Povezane vesti

Vučić za Skaj njuz: Beograd je uvek konstruktivan u pregovorima, Priština nije

Vučić za Skaj njuz: Beograd je uvek konstruktivan u pregovorima, Priština nije

Politika 07.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Beograd u pregovorima sa Prištinom, pod pokriviteljstvom Evropske unije uvek bio konstruktivan i prihvatao sve predloge Brisela dok druga strana to nije činila. „Druga strana nije želela da uradi… »
Predsednik Vučić za Skaj njuz: Ne možemo da izručimo Milana Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo (video)

Predsednik Vučić za Skaj njuz: Ne možemo da izručimo Milana Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo (video)

Kurir 07.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne može da izruči Prištini doskorašnjeg potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, jer Srbija ne priznaje Kosovo. "Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj", kazao je predsednik Srbije za… »
Vučić: Radoičić tvrdi da je naoružanje nabavljao i u Srbiji i Hrvatskoj, ne mogu da ga izručim Prištini (video)

Vučić: Radoičić tvrdi da je naoružanje nabavljao i u Srbiji i Hrvatskoj, ne mogu da ga izručim Prištini (video)

Dnevnik 07.10.2023
„Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo. Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj”, kazao je predsednik Srbije, Aleksandar u intervjuu za Skaj njuz, preneo je portal KoSSev. Upitan o tvrdnjama Prištine, da je… »
Radoičić saveznik, ne i prijatelj, rekao Vučić za Sky News

Radoičić saveznik, ne i prijatelj, rekao Vučić za Sky News

Slobodna Evropa 07.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za Sky News da mu Milan Radoičić nije prijatelj, ali jeste blizak saveznik s obzirom na to da je bio potpredsednik Srpske liste, najveće partije Srba na Kosovu. "On je optužen za veliko, ozbiljno krivično… »
Vučić: Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo

Vučić: Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo

Radio sto plus 07.10.2023
“Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj”, kazao je predsednik Srbije za Skaj njuz (Sky News), preneo je portal KoSSev. Upitan o tvrdnjama Prištine, da je navodno Beograd isplanirao dešavanja u Banjskoj, obezbedio grupi Srba naoružanje, te o… »
Radoičiću pritvor, njegovim saradnicima dani žalosti: Srbija između zastava na pola koplja i zatvorskih rešetaka

Radoičiću pritvor, njegovim saradnicima dani žalosti: Srbija između zastava na pola koplja i zatvorskih rešetaka

Nova 07.10.2023
Sve što se u srpskoj javnosti dešava od 24. septembra i oružanog sukoba u Banjskoj je neobjašnjivo, pa tako i situacija u kojoj se za Srbe ubijene tog dana proglašavaju dani žalosti, a njihov se vođa privodi. Iako ga predstavnici vlasti u Srbiji… »
Vučić za Skaj njuz: Radoičić ne može biti izručen, Kosovo ne priznajemo kao državu

Vučić za Skaj njuz: Radoičić ne može biti izručen, Kosovo ne priznajemo kao državu

RTS 07.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nema govora o izručenju bilo koga, pa ni Milana Radoičića Prištini, jer Beograd ne priznaje Kosovo. Kaže da je Beograd u pregovorima uvek konstruktivan, dok Priština traži samo priznanje i odbija… »
Nemačka štampa o sastanku Berlinskog procesa u Tirani: Radoičić je lakmus test za Vučića

Nemačka štampa o sastanku Berlinskog procesa u Tirani: Radoičić je lakmus test za Vučića

Radio 021 07.10.2023
Na sastanku Berlinskog procesa u Tirani nemačka šefica diplomatije je pozvala Beograd da sarađuje u istrazi sukoba na Kosovu. Pričalo se i o proširenju Evropske unije. "Protokol albanskog Ministarstva spoljnih poslova je pokušavao da ostavi barem… »
Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

N1 Info 07.10.2023
Na sastanku Berlinskog procesa u Tirani nemačka šefica diplomatije je pozvala Beograd da sarađuje u istrazi sukoba na Kosovu. Pričalo se i o proširenju Evropske unije. „Protokol albanskog Ministarstva spoljnih poslova je pokušavao da ostavi barem… »
„Da li se šalite ili šta?“: Ovako je Vučić odgovorio novinaru Skaj njuza na pitanje zbog čega neće izručiti…

„Da li se šalite ili šta?“: Ovako je Vučić odgovorio novinaru Skaj njuza na pitanje zbog čega neće izručiti…

Nova 07.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je novinaru Skaj njuza na pitanje zbog čega neće izručiti Milana Radoičića Prištini rečenicom - "da li se šalite ili šta". Govoreći o saradnji sa Radoičićem, koji je donedavno bio potpredsednik… »
Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

Novi magazin 07.10.2023
Na sastanku Berlinskog procesa u Tirani nemačka šefica diplomatije je pozvala Beograd da sarađuje u istrazi sukoba na Kosovu. Pričalo se i o proširenju Evropske unije. „Protokol albanskog Ministarstva spoljnih poslova je pokušavao da ostavi barem… »
Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

Danas 07.10.2023
Na sastanku Berlinskog procesa u Tirani je nemačka šefica diplomatije pozvala Beograd da sarađuje u istrazi sukoba na Kosovu. Pričalo se i o proširenju EU, navodi Dojče vele. „Protokol albanskog Ministarstva spoljnih poslova je pokušavao da… »
„Možda tek treba da se suočimo sa najgorim stvarima“: Sagovornici Danasa o slučajevima Radoičić, Veselinović i…

„Možda tek treba da se suočimo sa najgorim stvarima“: Sagovornici Danasa o slučajevima Radoičić, Veselinović i…

Danas 07.10.2023
Proteklu sedmicu obeležile su nesvakidašnje odluke pravosudnih organa, koje, prema mišljenju sagovornika Danasa, ukazuju na potpuni krah pravosudnog sistema u Srbiji. Prvo je uhapšen bivši potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić, koji je sam… »
Vučić za „Skaj njuz“: Izručenje Radoičića Prištini nije moguće, Srbija ne priznaje Kosovo

Vučić za „Skaj njuz“: Izručenje Radoičića Prištini nije moguće, Srbija ne priznaje Kosovo

Sputnik 07.10.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da izručenje Milana Radoičića Prištini nije moguće, jer Srbija ne priznaje takozvano Kosovo kao državu. „Bilo je hiljade ozbiljnih krivičnih dela i iako smo članica UN-a, oni nisu nikog izručili… »
Vučić za Skaj njuz: Beograd je uvek konstruktivan u pregovorima, Priština nije

Vučić za Skaj njuz: Beograd je uvek konstruktivan u pregovorima, Priština nije

RTV 07.10.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Beograd u pregovorima sa Prištinom, pod pokroviteljstvom Evropske unije uvek bio konstruktivan i prihvatao sve predloge Brisela dok druga strana to nije činila. Druga strana nije želela da… »
"Da li se šalite, ili: Šta?" Vučić za "Skaj njuz": Ne možemo da izručimo Milana Radoičića Prištini jer ne priznajemo…

"Da li se šalite, ili: Šta?" Vučić za "Skaj njuz": Ne možemo da izručimo Milana Radoičića Prištini jer ne priznajemo…

Blic 07.10.2023
Ne možemo da izručimo Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo, bio mi je saveznik, ali ne i prijatelj, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je u intervju za "Skaj njuz" govorio i o Banjskoj, Kosovu, razgovorima u Briselu, broju… »
Vučić: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini jer ne priznajem Kosovo

Vučić: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini jer ne priznajem Kosovo

IndeksOnline 07.10.2023
Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo. Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj, rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić u intervjuu za Skaj njuz. Upitan o tvrdnjama Prištine, da je navodno Beograd… »
Vučić: Ne mogu da izručim Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo

Vučić: Ne mogu da izručim Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo

Radio 021 07.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne može da izruči Prištini doskorašnjeg potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, jer Srbija ne priznaje Kosovo. "Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj", kazao je predsednik Srbije za… »
Vučić: Beograd je uvek konstruktivan u pregovorima, Priština nije

Vučić: Beograd je uvek konstruktivan u pregovorima, Priština nije

Telegraf 07.10.2023
Vučić je rekao i da nikad ne bi bilo albanskih policajaca na severu KiM da se Briselski sporazum poštovao u potpunosti i da bi tamo "trebalo da budu Srbi u uniformi Kosovske policije, prema članu 9. Briselskog sporazuma" Predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić za Skaj njuz: Srbija ne može da izruči Radoičića Prištini jer ne priznaje Kosovo

Vučić za Skaj njuz: Srbija ne može da izruči Radoičića Prištini jer ne priznaje Kosovo

Insajder 07.10.2023
Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo, bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj, rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić u intervjuu za Skaj njuz, prenosi Kossev. Vučić je govorio o Milanu Radoičiću… »
Vučić: Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo

Vučić: Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer Srbija ne priznaje Kosovo

Beta 07.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne može da izruči Prištini doskorašnjeg potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, jer Srbija ne priznaje Kosovo. "Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj", kazao je predsednik Srbije za… »
Vučić za Sky News: Banjska ogromno krivično delo, ne mogu Radoičića da izručim Prištini

Vučić za Sky News: Banjska ogromno krivično delo, ne mogu Radoičića da izručim Prištini

Euronews 07.10.2023
"Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo, bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj", kazao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić. U razgovoru za "Sky News" izneo je i nove detalje iz iskaza doskorašnjeg… »
Vučić: Ne mogu da izručim Radoičića, bio mi je blizak saveznik

Vučić: Ne mogu da izručim Radoičića, bio mi je blizak saveznik

Vreme 07.10.2023
Politika Upitan o tvrdnjama Prištine, da je navodno Beograd isplanirao dešavanja u Banjskoj, predsednik Srbije rekao je za Skaj njuz da je uvek lakše optužiti Beograd. „Ko će verovati da je zapravo nešto drugačije, skoro niko“, rekao je… »
Vučić za “Skaj njuz”: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini (VIDEO)

Vučić za “Skaj njuz”: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini (VIDEO)

Vesti online 07.10.2023
Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo. Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj, rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić u intervjuu za “Skaj njuz”. “Ne mogu da kažem da mi je bio prijatelj”… »
(VIDEO) Vučić za Skaj njuz: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini

(VIDEO) Vučić za Skaj njuz: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini

N1 Info 07.10.2023
Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo. Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj, rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić u intervjuu za Skaj njuz. Upitan o tvrdnjama Prištine, da je navodno Beograd… »
Vučić: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini jer ne priznajem Kosovo

Vučić: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini jer ne priznajem Kosovo

Novi magazin 07.10.2023
Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo. Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj, rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić u intervjuu za Skaj njuz. Upitan o tvrdnjama Prištine, da je navodno Beograd… »
Vučić: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini

Vučić: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim Prištini

Nova 07.10.2023
Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo, bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj, kazao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić. Iznosi nove detalje iz iskaza doskorašnjeg potpredsednika Srpske liste – odnosno… »
(VIDEO) Vučić za Skaj njuz: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim

(VIDEO) Vučić za Skaj njuz: Radoičić mi je bio blizak saveznik, ne mogu da ga izručim

Danas 07.10.2023
Ne mogu da izručim Milana Radoičića Prištini, jer ne priznajemo Kosovo. Bio mi je blizak saveznik, ali ne i prijatelj, rekao je predsednik Srbije, Aleksandar Vučić u intervjuu za Skaj njuz. Upitan o tvrdnjama Prištine, da je navodno Beograd… »
Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

Nemačka štampa: Radoičić je lakmus test za Vučića

Dojče vele 07.10.2023
Na sastanku Berlinskog procesa u Tirani je nemačka šefica diplomatije pozvala Beograd da sarađuje u istrazi sukoba na Kosovu. Pričalo se i o proširenju EU. „Protokol albanskog Ministarstva spoljnih poslova je pokušavao da ostavi barem privid… »
Lice i naličje napada u Banjskoj

Lice i naličje napada u Banjskoj

Glas Amerike 07.10.2023
Vašington — Temeljna istraga napada u selu Banjska i kažnjavanje počinilaca, glavni su zahtevi Sjedinjenih Država i međunarodne zajednice, posle okršaja naoružane grupe i kosovske policije na severu Kosova u kom je ubijeno najmanje četvoro… »

Vesti dana »