno-informativne agencije (BIA), iako iznenadna usred izborne kampanje, nije baš ni grom iz vedra neba. Prethodili su joj dugotrajno pogoršanje odnosa sa zapadnim političarima, konflikt sa… »
Filip Švarm o ostavci direktora BIA: Vulin nije imao izbor

Filip Švarm o ostavci direktora BIA: Vulin nije imao izbor

Danas 03.11.2023
Urednik nedeljnika Vreme Filip Švarm je ocenio da je direktor Bezbednosno informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin danas poneo ostavku jer “ nije imao izbora, odnosno da bi bio smenjen“. „Mislim da su se on i (predsednik Srbije Aleksandar )… »
Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: "SAD i EU traže moju glavu"

Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: "SAD i EU traže moju glavu"

Radio 021 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto direktora Bezbednosno-informativne agencije. Vulin u saopštenju navodi da "SAD i EU traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji". "Nisam uzrok ucena i pritisaka na Srbiju i Srpski svet… »
Na čelu BIA ni godinu dana: Šta je prethodilo Vulinovoj ostavci

Na čelu BIA ni godinu dana: Šta je prethodilo Vulinovoj ostavci

N1 Info 03.11.2023
Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi ostavku na mesto direktora Bezbednosno-informativne agencije (BIA) navodeći da SAD i EU traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji. Podsetimo, 11. jula objavljeno je da se Vulin nalazi na… »
Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Danas 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je danas da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. Time je potvrđeno pisanje Danasa iz septembra ove godine, kada smo pisali da će, prema navodima našeg izvora iz vrha vlasti… »
Kraj sage o Aleksandru Vulinu, ruskom špijunu u BIA: Šta smo sve objavili i kako je predsednik na kraju poklekao

Kraj sage o Aleksandru Vulinu, ruskom špijunu u BIA: Šta smo sve objavili i kako je predsednik na kraju poklekao

Nova 03.11.2023
Aleksandar Vulin neće više biti na čelu Bezbednosno-informativne agencije. Ova vest odjeknula je kao "grom iz vedra neba", imajući u vidu da je čovek u kog se Vulin zaklinje, Aleksandar Vučić, u više navrata naglašavao da neće pustiti niz vodu… »
Švarm za Betu: Vulin nije imao izbora

Švarm za Betu: Vulin nije imao izbora

Beta 03.11.2023
Urednik nedeljnika Vreme Filip Švarm je ocenio da je direktor Bezbednosno informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin danas poneo ostavku jer " nije imao izbora, odnosno da bi bio smenjen". "Mislim da su se on i (predsednik Srbije Aleksandar ) Vučić… »
„Traže moju glavu“: Kako regionalni mediji pišu o Vulinovoj ostavci na mestu direktora BIA?

„Traže moju glavu“: Kako regionalni mediji pišu o Vulinovoj ostavci na mestu direktora BIA?

Danas 03.11.2023
Vest da je Aleksandar Vulin podneo ostavku na mestu direktora Bezbednosno-informativne agencije (BIA) preneli su i regionalni mediji. Zagrebački Indeks piše da se Vulin zahvalio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću „da brani Srbe i Srbiju“ te da… »
"Traže moju glavu, prete sankcijama": Evo kako je Vulin objasnio zašto je podneo ostavku u BIA

"Traže moju glavu, prete sankcijama": Evo kako je Vulin objasnio zašto je podneo ostavku u BIA

Blic 03.11.2023
Aleksandar Vulin upravo je podneo ostavku na mesto direktora BIA, a razloge za takvu odluku obrazložio je u saopštenju za javnost. Saopštenje prenosimo u celosti: Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu… »
Vulin podnosi ostavku na mestu direktora BIA

Vulin podnosi ostavku na mestu direktora BIA

Nedeljnik 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije, saopštila je BIA. Aleksandar Vulin je u saopštenju medijima naveo da SAD i EU traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji, prenosi N1… »
„Amerika i EU traže moju glavu“: Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

„Amerika i EU traže moju glavu“: Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Sputnik 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je danas neopozivu ostavku na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije. Izjavu Aleksandra Vulina prenosimo u celosti: Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo… »
Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

RTS 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. Saopštenje Aleksandra Vulina prenosimo u celosti: "Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se… »
Vulin podnio ostavku na mjestu direktora BIA-e

Vulin podnio ostavku na mjestu direktora BIA-e

Al Jazeera 03.11.2023
SAD i Evropska unija traže moju glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji, naveo je Vulin u obrazloženju svoje ostavke. Direktor Bezbjednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopćio je da podnosi neopozivu ostavku navodeći da… »
Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Bloomberg Adria 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin podneo je u petak ostavku na tu funkciju i naveo da to čini jer ne želi da bude "povod za ucene i pritiske na Srbiju i srpski svet". " SAD i EU traže moju glavu kao preduslov za… »
Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: SAD i EU traže moju glavu, neću da dozvolim da budem povod za ucene i pritiske…

Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: SAD i EU traže moju glavu, neću da dozvolim da budem povod za ucene i pritiske…

Alo 03.11.2023
Direktor BIA Aleksandar Vučić oštro je reagovao na napade na predsednika Srbije Aleksandra Vučića. "Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo sa austro-ugarskim ultimatumom iz 1914. godine… »
Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Večernje novosti 03.11.2023
DIREKTOR Bezbednosno-informativne agencije Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto šefa te agencije. Foto: MOD "Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo sa austrougarskim ultimatumom iz… »
Vulin podneo ostavku: Oglasila se BIA

Vulin podneo ostavku: Oglasila se BIA

Pravda 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije, saopštila je BIA, prenosi N1. Vulin je u saopštenju medijima naveo da SAD i EU "traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji". „Nisam uzrok… »
Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku: SAD i EU traže moju glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji

Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku: SAD i EU traže moju glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji

Insajder 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je u petak, 3. novembra da podnosi neopozivu ostavku na to mesto. Vulin je u pisanoj izjavi naveo da Sjedinjene Američke Države i Evropska unija "traže njegovu glavu kao… »
Aleksandar Vulin: Podnosim neopozivu ostavku na mesto direktora BIA

Aleksandar Vulin: Podnosim neopozivu ostavku na mesto direktora BIA

U centar 03.11.2023
Aleksandar Vulin, direktor BIA, saopštio je danas da podnosi neopozivu ostavku na ovu funkciju. Saopštenje koje je poslato medijima prenosimo u celosti: Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo… »
Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Beta 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin podneo je danas ostavku na tu funkciju i naveo da to čini jer ne želi da bude "povod za ucene i pritiske na Srbiju i Srpski svet". "SAD i EU traže moju glavu kao preduslov za neuvođenje… »
Vulin podneo neopozivu ostavku na mesto direktora BIA: „EU i SAD traže moju glavu“

Vulin podneo neopozivu ostavku na mesto direktora BIA: „EU i SAD traže moju glavu“

Nova 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto direktora Bezbednosno-informativne agencije. U saopštenju se Vulin zahvalio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću zbog „prilike da brani Srbe i Srbiju“, te da ga moli da ostane „predsednik svih Srba“… »
Vulin dao neopozivu ostavku na mesto direktora BIA-e: "Neću da dozvolim da budem povod za ucene i pritiske na Srbiju"

Vulin dao neopozivu ostavku na mesto direktora BIA-e: "Neću da dozvolim da budem povod za ucene i pritiske na Srbiju"

EurActiv 03.11.2023
Aleksandar Vulin, direktor BIA, saopštio je da podnosi neopozivu ostavku na ovu funkciju. U saopštenju za medije, Vulin je kao razlog naveo da se predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću sa pretnjama i ucenama. "Od nas se traži da priznamo… »
Aeksandar Vulin podneo ostavku na mestu šefa BIA

Aeksandar Vulin podneo ostavku na mestu šefa BIA

Vreme 03.11.2023
Srbija Direktor Bezbednosno-informativne agencije Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mestu šefa te agencije. Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo je nepozivu ostavku. Tim povodom on je poslao saopštenje za javnost koje prenosimo u celosti: Predsednik… »
Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Glas Zaječara 03.11.2023
Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin podneo je danas ostavku na tu funkciju i naveo da to čini jer ne želi da bude „povod za ucene i pritiske na Srbiju i Srpski svet“. „SAD i EU traže moju glavu kao preduslov za… »
Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: SAD i EU traže moju glavu

Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA: SAD i EU traže moju glavu

Dnevnik 03.11.2023
BEOGRAD: Direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) Aleksandar Vulin saopštio je danas da podnosi neopozivu ostavku navodeći da "SAD i EU traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji". "Nisam uzrok ucena i pritisaka na Srbiju… »
Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Euronews 03.11.2023
Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo je nepozivu ostavku. Tim povodom on je poslao saopštenje za javnost koje prenosimo u celosti: "Predsednik Aleksandar Vučić i Srbija susreću se sa pretnjama i ucenama koje se mogu porediti samo sa austro-ugarskim… »
Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA! Obratio se javnosti

Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA! Obratio se javnosti

Mondo 03.11.2023
Aleksandar Vulin je podneo ostavku na mesto direktora BIA. Aleksandar Vulin je podneo ostavku na mesto direktora BIA. Aleksandar Vulin, direktor BIA, saopštio je danas da podnosi neopozivu ostavku na ovu funkciju. Saopštenje koje je poslato medijima… »
Vulin podnosi ostavku na mesto direktora BIA: „SAD i EU traže moju glavu“

Vulin podnosi ostavku na mesto direktora BIA: „SAD i EU traže moju glavu“

Novi magazin 03.11.2023
Aleksandar Vulin podneo je ostavku na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije, saopštila je BIA. Aleksandar Vulin je u saopštenju medijima naveo da SAD i EU traže njegovu glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji. „Nisam uzrok… »
Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo ostavku

Radio sto plus 03.11.2023
“SAD i EU traže moju glavu kao preduslov za neuvođenje sankcija Srbiji. Nisam uzrok ucena i pritisaka na Srbiju i Srpski svet, ali neću da dozvolim da budem povodom za ucene i pritiske na Srbiju i Srpski svet. Zato podnosim neopozivu ostavku na mesto… »
Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Aleksandar Vulin podneo ostavku na mesto direktora BIA

Telegraf 03.11.2023
"Zahvaljujem se predsedniku Vučiću na prilici da branim Srbe i Srbiju i molim ga da ostane predsednik svih Srba, poslednji slobodni vođa u Evropi, na ponos svih Srba", kaže Vulin. Direktor BIA Aleksandar Vulin podneo je nepozivu ostavku i poslao ovo… »

Vesti dana »