Povezane vesti

"Nemam fotografije roditelja, ni na umrlicu da stavim" Reči Nebojše kidaju dušu: Majka je bila nepokretna, sve je izgorelo

"Nemam fotografije roditelja, ni na umrlicu da stavim" Reči Nebojše kidaju dušu: Majka je bila nepokretna, sve je izgorelo

Kurir 29.10.2023
"Kada je brat ustao u 4.20 sati da ide na posao, video je požar i vatru iz dela kuće u kojem žive naši roditelji. Pozvao me je i ja sam odmah uleteo u tu vatru, bacio nekoliko kofa vode koje sam imao, ali je već bilo kasno" Ovim rečima počinje… »
Velika tragedija: Muž i žena pronađeni u kući u ugljenisanom stanju

Velika tragedija: Muž i žena pronađeni u kući u ugljenisanom stanju

Rešetka 29.10.2023
Muškarac star 84 godine i njegova sedamdesetčetvorogodišnja žena pronađeni su mrtvi u svojoj porodičnoj kući u niškom selu Rujnik. Kako saznaje Nova, tela nesrećnog para koj su bila u ugljenisanom stanju juče ujutro pronašli su vatrogasci nakon… »
U požaru u selu kod Niša poginulo dvoje

U požaru u selu kod Niša poginulo dvoje

Radio 021 29.10.2023
U niškom selu Rujnik, u kući u kojoj je izbio požar, pronađena su dva tela, potvrđeno je u Policijskoj upravi u Nišu. Sumnja se da se radi o supružnicima, muškarcu starom 39 godina i ženi od 49 godina. Policija navodi da nema sumnjivih okolnosti… »
"Sve je izgorelo, nemam sliku na umrlicu da im stavim": Potresna ispovest sina supružnika koji su nastradali u požaru…

"Sve je izgorelo, nemam sliku na umrlicu da im stavim": Potresna ispovest sina supružnika koji su nastradali u požaru…

Blic 29.10.2023
"Kada je brat ustao u 4.20 sati da ide na posao, video je požar i vatru iz dela kuće u kojem žive naši roditelji. Pozvao me je i ja sam odmah uleteo u tu vatru, bacio nekoliko kofa vode koje sam imao, ali je već bilo kasno" Ovim rečima za "Blic"… »
Sin para nastradalog u požaru Zajedno su bili 55 godina, zajedno su i umrli, probao sam da pomognem

Sin para nastradalog u požaru Zajedno su bili 55 godina, zajedno su i umrli, probao sam da pomognem

Dnevnik 29.10.2023
Požar u kome su stradali Ignjat Nikolić (84) i njegova supruga Svetlana (74) u niškom selu Rujnik izazvala je upaljena sveća koju su supružnici koristili jer im je struja bila isključena zbog dugova. Njihov sin Nebojša Nikolić kaže da su njegovi… »
"Zajedno su bili 55 godina, zajedno su i umrli" Potresne reči sina nastradalih u požaru kod Niša - otkrio šta je uzrok…

"Zajedno su bili 55 godina, zajedno su i umrli" Potresne reči sina nastradalih u požaru kod Niša - otkrio šta je uzrok…

Kurir 29.10.2023
Požar u kome su stradali Ignjat N. (84) i njegova supruga Svetlana (74) u niškom selu Rujnik izazvala je upaljena sveća koju su supružnici koristili jer im je struja bila isključena zbog dugova. Njihov sin Nebojša kaže da su njegovi roditelji bili… »
U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

Novi magazin 29.10.2023
Dva tela su pronađena u niškom selu Rujnik, u kući u kojoj je u subotu izbio požar, potrvrđeno je RTS-u u Policijskoj upravi u Nišu. Požar se dogodio u subotu ujutru u kući u niškom selu Rujnik, opština Crveni krst. Pronađena su dva tela, a… »
FOTO Potresne reči sina bračnog para koji je nastradao u požaru: „Poslednjih mesec dana nisu imali struje, bila je…

FOTO Potresne reči sina bračnog para koji je nastradao u požaru: „Poslednjih mesec dana nisu imali struje, bila je…

Nova 29.10.2023
Požar u kome su stradali Ignjat Nikolić (84) i njegova supruga Svetlana (74) u niškom selu Rujnik izazvala je upaljena sveće koju su supružnici koristili jer im je struja bila isključena zbog dugova. Njihov sin Nebojša Nikolić kaže da su njegovi… »
Prve slike sa mesta stravičnog požara u selu Rujnik: Stradao bračni par zbog upaljene sveće (foto)

Prve slike sa mesta stravičnog požara u selu Rujnik: Stradao bračni par zbog upaljene sveće (foto)

Blic 29.10.2023
"Blic" je na licu mesta u selu Rujnik u kome su u strašnom požaru stradali supružnici Ignjat Nikolić (84) i Svetlana Nikolić (74), koji je kako se sumnja, izazvala sveća jer su supružnici bili bez struje proteklih mesec dana. Kako saznajemo… »
U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

RTS 29.10.2023
Dva tela su pronađena u niškom selu Rujnik, u kući u kojoj je u subotu izbio požar, potrvrđeno je RTS-u u Policijskoj upravi u Nišu. Požar se dogodio u subotu ujutru u kući u niškom selu Rujnik, opština Crveni krst. Pronađena su dva tela, a… »
U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

Sandžak haber 29.10.2023
Foto:E.Ćorović NIŠ – U niškom selu Rujnik, u kući u kojoj je izbio požar, pronađena su dva tela, potrvrđeno je za Tanjug u Policijskoj upravi u Nišu. Požar se dogodio juče, a sumnja se da se radi o supružnicima, muškarcu starom 39 godina i… »
Prve fotografije nakon požara kod Niša u kojem je izgoreo bračni par

Prve fotografije nakon požara kod Niša u kojem je izgoreo bračni par

Telegraf 29.10.2023
Policija kaže da nema sumnjivih okolnosti koje bi ukazivale da su supružnici žrtve krivičnog dela. Ovo je kuća u selu Rujnik u kojoj su juče pronađena ugljenisana tela muškaraca starog 84 godine i njegove 74-godišnje supruge. Oni su pronađeni… »
Potresne reči sina nastradalih u požaru: Zajedno su bili 55 godina, zajedno su i umrli, probao sam da pomognem

Potresne reči sina nastradalih u požaru: Zajedno su bili 55 godina, zajedno su i umrli, probao sam da pomognem

Telegraf 29.10.2023
Požar u niškom selu Rujnik izazvala je upaljena sveća, struja bila isključena zbog dugova. Požar u kome su stradali Ignjat Nikolić (84) i njegova supruga Svetlana (74) u niškom selu Rujnik izazvala je upaljena sveća koju su supružnici koristili… »
U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

RTV 29.10.2023
NIŠ - U niškom selu Rujnik, u kući u kojoj je izbio požar, pronađena su dva tela, potrvrđeno je za Tanjug u Policijskoj upravi u Nišu. Požar se dogodio juče, a sumnja se da se radi o supružnicima, muškarcu starom 39 godina i ženi od 49 godina… »
U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

U požaru u niškom selu Rujnik stradalo dvoje ljudi

IndeksOnline 29.10.2023
NIŠ – U niškom selu Rujnik, u kući u kojoj je izbio požar, pronađena su dva tela, potrvrđeno je za Tanjug u Policijskoj upravi u Nišu. Požar se dogodio juče, a sumnja se da se radi o supružnicima, muškarcu starom 39 godina i ženi od 49… »
Horor kod niša Bračni par izgoreo u požaru, pronađena ugljenisana tela

Horor kod niša Bračni par izgoreo u požaru, pronađena ugljenisana tela

Dnevnik 29.10.2023
Muškarac star 84 godine i njegova sedamdesetčetvorogodišnja žena pronađeni su mrtvi u svojoj porodičnoj kući u niškom selu Rujnik. Kako se saznaje, tela nesrećnog para koj su bila u ugljenisanom stanju juče ujutro pronašli su vatrogasci nakon… »
Bračni par stradao u požaru u Rujniku

Bračni par stradao u požaru u Rujniku

Niške vesti 29.10.2023
Tela nesrećnog para, koja su bila u ugljenisanom stanju, juče ujutro pronašli su vatrogasci nakon što su lokalizovali požar koji je izbio i njihovom domu. Sumnja se da je požar izazvala sveća jer u njihovoj kući nije bilo struje. Policija je… »
U požaru u niškom selu Rujnik stradale dve osobe

U požaru u niškom selu Rujnik stradale dve osobe

Euronews 29.10.2023
U niškom selu Rujnik, u kući u kojoj je izbio požar, pronađena su dva tela, potrvrđeno je za Tanjug u Policijskoj upravi u Nišu. Požar se dogodio juče, a sumnja se da se radi o supružnicima, muškarcu starom 39 godina i ženi od 49 godina… »
Bračni par izgoreo u požaru: Tragedija u niškom selu Rujnik: Vatrogasci zatekli ugljenisana tela, sveća ih koštala života

Bračni par izgoreo u požaru: Tragedija u niškom selu Rujnik: Vatrogasci zatekli ugljenisana tela, sveća ih koštala života

Blic 29.10.2023
Muškarac (84) i njegova žena (74) pronađeni su mrtvi u svojoj porodičnoj kući u niškom selu Rujnik. Tela nesrećnog para u ugljenisanom stanju juče ujutro pronašli su vatrogasci nakon što su lokalizovali požar koji je izbio i njihovom domu. Mada… »
Tragedija u selu Rujnik kod niša: Tela supružnika pronađena u porodičnoj kući

Tragedija u selu Rujnik kod niša: Tela supružnika pronađena u porodičnoj kući

Kurir 29.10.2023
NIŠ - Muškarac star 84 godine i njegova sedamdesetčetvorogodišnja žena pronađeni su mrtvi u svojoj porodičnoj kući u niškom selu Rujnik. Kako se saznaje, tela nesrećnog para koj su bila u ugljenisanom stanju juče ujutro pronašli su vatrogasci… »
Užas kod niša! U kući pronađena ugljenisana tela muža i žene: Požar izbio zbog sveće, nisu imali struju?

Užas kod niša! U kući pronađena ugljenisana tela muža i žene: Požar izbio zbog sveće, nisu imali struju?

Mondo 29.10.2023
U požaru u Nišu poginuli su muž i žena. U požaru u Nišu poginuli su muž i žena. U svojoj porodičnoj kući u niškom selu Rujnik pronađeni su mrtvi muškarac (84) i njegova žena (74). Kako se saznaje, tela nesrećnog para, koja su bila u… »
Tragedija kod Niša: Bračni par izgoreo u požaru

Tragedija kod Niša: Bračni par izgoreo u požaru

Telegraf 29.10.2023
Sumnja se da je sveća bila uzrok požara. Muškarac star 84 godine i njegova sedamdesetčetvorogodišnja žena pronađeni su mrtvi u svojoj porodičnoj kući u niškom selu Rujnik. Kako saznajemo, tela nesrećnog para, koja su bila u ugljenisanom stanju… »

Vesti dana »