Povezane vesti

Trka u ponoć - Ferštapenu pol pozicija za sprint u Ostinu

Trka u ponoć - Ferštapenu pol pozicija za sprint u Ostinu

Sportski žurnal 21.10.2023
Trka za Veliku nagradu Amerike na programu je sutra od 21 čas, a sa pol pozicije startovaće Lekler. Vozač Red Bula Maks Ferštapen osvojio je pol poziciju za sprint trku Formule 1 pred Veliku nagradu Amerike. Ferštapen je sprint kvalifikacije završio… »
Ferstapenu pol za ponoćni sprint u Ostinu

Ferstapenu pol za ponoćni sprint u Ostinu

Sport klub 21.10.2023
Sa pol pozicije će u sprint trku u Ostinu krenuti vozač Red Bula Maks Ferstapen. Šampion je do pol pozicije za sprint trku (ponoć, Sport Klub 1) došao krugom koji je izvozio u vremenu 1:34.538. Drugo mesto u sprint kvalifikacijama pripalo je vozaču… »
Prva titula za Zarka: Francuzu pobeda na VN Australiji prva u Moto GP šampionatu

Prva titula za Zarka: Francuzu pobeda na VN Australiji prva u Moto GP šampionatu

Večernje novosti 21.10.2023
PRVENAC Žoana Zarka u Moto GP šampionatu. Vozac Pramak Dukatija je u poslednjem krugu osvojio Veliku nagradu Australije. Australijanac je za dve desetinke bio brži od branioca titule Frančeska Banjaje. Treći je bio Fabio di Đanantonio. Narednog… »
Lekleru pol pozicija u Ostinu

Lekleru pol pozicija u Ostinu

Sportski žurnal 21.10.2023
Vozač Ferarija u kvalifikacijama brži od Norisa i Hamiltona, Ferštapenu šesta pozicija. Vozač Ferarija Šarl Lekler startovaće sa pol pozicije u trci Formule 1 za Veliku nagradu Amerike, pošto je bio najbrži u današnjim kvalifikacijama. Lekler je… »
Lekleru pol pozicija u Americi, Ferstapen tek šesti!

Lekleru pol pozicija u Americi, Ferstapen tek šesti!

Sportske.net 21.10.2023
Vozač Ferarija Šarl Lekler startovaće sa pol pozicije u trci Formule 1 za Veliku nagradu Amerike, pošto je bio najbrži u današnjim kvalifikacijama Lekler je najbrži krug izvozio vremenom od 1:34,723 minuta. Drugo mesto u kvalifikacijama zauzeo je… »
Markes za SK: Rizikovao sam da bih imao šansu

Markes za SK: Rizikovao sam da bih imao šansu

Sport klub 21.10.2023
Osmostruki svetski šampion Mark Markes rekao je za Sport Klub posle 15. mesta na Velikoj nagradi Australije da je bio svestan da ga čeka teška trka. Vozač Repsol Honde je u prvom delu trke bio pri vrhu, da bi posle nekoliko krugova ispao iz top10. Na… »
Di Đanantonio za SK: Želeo sam pobedu, ali „sklonio“ sam se

Di Đanantonio za SK: Želeo sam pobedu, ali „sklonio“ sam se

Sport klub 21.10.2023
Vozač Gresinija Fabio di Đanantonio rekao je posle Velike nagrade Australije da je želeo da sačuva podijum u finišu trke, a da se pritom ne umeša u borbu za titulu. Pobedu na „Filip Ajlandu“ odneo je vozač Pramaka Žoan Zarko, ispred Frančeska… »
Martin za SK: Uživao sam, ali kad sam došao do granice…

Martin za SK: Uživao sam, ali kad sam došao do granice…

Sport klub 21.10.2023
Vozač Pramak Dukatija Horhe Martin rekao je da je na Velikoj nagradi Australije dao sve od sebe, ali jednostavno nije uspeo da zadrži vođstvo do cilja. Španac je vodio do samog finiša trke, kada ga je pretekao timski kolega Žoan Zarko i potom došao… »
Kakva trka! Prvenac Zarka, Martin izgubio “dobijeno”

Kakva trka! Prvenac Zarka, Martin izgubio “dobijeno”

Sport klub 21.10.2023
Vozač Pramak Dukatija Žoan Zarko došao je do prve pobede u kraljevskoj klasi pošto je slavio na Velikoj nagradi Australije, 16. trci sezone Moto GP šampionata. Francuz je konačno dočekao svoj trenutak na “Filip Ajlandu”, posle neverovatne trke… »
Aldeger za SK: Sa pola će trka možda biti lakša

Aldeger za SK: Sa pola će trka možda biti lakša

Sport klub 21.10.2023
Vozač Spid Apa Fermin Aldeger rekao je za Sport Klub da je veoma zadovoljan osvajanjem pol pozicije pred Veliku nagradu Australije u Moto2 kategoriji. Mladi Španac je drugu godinu zaredom izborio pobedu u kvalifikacijama na „Filip Ajlandu“ i takođe… »
Zarko za SK: Veliki teret mi je spao s leđa, ali nema žurke

Zarko za SK: Veliki teret mi je spao s leđa, ali nema žurke

Sport klub 21.10.2023
Vozač Pramak Dukatija Žoan Zarko rekao je za Sport Klub posle prvog trijumfa u karijeri u kraljevskoj klasi da je pet krugova pre kraja shvatio da ima šansu da pobedi. Francuz je slavio na Velikoj nagradi Australije pošto se sjajno probio i u… »
Zarkov prvenac u Australiji, Martin pokazao kako se ne osvaja titula!

Zarkov prvenac u Australiji, Martin pokazao kako se ne osvaja titula!

Sportske.net 21.10.2023
Francuski motociklista Žoan Zarko pobednik je trke za Veliku nagradu Australije u "kraljevskoj" klasi Moto GP šampionata. Vozač Pramaka Zarko tako je ostvario najveći uspeh u karijeri, jer je po prvi put trijumfovao na trci u najjačoj klasi. Nije… »
Banjaja za SK: Bio sam u „limbu“ da li da jurim ili ne

Banjaja za SK: Bio sam u „limbu“ da li da jurim ili ne

Sport klub 21.10.2023
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja rekao je za Sport Klub posle Velike nagrade Australije, na kojoj je zauzeo drugo mesto, da je zadovoljan rezultatom, ali i time što je povećao prednost u generalnom plasmanu. Italijan je stigao do drugog mesta… »
Zarko za SK: Veliki teret mi je spao s leđa, ali nema žurke

Zarko za SK: Veliki teret mi je spao s leđa, ali nema žurke

Sport klub 21.10.2023
Vozač Pramak Dukatija Žoan Zarko rekao je za Sport Klub posle prvog trijumfa u karijeri u kraljevskoj klasi da je pet krugova pre kraja shvatio da ima šansu da pobedi. Francuz je slavio na Velikoj nagradi Australije pošto se sjajno probio i u… »
Banjaja za SK: Bio sam u „limbu“ da li da jurim ili ne

Banjaja za SK: Bio sam u „limbu“ da li da jurim ili ne

Sport klub 21.10.2023
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja rekao je za Sport Klub posle Velike nagrade Australije, na kojoj je zauzeo drugo mesto, da je zadovoljan rezultatom, ali i time što je povećao prednost u generalnom plasmanu. Italijan je stigao do drugog mesta… »
Lekler na pol poziciji u trci za Veliku nagradu Amerike

Lekler na pol poziciji u trci za Veliku nagradu Amerike

Radio 021 21.10.2023
Vozač Ferarija Šarl Lekler startovaće sa pol pozicije u trci Formule 1 za Veliku nagradu Amerike, pošto je bio najbrži u kvalifikacijama. Lekler je najbrži krug izvozio vremenom od 1:34,723 minuta. Drugo mesto u kvalifikacijama zauzeo je Lando Noris… »
Aldeger drugi godinu zaredom do pola na “Filip Ajlandu”

Aldeger drugi godinu zaredom do pola na “Filip Ajlandu”

Sport klub 21.10.2023
Vozač Spid Apa Fermin Aldeger startovaće sa pol pozicije na Velikoj nagradi Australije u Moto2 kategoriji Svetskog šampionata. Aldeger je drugu godinu zaredom stigao do pola na “Filip Ajlandu”, a ujedno je upisao prvi trijumf u kvalifikacijama ove… »
Sasaki za SK: Osećao sam da nisam toliko brz

Sasaki za SK: Osećao sam da nisam toliko brz

Sport klub 21.10.2023
Japanski motociklista Ajumu Sasaki rekao je za Sport Klub da je bilo važno da zbog najavljenih lošijih vremenskih uslova ostvari što bolji plasman u kvalifikacijama za Veliku nagradu Australije. Vozač Intakta je na „Filip Ajlandu“ osvojio petu pol… »
Sasaki dominantno do pol pozicije u Australiji

Sasaki dominantno do pol pozicije u Australiji

Sport klub 21.10.2023
Vozač Intakta Ajumu Sasaki osvojio je pol poziciju pred Veliku nagradu Australije, 16. trku sezone u Moto3 kategoriji Svetskog šampionata. Japanac je na stazi “Filip Ajland” došao do pete pol pozicije ove godine, sjajnim krugom 1:36.539 minuta… »

Vesti dana »