Povezane vesti

Radoičić potvrdio da je organizovao grupu u banjskoj: Došli smo da ohrabrimo srpski narod u pružanju otpora Kurtijevom…

Radoičić potvrdio da je organizovao grupu u banjskoj: Došli smo da ohrabrimo srpski narod u pružanju otpora Kurtijevom…

Kurir 29.09.2023
Advokat Goran Petronijević, punomoćnik Milana Radoičića, govori na konferenciji u Media centru u Beogradu, gde je pročitao obraćanje javnosti svog klijenta. - Ja Milan Radoičić, rođen u Peći na KiM, u Republici Srbiji, zbog spekulacija koje su… »
Radoičić preuzeo odgovornost za napad, Kurti tvrdi: Srbija želi da vrati sat za 30 godina

Radoičić preuzeo odgovornost za napad, Kurti tvrdi: Srbija želi da vrati sat za 30 godina

Glas Amerike 29.09.2023
Pet dana posle napada kod sela Banjska u kojem je ubijen jedan policajac i trojica napadača, potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić je preuzeo odgovornost za ovaj čin nasilja, a policija je pretresla njegovu imovinu na severu Kosova, a predsednik… »
Kosovska policija pretresla i zaplenila Radoičićeve posede

Kosovska policija pretresla i zaplenila Radoičićeve posede

Slobodna Evropa 29.09.2023
Kosovske vlasti zaplenile su imovinu Milana Radoičića na severu Kosova, u okviru akcije pretresa u vezi s napadom na kosovsku policiju u Banjskoj u Zvečanu. Radoičić je 29. septembra priznao da je organizovao i rukovodio napadom na kosovsku… »
Radojičić: O mojim akcijama na KiM nisam obavestio vlasti u Beogradu

Radojičić: O mojim akcijama na KiM nisam obavestio vlasti u Beogradu

Dnevnik 29.09.2023
BEOGRAD: Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je danas neopozivu ostaku na mesto potpredsednika te stranke. Kako se ističe u obraćanju javnosti koje je na konferenciji za novinare pročitao njegov advokat Goran Petronijević, Radoičić je… »
KoSSev: U toku pretresanje više zgrada u Severnoj Mitrovici, Zvečanu i Zubinom Potoku

KoSSev: U toku pretresanje više zgrada u Severnoj Mitrovici, Zvečanu i Zubinom Potoku

Radio sto plus 29.09.2023
Kako KoSSev saznaje, pretres se vrši u zgradi kod restorana Grej, kao i u jednom od delova, odnosno servisa KBC unutar bolničkog kruga. Pomenuta zgrada povezuje se sa potpredsednikom Srpske liste, Milanom Radoičićem, kojeg su kosovske vlasti sada… »
Advokat Milana Radoičića pročitao njegovo saopštenje: Jedini razlog represije na KiM je etničko čišćenje Srba

Advokat Milana Radoičića pročitao njegovo saopštenje: Jedini razlog represije na KiM je etničko čišćenje Srba

Telegraf 29.09.2023
Advokat Goran Petronijević obraća se javnosti. Punomoćnik Milana Radoičića potpredsednika Srpske liste, advokat Goran Petronijević obraća se javnosti. Radoičić je podneo neopozivu ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste, spreman da se… »
Milan Radoičić: Vratili smo se da zaštitimo narod od Kurtijevog terora, spreman sam da se odazovem pozivu nadležnih organa

Milan Radoičić: Vratili smo se da zaštitimo narod od Kurtijevog terora, spreman sam da se odazovem pozivu nadležnih organa

Politika 29.09.2023
Advokat Goran Petronijević, kao punomoćnik Milana Radoičića, obratio se medijima u pres-sali Medija centra u Beogradu, gde je pročitao izjavu Milana Radoičića: - Zbog mnogobrojnih spekulacija obaveštavam celokupnu javnost da sam zajedno sa mojim… »
Za šta Srbija može da sudi Radoičiću?

Za šta Srbija može da sudi Radoičiću?

Slobodna Evropa 29.09.2023
Vlast u Beogradu najavljuje saslušanje Milana Radoičića nakon što je preuzeo odgovornost za oružani napad na kosovsku policiju u selu Banjska na severu Kosova. Ali, za sada nije jasno da li bi i za koje krivično delo on mogao da bude optužen pred… »
Vučić: Radoičić će morati da se odazove pozivu nadležnih organa u Srbiji

Vučić: Radoičić će morati da se odazove pozivu nadležnih organa u Srbiji

Al Jazeera 29.09.2023
‘Ako je neko mislio da će on da beži i da se krije – neće. On i momci koji su u tome učestvovali se time ponose, oni to gledaju na drugačiji način’, rekao je predsjednik Srbije. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će… »
Petronijević: Na strani Radoičića nema odgovornosti za Banjsku (VIDEO)

Petronijević: Na strani Radoičića nema odgovornosti za Banjsku (VIDEO)

Insajder 29.09.2023
Čuvar srpstva na Kosovu i Metohiji, kako su ga poslednjih godina nazivali srpski zvaničnici, Milan Radoičić, priznao je da je organizovao grupu Srba u selu Banjska, u kojem su, u oružanom sukobu, za vikend, prema zvanično saopštenim podacima… »
NATO odobrio dodatne snage za Kosovo

NATO odobrio dodatne snage za Kosovo

Radio 021 29.09.2023
NATO je danas saopštio da je odobrio dodatne snage zbog jačanja napetosti na severu Kosova i pozvao "sve strane na hitnu deeskalaciju". "Uvek ćemo osiguravati da naš komandant ima resurse i fleksibilnost neophodne da KFOR ispuni svoj mandat", navedeno… »
Radoičić: Dajem ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste, o mojim akcijama Beograd nije znao

Radoičić: Dajem ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste, o mojim akcijama Beograd nije znao

Politika 29.09.2023
Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je danas neopozivu ostavku na mesto potpredsednika te stranke. Kako se ističe u obraćanju javnosti koje je na konferenciji za novinare pročitao njegov advokat Goran Petronijević, Radoičić je zajedno… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku

Vreme 29.09.2023
Srpska lista Predsednika Srbije je izjavio da je Milan Radoičić ponedo ostavku na mesto potredsednika rpske liste jer ne želi da naškodi svojoj partiji Pročitajte još Milan Radoičić: Arkan za XXI vek. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio… »
Milan Radoičić priznao: Bio sam u Banjskoj, sve sam organizovao

Milan Radoičić priznao: Bio sam u Banjskoj, sve sam organizovao

Vreme 29.09.2023
Kosovo On je preuzeo na sebe celokupnu odgovornost za dešavanja u selu Banjska na severu Kosova, navedeno je u izjavi koju je medijima pročitao njegov advokat Goran Petronijević Pročitajte još Milan Radoičić: Arkan za XXI vek. Milan Radoičić… »
"Lično sam obavio sve pripreme za odbranu od okupatora": Milan Radoičić potvrdio da je organizovao grupu u Banjskoj (video)

"Lično sam obavio sve pripreme za odbranu od okupatora": Milan Radoičić potvrdio da je organizovao grupu u Banjskoj (video)

Blic 29.09.2023
"Zajedno sa mojim sunarodnicima sa Kosova i Metohije sam 24. septembra došao na sever Kosova i Metohije, u predelu Banjske, a razlog našeg dolaska bio je da ohrabrimo naš narod u pružanju otpora teroru režima Aljbina Kurtija, i da stvorimo uslove za… »
Kosovsko tužilaštvo: Akcija policije uglavnom na imovini Radoičića, Svećlja objavio snimak vile na jezeru Gazivode

Kosovsko tužilaštvo: Akcija policije uglavnom na imovini Radoičića, Svećlja objavio snimak vile na jezeru Gazivode

Euronews 29.09.2023
Specijalni tužilac Naim Abazi potvrdio je danas da se akcija kosovske policije odvijala uglavnom na imovini koja su već identifikovana kao vlasništvo osumnjičenog Milana Radoičića. Abazi je kazao da je akcija sprovedena na zahtev Specijalnog… »
Sukobi na Kosovu: Milan Radoičić preuzeo odgovornost za Banjsku, policija pretresala objekte na severu Kosova

Sukobi na Kosovu: Milan Radoičić preuzeo odgovornost za Banjsku, policija pretresala objekte na severu Kosova

Danas 29.09.2023
Pet dana posle oružanih sukoba kosovske policije i grupe naoružanih Srba na severu Kosova, kontroverzni kosovski biznismen i političar Milan Radoičić preuzeo je odgovornost za dešavanja u Banjskoj tokom kojih je ubijen kosovski policajac i trojica… »
(VIDEO) Prvi snimci pretresa u Kosovskoj Mitrovici, zaplenjena luksuzna vozila

(VIDEO) Prvi snimci pretresa u Kosovskoj Mitrovici, zaplenjena luksuzna vozila

N1 Info 29.09.2023
Pripadnici specijalne jedinice Kosovske policije izvršili su pretres zgrade u severnom delu Kosovske Mitrovice u kojoj je živeo potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić. Kako su zabeležile kamere ekipe N1 oko zgrade je bio raspoređen veliki broj… »
Radoičić: Dajem ostavku na mesto potpredsednika SL, o mojim akcijama Beograd nije znao; Petronijević: Na strani Radoičića…

Radoičić: Dajem ostavku na mesto potpredsednika SL, o mojim akcijama Beograd nije znao; Petronijević: Na strani Radoičića…

RTV 29.09.2023
BEOGRAD - Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je neopozivu ostaku na mesto potpredsednika te stranke. Kako se ističe u obraćanju javnosti koje je na konferenciji za novinare pročitao njegov advokat Goran Petronijević, Radoičić je… »
Kosovska policija upala u objekte dvojice Srba, jedan je kuća Milana Radoičića na jezeru Gazivode (video)

Kosovska policija upala u objekte dvojice Srba, jedan je kuća Milana Radoičića na jezeru Gazivode (video)

Blic 29.09.2023
Osim u KBC u Kosovskoj Mitrovici, kosovska policija upala je jutros i u dve privatne kuće - jednu, kako su rekli, vilu na jezeru Gazivode koja je u vlasništvu od danas bivšeg potpredsednika Srpske liste Milana Radojčića, i drugu kuću koja pripada… »
Procurela prava istina: Evo šta se desilo na Kosmetu

Procurela prava istina: Evo šta se desilo na Kosmetu

Pravda 29.09.2023
Zajedno sa mojim sunarodnicima sa KiM 24. septembra došao sam u Banjsku, razlog je bio da ohrabrimo srpski narod u pružanju otpora Kurtijevom teroru, izjavio je Milan Radoičić, potpredsednik Srpske liste, koji je potvrdio da je podneo ostavku na to… »
VIDEO Kosovska policija objavila kako izgleda vila Milana Radoičića: "Pablo Eskobar regiona"

VIDEO Kosovska policija objavila kako izgleda vila Milana Radoičića: "Pablo Eskobar regiona"

Radio 021 29.09.2023
Kosovska policija obavila je pretres imovine bivšeg potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, koji je organizovao "akciju" u selu Banjska u kojem je stradalo četvoro ljudi. Ministar kosovske policije Dželjaj Svećlja objavio je video snimak… »
Pretres na pet lokacija u Severnoj Mitrovici, Zvečanu i Zubinom Potoku (FOTO/VIDEO)

Pretres na pet lokacija u Severnoj Mitrovici, Zvečanu i Zubinom Potoku (FOTO/VIDEO)

Insajder 29.09.2023
Zamenik direktora kosovske policije za region Sever Veton Elšani izjavio je da je završena akcija kosovske policije na pet lokacija u tri opštine na severu KiM, prenose prištinski mediji. Kako je saopšteno, ove operacije u vezi su sa poslednjim… »
N1 Studio Live (29.9.2023)

N1 Studio Live (29.9.2023)

N1 Info 29.09.2023
Kosovska policija pretresla je u KBC u severnom delu Mitrovice, kao i restoran Grej. Kosovska policija sprovela je akcije i u Zvečanu i Zubinom Potoku. Specijalni tužilac Naim Abazi rekao je da je akcija kosovske policije u petak sprovedena uglavnom na… »
Milan Radoičić priznao da je organizovao grupu u Banjskoj i preuzeo svu odgovornost

Milan Radoičić priznao da je organizovao grupu u Banjskoj i preuzeo svu odgovornost

N1 Info 29.09.2023
Doskorašnji potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić preuzeo je na sebe celokupnu odgovornost za dešavanja u selu Banjska na severu Kosova, navedeno je u izjavi koju je medijima pročitao njegov advokat Goran Petronijević. „Obaveštavam javnost da… »
Milan Radoičić priznao da je u nedelju bio u Banjskoj: Sproveo sam sve logističke pripreme (VIDEO)

Milan Radoičić priznao da je u nedelju bio u Banjskoj: Sproveo sam sve logističke pripreme (VIDEO)

Danas 29.09.2023
Punomoćnik Milana Radoičića, advokat Goran Petronijević, potvrdio je u Radoičićevo ime da se on nalazio u nedelju u Banjskoj, na severu Kosova, te da je izvršio sve logističke pripreme za „pružanje otpora sprskog naroda Kurtijevom teroru“… »
Radoičić priznao da je bio u Banjskoj, tvrdi da vlast u Beogradu nije bila obaveštena o njegovim planovima

Radoičić priznao da je bio u Banjskoj, tvrdi da vlast u Beogradu nije bila obaveštena o njegovim planovima

Insajder 29.09.2023
Punomoćnik potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, advokat Goran Petronijević, pročitao je u petak, 29. septembra, izjavu Radoičića koji je naveo da je zajedno sa sunarodnicima došao u Banjsku na KiM kako bi ohrabrio srpski narod u pružanju… »
Kosovska policija objavila kako izgleda kuća Milana Radoičića (VIDEO)

Kosovska policija objavila kako izgleda kuća Milana Radoičića (VIDEO)

N1 Info 29.09.2023
Kosovska policija obavila je pretres imovine bivšeg potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, koji je organizovao "akciju" u selu Banjska u kojem je stradalo četvoro ljudi. Ministar kosovske policije Dželjaj Svećlja objavio je video snimak… »
VIDEO Milan Radoičić priznao da je organizovao napad na severu Kosova i tako zapravo skinuo odgovornost sa Vučića

VIDEO Milan Radoičić priznao da je organizovao napad na severu Kosova i tako zapravo skinuo odgovornost sa Vučića

Nova 29.09.2023
Advokat Milana Radoičića, kontroverznog biznismena i sada već odlazećeg potpredsednika Srpske liste, Goran Petronijević, kazao je danas na konferenciji za medije da je Radoičić prihvatio odgovornost za organizovanje oružanog sukoba kod Banjske… »
"O aktivnosti u Banjskoj nisam obavestio vlasti": Radoičić podneo ostavku, njegov advokat se obratio medijima uživo

"O aktivnosti u Banjskoj nisam obavestio vlasti": Radoičić podneo ostavku, njegov advokat se obratio medijima uživo

EurActiv 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za TV Espanjol da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. Radoičićev advokat medijima pročitao saopštenje u kome govori o događajima u Banjskoj Srpski… »
Milan Radoičić priznao da je organizovao grupu u Banjskoj i preuzeo svu odgovornost

Milan Radoičić priznao da je organizovao grupu u Banjskoj i preuzeo svu odgovornost

Novi magazin 29.09.2023
.Punomoćnik potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, advokat Goran Petronijević pročitao je danas Radoičićevu izjavu povodom sukoba Srba sa Kosova i Metohije i kosovske policije u selu Banjska, u kome je naveo da se za takav čin odlučio "jer… »
Oglasio se Radojičić: Neka bude svima jasno da nismo nikakvi teroristi, već borci za slobodu sopstvenog naroda

Oglasio se Radojičić: Neka bude svima jasno da nismo nikakvi teroristi, već borci za slobodu sopstvenog naroda

Glas Zapadne Srbije 29.09.2023
Advokat Goran Petronijević, kao punomoćnik Milana Radoičića, obratio se medijima u pres-sali Medija centra u Beogradu, gde je pročitao izjavu Milana Radoičića: - Zbog mnogobrojnih spekulacija obaveštavam celokupnu javnost da sam zajedno sa mojim… »
Radoičić:Dajem ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste, o mojim akcijama Beograd nije znao

Radoičić:Dajem ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste, o mojim akcijama Beograd nije znao

IndeksOnline 29.09.2023
BEOGRAD – Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je danas neopozivu ostaku na mesto potpredsednika te stranke. Kako se ističe u obraćanju javnosti koje je na konferenciji za novinare pročitao njegov advokat Goran Petronijević, Radoičić… »
Specijalni tužilac Kosova: Pretresane lokacije u vlasništvu Milana Radoičića

Specijalni tužilac Kosova: Pretresane lokacije u vlasništvu Milana Radoičića

Vreme 29.09.2023
Kosovska Mitrovica Akcija je sprovedena po nalogu Suda, na zahtev Tužilaštva na pet različitih lokacija u opštinama severnog dela Kosova, rekao je Specijalni tužilac Kosova Naim Abazi. Specijalni tužilac Kosova Naim Abazi potvrdio je za prištinske… »
Radoičić preuzeo odgovornost za napad u Banjskoj i podneo ostavku na funkciju u Srpskoj listi

Radoičić preuzeo odgovornost za napad u Banjskoj i podneo ostavku na funkciju u Srpskoj listi

Moj Novi Sad 29.09.2023
Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić preuzeo je odgovornost za napad na policiju u selu Banjska, izjavio je danas njegov advokat Goran Petronijević. On je zastupnik Milana Radoičića i čita njegovo pismo: – Ja, Milan Radoičić, zbog… »
Advokat Milana Radoičića se obratio javnosti! "Došli smo da ohrabrimo srpski narod u pružanju otpora Kurtijevom teroru"

Advokat Milana Radoičića se obratio javnosti! "Došli smo da ohrabrimo srpski narod u pružanju otpora Kurtijevom teroru"

Mondo 29.09.2023
Advokat Goran Petronijević govorio je na konferenciji u Beogradu gde je pročitao obraćanje javnosti svog klijenta Milana Radoičića. Advokat Goran Petronijević govorio je na konferenciji u Beogradu gde je pročitao obraćanje javnosti svog klijenta… »
Milan Radoičić preuzeo odgovornost za napad na Kosovu

Milan Radoičić preuzeo odgovornost za napad na Kosovu

Al Jazeera 29.09.2023
Potpredsjednik Srpske liste je poručio kako nije obavestio vlasti iz Srbije, niti je od njih imao pomoć za napad u selu Banjska na sjeveru Kosova prošle nedjelje. Potpredsjednik Srpske liste Milan Radoičić preuzeo je u petak odgovornost za napad na… »
Ko je Goran Petronijević, advokat Milana Radoičića

Ko je Goran Petronijević, advokat Milana Radoičića

N1 Info 29.09.2023
U ime Milana Radoičića javnosti se obratio njegov advokat Goran Petronijević, široj javnosti poznat kao branilac Radovana Karadžića i Veselina Šljivančanina u Hagu. Petronijević je pročitao Radoičićevu izjavu, u kojoj priznao da je organizovao… »
Advokat pročitao Radoičićevu izjavu: Druge metode otpora nisu davale poboljšanje života Srba

Advokat pročitao Radoičićevu izjavu: Druge metode otpora nisu davale poboljšanje života Srba

Beta 29.09.2023
Punomoćnik potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, advokat Goran Petronijević pročitao je danas Radoičićevu izjavu povodom sukoba Srba sa Kosova i Metohije i kosovske policije u selu Banjska, u kome je naveo da se za takav čin odlučio "jer… »
Advokat pročitao saopštenje Radoičića: O mojim akcijama u Banjskoj nisam obavestio vlasti u Beogradu

Advokat pročitao saopštenje Radoičića: O mojim akcijama u Banjskoj nisam obavestio vlasti u Beogradu

Euronews 29.09.2023
Punomoćnik Milana Radoičića, advokat Goran Petronijević pročitao je obaveštenje Radoičića koji je u njemu naveo da je zajedno sa sunarodnicima došao u Banjsku na KiM kako bi ohrabrio srpski narod u pružanju otpora teroru režima Aljbina Kurtija… »
Radoičić preuzeo odgovornost za Banjsku: Lično sam obavio sve pripreme, nisam obavestio nikoga

Radoičić preuzeo odgovornost za Banjsku: Lično sam obavio sve pripreme, nisam obavestio nikoga

Radio 021 29.09.2023
Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić kaže da preuzima svu odgovornost za dešavanja u Banjskoj na severu Kosova. Njegov advokat Goran Petronijević pročitao je njegovo pismo na konferenciji za medije. Navodi se da je "zajedno sa svojim… »
„Ovo nije borac za slobodu, već Pablo Eskobar regiona“: Kosovska policija objavila kako izgleda kuća Milana Radoičića…

„Ovo nije borac za slobodu, već Pablo Eskobar regiona“: Kosovska policija objavila kako izgleda kuća Milana Radoičića…

Nova 29.09.2023
Kosovska policija od jutros obavlja pretres imovine sad već bivšeg potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, koji je organizovao "akciju" u selu Banjska u kojem je stradalo četvoro ljudi. Ministar kosovske policije Dželjaj Svećlja objavio je… »
Radoičić: Ja sam organizovao otpor Srba u Banjskoj, nisam nikog obavestio o tome /video/

Radoičić: Ja sam organizovao otpor Srba u Banjskoj, nisam nikog obavestio o tome /video/

Sputnik 29.09.2023
Zajedno sa mojim sunarodnicima sa KiM 24. septembra došao sam u Banjsku, razlog je bio da ohrabrimo srpski narod u pružanju otpora Kurtijevom teroru, izjavio je Milan Radoičić, potpredsednik Srpske liste, koji je potvrdio da je podneo ostavku na to… »
Milan Radoičić preuzeo svu odgovornost: Nismo teroristi, već borci za slobodu

Milan Radoičić preuzeo svu odgovornost: Nismo teroristi, već borci za slobodu

Vesti online 29.09.2023
Doskorašnji potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić preuzeo je na sebe celokupnu odgovornost za dešavanja u selu Banjska na severu Kosova, navedeno je u izjavi koju je medijima pročitao njegov advokat Goran Petronijević. “Kosovski policajac… »
Advokat pročitao Radoičićevu izjavu: Druge metode otpora nisu davale poboljšanje života Srba

Advokat pročitao Radoičićevu izjavu: Druge metode otpora nisu davale poboljšanje života Srba

Radio sto plus 29.09.2023
Radoičić, koga je Priština označila kao organizatora grupe Srba sa Kosova i Metohije koja se u nedelju sukobila sa kosovskom policijom, naveo je da o tom događaju nisu bili obavešteni ni državni organi Srbije, ni lokalni organi na severu Kosova i… »
Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Telegraf 29.09.2023
Njegov punomoćnik obratio se javnosti. Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je neopozivu ostavku na tu funkciju, saopštio je na konferenciji za medije njegov punomoćnik advokat Goran Petronijević. - Zbog mnogobrojnih spekulacija… »
Na sjeveru Kosova pretres objekata povezanih s Radoičićem

Na sjeveru Kosova pretres objekata povezanih s Radoičićem

Al Jazeera 29.09.2023
Policija Kosova obavila je u petak pretrese na pet lokacija u tri opštine na sjeveru, u okviru istrage o oružanom sukobu u selu Banjska. Kako je saopćeno, pretresi su obavljeni uz prisustvo tužioca i u koordinaciji s EULEX-om i KFOR-om. U Sjevernoj… »
Milan Radoičić podneo ostavku kao potpredsednik Srpske liste

Milan Radoičić podneo ostavku kao potpredsednik Srpske liste

Radio 021 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. "Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi", rekao je… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

N1 Info 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. “Radoičić ne źeli dalje da naškodi Srpskoj listi”, rekao je… »
Predsednik Srbije: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Predsednik Srbije: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Insajder 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. “Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi", rekao je… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Danas 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. “Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi”, rekao je… »
Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Nova 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. „Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi“, rekao je… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Euronews 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. “Radoičić ne źeli dalje da naškodi Srpskoj listi”, rekao je… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Novi magazin 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. “Radoičić ne źeli dalje da naškodi Srpskoj listi”, rekao je… »
Vučić: Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vučić: Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Sputnik 29.09.2023
Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je ostavku na tu funkciju, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić za nacionalnu televiziju Španije. "Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi", istakao je Vučić, prenosi… »
Zvanična poruka radoičića: Preneo je Aleksandar Vučić

Zvanična poruka radoičića: Preneo je Aleksandar Vučić

Pravda 29.09.2023
Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo je ostavku na tu funkciju, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić za nacionalnu televiziju Španije, prenosi "Juronjuz Srbija". "Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi", istakao je… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vesti online 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. – Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi – rekao… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste ne želi dalje da naškodi

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste ne želi dalje da naškodi

Dnevnik 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju., prenosi Juronjuz Srbija. “Radoičić ne želi dalje da naškodi… »
Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Blic 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. - Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi - rekao je… »
Predsednik Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Predsednik Vučić: Milan Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Večernje novosti 29.09.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju, prenosi Juronjuz Srbija. Foto: Printskrin - Radoičić ne želi… »
Predsednik Vučić za "TV Espanjola": Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Predsednik Vučić za "TV Espanjola": Radoičić podneo ostavku na mesto potpredsednika Srpske liste

Kurir 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju TV Espanjola da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić podneo ostavku na tu funkciju. "Radoičić ne želi dalje da naškodi Srpskoj listi", rekao je… »
Milan Radoičić podneo ostavku u srpskoj listi! Predsednik Vučić o situaciji na Kosovu i Metohiji za "TV Espanjol"

Milan Radoičić podneo ostavku u srpskoj listi! Predsednik Vučić o situaciji na Kosovu i Metohiji za "TV Espanjol"

Mondo 29.09.2023
Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić je podneo ostavku na tu funkciju. Potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić je podneo ostavku na tu funkciju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u intervjuu za špansku nacionalnu televiziju "TV… »
Specijalni tužilac na Kosovu: Na severu pretresane lokacije u vlasništvu Milana Radoičića

Specijalni tužilac na Kosovu: Na severu pretresane lokacije u vlasništvu Milana Radoičića

N1 Info 29.09.2023
U akciji Kosovske policije koja je jutros izvršena u opštinama na severu Kosova zaplenjeni su automobili, motocikli i čamci, prenose prištinski mediji, pozivajući se na izvore u policiji. Isti izvori navodno su potvrdili za prištinski portal… »
Tužilac: Akcija policije uglavnom na imanjima u vlasništvu Radoičića

Tužilac: Akcija policije uglavnom na imanjima u vlasništvu Radoičića

Insajder 29.09.2023
Specijalni tužilac sa Kosova Naim Abazi rekao je da je akcija kosovske policije u petak, 29. septembra, sprovedena uglavnom na imanjima koja su već identifikovana kao vlasništvo osumnjičenog potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića. "Ova… »
RSE: Koja je veza kamiona sa barikade u Banjskoj i Radoičića?

RSE: Koja je veza kamiona sa barikade u Banjskoj i Radoičića?

N1 Info 29.09.2023
Među tragovima sukoba kosovske policije sa naoružanim napadačima u Banjskoj, na severu Kosova, na ulazu u selo stoji oštećen kamion sa logom jedne firme iz Srbije. Radio Slobodna Evropa (RSE) nije mogao da potvrdi da li je firma “VS Energy”… »
Specijalni tužilac na Kosovu: Na severu pretresane lokacije u vlasništvu Milana Radoičića

Specijalni tužilac na Kosovu: Na severu pretresane lokacije u vlasništvu Milana Radoičića

Novi magazin 29.09.2023
U akciji Kosovske policije koja je jutros izvršena u opštinama na severu Kosova zaplenjeni su automobili, motocikli i čamci, prenose prištinski mediji, pozivajući se na izvore u policiji. Isti izvori navodno su potvrdili za prištinski portal… »
Kosovski tužilac: Akcije se vršile uglavnom na imovini u vlasništvu Milana Radoičića

Kosovski tužilac: Akcije se vršile uglavnom na imovini u vlasništvu Milana Radoičića

Danas 29.09.2023
U akciji Kosovske policije koja je jutros izvršena u opštinama na Severu zaplenjeni su automobili, motocikli i čamci, prenosi Kossev saznanja albanskog portala Zakletva za pravdu, odnosno njihovih izvora u policiji. Isti izvori navodno su potvrdili za… »
Iz zgrade u kojoj je živeo Milan Radoičić zaplenjena dva mercedesa sa BG tablicama (VIDEO)

Iz zgrade u kojoj je živeo Milan Radoičić zaplenjena dva mercedesa sa BG tablicama (VIDEO)

Danas 29.09.2023
Pripadnici specijalne jedinice Kosovske policije izvršili su pretres zgrade u severnom delu Kosovske Mitrovice u kojoj je živeo potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić. Kako su zabeležile kamere ekipe N1 oko zgrade je bio raspoređen veliki broj… »
Advokat Milana Radoičića obratiće se danas javnosti

Advokat Milana Radoičića obratiće se danas javnosti

Danas 29.09.2023
Advokat Goran Petronijević, kao punomoćnik potpredsednika Srpske liste Milana Radoičića, obratiće se danas medijima na konferenciji za novinare. Konferencija za medije će početi u 14 časova, a biće održana u Medija centru u Beogradu. Tom… »
Snimci pretresa u Kosovskoj Mitrovici: Iz zgrade u kojoj je živeo Milan Radoičić zaplenjena dva mercedesa sa BG tablicama

Snimci pretresa u Kosovskoj Mitrovici: Iz zgrade u kojoj je živeo Milan Radoičić zaplenjena dva mercedesa sa BG tablicama

Nova 29.09.2023
Pripadnici specijalne jedinice Kosovske policije izvršili su pretres zgrade u severnom delu Kosovske Mitrovice u kojoj je živeo potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić. Kako su zabeležile kamere ekipe N1 oko zgrade je bio raspoređen veliki broj… »
Zaplenili "mercedese" i kvad: Kosovska policija pretresala pet lokacija u Severnoj Mitrovici, akcije sprovodi i u Zvečanu i…

Zaplenili "mercedese" i kvad: Kosovska policija pretresala pet lokacija u Severnoj Mitrovici, akcije sprovodi i u Zvečanu i…

Blic 29.09.2023
Specijalne jedinice policije kosovske policije su tokom pretresa na severu Kosova jutros su zaplenile dva automobila marke "mercedes" i jedan kvad. Specijalci su se povukli iz kruga bolnice u severnom delu Kosovske Mitrovice i iz kafića "Grej"… »
Kosovska policija pretresa stan Milana Radoičića, oklopna vozila na ulicama

Kosovska policija pretresa stan Milana Radoičića, oklopna vozila na ulicama

Sandžak press 29.09.2023
Kosovska policija vrši pretrese u sjevernom dijelu države, a između ostalog vrše se pretresi stambenog objekta u kojem je živio Milan Radoičić, čovjek za kojeg se tvrdi da je predvodio srpske napadače na kosovskog policajca. Najmanje tri oklopna… »
Kosovo: Policijski pretresi u Mitrovici, Zvečanu i Zubinom Potoku

Kosovo: Policijski pretresi u Mitrovici, Zvečanu i Zubinom Potoku

Vranje news 29.09.2023
Vranje/Kosovska MItrovica - U severnom delu Mitrovice, Zvečanu i Zubinom Potoku u petak ujutro sprovedene su policijske operacije Kosovske policije, javlja KoSSev. Kako je tom portalu potvrdio zamenik komandira Kosovske policije regiona Sever, pretresi… »
Da li je Vučić označio Radoičića kao komandanta naoružanih Srba na Kosovu?

Da li je Vučić označio Radoičića kao komandanta naoružanih Srba na Kosovu?

Nova 29.09.2023
Predsednik Srbije na Javnom servisu nije direktno odgovorio da li je Milan Radoičić čovek sa snimka kosovske policije u selu Banjska, i da li je on rukovodio oružanom pobunom. Vučić je potvrdio da će potpredsednik Srpske liste biti saslušan u… »
U severnom delu Mitrovice, Zvečanu i Zubinom Potoku kosovska policija pretresla više zgrada

U severnom delu Mitrovice, Zvečanu i Zubinom Potoku kosovska policija pretresla više zgrada

Novi magazin 29.09.2023
U severnom delu Mitrovice, Zvečanu i Zubinom Potoku kosovska policija pretresla je više zgrada, a kako je za portal KoSSev potvrdio zamenik komandira Kosovske policije regiona Sever, ove operacije u vezi su sa poslednjim dešavanjima u selu Banjska… »
(FOTO) Pretresi na Kosovu, i u zgradi u kojoj je Radoičić živeo: Blindirana vozila i specijalci na terenu

(FOTO) Pretresi na Kosovu, i u zgradi u kojoj je Radoičić živeo: Blindirana vozila i specijalci na terenu

N1 Info 29.09.2023
U severnoj Mitrovici u toku je pretres u zgradi u kojoj je živeo Milan Radoičić pre nego što je otišao sa Kosova, javlja reporterka N1. Akcija policije i u KBC Kosovska Mitrovica. I u Zvečanu i Zubinom Potoku trenutno se vrše policijske operacije… »
(VIDEO) Kosovska policija ispred zgrade u kojoj živi Milan Radoičić: Operacije u Kosovskoj Mitrovici, Zubinom Potoku i…

(VIDEO) Kosovska policija ispred zgrade u kojoj živi Milan Radoičić: Operacije u Kosovskoj Mitrovici, Zubinom Potoku i…

Danas 29.09.2023
U ovim trenucima Kosovska policija izvodi operaciju na bar jednoj lokaciji u severnom delu Kosovske Mitrovice, te u Zvečanu i Zubinom Potoku, javlja radio Kontakt plus. Policija se u Kosovskoj Mitrovici nalazi pred stambenim objektom koja se povezuje sa… »
Akcija policije na severu Kosova: Policajci sa dugim cevima ispred Radoičićeve zgrade, pretresi i u Zvečanu i Zubinom Potoku…

Akcija policije na severu Kosova: Policajci sa dugim cevima ispred Radoičićeve zgrade, pretresi i u Zvečanu i Zubinom Potoku…

Nova 29.09.2023
Kosovska policija izvela je pretres na nekoliko lokacija u severnom delu Kosovske Mitrovice, Zvečanu i Zubinom Potoku. Policija se nalazila pred stambenim objektom u Mitrovici gde je živeo Milan Radoičić, u kojem se nalazi i restoran Grey, javlja… »
Kosovska policija se oglasila o pretresima koji od jutros u Kosovskoj Mitrovici i na još četiri lokacije na severu

Kosovska policija se oglasila o pretresima koji od jutros u Kosovskoj Mitrovici i na još četiri lokacije na severu

Nova 29.09.2023
Kosovska policija potvrdila je da danas po nalogu suda na pet lokacija u tri opštine na severu Kosova sprovodi akciju u vezi sa oružanim sukobom do kog je u Banjskoj došlo u nedelju. „Policijsku akciju nastavljaju nadležne jedinice Kosovske policije… »
(VIDEO) Kosovska policija ispred zgrade u kojoj živi Milan Radoičić: Operacije u Kosovskoj Mitrovici, Zubinom Potoku i…

(VIDEO) Kosovska policija ispred zgrade u kojoj živi Milan Radoičić: Operacije u Kosovskoj Mitrovici, Zubinom Potoku i…

Danas 29.09.2023
U ovim trenucima Kosovska policija izvodi operaciju na bar jednoj lokaciji u severnom delu Kosovske Mitrovice, te u Zvečanu i Zubinom Potoku, javlja radio Kontakt plus. Policija se u Kosovskoj Mitrovici nalazi pred stambenim objektom koja se povezuje sa… »
Kosovska policija pretresa stan Milana Radoičića, oklopna vozila na ulicama

Kosovska policija pretresa stan Milana Radoičića, oklopna vozila na ulicama

SEEbiz 29.09.2023
KOSOVSKA MITROVICA - Kosovska policija vrši pretrese u sjevernom dijelu države, a između ostalog vrše se pretresi stambenog objekta u kojem je živio Milan Radoičić, čovjek za kojeg se tvrdi da je predvodio srpske napadače na kosovskog policajca… »
Da li je moguće da se Srpska lista proglasi terorističkom organizacijom?

Da li je moguće da se Srpska lista proglasi terorističkom organizacijom?

Danas 29.09.2023
Kosovska predsednica Vjosa Osmani najavila je institucionalne odluke protiv Srpske liste, stranke čijeg potpredsednika Milana Radoičića Priština dovodi u vezu sa oružanim sukobom u selu Banjska, na severu Kosova. Osmani je ocenila da je „nakon… »
Milan Radoičić: Arkan za XXI vek

Milan Radoičić: Arkan za XXI vek

Vreme 29.09.2023
Pregled nedelje Oslovljava li danas Aleksandar „Hadži“ Vulin potpredsednika Srpske liste sa „komandante“, isto onako kao što su policijski generali onomad tepali Arkanu. Predsjednik Srbije ne zna da li je Milan Radoičić komandovao naoružanom… »
Tužilac Ilić: Ne zna se u kom svojstvu će Radoičić biti saslušan – kao građanin ili osumnjičeni

Tužilac Ilić: Ne zna se u kom svojstvu će Radoičić biti saslušan – kao građanin ili osumnjičeni

Danas 28.09.2023
Iz izjave Aleksandra Vučića nije jasno u kom svojstvu bi Milan Radoičić mogao biti saslušan pred našim pravosudnim organima, izjavio je za N1 tužilac Goran Ilić. „Iz Vučićeve izjave nije jasno da li bi Milan Radoičić bio saslušan u svojstvu… »
Kosovo želi međunarodnu poternicu za Radoičićem

Kosovo želi međunarodnu poternicu za Radoičićem

Blic 28.09.2023
Ministarstvo pravde Kosova podnelo je zahtev da za potpredsednikom Srpske liste Milanom Radoičićem bude raspisana međunarodna poternica, prenosi Reporteri. Viši savetnik u Ministarstvu pravde Genc Nimoni rekao je da se čeka da Osnovni sud u Prištini… »

Vesti dana »