Povezane vesti

Sedim na večeri u Mostaru, kad mi javljaju da sam dobio stan! Student iz Lazarevca za Kurir: Pomislio sam da je šala, a…

Sedim na večeri u Mostaru, kad mi javljaju da sam dobio stan! Student iz Lazarevca za Kurir: Pomislio sam da je šala, a…

Kurir 14.10.2023
Aleksa Vesić je još u šoku posle saznanja da je srećni dobitnik jednoiposobnog stana od 46 kvadrata u naselju Zemunske kapije u Beogradu. Kaže da ne može da dođe sebi, iako jedan od današnjih dobitnika stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i… »
Uzmi račun i pobedi Dva stana "otišla" u Lazarevac i Šid

Uzmi račun i pobedi Dva stana "otišla" u Lazarevac i Šid

Kurir 14.10.2023
Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počeo je večeras, a dobitnici dva stana su iz Lazarevca i Šida. Prvo je izvučen jednoiposoban stan od 46 kvadrata u naselju Zemunske kapije, a dobitnik je Aleksa Vesić iz Lazarevca, dok je iznos… »
Naslovne strane današnjih novina: Prelistavanje štampe za nedelju, 15. oktobar 2023. godine

Naslovne strane današnjih novina: Prelistavanje štampe za nedelju, 15. oktobar 2023. godine

Telegraf 14.10.2023
Pogledajte šta ćete čitati u dnevnoj štampi. Dnevne novine u Srbiji za nedelju, 15. oktobar 2023. godine na naslovnim stranama najavljuju brojne aktuelne društveno-političke teme i donose ekskluzivne priče. (Telegraf.rs)… »
Uzmi račun i pobedi – Aleksa Vesić i Branislav Miodrag dobitnici stanova u Beogradu

Uzmi račun i pobedi – Aleksa Vesić i Branislav Miodrag dobitnici stanova u Beogradu

RTV 14.10.2023
BEOGRAD - Počeo je novi ciklus nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". U prvom od pet javnih izvlačenja izvučeni su dobitnici dva stana u Beogradu – Aleksa Vesić i Branislav Miodrag. U igri je bilo više od 246 miliona računa koje su poslali… »
Završen 24. protest „Srbija protiv nasilja“: Građani i deo opozicije ukazali na loš rad tužilaštva (FOTO)

Završen 24. protest „Srbija protiv nasilja“: Građani i deo opozicije ukazali na loš rad tužilaštva (FOTO)

Danas 14.10.2023
Protest „Srbija protiv nasilja“ završen je nakon što su građani dopli si zgrade Republičkog javnog tužilaštva u Nemanjijoj ulici u Beogradu. Građani i deo opozicije ukazali su ovim protestom da tužilaštvo u Srbiji ne radi dobro svoj posao i… »
Mislio sam da je šala da sam osvojio stan: Student Aleksa ne može da veruje šta je doživeo: Sedim na večeri u Mostaru...

Mislio sam da je šala da sam osvojio stan: Student Aleksa ne može da veruje šta je doživeo: Sedim na večeri u Mostaru...

Mondo 14.10.2023
Aleksa Vesić je jedan od dva dobitnika stana u novom krugu nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". Aleksa Vesić je jedan od dva dobitnika stana u novom krugu nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". Aleksa Vesić je jedan od dva dobitnika stana u novom krugu… »
Predsednik poručio: Beskrajno volim Srbiju, Srbija mi više od života znači i nikada neće moći da me pokore

Predsednik poručio: Beskrajno volim Srbiju, Srbija mi više od života znači i nikada neće moći da me pokore

Telegraf 14.10.2023
Predsednik se video snimkom obratio građanima Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se putem deuštvene mreže Instagram. - Beskrajno volim Srbiju, Srbija mi više od života znači i nikada neće moći da me pokore. Neka živi naša… »
"Sedim na večeri i javljaju mi da sam dobio stan": Ovo je Aleksa dobitnik jednoiposobnog stana u Zemunu

"Sedim na večeri i javljaju mi da sam dobio stan": Ovo je Aleksa dobitnik jednoiposobnog stana u Zemunu

Telegraf 14.10.2023
On dodaje da u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" učestvuje od početka, a posrećilo mu se sa računom u vrednosti od 3.500 dinara. Aleksa Vesić je još u šoku posle saznanja da je srećni dobitnik jednoiposobnog stana od 46 kvadrata u naselju… »
„Srbija protiv nasilja": Novi protest opozicije u Beogradu, poruke za tužilaštvo

„Srbija protiv nasilja": Novi protest opozicije u Beogradu, poruke za tužilaštvo

BBC News 14.10.2023
Deo opozicije organizovao novi, 24. protest u Beogradu. Vlast mesecima ne ispunjava nijedan zahtev, ali je najavila izbore za kraj godine. Više od pet meseci posle masovnih ubistava na teritoriji Beograda, deo opozicije nastavio je proteste „Srbija… »
Beskrajno volim Srbiju! Predsednik Vučić poslao jasnu poruku: Srbija mi više od života znači (video)

Beskrajno volim Srbiju! Predsednik Vučić poslao jasnu poruku: Srbija mi više od života znači (video)

Kurir 14.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da mu Srbija znači više od života. Predsednik Vučić je na Instagramu objavio video snimak sa jakom porukom. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју… »
“Srbija protiv nasilja“: Šetnja do Republičkog tužilaštva

“Srbija protiv nasilja“: Šetnja do Republičkog tužilaštva

Vreme 14.10.2023
Protest Posle okupljanja ispred Doma Narodne skupštine okupljeni su išli do Republičkog javnog tužilaštva zbog, kako su ranije saopštili organizatori, svih nerazjašnjenih afera. Još jedan, 24. po redu, protest "Srbija protiv nasilja“ održan je… »
Budi kao Branislav iz Šida Uzmi račun i pobedi, njemu se baš lepo posrećilo

Budi kao Branislav iz Šida Uzmi račun i pobedi, njemu se baš lepo posrećilo

Dnevnik 14.10.2023
- Srećan sam i uzbuđen, izjavio je za Kurir Branislav Miodrag (40) iz Batrovaca kod Šida koji je dobio dvosoban stan, od 54 kvadrata u Zemunu, u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi. - Slao sam račune i u prethodnim kolima nagradne igre i tada sam… »
Stan u Zemunu za 635 dinara Srećni dobitnik Branislav iz Šida za Kurir: Slao sam račune i ranije, sad mi se posrećilo

Stan u Zemunu za 635 dinara Srećni dobitnik Branislav iz Šida za Kurir: Slao sam račune i ranije, sad mi se posrećilo

Kurir 14.10.2023
- Srećan sam i uzbuđen, izjavio je za Kurir Branislav Miodrag (40) iz Batrovaca kod Šida koji je dobio dvosoban stan, od 54 kvadrata u Zemunu, u nagradnoj igri Uzmi račun i pobedi. - Slao sam račune i u prethodnim kolima nagradne igre i tada sam… »
"Uzmi račun i pobedi": Izvučeni dobitnici dva stana u Beogradu

"Uzmi račun i pobedi": Izvučeni dobitnici dva stana u Beogradu

Radio 021 14.10.2023
Počeo je novi ciklus nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". U prvom od pet izvlačenja, danas su izvučeni dobitnici dva stana u Beogradu – Aleksa Vesić i Branislav Miodrag. U igri je bilo više od 246 miliona računa koje su poslali građani… »
Uzmi račun i pobedi – izvučeni dobitnici stanova u Beogradu

Uzmi račun i pobedi – izvučeni dobitnici stanova u Beogradu

Nova 14.10.2023
Počeo je novi ciklus nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". U prvom od pet javnih izvlačenja izvučeni su potencijalni dobitnici dva stana u Beogradu – Aleksa Vesić i Branislav Miodrag. U igri je bilo više od 246 miliona računa koje su poslali… »
Počeo novi ciklus nagradne igre "Uzmi račun i pobedi": Ključevi stanova otišli u Lazarevac i Šid

Počeo novi ciklus nagradne igre "Uzmi račun i pobedi": Ključevi stanova otišli u Lazarevac i Šid

Blic 14.10.2023
Večeras je počeo novi ciklus nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". U prvom izvlačenju izvučeni su dobitnici dva stana u Beogradu, a to su Aleksa Vesić i Branislav Miodrag. Aleksa Vesić iz Lazarevca je prvi dobitnik, i on je osvojio jednoiposoban… »
Podeljena prva dva stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Podeljena prva dva stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Telegraf 14.10.2023
Izvlačenje će se održavati svake subote, zaključno sa 11. novembrom. Danas su dodeljena prva dva od ukupno deset stanova, u drugom krugu nagradne igre " Uzmi račun i pobedi 2023". Jednoiposoban stan otišao je u ruke Aleksa Vesić iz Lazarevca… »
Danas počinje drugi krug nagradne igre „Uzmi račun i pobedi 2023”

Danas počinje drugi krug nagradne igre „Uzmi račun i pobedi 2023”

Politika 14.10.2023
Drugi krug nagradne igre „Uzmi račun i pobedi 2023” počinje danas i tokom pet izvlačenja, do 11. novembra, građanima će biti podeljeno 10 stanova. Šest stanova koji se dodeljuju u ovom drugom krugu nagradne igre su u naselju Zemunske kapije, a… »
Prvo izvlačenje u drugom krugu "Uzmi račun i pobedi": Koji stanovi će biti podeljeni večeras?

Prvo izvlačenje u drugom krugu "Uzmi račun i pobedi": Koji stanovi će biti podeljeni večeras?

Telegraf 14.10.2023
U novom krugu Nagradne igre učestvuju svi do sada uneti računi, osim već izvučenih dobitnih. Prvo izvlačenje u drugom krugu nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" zakazano je za danas u 18 časova na prvom programu RTS-a. Kako smo već pisali… »
Mali: Večeras izvlačenje dva dobitnika stana u Beogradu, stiglo oko 245 miliona fiskalnih računa

Mali: Večeras izvlačenje dva dobitnika stana u Beogradu, stiglo oko 245 miliona fiskalnih računa

Blic 14.10.2023
U okviru drugog kruga nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" večeras će u prvoj emisiji na RTS-u u 18 časova biti izvučena dva dobitnika stanova u Beogradu. To je danas najavio ministar finansija Siniša Mali na Instagramu. - Računi nam sve vreme… »
Danas počinje drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023"

Danas počinje drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023"

Radio 021 14.10.2023
Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počinje danas i tokom pet izvlačenja, do 11. novembra, građanima će biti podeljeno 10 stanova. Stanovi koji se dodeljuju u ovom drugom krugu nagradne igre su u naselju Zemunske kapije, šest… »
Danas počinje novi krug nagradne igre “Uzmi račun i pobedi”. U 18h izvlačenje dobitnika 10 stanova Srbija - “Uzmi…

Danas počinje novi krug nagradne igre “Uzmi račun i pobedi”. U 18h izvlačenje dobitnika 10 stanova Srbija - “Uzmi…

Volim Zrenjanin 14.10.2023
Danas počinje drugi krug nagradne igre “Uzmi račun i pobedi 2023” u 18 časova na RTS, biće izvučeni dobitnici prva dva od 10 stanova u Beogradu iz nagradnog fonda, a ovaj krug nagradne igre trajaće do 11. novembra 2023. godine. Pravo na… »
Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počinje večeras: U igri 10 stanova na ovim lokacijama!

Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počinje večeras: U igri 10 stanova na ovim lokacijama!

Kurir 14.10.2023
Drugi krug nagradne igre " Uzmi račun i pobedi 2023" počinje danas i tokom pet izvlačenja, do 11. novembra, građanima će biti podeljeno 10 stanova. Stanovi koji se dodeljuju u ovom drugom krugu nagradne igre su u naselju Zemunske kapije, šest… »
Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počinje danas! Izvlače se prvi dobitnici, a evo koji stanovi se dele

Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počinje danas! Izvlače se prvi dobitnici, a evo koji stanovi se dele

Blic 14.10.2023
Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počinje danas i tokom pet izvlačenja, do 11. novembra, građanima će biti podeljeno 10 stanova. Stanovi koji se dodeljuju u ovom drugom krugu nagradne igre su u naselju Zemunske kapije, šest… »
Drugi krug nagradne igre „Uzmi račun i pobedi 2023“ počinje danas

Drugi krug nagradne igre „Uzmi račun i pobedi 2023“ počinje danas

Ozon 14.10.2023
Drugi krug nagradne igre „Uzmi račun i pobedi 2023“ počinje danas i tokom pet izvlačenja, do 11. novembra, građanima će biti podeljeno 10 stanova. Stanovi koji se dodeljuju u ovom drugom krugu nagradne igre su u naselju Zemunske kapije, šest… »
Danas počinje novi krug igre „Uzmi račun i pobedi“: Koje su nagrade u prvom izvlačenju?

Danas počinje novi krug igre „Uzmi račun i pobedi“: Koje su nagrade u prvom izvlačenju?

Danas 14.10.2023
Večeras u 18 časova održaće se prvo izvlačenje nagrada u igri „Uzmi račun i pobedi“ u novoj sezoni, a biće izvučena dva stana u Beogradu. Prema najnovijim informacijama Poreske uprave, do sada je pristiglo 245.977.093 računa. Izvlačenje… »
Danas počinje drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023": Tokom pet izvlačenja biće dodeljeno 10 stanova

Danas počinje drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023": Tokom pet izvlačenja biće dodeljeno 10 stanova

Euronews 14.10.2023
Drugi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2023" počinje danas i tokom pet izvlačenja, do 11. novembra, građanima će biti podeljeno 10 stanova. Stanovi koji se dodeljuju u ovom drugom krugu nagradne igre su u naselju Zemunske kapije, šest… »

Vesti dana »