Povezane vesti

Mihailo Ristić zbog povrede ne igra za Srbiju protiv Mađarske i Crne Gore

Mihailo Ristić zbog povrede ne igra za Srbiju protiv Mađarske i Crne Gore

Politika 10.10.2023
STARA PAZOVA – Srpski fudbalski reprezentativac Mihailo Ristić zbog povrede kolena neće moći da nastupi na mečevima protiv Mađarske i Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine, saopštio je danas FSS. Ristić je član Selte, a… »
Gaćinović: Očekuju nas veliki izazovi protiv Mađarske i Crne Gore

Gaćinović: Očekuju nas veliki izazovi protiv Mađarske i Crne Gore

Sportski žurnal 10.10.2023
Selektor Srbije Dragan Stojković izjavio je juče na konferenciji za medije da je Mijat Gaćinović na njega ostavio najjači utisak u poslednjih mesec dana. Fudbaler AEK-a Mijat Gaćinović izjavio je da mu je drago što se ponovo našao u sastavu… »
Ratkov: Nijednog trenutka nije bilo dileme, želeo sam isključivo dres Srbije

Ratkov: Nijednog trenutka nije bilo dileme, želeo sam isključivo dres Srbije

Sportski žurnal 10.10.2023
Ratkov se u Staroj Pazovi priprema sa reprezentativcima Srbije za mečeve sa Mađarskom i Crnom Gorom u kvalifikacijama za EP 2024. godine. Fudbaler Salcburga Petar Ratkov izjavio je da je isključivo želeo da igra za reprezentaciju Srbije i dodao da će… »
Peh za Španiju, Jamal propušta Škotsku i Norvešku

Peh za Španiju, Jamal propušta Škotsku i Norvešku

Sportske.net 10.10.2023
Mladi španski fudbaler Lamin Jamal propustiće zbog povrede mečeve nacionalne selekcije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, saopštio je danas Fudbalski savez Španije. Savez je saopštio da su testovi utvrdili da 16-godišnji Jamal neće moći da… »
Novi problem za Piksija, levi bek povredio koleno!

Novi problem za Piksija, levi bek povredio koleno!

Sportski žurnal 10.10.2023
Mihailo Ristić zbog povrede ne igra za Srbiju protiv Mađarske i Crne Gore. Srpski reprezentativac Mihailo Ristić zbog povrede kolena neće moći da nastupi na mečevima protiv Mađarske i Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine… »
Jamal zbog povrede ne igra za Crvenu furiju

Jamal zbog povrede ne igra za Crvenu furiju

Sportski žurnal 10.10.2023
Savez je saopštio da su testovi utvrdili da 16-godišnji Jamal neće moći da nastupi u mečevima Španije protiv Škotske u četvrtak i Norveške u nedelju. Mladi španski fudbaler Lamin Jamal propustiće zbog povrede mečeve nacionalne selekcije u… »
Reprezentacija se priprema za dve odlučujuće utakmice kvalifikacija za EP „Orlovi“ na Mađare i Crnogorce bez Vlahovića…

Reprezentacija se priprema za dve odlučujuće utakmice kvalifikacija za EP „Orlovi“ na Mađare i Crnogorce bez Vlahovića…

Dnevnik 10.10.2023
Pred našim najboljim fudbalerima u narednim danima nalaze se dve, velika je verovatnoća, odlučujuće utakmice za plasman na Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj. “Orlovi” će prvo, u Budimpešti, imati priliku da se revanširaju selekcije… »
Barsino čudo od deteta zbog povrede ne igra za Španiju

Barsino čudo od deteta zbog povrede ne igra za Španiju

Sport klub 10.10.2023
Krilni fudbaler Barselone Lamin Jamal otkazao je svoje učešće na predstojećim kvalifikacionim mečevima reprezentacije Španije za Evropsko prvenstvo zbog povrede koju je zadobio u meču sa Granadom tokom vikenda. Barselona je remizirala sa… »
Neočekivan udarac za Srbiju: Piksi ne računa na igrača kog je hvalio dan ranije

Neočekivan udarac za Srbiju: Piksi ne računa na igrača kog je hvalio dan ranije

Nova 10.10.2023
Lista povređenih igrača u reprezentaciji Srbije dugo nije bila duža. Sada je njoj pridodato i ime Mihaila Ristića, fudbalera Selte. „U poslednjim minutima utakmice koje je odigrao za svoj klub u nedelju, pri nezgodnom pokretu osetio je bol sa… »
Prilika za revanš za poraz u Beogradu: Mijat Gaćinović očekuje pobedu protiv Mađarske na njenom terenu

Prilika za revanš za poraz u Beogradu: Mijat Gaćinović očekuje pobedu protiv Mađarske na njenom terenu

Euronews 10.10.2023
Najbolji fudbaleri Srbije 14. oktobra u Budimpešti i tri dana kasnije u Beogradu igraju ključne mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo 2024. godine, zajedno sa selektorom Draganom Stojkovićem uvereni da mogu do svih šest bodova protiv Mađara i… »
Ristić zbog povrede otpao sa spiska reprezentacije

Ristić zbog povrede otpao sa spiska reprezentacije

Sportske.net 10.10.2023
Srpski fudbalski reprezentativac Mihailo Ristić zbog povrede kolena neće moći da nastupi na mečevima protiv Mađarske i Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, saopštio je danas Fudbalski savez Srbije (FSS). "U poslednjoj utakmici koju je… »
Novi problem za Srbiju: Još jedan fudbaler propušta mečeve sa Mađarskom i Crnom Gorom

Novi problem za Srbiju: Još jedan fudbaler propušta mečeve sa Mađarskom i Crnom Gorom

Večernje novosti 10.10.2023
SRPSKI fudbalski reprezentativac Mihailo Ristić zbog povrede kolena neće moći da nastupi na mečevima protiv Mađarske i Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine, saopštio je ovog utorka FSS. FOTO: N. Paraušić Igrač Selte se u… »
Ratkov: Nijednog trenutka nije bilo dileme, želeo sam isključivo dres Srbije

Ratkov: Nijednog trenutka nije bilo dileme, želeo sam isključivo dres Srbije

Politika 10.10.2023
STARA PAZOVA – Fudbaler Salcburga Petar Ratkov izjavio je danas da je isključivo želeo da igra za reprezentaciju Srbije i dodao da će dati sve od sebe da nacionalnom timu doprinese dobrim igrama. Ratkov se u Staroj Pazovi priprema sa… »
Mlada fudbalska Nada izabrala Srbiju, Hrvati žale: "Ne bilo dileme" (video)

Mlada fudbalska Nada izabrala Srbiju, Hrvati žale: "Ne bilo dileme" (video)

Dnevnik 10.10.2023
Fudbaler Salcburga Petar Ratkov (20) mogao bi da debituje za reprezentaciju Srbe koja u subotu gostuje u Mađarskoj, a tri dana kasnije dočekuje Crnu Goru u grupi G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Ratkov je letos u transferu vrednom pet miliona evra… »
Mihailo Ristić ispao iz konkurencije za duele sa Mađarskom i Crnom Gorom: Povređeni fudbaler napustio pripreme Srbije

Mihailo Ristić ispao iz konkurencije za duele sa Mađarskom i Crnom Gorom: Povređeni fudbaler napustio pripreme Srbije

Euronews 10.10.2023
Srpski fudbalski reprezentativac Mihailo Ristić zbog povrede kolena neće moći da nastupi na mečevima protiv Mađarske i Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine, saopštio je danas FSS. Ristić je član Selte, a juče se… »
Još problema za Piksija, Ristić otpao zbog povrede kolena

Još problema za Piksija, Ristić otpao zbog povrede kolena

Sport klub 10.10.2023
Srpski fudbalski reprezentativac Mihailo Ristić zbog povrede kolena neće moći da nastupi na mečevima protiv Mađarske i Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine, saopštio je FSS. Ristić je član Selte, a juče se priključio… »
Piksi ga juče hvalio, a danas saznao - ne može da igra! Novi problem za Srbiju, još jedan manje na spisku

Piksi ga juče hvalio, a danas saznao - ne može da igra! Novi problem za Srbiju, još jedan manje na spisku

Mondo 10.10.2023
Nakon pregleda ustanovljeno je da Mihailo Ristić ne može da igra za Srbiju protiv Mađarske i Crne Gore, u odlučujućim utakmicama kvalifikacija za EURO2024. Nakon pregleda ustanovljeno je da Mihailo Ristić ne može da igra za Srbiju protiv Mađarske… »
Gaćinović: Naša je obaveza da izborimo direktan plasman na EURO

Gaćinović: Naša je obaveza da izborimo direktan plasman na EURO

Danas 10.10.2023
Srpski fudbaler Mijat Gaćinović izjavio je danas da želi da opravda poverenje selektora Stojkovića i da dobre igre iz kluba prenese u reprezentaciju. „Drago mi je što sam sa reprezentacijom. Na meni je da opravdam poverenje selektora i dobre igre… »
Vratio se u reprezentaciju i obradovao piksija! Oglasio se Mijat: Samo da opet ne bude za infarkt...

Vratio se u reprezentaciju i obradovao piksija! Oglasio se Mijat: Samo da opet ne bude za infarkt...

Mondo 10.10.2023
Mijat Gaćinović dobio je priliku da otrkrije utiske povratka u reprezentaciju, pa govorio o očekivanjima pred Mađarsku i Crnu Goru. Mijat Gaćinović dobio je priliku da otrkrije utiske povratka u reprezentaciju, pa govorio o očekivanjima pred… »
Srbi sijaju od sreće! Gaćinović: Da opravdam poverenje selektora; Ratkov: Ostvarila mi se želja

Srbi sijaju od sreće! Gaćinović: Da opravdam poverenje selektora; Ratkov: Ostvarila mi se želja

Večernje novosti 10.10.2023
Srpski fudbaler Mijat Gaćinović izjavio je danas da želi da opravda poverenje selektora Stojkovića i da dobre igre iz kluba prenese u reprezentaciju. FOTO: AP "Drago mi je što sam sa reprezentacijom. Na meni je da opravdam poverenje selektora i dobre… »
Gaćinović: Očekuju nas veliki izazovi protiv Mađarske i Crne Gore

Gaćinović: Očekuju nas veliki izazovi protiv Mađarske i Crne Gore

Politika 10.10.2023
STARA PAZOVA – Fudbaler AEK-a Mijat Gaćinović izjavio je danas da mu je drago što se ponovo našao u sastavu reprezentacije Srbije za mečeve sa Mađarskom i Crnom Gorom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, koje će 2024. godine biti održano u… »
Ratkov: Nije bilo dileme, želeo sam isključivo dres Srbije

Ratkov: Nije bilo dileme, želeo sam isključivo dres Srbije

Sport klub 10.10.2023
Ratkov se u Staroj Pazovi priprema sa reprezentativcima Srbije za mečeve sa Mađarskom i Crnom Gorom u kvalifikacijama za EP 2024. godine. „Osećaj je neverovatan. Našao sam se u društvu momaka, koje sam do skoro pratio na televiziji. Kod mene… »
Gaćinović: "Samo da ne bude infarkt završnica"

Gaćinović: "Samo da ne bude infarkt završnica"

Sportske.net 10.10.2023
Reperezentativci Srbije Mijat Gaćinović i Petar Ratkov govorili su pred mečeve koje Srbiju očekuju u nastavku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Mijat je ponovo u timu Srbije posle povreda sa kojima se suočakavao, a selektor Dragan Stojković je… »
Evo zašto sam izabrao Srbiju! Zvali ga Hrvati i Bugari, a Petar hteo samo kod Piksija: Sad igram sa idolom...

Evo zašto sam izabrao Srbiju! Zvali ga Hrvati i Bugari, a Petar hteo samo kod Piksija: Sad igram sa idolom...

Mondo 10.10.2023
Petar Ratkov je objasnio zašto je izabrao za reprezentaciju Srbije, a imao je ponude još dva tima. Petar Ratkov je objasnio zašto je izabrao za reprezentaciju Srbije, a imao je ponude još dva tima. Mladi srpski napadač Petar Ratkov konačno u dresu… »
Gaćinović pred Budimpeštu: Samo da ne bude infarkt završnica

Gaćinović pred Budimpeštu: Samo da ne bude infarkt završnica

Sport klub 10.10.2023
Fudbaler AEK-a Mijat Gaćinović izjavio je da mu je drago što se ponovo našao u sastavu reprezentacije Srbije za mečeve sa Mađarskom i Crnom Gorom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, koje će 2024. godine biti održano u Nemačkoj. Selektor… »
Stefan Mitrović i Mihajlo Ilić prekomandovani među Orliće

Stefan Mitrović i Mihajlo Ilić prekomandovani među Orliće

Sport klub 10.10.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković odlučio je da se Stefan Mitrović i Mihajlo Ilić stave na raspolaganje šefu stručnog štaba mlade selekcije Dušanu Đorđeviću, saopštio je FSS. Mitrović je član Crvene zvezde, dok Ilić… »
Piksi ih posle prvog treninga "ispratio": NJih dvojica neće igrati za Srbiju u ključnim mečevima za EURO 2024, a razlog je…

Piksi ih posle prvog treninga "ispratio": NJih dvojica neće igrati za Srbiju u ključnim mečevima za EURO 2024, a razlog je…

Večernje novosti 09.10.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković odlučio je da se Stefan Mitrović i Mihajlo Ilić stave na raspolaganje šefu stručnog štaba mlade selekcije Dušanu Đorđeviću, saopštio je večeras FSS. FOTO: FSS Mitrović je član Crvene… »
A pored terena - oni: Evo ko je sa lica mesta pratio prvi trening fudbalera Srbije pred mečeve odluke u kvalifikacijama za…

A pored terena - oni: Evo ko je sa lica mesta pratio prvi trening fudbalera Srbije pred mečeve odluke u kvalifikacijama za…

Večernje novosti 09.10.2023
Kvalifikacije za plasman na Evripsko prvenstvo u fudbalu koje se iduće godine održava u Nemačkoj, ulaze u završnu fazu, a zbog toga se danas i okupila reprezentacija Srbije. I, imala je posebne posetioce na svom prvom treningu. Foto… »

Vesti dana »