Povezane vesti

Stanija se snimila sa preljubnikom u jeku skandala Dok svi bruje o njima, starleta pokazala kako se baškare u Budvi (video)

Stanija se snimila sa preljubnikom u jeku skandala Dok svi bruje o njima, starleta pokazala kako se baškare u Budvi (video)

Dnevnik 03.09.2023
Prva učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je sinoć skandalozne detalje o suprugu, koji ju je, kako ona kaže, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Anelin suprug se, kako smo privi pisali, zove Asmin Durdžić. Stanija se oglasila za… »
Kupio fejk naočare za 10 evra, Stanija mislila da su original! Ovako je lažni milioner prevario starletu! Potpuni hit! (foto)

Kupio fejk naočare za 10 evra, Stanija mislila da su original! Ovako je lažni milioner prevario starletu! Potpuni hit! (foto)

Kurir 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Kako saznaje izvor blizak Aneli, Asmin se sve… »
Rat ne prestaje - brutalan odgovor stanije Dobrojević! Aneli je optužila da joj je rasturila brak, starleta reagovala!

Rat ne prestaje - brutalan odgovor stanije Dobrojević! Aneli je optužila da joj je rasturila brak, starleta reagovala!

Mondo 03.09.2023
Stanija Dobrojević komentarisala je navode Aneli Ahmić, učesnice rijalitija Elita, da joj je starleta rasturila brak. Stanija Dobrojević komentarisala je navode Aneli Ahmić, učesnice rijalitija Elita, da joj je starleta rasturila brak. Učesnica… »
Muškarac koji je navodno prevario Aneli sa Stanijom se prvi put oglasio! Uradio je nešto baš nevaspitano, bićete zgranuti…

Muškarac koji je navodno prevario Aneli sa Stanijom se prvi put oglasio! Uradio je nešto baš nevaspitano, bićete zgranuti…

Kurir 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite", Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Kako saznaje izvor blizak Aneli, Asmin se sve… »
Janjuš već zaboravio na ženu, ne odvaja od Aneli: Zadrugarka tvrdi da ju je muž prevario sa Stanijom: "Ja sam ti jedini…

Janjuš već zaboravio na ženu, ne odvaja od Aneli: Zadrugarka tvrdi da ju je muž prevario sa Stanijom: "Ja sam ti jedini…

Blic 03.09.2023
Aneli Ahmić privukla je veliku pažnju svojim ulaskom u rijaliti program"Zadruga 7 Elita". Naime, ona je ispričala da ju je suprug prevario sa starletom Stanijom Dobrojević, koja je i dalje sa njim i planiraju svadbu. Ipak, Anela je brzo našla… »
(Foto) prvo oglašavanje preljubnika asmina: Supruga javno otkrila da je vara sa Stanijom, pa povukao nevaspitan potez

(Foto) prvo oglašavanje preljubnika asmina: Supruga javno otkrila da je vara sa Stanijom, pa povukao nevaspitan potez

Blic 03.09.2023
Takmičarka "Zadruge 7 - Elite", Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Asmin se sve vreme predstavljao kao… »
Potvrđena priča Aneli Ahmić, njen suprug je prevarant!

Potvrđena priča Aneli Ahmić, njen suprug je prevarant!

Svet plus 03.09.2023
Nova učesnica rijalitija "Elita" ispričala je kako je muž prevario ali i da je proneverio novac i da je sve to objavljeno u austrijskim medijima. Potvrđena je priča Aneli Ahmić, njen suprug je prevarant! Javnost je ostala u šoku nakon… »
Janjuš već zaboravio na enu! Uputio bezobraznu ponudu kontroverznoj Aneli, ona mu se približila i sve upijala, objavljen…

Janjuš već zaboravio na enu! Uputio bezobraznu ponudu kontroverznoj Aneli, ona mu se približila i sve upijala, objavljen…

Kurir 03.09.2023
Aneli Ahmić privukla je veliku pažnju svojim ulaskom u rijaliti program "Zadruga 7 Elita". Naime, ona je ispričala da ju je suprug prevario sa starletom Stanijom Dobrojević, koja je i dalje sa njim i planiraju svadbu. Ipak, Anela je brzo našla… »
“Ovo joj je bio plan da uđe u Zadrugu” Stanija odgovara ženi svog dečka:“Neću dozvoliti da mi se ukalja ugled i…

“Ovo joj je bio plan da uđe u Zadrugu” Stanija odgovara ženi svog dečka:“Neću dozvoliti da mi se ukalja ugled i…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić tvrdi da ju je suprug Asmin Durdžić prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Dobrojevićeva ne krije da je srećno zaljubljena, a svog izabranika krila je od očiju javnosti. Ona se sada ponovo oglasila za… »
Stanija Dobrojević ne može više da ćuti! Brutalno odgovorila ženi svog dečka: Imala je plan da se dočepa...

Stanija Dobrojević ne može više da ćuti! Brutalno odgovorila ženi svog dečka: Imala je plan da se dočepa...

Kurir 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić tvrdi da ju je suprug Asmin Durdžić prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Dobrojevićeva ne krije da je srećno zaljubljena, a svog izabranika krila je od očiju javnosti. Ona se sada ponovo oglasila za… »
(Foto dokazi): "Kupio naočare za 10 evra, a Stanija mislila da su original" Kako je lažni milioner prevario starletu: Novi…

(Foto dokazi): "Kupio naočare za 10 evra, a Stanija mislila da su original" Kako je lažni milioner prevario starletu: Novi…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Kako saznaje izvor blizak Aneli, Asmin se sve… »
Ovako uživaju Stanija i njen oženjen dečko! Starleta objavila video, sve pršti od luksuza: Za 10 dana 3.500 €! Žena…

Ovako uživaju Stanija i njen oženjen dečko! Starleta objavila video, sve pršti od luksuza: Za 10 dana 3.500 €! Žena…

Kurir 03.09.2023
Stanija Dobrojević našla se u centru skandala kada je učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je skandalozne detalje o suprugu, koji ju je, kako ona kaže, prevario sa starletom. Stanija i Anelin muž Asmin Durdžić trenutno borave u Crnoj… »
Iva Grgurić potvrdila da je Aneli bila s njenim bivšim! Znam svašta! Ahmićevoj muža otela Stanija, evo kada je ona bila s…

Iva Grgurić potvrdila da je Aneli bila s njenim bivšim! Znam svašta! Ahmićevoj muža otela Stanija, evo kada je ona bila s…

Kurir 03.09.2023
Aneli Ahmić, prva takmičarka koja se uselila u "Elitu", optužila je na samom početku Staniju Dobrojević da joj je otela muža, Asmina Durdžića. Njena ispovest privukla je veliku pažnju, ali i podatak, koji je pomenut u najavi za njen ulazak, da je… »
Muž je prevario sa Stanijom, a ona bila sa bivšim dečkom ive Grgurić: Burna prošlost učesnice "Elite", starleta sve…

Muž je prevario sa Stanijom, a ona bila sa bivšim dečkom ive Grgurić: Burna prošlost učesnice "Elite", starleta sve…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Pored toga, Anela je spomenula i rijaliti… »
Stanija Dobrojević se kupa u luksuzu: Starleta se snimala u hotelu gde je sa oženjenim muškarcem - za 10 dana na nju pukao…

Stanija Dobrojević se kupa u luksuzu: Starleta se snimala u hotelu gde je sa oženjenim muškarcem - za 10 dana na nju pukao…

Blic 03.09.2023
Starleta Stanija Dobrojević našla se u centru skandala kada je učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je skandalozne detalje o suprugu, koji ju je, kako ona kaže, prevario sa starletom. Stanija i Anelin muž Asmin Durdžić trenutno borave u… »
(Foto): Isplivale fotografije iz kreveta Stanije Dobrojević i oženjenog muškarca: On joj legao na grudi, a evo šta je…

(Foto): Isplivale fotografije iz kreveta Stanije Dobrojević i oženjenog muškarca: On joj legao na grudi, a evo šta je…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. "Blic" je sada došao u posed fotografijama, za… »
Stanija "odlepila" za oženjenim, SAD planiraju svadbu! Ko je muž Aneli Ahmić za kog će se starleta udati (foto, video)

Stanija "odlepila" za oženjenim, SAD planiraju svadbu! Ko je muž Aneli Ahmić za kog će se starleta udati (foto, video)

Mondo 03.09.2023
Muž Aneli Ahmić iz Elite se venčava sa Stanijom, evo gde će biti svadba! Muž Aneli Ahmić iz Elite se venčava sa Stanijom, evo gde će biti svadba! Učesnica rijalitija Elita, Aneli Ahmić, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju… »
Isplivala prepiska stanijinog oženjenog dečka i njegove žene: Plaćaš joj ručkove i večere, a nisi mogao da nam pustiš…

Isplivala prepiska stanijinog oženjenog dečka i njegove žene: Plaćaš joj ručkove i večere, a nisi mogao da nam pustiš…

Kurir 03.09.2023
Učesnica "Elite" Aneli Ahmić, koja je ušla u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Sada je procurila njena prepiskama, gde se vidi kako se Aneli dopisuje sa… »
Stanija planirala svadbu na karibima sa oženjenim muškarcem: Starleta potpuno odlepila za njim - upoznali se u Americi, a…

Stanija planirala svadbu na karibima sa oženjenim muškarcem: Starleta potpuno odlepila za njim - upoznali se u Americi, a…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je ispričala, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Inače, pre više od dve nedelje kao bomba u domaćim medijima odjeknula je vest da se… »
Vereničkim prstenom se hvalila na sva usta! Stanija odlepila za oženjenim Asminom, planira tajno večanje na luks ostrvu

Vereničkim prstenom se hvalila na sva usta! Stanija odlepila za oženjenim Asminom, planira tajno večanje na luks ostrvu

Kurir 03.09.2023
Učesnica "Elite" Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je ispričala, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Inače, pre više od dve nedelje kao bomba u domaćim medijima odjeknula je vest da se starleta… »
Ovo su svi učesnici rijalitija zadruga 7 Elita: Čak 56 takmičara ušlo na imanje u Šimanovcima - od prevarene žene, preko…

Ovo su svi učesnici rijalitija zadruga 7 Elita: Čak 56 takmičara ušlo na imanje u Šimanovcima - od prevarene žene, preko…

Blic 03.09.2023
Sinoć je počela sedma sezona "Zadruge", koja je nazvana "Elita", a čak 56 takmičara ušlo je na poznato imanje u Šimanovcima. Aneli Ahmić prva je ušla u "Zadrugu 7 - Elitu". Dolazi iz Dubrovnika, a po ulasku u rijaliti otkrila je da ju je muž… »
Stanija se snimila sa preljubnikom u jeku skandala: Dok svi bruje o njima, starleta pokazala kako se baškare u Budvi (video)

Stanija se snimila sa preljubnikom u jeku skandala: Dok svi bruje o njima, starleta pokazala kako se baškare u Budvi (video)

Blic 03.09.2023
Prva učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je sinoć skandalozne detalje o suprugu, koji ju je, kako ona kaže, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Anelin suprug se, kako smo privi pisali, zove Asmin Durdžić. Stanija se oglasila za… »
(Foto): "Dr*** plaćaš ručkove i večere, a ćerki nećeš da pošalješ pare" šok prepiske Stanijinog oženjenog muškarca…

(Foto): "Dr*** plaćaš ručkove i večere, a ćerki nećeš da pošalješ pare" šok prepiske Stanijinog oženjenog muškarca…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Sada je "Blic" došao u posed novim prepiskama… »
Stanija Dobrojević tvrdi da njen verenik nikada nije bio oženjen!

Stanija Dobrojević tvrdi da njen verenik nikada nije bio oženjen!

Svet plus 03.09.2023
Starleta Stanija Dobrojević tvrdi da njen verenik nikada nije bio oženjen, kao što govori prva učesnica rijalitija "Elita 7 " Aneli Ahmić. Aneli je rekla da se njih dvoje trenutno nalaze u Crnoj Gori, a starleta upravo iz Budve objavljuje… »
Stanija se baš potresla što je postala otimačica muževa: Evo šta starleta u jeku skandala radi u Budvi s preljubnikom

Stanija se baš potresla što je postala otimačica muževa: Evo šta starleta u jeku skandala radi u Budvi s preljubnikom

Kurir 03.09.2023
Stanija Dobrojević, htela ne htela, glavna je tema novog rijalitija "Elita". Pošto je nova učesnica Elite Aneli Ahmić optužila starletu da joj je preotela muža, Stanija se i nije posebno potresla. Ona je na svom Instagram nalogu, pošto je procurila… »
(Foto) dokaz da je stanijin momak oženjen: Žena ga javno raskrinkala na ulasku u Zadrugu 7, a ovako je izgledalo njihovo…

(Foto) dokaz da je stanijin momak oženjen: Žena ga javno raskrinkala na ulasku u Zadrugu 7, a ovako je izgledalo njihovo…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Stanija se potom oglasila za "Blic" na ovu temu, a… »
Isplivali dokazi da je stanijin dečko oženjen: Žena ga javno raskrinkala na ulasku u Elitu, a on imao versko venčanje

Isplivali dokazi da je stanijin dečko oženjen: Žena ga javno raskrinkala na ulasku u Elitu, a on imao versko venčanje

Kurir 03.09.2023
Aneli Ahmić, koja je ušla prva u rijaliti Elita, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Stanija se potom oglasila i rekla da je iznenađena. - Mogu samo da kažem da moj… »
Opasan pogled i besni automobili: Galerija slika Stanijinog preljubnika: Priča se da je milioner, a bivša tvrdi da nema ni…

Opasan pogled i besni automobili: Galerija slika Stanijinog preljubnika: Priča se da je milioner, a bivša tvrdi da nema ni…

Blic 03.09.2023
Prva učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je večeras šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je ispričala, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. S druge strane, Stanija se oglasila za "Blic" nakon Anelinih tvrdnji i… »
Isplivale sve nezakonite radnje Evo šta Austrijanci pišu o Anelinom mužu kog je optužila da ju je ostavio zbog Stanije!

Isplivale sve nezakonite radnje Evo šta Austrijanci pišu o Anelinom mužu kog je optužila da ju je ostavio zbog Stanije!

Kurir 03.09.2023
Prva učesnica "Elite" Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Ona je spomenula da su austrijski mediji preneli detalje o njegovim nedozovoljenim radnjama… »
"Jede te rak iznutra" Isplivale privatne prepisle nove takmičarke Elite i Stanijinog oženjenog dečka! Skandal! (foto)

"Jede te rak iznutra" Isplivale privatne prepisle nove takmičarke Elite i Stanijinog oženjenog dečka! Skandal! (foto)

Kurir 03.09.2023
Aneli Ahmić, prva takmičarka "Elite", na samom startu ovog rijalitija iznela je skandalozne optužbe na račun bivše zadrugarke Stanije Dobrojević i njenog novog dečka. Kako je istakla, Stanija joj je otela muža Asmina Durdžića. Na Instagram… »
"U šoku sam": Oglasila se Stanija nakon što je nova učesnica Zadruge otkrila da joj je otela muža: "Ja ne znam o čemu se…

"U šoku sam": Oglasila se Stanija nakon što je nova učesnica Zadruge otkrila da joj je otela muža: "Ja ne znam o čemu se…

Blic 03.09.2023
Prva učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je večeras šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Stanija se sada oglasila za "Blic" na ovu temu, a bila je i te kako… »
"Ja sam u šoku" Oglasila se Stanija nakon što je nova učesnica Elite otkrila da joj je otela muža: Ne znam o čemu se radi

"Ja sam u šoku" Oglasila se Stanija nakon što je nova učesnica Elite otkrila da joj je otela muža: Ne znam o čemu se radi

Kurir 03.09.2023
Prva učesnica Aneli Ahmić iznela je večeras šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Stanija se sada oglasila bila je i te kako iznenađena. - Ja sam u šoku! Telefon ne prestaje… »
Ovo je muškarac kog je supruga optužila da ju je prevario sa Stanijom: Otkrivamo njegovo ime, a pogledajte njegovu prvu fotku…

Ovo je muškarac kog je supruga optužila da ju je prevario sa Stanijom: Otkrivamo njegovo ime, a pogledajte njegovu prvu fotku…

Blic 02.09.2023
Prva učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je večeras šok detalje o suprugu, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Anelin suprug se, kako saznajemo, zove Asmin Durdžić. - Muž me je pre mesec dana… »
"Nezakonito je prisvojio: 43.000 evra" Evo šta Austrijanci pišu o mužu zadrugarke kog je ona optužila da ju je prevario sa…

"Nezakonito je prisvojio: 43.000 evra" Evo šta Austrijanci pišu o mužu zadrugarke kog je ona optužila da ju je prevario sa…

Blic 02.09.2023
Prva učesnica "Zadruge 7 - Elite" Aneli Ahmić iznela je večeras šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. Ona je spomenula da su austrijski mediji preneli detalje o njegovim… »
"Muž me je pre mesec dana prevario sa Stanijom Dobrojević": Šok ispovest prve učesnice Zadruge 7: "Rekao mi je da ide u…

"Muž me je pre mesec dana prevario sa Stanijom Dobrojević": Šok ispovest prve učesnice Zadruge 7: "Rekao mi je da ide u…

Blic 02.09.2023
Prva učesnica "Zadruge 7 - Elite", kako je saopštila voditeljka Dušica Jakovljević, je Aneli Ahmić, koju su ranije spominjali u prethodnim sezonama rijalitija. - Muž me je pre mesec dana prevario posle tri godine braka. Ja sam iz Dubrovnika… »

Vesti dana »