Povezane vesti

Predsedniku Vučiću postavili pitanje ruski novinari: Evo šta je rekao o sankcijama Rusiji, poslao i jaku poruku o ratu na…

Predsedniku Vučiću postavili pitanje ruski novinari: Evo šta je rekao o sankcijama Rusiji, poslao i jaku poruku o ratu na…

Kurir 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se novinarima iz Njujorka, gde učestvuje na 78. zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Tokom razgovora sa medijima, Vučića su ruski novinari pitali o uvođenju sankcija Ruskoj Federaciji. "To je… »
Vučić: Za neke zemlje Evropske unije Srbija ne može da bude u prednosti, ali Osmani „ne može da sedne gde mi sedimo”

Vučić: Za neke zemlje Evropske unije Srbija ne može da bude u prednosti, ali Osmani „ne može da sedne gde mi sedimo”

Politika 19.09.2023
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas je Evropska unija nameravala da ukaže na stranu koja je više kriva zbog izostanka napretka u dijalogu, ali da su neke zemlje koje su priznale takozvano Kosovo tražile da se stav… »
Vučić: Kako se ne setiše teritorijalnog integriteta i suvereniteta pre 20 godina

Vučić: Kako se ne setiše teritorijalnog integriteta i suvereniteta pre 20 godina

Politika 19.09.2023
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je govor američkog predsednika Džozefa Bajdena na Generalnoj skupštini UN bio umeren po pitanju Kine, ali da je zanimljivo kako su ljudska prava i prava LGBT populacije stavljena iza… »
Vučić: Mnogo sastanaka u Njujorku sa gotovo svim evropskim liderima

Vučić: Mnogo sastanaka u Njujorku sa gotovo svim evropskim liderima

Politika 19.09.2023
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je juče i danas imao mnogo sastanaka u Njujorku sa gotovo svim evropskim liderima, uključujući i nemačkog kancelara Olafa Šolca, kao i predsednika Evrposkog saveta Šarla Mišela… »
Vučić poručio iz UN da će snažno štititi poziciju Srbije

Vučić poručio iz UN da će snažno štititi poziciju Srbije

Politika 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić napisao je pre početka sa zasedanja Generalne skupštine UN da je delegacija Srbije rano danas počela aktivnosti u UN gde će, kako je rekao „snažno štititi poziciju Srbije”. „Počeli smo jutros rano u UN. Mi… »
Vučić iz Njujorka: Slušaću njihova predavanja, ali Srbiju vodim ja, na dvoličnost velikih smo navikli

Vučić iz Njujorka: Slušaću njihova predavanja, ali Srbiju vodim ja, na dvoličnost velikih smo navikli

Telegraf 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je otvaranju generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine UN. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je otvaranju generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine UN. On se potom… »
Vučić u Njujorku: Ponovo će mi držati predavanja zbog Rusije, ali ja sam predsednik Srbije

Vučić u Njujorku: Ponovo će mi držati predavanja zbog Rusije, ali ja sam predsednik Srbije

RTS 19.09.2023
Na Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija u Njujorku je više od 140 svetskih lidera. Predsednik Srbije će se obratiti u četvrtak, a danas je na marginama skupa imao više važnih razgovora, pre svega o situaciji na Kosovu i Metohiji i o dijalogu sa… »
Vučić o uvođenju sankcija Rusiji: „Još nisam shvatio koliko smo mali, možda će pridikama da me ubede“

Vučić o uvođenju sankcija Rusiji: „Još nisam shvatio koliko smo mali, možda će pridikama da me ubede“

N1 Info 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obraćanja iz Njujorka, gde prisustvuje zasedanju Generalne skupštine UN, izjavio da "Srbija još neće uvoditi sankcije Rusiji" On je, na pitanje novinara zašto Srbija jedina nije usklađena sa EU po… »
Vučić i Erdogan se sastali u Njujorku

Vučić i Erdogan se sastali u Njujorku

Politika 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom u Njujorku gde se održava zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Kako je objavljeno, predsednik Vučić je dogovorio skoru posetu Erdogana… »
Vučić: Nećemo uvoditi sankcije Rusiji dokle god budemo mogli da izdržimo pridike koje nam drže

Vučić: Nećemo uvoditi sankcije Rusiji dokle god budemo mogli da izdržimo pridike koje nam drže

Insajder 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da će mu evropski zvaničnici "držati predavanje" tokom sastanaka na sednici Generalne skupštine ujedinjenih nacija jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji zbog invazije na Ukrajinu… »
Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN: "Sada će mi držati predavanje zbog sankcija Rusiji, saslušaću ih, ali Srbiju…

Vučić na zasedanju Generalne skupštine UN: "Sada će mi držati predavanje zbog sankcija Rusiji, saslušaću ih, ali Srbiju…

Blic 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji danas prisustvuje otvaranju generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine UN, obratio se građanima Srbije. - Imali smo juče i danas mnogo sastanaka sa gotovo svim evropskim liderima, jedino nisam video… »
Vučić u Njujorku: Ponovo će me kritikovati zbog neuvođenja sankcija Rusiji, ali Srbiju vodim - ja

Vučić u Njujorku: Ponovo će me kritikovati zbog neuvođenja sankcija Rusiji, ali Srbiju vodim - ja

Radio 021 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da će mu evropski zvaničnici "držati predavanje" jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji zbog invazije na Ukrajinu. "Evropski zvaničnici će da mi drže pridike, pa i svi ostali kako to i… »
Vučić: Nećemo uvoditi sankcije Rusiji dokle god budemo mogli da izdržimo pridike koje nam drže

Vučić: Nećemo uvoditi sankcije Rusiji dokle god budemo mogli da izdržimo pridike koje nam drže

Novi magazin 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da će mu evropski zvaničnici "držati predavanje" tokom sastanaka na sednici Generalne skupštoine ujedinjenih nacija jer Srbija nije uvela sankcije Rusiji zbog invazije na Ukrajinu… »
Vučić iz Njujorka o tome zašto Srbija jedina nije usklađena sa EU po pitanju Rusije: Držaće mi sad još jedno predavanje…

Vučić iz Njujorka o tome zašto Srbija jedina nije usklađena sa EU po pitanju Rusije: Držaće mi sad još jedno predavanje…

Nova 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je tokom obraćanja iz Njujorka gde prisustvuje zasedanju Generalne skupštine UN, da je imao susret sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom i veoma važan i sadržajan sastanak sa predsednikom… »
Čitajte u “Vestima”: Bitka za Kosmet!

Čitajte u “Vestima”: Bitka za Kosmet!

Vesti online 19.09.2023
Na Ist riveru u Njujorku počelo je 78. zasedanje Generalne skupštine UN koje je okupilo 140 svetskih lidera. Opširnije čitajte u štampanom izdanju “Vesti”. Delegaciju Srbije predvodi predsednik države Aleksandar Vučić koji će imati čitav niz… »
Erdogan uskoro dolazi u Srbiji: Vučić sa predsednikom Turske na marginama Generalne skupštine UN (foto)

Erdogan uskoro dolazi u Srbiji: Vučić sa predsednikom Turske na marginama Generalne skupštine UN (foto)

Blic 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Njujorku sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom. Dva predsednika sastala su se na marginama Generalne skupštine u UN. - Vrlo dobar sastanak sa predsednikom Turske. Razgovarali smo o svim… »
Vučić: U UN ćemo snažno štititi poziciju Srbije

Vučić: U UN ćemo snažno štititi poziciju Srbije

Euronews 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji danas prisustvuje otvaranju generalne debate 78. zasedanja Generalne skupštine UN, poručio je da će u svom govoru u četvrtak snažno štititi poziciju Srbije. "Počeli smo jutros rano u UN. Mi istupamo u… »
Vučić u Njujorku: Snažno ćemo štititi poziciju Srbije

Vučić u Njujorku: Snažno ćemo štititi poziciju Srbije

Novi magazin 19.09.2023
Zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija izuzetna je prilika da se glas "Zapadnog Balkana čuje jače i bolje", istakao je predsednik Aleksandar Vučić, nakon brojnih susreta koje je imao prvog dana po dolasku u Njujork. Više bilateralnih… »
Vučić poručio iz UN da će snažno štititi poziciju Srbije

Vučić poručio iz UN da će snažno štititi poziciju Srbije

Beta 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić napisao je pre početka sa zasedanja Generalne skupštine UN da je delegacija Srbije rano danas počela aktivnosti u UN gde će, kako je rekao "snažno štititi poziciju Srbije". "Počeli smo jutros rano u UN. Mi… »
Predsednik Vučić na zasedanju GS UN, obratio se Bajden

Predsednik Vučić na zasedanju GS UN, obratio se Bajden

Danas 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predvodi delegaciju Srbije na zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, kojoj se obratio na početku američki predsednik Džozef Bajden. U delegaciji Srbije su ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i… »
Predsednik Vučić na zasedanju GS UN, obraća se Bajden

Predsednik Vučić na zasedanju GS UN, obraća se Bajden

Danas 19.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predvodi delegaciju Srbije na zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, kojoj se obratio na početku američki predsednik Džozfer Bajden. U delegaciji Srbije su ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i… »
Kurtijeva pisma državnim zvaničnicima su znak nervoze: Nemanja Starović o aktuelnom zasedanju Ujedinjenih Nacija!

Kurtijeva pisma državnim zvaničnicima su znak nervoze: Nemanja Starović o aktuelnom zasedanju Ujedinjenih Nacija!

Kurir 19.09.2023
Državni sekretar u Ministarstvu odbrane Nemanja Starović kaže da zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, na kojem je prisutna i delegacija Srbije predvođena predsednikom Aleksandrom Vučićem, predstavlja najveću i najvažniju pozornicu… »
Starović: Veoma je važno biti prisutan na Generalnoj skupštini UN

Starović: Veoma je važno biti prisutan na Generalnoj skupštini UN

RTV 19.09.2023
BEOGRAD - Državni sekretar u Ministarstvu odbrane Nemanja Starović izjavio je danas da zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija (UN) predstavlja najveću i najvažniju pozornicu, ponekad i arenu svetske diplomatije, kao i da je važno na njoj… »
Starović: Veoma je važno biti prisutan na Generalnoj skupštini UN, to je arena svetske diplomatije

Starović: Veoma je važno biti prisutan na Generalnoj skupštini UN, to je arena svetske diplomatije

Euronews 19.09.2023
Državni sekretar u Ministarstvu odbrane Nemanja Starović izjavio je da zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija (UN) predstavlja najveću i najvažniju pozornicu, ponekad i arenu svetske diplomatije, kao i da je važno na njoj učestvovati… »
Starović: Generalna skupština UN najvažnija pozornica, ponekad i arena svetske diplomatije

Starović: Generalna skupština UN najvažnija pozornica, ponekad i arena svetske diplomatije

RTS 19.09.2023
Državni sekretar u Ministarstvu odbrane Nemanja Starović kaže za RTS da zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija predstavlja najveću i najvažniju pozornicu, ponekad i arenu svetske diplomatije, kao i da je važno na njoj učestvovati… »

Vesti dana »