Povezane vesti

Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i sve zemlje EU: Hrvatska policija izdala zvanično saopštenje

Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i sve zemlje EU: Hrvatska policija izdala zvanično saopštenje

Večernje novosti 10.09.2023
SRPSKOM glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak u Hrvatsku i sve zemlje u Evropskoj Uniji, plus u tri države EFTA - Island, Lihtenštajn i Norvešku. Sergej Trifunović Ovo je saopšteno na zvaničnom sajtu Policijske uprave splitsko-dalmatinske… »
Sergeju Trifunoviću zabrana ulaska u Šengenski prostor godinu dana

Sergeju Trifunoviću zabrana ulaska u Šengenski prostor godinu dana

Politika 10.09.2023
​Srpski glumac Sergej Trifunović, koji je u dva protekla dva dana u Splitu počinio pet prekršaja, dobio je jednogodišnju zabranu ulaska i boravka u Evropskom ekonomskom prostoru, odnosno Šengenu, javila je hrvatska agencija Hina. Trifunović je… »
Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i druge zemlje EU

Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i druge zemlje EU

Slobodna Evropa 10.09.2023
Glumac iz Srbije Sergej Trifunović, koji je u protekla dva dana u Hrvatskoj počinio pet prekršaja, dobio je jednogodišnju zabranu ulaska u Evropski ekonomski prostor, saopštila je 10. septembra splitska policija. Policija je na svom sajtu navela da… »
Ponovo se oglasio Sergej Trifunović: „Nema potrebe da se izvinjavam“

Ponovo se oglasio Sergej Trifunović: „Nema potrebe da se izvinjavam“

N1 Info 10.09.2023
Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak u Hrvatsku, celu Evropsku uniju, kao i Norvešku, Island, Lihtenštajn - i to na godinu dana. To je posledica njegovog boravka u Splitu i kršenja niza zakona. U dva dana - zaradio je pet prekršaja. A… »
Ponovo se oglasio Sergej Trifunović: “Nema potrebe da se izvinjavam”

Ponovo se oglasio Sergej Trifunović: “Nema potrebe da se izvinjavam”

Vesti online 10.09.2023
Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak u Hrvatsku, celu Evropsku uniju, kao i Norvešku, Island, Lihtenštajn – i to na godinu dana. To je posledica njegovog boravka u Splitu i kršenja niza zakona. U dva dana – zaradio je pet prekršaja. A… »
Sergej Trifunović izneo svoju stranu: "Nisam nazvao sve Hrvate ustašama!"

Sergej Trifunović izneo svoju stranu: "Nisam nazvao sve Hrvate ustašama!"

Dnevnik 10.09.2023
Glumac Sergej Trifunović (50) gostovao je u Dnevniku Nove TV nakon što je pre par dana priveden u Splitu. On se iz Beograda uključio u program i ispričao svoju stranu priče. Sergeja su prijavili građani jer je psa šetao bez povoca na plaži, a zbog… »
"Vi baš želite da me ..." Sergej Trifunović izneo svoju stranu priče u hrvatskom Dnevniku: "Nisam nazvao sve Hrvate…

"Vi baš želite da me ..." Sergej Trifunović izneo svoju stranu priče u hrvatskom Dnevniku: "Nisam nazvao sve Hrvate…

Kurir 10.09.2023
Glumac Sergej Trifunović (50) gostovao je u Dnevniku Nove TV nakon što je pre par dana priveden u Splitu. On se iz Beograda uključio u program i ispričao svoju stranu priče. Sergeja su prijavili građani jer je psa šetao bez povoca na plaži, a zbog… »
"Vi baš želite da me je*ete!" Sergej Trifunović detaljno o privođenju u Hrvatskoj - Nisam ih nazvao ustašama!

"Vi baš želite da me je*ete!" Sergej Trifunović detaljno o privođenju u Hrvatskoj - Nisam ih nazvao ustašama!

Mondo 10.09.2023
Sergej Trifunović detaljno je komentarisao skandale i privođenje u Hrvatskoj, nakon čega mu je izrečena zabrana ulaska u EU. Sergej Trifunović detaljno je komentarisao skandale i privođenje u Hrvatskoj, nakon čega mu je izrečena zabrana ulaska u… »
Trifunović: Nema potrebe da se ispričavam. Nisam vrijeđao Hrvate

Trifunović: Nema potrebe da se ispričavam. Nisam vrijeđao Hrvate

SEEbiz 10.09.2023
ZAGREB - Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak u Hrvatsku, cijelu Europsku uniju, kao i Norvešku, Island, Lithenštajn - i to na godinu dana. Sukus je to njegovog boravka u Splitu i kršenja niza zakona. U dva dana - zaradio je pet prekršaja… »
"Pakao se desio, eto šta": Prva izjava Sergeja Trifunovića nakon zabrane ulaska u Hrvatsku i Evropsku Uniju

"Pakao se desio, eto šta": Prva izjava Sergeja Trifunovića nakon zabrane ulaska u Hrvatsku i Evropsku Uniju

Blic 10.09.2023
Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak i boravak u Hrvatskoj, kao i u svim zemljama Evropske Unije, plus u tri države EFTA - Islandu, Lihtenštajnu i Norveškoj, a glumac se ovim povodom sada oglasio u javnosti. - Tačno je, zabranili su mi ulaz… »
"Pakao se desio, eto šta!" Prva izjava Sergeja Trifunovića - stigao u Beograd, pa komentarisao skandale u Hrvatskoj!

"Pakao se desio, eto šta!" Prva izjava Sergeja Trifunovića - stigao u Beograd, pa komentarisao skandale u Hrvatskoj!

Mondo 10.09.2023
Srpski glumac Sergej Trifunović kratko je razgovarao sa medijima o zabrani ulaska u Hrvatsku, EU i tri države EFTA koju je dobio na godinu dana. Srpski glumac Sergej Trifunović kratko je razgovarao sa medijima o zabrani ulaska u Hrvatsku, EU i tri… »
„Pakao se desio, eto šta“: Sergej Trifunović potvrdio da mu je zabranjen ulazak u Hrvatsku na godinu dana

„Pakao se desio, eto šta“: Sergej Trifunović potvrdio da mu je zabranjen ulazak u Hrvatsku na godinu dana

Danas 10.09.2023
Za portal „ Vremena“ poznati glumac potvrđuje da je zbog prekršaja u Splitu izbačen iz EU. Svako od nas je i u obvezi da poštuje zakone zemlje u kojoj se nalazi, piše u saopštenju Splitsko-dalmatinske policijske uprave. „Tačno je, zabranili… »
Oglasio se Sergej Trifunović nakon zabrane ulaska u EU! Incident za incidentom u Hrvatskoj - imao samo jedno da poruči!

Oglasio se Sergej Trifunović nakon zabrane ulaska u EU! Incident za incidentom u Hrvatskoj - imao samo jedno da poruči!

Mondo 10.09.2023
Sergej Trifunović dao je kratak komentar nakon što mu je izrečena zabrana ulaska Hrvatsku, kao i EU, ali i zemlje EFTA. Sergej Trifunović dao je kratak komentar nakon što mu je izrečena zabrana ulaska Hrvatsku, kao i EU, ali i zemlje EFTA. Glumcu… »
Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske

Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske

Vesti online 10.09.2023
Nakon što je glumac Sergej Trifunović u poslednjoj objavi na društvenoj mreži Instagram prozvao i izvređao splitske policajce, o celom slučaju oglasila se i PU splitsko-dalmatinska i navela da je Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje… »
Sergej Trifunović proteran iz Šengenskog prostora na godinu dana

Sergej Trifunović proteran iz Šengenskog prostora na godinu dana

Beta 10.09.2023
Srpski glumac Sergej Trifunović, koji je u protekla dva dana u Splitu počinio pet prekršaja, dobio je jednogodišnju zabranu ulaska i boravka u Evropskom ekonomskom prostoru, odnosno Šengenu, prenosi agencija Hina. Trifunović je prvi prekršaj… »
Oglasio se Sergej Trifunović nakon zabrane ulaska u EU: Ovo je imao da poruči FOTO

Oglasio se Sergej Trifunović nakon zabrane ulaska u EU: Ovo je imao da poruči FOTO

Nova 10.09.2023
Oglasio se na Instagramu. Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak i boravak u Hrvatskoj, sve zemlje u Evropskoj Uniji, plus u tri države EFTA – Islandu, Lihtenštajnu i Norveškoj, a to je navedeno u saopštenju Policijske uprave… »
Policijska uprava splitsko-dalmatinska: Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i sve zemlje EU

Policijska uprava splitsko-dalmatinska: Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i sve zemlje EU

Euronews 10.09.2023
Policijska uprava Splitsko-Dalmatinska sopštila je da je srpskom glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i sve zemlje koje pripadaju Evropskom ekonomskom prostoru (EEP) koje obuhvataju sve članice EU, kao i države koje pripadaju grupi… »
Sergej Trifunović: Desio mi se pakao

Sergej Trifunović: Desio mi se pakao

Vreme 10.09.2023
Društvo Za portal „Vremena“ poznati glumac potvrđuje da je zbog prekršaja u Splitu izbačen iz EU. Svako od nas je i u obvezi da poštuje zakone zemlje u kojoj se nalazi, piše u saopštenju Splitsko-dalmatinske policijske uprave. "Tačno je… »
Trifunoviću je godinu dana zabranjen ulazak u Schengen

Trifunoviću je godinu dana zabranjen ulazak u Schengen

SEEbiz 10.09.2023
SPLIT - Nakon incidenta i uhićenja glumca Sergeja Trifunovića, PU splitsko-dalmatinska priopćila je da je glumcu zabranjen ulazak u Hrvatsku na godinu dana. U priopćenju navode kako je postupanje policijskih službenika u svakom trenutku bilo… »
Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u EU Trifunović: Naručite moje du*e poštom

Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u EU Trifunović: Naručite moje du*e poštom

Dnevnik 10.09.2023
Nakon što je glumac Sergej Trifunović u poslednjoj objavi na društvenoj mreži Instagram prozvao i izvređao splitske policajce, o celom slučaju oglasila se i PU splitsko-dalmatinska i navela da je Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje… »
Ovim rečima je Sergej Trifunović razbesneo Hrvate: Evo šta je prethodilo zvaničnoj zabrani ulaska u njihovu zemlju i sve…

Ovim rečima je Sergej Trifunović razbesneo Hrvate: Evo šta je prethodilo zvaničnoj zabrani ulaska u njihovu zemlju i sve…

Blic 10.09.2023
Na zvaničnom sajtu Policijske uprave splitsko-dalmatinske objavljeno je saopštenje koje se odnosi na srpskog glumca Sergeja Trifunovića, a u kojem su naveli kako mu je zabranjen ulazak u njihovu zemlju, sve zemlje EU i tri države EFTA - Island… »
Rampa za Sergeja Trifunovića, i to od godinu dana! Zabranjen mu ulazak u Hrvatsku, ali i u ove evropske zemlje

Rampa za Sergeja Trifunovića, i to od godinu dana! Zabranjen mu ulazak u Hrvatsku, ali i u ove evropske zemlje

Mondo 10.09.2023
Sergeju zabranjen ulaz u sve zemlje u Evropskoj Uniji, plus u tri države EFTA - Islandu, Lihtenštajnu i Norveškoj. I to u narednih godinu dana. Sergeju zabranjen ulaz u sve zemlje u Evropskoj Uniji, plus u tri države EFTA - Islandu, Lihtenštajnu i… »
Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske, zabranjen mu ulazak u EU i još tri zemlje

Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske, zabranjen mu ulazak u EU i još tri zemlje

Novi magazin 10.09.2023
Nakon što je glumac Sergej Trifunović u poslednjoj objavi na društvenoj mreži Instagram prozvao i izvređao splitske policajce, o celom slučaju oglasila se i PU splitsko-dalmatinska i navela da je Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje… »
Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske, zabranjen mu ulazak u EU i još tri zemlje

Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske, zabranjen mu ulazak u EU i još tri zemlje

Nova 10.09.2023
Nakon što je glumac Sergej Trifunović u poslednjoj objavi na društvenoj mreži Instagram prozvao i izvređao splitske policajce, o celom slučaju oglasila se i PU splitsko-dalmatinska i navela da je Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje… »
Sergej Trifunović vređao policiju, pa proteran iz Hrvatske, zabranjen mu i ulazak u EU

Sergej Trifunović vređao policiju, pa proteran iz Hrvatske, zabranjen mu i ulazak u EU

Radio 021 10.09.2023
Nakon što je Sergej Trifunović u poslednjoj objavi na Instagramu prozvao i izvređao splitske policajce, PU splitsko-dalmatinska navela je da je Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje. U saopštenju, koje N1 prenosi, policija navodi… »
Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje

Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje

Danas 10.09.2023
Nakon što je glumac Sergej Trifunović u poslednjoj objavi na društvenoj mreži Instagram prozvao i izvređao splitske policajce, o celom slučaju oglasila se i PU splitsko-dalmatinska i navela da je Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje… »
Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i sve zemlje evropske unije: "Vređao je i omalovažavao policajce"

Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku i sve zemlje evropske unije: "Vređao je i omalovažavao policajce"

Blic 10.09.2023
Srpskom glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak u Hrvatsku i sve zemlje u Evropskoj Uniji, plus u tri države EFTA - Island, Lihtenštajn i Norvešku. Ovo je saopšteno na zvaničnom sajtu Policijske uprave splitsko-dalmatinske, a saopštenje… »
Evo na koliko godina: je Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku, sve zemlje EU i još 3 države

Evo na koliko godina: je Sergeju Trifunoviću zabranjen ulazak u Hrvatsku, sve zemlje EU i još 3 države

Blic 10.09.2023
Glumcu Sergeju Trifunoviću zabranjen je ulazak i boravak u Hrvatskoj, sve zemlje u Evropskoj Uniji, plus u tri države EFTA - Islandu, Lihtenštajnu i Norveškoj, a to je navedeno u saopštenju Policijske uprave splitsko-dalmatinske. Naime, nakon objave… »
Sergeju trifunoviću zabranjen ulazak u zemlje EU na godinu dana: Oglasila se policija iz Splita o slučaju srpskog glumca

Sergeju trifunoviću zabranjen ulazak u zemlje EU na godinu dana: Oglasila se policija iz Splita o slučaju srpskog glumca

Kurir 10.09.2023
Nakon privođenja Sergeja Trifunovića i uvreda koje je na račun splitske policije izneo na svom Instagramu, oglasila se tamošnja policija. Glumcu je zabranjen ulaz u Hrvatsku i Šengen u trajanju od godinu dana. "Podstaknuti javnom objavom na… »
Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske, zabranjen mu ulazak u EU i još tri zemlje

Sergej Trifunović proteran iz Hrvatske, zabranjen mu ulazak u EU i još tri zemlje

N1 Info 10.09.2023
Nakon što je glumac Sergej Trifunović u poslednjoj objavi na društvenoj mreži Instagram prozvao i izvređao splitske policajce, o celom slučaju oglasila se i PU splitsko-dalmatinska i navela da je Trifunoviću zabranjen ulazak u EU i još tri zemlje… »
Ponovo se oglasio Sergej Trifunović: Za 30 sati hapšen sam tri puta u Splitu i iznuđeno mi je preko 1.500 evra

Ponovo se oglasio Sergej Trifunović: Za 30 sati hapšen sam tri puta u Splitu i iznuđeno mi je preko 1.500 evra

Danas 10.09.2023
Glumac Sergej Trifunović napisao je na svom Instagram nalogu da je za 30 sati bio hapšen tri puta u Splitu, izložen psihofizičkom maltretiranju, kao i da mu je tom prilikom bilo iznuđeno, kako tvrdi, i preko 1.500 evra. „Hvala hrvatskim policajcima… »
Trifunović o policajcima u Splitu: Znam da vam je žao što mi niste otvorili Loru

Trifunović o policajcima u Splitu: Znam da vam je žao što mi niste otvorili Loru

Danas 10.09.2023
Sergej Trifunović se ponovo oglasio na Instagramu i novom objavom vređao splitske policajce, u saopštenju je pomenuo Loru, Francetića, struju, Blajburg… „Hvala hrvatskim policajcima na graničnom prelazu Bajakovo, na ljubaznosti i zaista divnom… »
„Hapšen sam tri puta za 30 sati, iznudili su mi 1.500€“: Trifunović se obrušio na hrvatsku policiju, pominjao crne…

„Hapšen sam tri puta za 30 sati, iznudili su mi 1.500€“: Trifunović se obrušio na hrvatsku policiju, pominjao crne…

Nova 10.09.2023
Glumac Sergej Trifunović ponovo se oglasio nakon što je priveden u Splitu, kažnjen novčano zbog navodnog vređanja policijskog službenika, ali i držanja psa bez nadzora. Na svom Instagramu glumac je napisao je za 30 sati bio hapšen tri puta, kao i… »
Trifunović poručio splitskim policajcima: Znam da vam je žao što mi niste otvorili Loru

Trifunović poručio splitskim policajcima: Znam da vam je žao što mi niste otvorili Loru

SEEbiz 10.09.2023
BEOGRAD - SergjJ Trifunović ponovno se oglasio na Instagramu te u novoj objavi izvrijeđao splitske policajce. Trifunović je u objavi spomenuo Loru, Francetića, struju, Bleiburg... "Hvala hrvatskim policajcima na graničnom prijelazu Bajakovo, na… »
(Video) Prvi snimak Sergeja trifunovića nakon hapšenja u Splitu: Izašao iz suda, pa se obratio: "Ma ćao bre, da li vidite…

(Video) Prvi snimak Sergeja trifunovića nakon hapšenja u Splitu: Izašao iz suda, pa se obratio: "Ma ćao bre, da li vidite…

Blic 09.09.2023
Glumac Sergej Trifunović priveden je juče u Splitu zbog vređanja policajca kao i držanja psa bez nadzora, nakon čega je novčano kažnjen. Hrvatski mediji, snimili su glumca kako napušta sud, a tom prilikom, on se novinarima obratio sledećim… »

Vesti dana »