Povezane vesti

Poznat identitet: Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Poznat identitet: Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

RINA 02.11.2023
Poznat identitet: Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku Čačak - Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je S.D. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. - Ovo je prava tragedija… »
Uznemirujuće slike u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici (foto, video)

Uznemirujuće slike u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici (foto, video)

Dnevnik 02.11.2023
ČAČAK: Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. - Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao… »
Čačak: eksplozija na železničkoj stanici, najverovatnije reč o samoubistvu

Čačak: eksplozija na železničkoj stanici, najverovatnije reč o samoubistvu

Politika 02.11.2023
ČAČAK – Jutros oko 8.45 časova u samom centru Čačka na Železničkoj stanici došlo je do tragedije kada se za sada nepoznata osoba raznela bombom. Na teren su odmah izašle ekipe policije i Hitne pomoći, ali nesrećnom muškarcu nije bilo spasa… »
Poznat identitet: Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Poznat identitet: Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Dnevnik 02.11.2023
ČAČAK: Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je S. D. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. - Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i koliko je nama poznato vozio je kamion. Ovo nas je… »
"Ugasio se mlad život, živeo je sam sa majkom" Meštani Pranjana u šoku: Otkriveno ko je muškarac koji se razneo bombom u…

"Ugasio se mlad život, živeo je sam sa majkom" Meštani Pranjana u šoku: Otkriveno ko je muškarac koji se razneo bombom u…

Kurir 02.11.2023
Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je S.D. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. - Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i koliko je nama poznato vozio je kamion. Ovo nas je sve zaista… »
Eksplozija u Čačku: Nepoznata osoba se raznela bombom na Železničkoj stanici

Eksplozija u Čačku: Nepoznata osoba se raznela bombom na Železničkoj stanici

Euronews 02.11.2023
U samom centru Čačka na Železničkoj stanici, jutros oko 8.45 časova, došlo je do tragedije kada se muškarac D.S (40) razneo bombom. Na teren su odmah izašle ekipe policije i Hitne pomoći, ali nesrećnom muškarcu nije bilo spasa, javlja dopisnik… »
Živeo sa majkom, imao je 40 godina: Poznat identitet muškarca koji se razneo bombom na železničkoj stanici u Čačku!

Živeo sa majkom, imao je 40 godina: Poznat identitet muškarca koji se razneo bombom na železničkoj stanici u Čačku!

Mondo 02.11.2023
Nesrećni čovek je sačekao da stanica ostane prazna pre nego što je sebi oduzeo život. Nesrećni čovek je sačekao da stanica ostane prazna pre nego što je sebi oduzeo život. Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je… »
Čačak: Bombom se razneo na Železničkoj stanici

Čačak: Bombom se razneo na Železničkoj stanici

Vesti online 02.11.2023
Jutros oko 8.45 časova u samom centru Čačka na Železničkoj stanici došlo je do tragedije kada se D. S. star 40 godina razneo bombom, dok je sedeo sam na klupi. Na teren su odmah izašle ekipe policije i Hitne pomoći, ali nesrećnom muškarcu nije… »
Čačak: Muškarac stradao kad je aktivirao bombu na železničkoj stanici

Čačak: Muškarac stradao kad je aktivirao bombu na železničkoj stanici

Beta 02.11.2023
Muškarac čiji identitet još nije utvrđen stradao je jutros oko devet časova kada je aktivirao bombu na železničkoj stanici u Čačku, potvrđeno je agencija Beta u policiji u tom gradu. Po prvim informacijama, muškarac je sedeo sam na klupi kada… »
Sačekao da prođu vozovi, pa se razneo bombom: Novi detalji tragedije u Čačku, još uvek se ne zna ko je nastradali

Sačekao da prođu vozovi, pa se razneo bombom: Novi detalji tragedije u Čačku, još uvek se ne zna ko je nastradali

Blic 02.11.2023
Nepoznati muškarac koji se jutros razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku samoubistvo je izvršio nakon što je sačekao da prođu vozovi, a kako nezvanično saznajemo, on se razneo na klupi. Kako saznajemo, tragedija se dogodila nakon što je… »
Otkriveno ko je muškarac koji se razneo bombom: Živeo sam sa majkom, vozio kamion, njegovi poznanici neutešni

Otkriveno ko je muškarac koji se razneo bombom: Živeo sam sa majkom, vozio kamion, njegovi poznanici neutešni

Blic 02.11.2023
Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je D.S. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. - Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i koliko je nama poznato vozio je kamion. Ovo nas je sve zaista… »
Ovo je muškarac koji se razneo bombom: Sačekao da prođu vozovi, pa se ubio na klupi na Železničkoj stanici: "Tragedija…

Ovo je muškarac koji se razneo bombom: Sačekao da prođu vozovi, pa se ubio na klupi na Železničkoj stanici: "Tragedija…

Blic 02.11.2023
Dragan S. (40) razneo se danas bombom na Železničkoj stanici u Čačku nakon što je sačekao da prođu vozovi. Kako saznajemo on je iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. - Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i koliko… »
Petar sedeo na 20 metara od čoveka koji se razneo bombom u Čačku: "Bože me sačuvaj kako je puklo, tresem se"

Petar sedeo na 20 metara od čoveka koji se razneo bombom u Čačku: "Bože me sačuvaj kako je puklo, tresem se"

iKragujevac 02.11.2023
Identitet muškaca koji se jutos oko 9 časova razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku još uvek nije poznat. Prema rečima očevidaca koji su se zatekli na licu mesta, scene su bile jezive. - Ja sam sedeo na klupi na nekih dvadesetak metara… »
Poznat identitet muškarca koji se razneo bombom u Čačku: "Živeo je sa majkom i vozio kamion"

Poznat identitet muškarca koji se razneo bombom u Čačku: "Živeo je sa majkom i vozio kamion"

Telegraf 02.11.2023
"Sačekao je da svi vozovi prođu", kaže jedan očevidac. Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je S.D. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. - Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i… »
Čačak: Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici

Čačak: Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici

RTV 02.11.2023
ČAČAK - Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. "Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao… »
„Čuo sam detonaciju u kancelariji, nije mu bilo spasa“: Očevici tragedije na Železničkoj stanici u Čačku na kojoj se…

„Čuo sam detonaciju u kancelariji, nije mu bilo spasa“: Očevici tragedije na Železničkoj stanici u Čačku na kojoj se…

Nova 02.11.2023
Zbog tragedije koja se dogodila kada je jutros stradao mlađi muškarac policija ne dozvoljava ulazak na peron železničke stanice. Očevici nesreće navode da je celim krajem odjeknula jaka eksplozija. „Čuo sam detonaciju na radnom mestu. U… »
VIDEO Prvi snimci sa Železničke stanice u Čačku: Prolaznici videli muškarca kako sedi na klupi, nakon čega je aktivirao…

VIDEO Prvi snimci sa Železničke stanice u Čačku: Prolaznici videli muškarca kako sedi na klupi, nakon čega je aktivirao…

Nova 02.11.2023
Na Železničkoj stanici u Čačku jutros je došlo do tragedije kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Na licu mesta je veliki broj pripadnika policije, koji vrše uviđaj. Prema nezvaničnim informacijama, osim čoveka koji je… »
Samoubistvo na železničkoj stanici u Čačku, muškarac aktivirao bombu

Samoubistvo na železničkoj stanici u Čačku, muškarac aktivirao bombu

RTS 02.11.2023
Na železničkoj stanici u Čačku dogodila se eksplozija u kojoj je stradao muškarac, javlja dopisnik RTS-a. Prema informacijama iz čačanske policije, u 08.45 časova je prijavljeno da je na železničkoj stanici muškarac aktivirao eksplozivnu… »
"Čekao sam penziju, a onda je puklo": Petar je bio na 20 metara od mesta gde se muškarac razneo bombom u Čačku: "Sav sam se…

"Čekao sam penziju, a onda je puklo": Petar je bio na 20 metara od mesta gde se muškarac razneo bombom u Čačku: "Sav sam se…

Blic 02.11.2023
Identitet muškaca koji se jutos oko 9 časova razneo bombom na Železničkoj stanici još uvek nije poznat. Prema rečima očevidaca koji su se zatekli na licu mesta, scene su bile jezive. - Ja sam sedeo na klupi na nekih dvadesetak metara udaljenosti… »
Petar sedeo na 20 metara od muškarca koji se razneo bombom u Čačku: Bože me sačuvaj, kako je puklo, sav sam se stresao

Petar sedeo na 20 metara od muškarca koji se razneo bombom u Čačku: Bože me sačuvaj, kako je puklo, sav sam se stresao

Kurir 02.11.2023
Identitet muškaca koji se jutos oko devet sati razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku još uvek nije poznat. Prema rečima očevidaca koji su se zatekli na licu mesta, scene su bile jezive. - Ja sam sedeo na klupi na nekih dvadesetak metara… »
Kurir saznaje Ovo su detalji tragedije u Čačku: Samo što je protutnjao voz, začula se eksplozija -poginuli nije radnik…

Kurir saznaje Ovo su detalji tragedije u Čačku: Samo što je protutnjao voz, začula se eksplozija -poginuli nije radnik…

Kurir 02.11.2023
Očevici opisali tragični događaj koji je uznemirio Čačane. ČAČAK - Čačane je jutros, nešto posle 8 časova, uznemirila eksplozija koja se dogodila na Železničkoj stanici u tom gradu. Kako Kurir saznaje, bombom se razneo mlađi muškarac na… »
"Kad je puklo, Bože me sačuvaj, bio sam na 20 metara - jezivo": Petar bio u blizini čoveka koji se razneo bombom u Čačku

"Kad je puklo, Bože me sačuvaj, bio sam na 20 metara - jezivo": Petar bio u blizini čoveka koji se razneo bombom u Čačku

Mondo 02.11.2023
Prema rečima očevidaca koji su se zatekli na licu mesta, scene u Čačku su bile jezive. Prema rečima očevidaca koji su se zatekli na licu mesta, scene u Čačku su bile jezive. Identitet muškaca koji se jutos oko 9 časova razneo bombom na… »
Petar sedeo na 20 metara od čoveka koji se razneo bombom u Čačku: "Bože me sačuvaj kako je puklo, tresem se"

Petar sedeo na 20 metara od čoveka koji se razneo bombom u Čačku: "Bože me sačuvaj kako je puklo, tresem se"

Telegraf 02.11.2023
Nadležne ekipe još uvek na Železničkoj stanici vrše uviđaj. Identitet muškaca koji se jutos oko 9 časova razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku još uvek nije poznat. Prema rečima očevidaca koji su se zatekli na licu mesta, scene su… »

Vesti dana »