Povezane vesti

Španci sude meč između Srbije i Mađarske

Španci sude meč između Srbije i Mađarske

Politika 04.09.2023
NION – Španski arbitar Huan Martinez Munuera biće glavni sudija utakmice grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo između Srbije i Mađarske, koja će biti odigrana u četvrtak od 20.45 sati na stadionu Rajko Mitić u Beogradu, saopštila je… »
Poznato ko sudi najbitniji meč Srbije, dobro ga pamte Real i Barselona

Poznato ko sudi najbitniji meč Srbije, dobro ga pamte Real i Barselona

Nova 04.09.2023
Imaće važan posao. Fudbalska reprezentacija Srbije igraće meč 4. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Mađarske 7. septembra u Beogradu. Ukoliko „orlovi“ ostvare trijumf na ovom duelu biće veliki favoriti za prolazak na EURO. Glavni… »
Španci sude meč između Srbije i Mađarske

Španci sude meč između Srbije i Mađarske

Sportski žurnal 04.09.2023
Utakmica će biti odigrana u četvrtak od 20.45 sati na stadionu Rajko Mitić u Beogradu. Španski arbitar Huan Martinez Munuera biće glavni sudija utakmice grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo između Srbije i Mađarske, koja će biti odigrana u… »
VIDEO Pogledajte kako je Piksi dočekao „orlove“, posebno se obradovao novoj zvezdi Čelsija

VIDEO Pogledajte kako je Piksi dočekao „orlove“, posebno se obradovao novoj zvezdi Čelsija

Nova 04.09.2023
Sjajna atmosfera u kampu "orlova". Fudbalska reprezentacija Srbije počela je okupljanje pred najbitnije mečeve kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Staroj Pazovi. Tu je bio selektor Dragan Stojković Piksi koji je uz svoj stručni štab dočekao… »
Španac Munuera sudi Srbiji protiv Mađarske u derbiju grupe "G"

Španac Munuera sudi Srbiji protiv Mađarske u derbiju grupe "G"

Euronews 04.09.2023
Huan Martinez Munuera sudi derbi meč kvalifikacione grupe "G" za plasman na EURO 2024. između Srbije i Mađarske koja se 7. septembra (TV Arena 1 Premium) igra na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu. Španski arbitar ima 41 godinu, od 2015. je na… »
Urnebesno: Ovako su Piksi i njegovi saradnici na pripremama "orlova" dočekali novog golmana Čelsija (video)

Urnebesno: Ovako su Piksi i njegovi saradnici na pripremama "orlova" dočekali novog golmana Čelsija (video)

Večernje novosti 04.09.2023
Fudbalska reprezentacija Srbije nastavlja kvalifikacije za odlazak na Evropskog prvenstvo koje se iduće godine održava u Nemačkoj - a okupljanje protiče u sjajnoj atmosferi. FOTO: FSS Izabranike selektora Dragana Stojkovića Piksi 7. septembra na… »
Stojković: Pozicija nam je dobra, duel sa Mađarskom derbi grupe

Stojković: Pozicija nam je dobra, duel sa Mađarskom derbi grupe

Politika 04.09.2023
STARA PAZOVA – Generalno možemo da budemo zadovoljni sa bodovnim saldom i pozicijom koju imamo, ali uvek može bolje i više. Drago mi je što ćemo imati neke važne igrače ovog puta (Mitrović, Vlahović, Jović, prim. aut), tako u tom smislu ćemo… »
Stojković: Pozicija nam je dobra, maksimalan fokus na Mađarsku

Stojković: Pozicija nam je dobra, maksimalan fokus na Mađarsku

Sportski žurnal 04.09.2023
Srbija 7. septembra dočekuju Mađarsku na stadionu „Rajko Mitić“, zbog kazne UEFA samo sa decom do 14 godina na tribinama, a tri dana kasnije gostuje Litvaniji u Kaunasu. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas da… »
Orlovi bez Grujića i Đuričića

Orlovi bez Grujića i Đuričića

Sportski žurnal 04.09.2023
Srbiju u kvalifikacijama za EP očekuju utakmice sa Mađarskom i Litvanijom. Selektor Dragan Stojković za predstojeće utakmice zbog problema sa povredama neće moći da računa ni na Marka Grujića i Filipa Đuričića. Iz istog razloga selektoru na… »
Piksi dočekao "Engleza" i sve nasmejao! I srpski golman iznenađen zbog transfera: Sad imam razlog da dođem u London!

Piksi dočekao "Engleza" i sve nasmejao! I srpski golman iznenađen zbog transfera: Sad imam razlog da dođem u London!

Mondo 04.09.2023
Pogledajte kako je Dragan Stojković Piksi dočekao Đorđa Petrovića u reprezentaciji Srbije. Pogledajte kako je Dragan Stojković Piksi dočekao Đorđa Petrovića u reprezentaciji Srbije. Fudbalska reprezentacija Srbije okuplia se danas u Staroj… »
VIDEO Piksi o povredama, problemima i receptu za Mađarsku, otkrio šta ga posebno raduje i hvalio srpske bisere

VIDEO Piksi o povredama, problemima i receptu za Mađarsku, otkrio šta ga posebno raduje i hvalio srpske bisere

Nova 04.09.2023
Dragan Stojković Piksi obratio se javnosti uoči nastavka kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. Srbija u četvrtak dočekuje Mađarsku, a potom u nedelju gostuje Litvaniji. „Orlovi“ su u prva tri kola osvojili sedam bodova, koliko ima i… »
Pozicija nam je dobra, maksimalan fokus na Mađarsku: Srbija nastavlja borbu za EURO 2024

Pozicija nam je dobra, maksimalan fokus na Mađarsku: Srbija nastavlja borbu za EURO 2024

Euronews 04.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković govorio je na konferenciji za medije uoči utakmica protiv Mađarske i Litvanije u kvalifikacijama za EURO 2024. Srbija 7. septembra dočekuje Mađarsku na stadionu Rajko Mitić. Zbog kazne UEFA… »
Selektor: Potpuna mobilizacija za utakmicu protiv Mađarske

Selektor: Potpuna mobilizacija za utakmicu protiv Mađarske

Novi magazin 04.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas da ekipu očekuju važne utakmice protiv Mađarske i Litvanije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i da je važno iskoristiti svaku šansu za osvajanje bodova koji će odvesti… »
Selektor Stojković: Unapred upisani bodovi su navijačka stvar, Mađari imaju igrače vrhunske klase

Selektor Stojković: Unapred upisani bodovi su navijačka stvar, Mađari imaju igrače vrhunske klase

Danas 04.09.2023
Fudbalere Srbije u četvrtak i subotu očekuje možda i krucijalan dvomeč u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Najbolji fudbaleri Srbije okupili su se povodom predstojećih izazova u kvalifikacijama za plasman na anrendo Evropsko prvenstvo. Već u… »
Dragan Stojković poručuje: Pozicija nam je dobra, maksimalan fokus na Mađarsku

Dragan Stojković poručuje: Pozicija nam je dobra, maksimalan fokus na Mađarsku

Dnevnik 04.09.2023
STARA PAZOVA: Generalno možemo da budemo zadovoljni sa bodovnim saldom i pozicijom koju imamo, ali uvek može bolje i više. Drago mi je što ćemo imati neke važne igrače ovog puta (Mitrović, Vlahović, Jović, prim. aut), tako u tom smislu ćemo… »
Sergej i mitar mi napravili problem! Čak osam igrača otpalo sa Piksijevog spiska: Činim dobro za srpski fudbal!

Sergej i mitar mi napravili problem! Čak osam igrača otpalo sa Piksijevog spiska: Činim dobro za srpski fudbal!

Mondo 04.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se povodm okupljanja "orlova" pred nastavak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Mađarske i Litvanije. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi obratio… »
Piksi: Radim kao da ću biti selektor sto godina (VIDEO)

Piksi: Radim kao da ću biti selektor sto godina (VIDEO)

Sport klub 04.09.2023
Red ozbiljnih tema, malo šale i konkretne poruke. Selektor Dragan Stojković, uoči mečeva sa Mađarskom i Litvanijom, imao je šta da poruči fudbalskoj Srbiji, dobrano „ohlađenoj“ od državnog tima, posle mondijalskog zastoja u Kataru. Bez želje… »
Piksi: "Sergej i Mitrović su mi napravili problem, problem sa Kovačevićem nije želja, ni volja"

Piksi: "Sergej i Mitrović su mi napravili problem, problem sa Kovačevićem nije želja, ni volja"

Sportske.net 04.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković danas je obratio javnosti pred nastavka kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. Srbija u četvrtak dočekuje Mađarsku, a potom u nedelju gostuje Litvaniji. "Orlovi" su u prva tri kola osvojili… »
Da sam igrač, otišao bih i ja kod saudijaca! Hoće li Piksi stopama Sergeja i Mitra: "Neću iza leđa da radim FSS!"

Da sam igrač, otišao bih i ja kod saudijaca! Hoće li Piksi stopama Sergeja i Mitra: "Neću iza leđa da radim FSS!"

Mondo 04.09.2023
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je o šansama da ode u Saudijsku Arabiju. Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je o šansama da ode u Saudijsku Arabiju. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković obratio se danas… »
"Kad igraju dunsteri, onda je to katastrofa": Piksi o problemima zbog Sergeja i Mitra, povređenim igračima, Mađarskoj…

"Kad igraju dunsteri, onda je to katastrofa": Piksi o problemima zbog Sergeja i Mitra, povređenim igračima, Mađarskoj…

Večernje novosti 04.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi okupio je ekipu uoči dve utakmice u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje će naredne godine biti organizovano u Nemačkoj. FOTO: AP/Tanjug U četvrtak će na stadionu "Rajko… »
Marko Grujić otpao sa spiska reprezentacije Srbije

Marko Grujić otpao sa spiska reprezentacije Srbije

Danas 04.09.2023
Pouzdani zadnji vezni zbog povrede odustao od igranja u predstojećem kvalifikacionom ciklusu. Selektor Dragan Stojković neće moći da računa na sve adute za predstojeće kvalifikacione mečeve za plasman na Evropsko prvenstvo. Marko Grujić je… »
Sa Mitrovićem i Vlahovićem uspeh samo šest bodova

Sa Mitrovićem i Vlahovićem uspeh samo šest bodova

Sportski žurnal 04.09.2023
Reprezentacija Srbije počinje danas pripreme za kvalifikacione utakmice protiv Mađarske i Litvanije. U projektovanju plasmana na Evropsko prvenstvo 2024. u Nemačkoj reprezentaciji Srbije septembarske utakmice protiv Mađarske i Litvanije zauzimaju… »

Vesti dana »