Povezane vesti

Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Jovani Marović da uđe u Srbiju

Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Jovani Marović da uđe u Srbiju

Politika 24.08.2023
Vučić je ironično rekao da se „posebno izvinjava" onima koji su Matiji Bećkoviću, koji nije zauzimao nikakve puteve, četiri godine branili da uđe. Onima koji su našem ambasadoru branili da poseti oca i majku koji žive u Nikšiću. LESKOVAC -… »
Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da Jovani Marović dozvole ulazak u Srbiju

Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da Jovani Marović dozvole ulazak u Srbiju

Insajder 24.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u čevrtak da je zamolio Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) i Bezbednosno-informativnu agencije (BIA) da dozvole ulazak u Srbiju bivšoj crnogorskoj ministarki evropskih integracija Jovani Marović. On… »
Da li će zabrana ulaska Jovani Marović uticati na odnose Srbije sa Crnom Gorom?

Da li će zabrana ulaska Jovani Marović uticati na odnose Srbije sa Crnom Gorom?

N1 Info 24.08.2023
Bivša potpredsednica Vlade Crne Gore Jovana Marović pokušala je u sredu da dođe u Srbiju, ali joj je ulazak odbijen jer, kako je navedeno, to zahtevaju razlozi zaštite bezbednosti Srbije i njenih građana. Organizacije civilnog društva osuđuju… »
Pokret socijalista se obratio bivšoj crnogorskoj ministarki

Pokret socijalista se obratio bivšoj crnogorskoj ministarki

Telegraf 24.08.2023
"Da Crna Gora kojim slučajem ima bar jedan završen auto-put, gospođa Marović bi mogla da vrši blokade puteva kod svoje kuće", pokret socijalista. Pokret socijalista čiji je osnivač Aleksandar Vulin bivšoj crnogorskoj ministarki i njihov odgovor… »
Bivša crnogorska ministarka poručila Vučiću: Dok ste vi na vlasti, neću više dolaziti u Srbiju

Bivša crnogorska ministarka poručila Vučiću: Dok ste vi na vlasti, neću više dolaziti u Srbiju

Radio 021 24.08.2023
Bivša crnogorska ministarka Jovana Marović odgovorila je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, poručivši da neće dolaziti u Srbiju dok je on na vlasti. "Hvala Vam, ali dok ste Vi na vlasti više neću dolaziti u Srbiju. Moja sloboda kretanja i… »
Vučić: Kada puštamo Violu fon Kramon, što ne bismo bivšu crnogorsku ministarku

Vučić: Kada puštamo Violu fon Kramon, što ne bismo bivšu crnogorsku ministarku

N1 Info 24.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zamolio Ministarstvo unutrašnjih poslova i Bezbednosno-informativnu agenciju da "svaki put puste bivše ministre u Vladi Crne Gore". „Ja se obično ne mešam u odluke nadležnih državnih organa… »
Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Marović da uđe u Srbiju

Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Marović da uđe u Srbiju

RTV 24.08.2023
LESKOVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je zamolio MUP i BIA da dopuste bivšoj potpredsednici Vlade i ministarki evropskih poslova Crne Gore Jovani Marović da uđe u Srbiju i pozvao je da slobodno dođe i bude, kako je… »
Vućić: Zamolio sam MUP i BIA da puste u Srbiju sve bivše crnogorske ministre

Vućić: Zamolio sam MUP i BIA da puste u Srbiju sve bivše crnogorske ministre

Beta 24.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je jutros posebno zamolio Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) i Bezbednosno-informativnu agenciju (BIA) da svaki put bivšim ministrima iz Vlade Crne Gore dozvole da uđu u Srbiju, "posebno kad dolaze… »
Vučić o Jovani Marović: Zamolio sam MUP i BIA da svaki put puste bivše crnogorske ministre, kada može da uđe Viola fon…

Vučić o Jovani Marović: Zamolio sam MUP i BIA da svaki put puste bivše crnogorske ministre, kada može da uđe Viola fon…

Nova 24.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je zamolio Ministarstvo unutrašnjih poslova i Bezbednosno-informativnu agenciju da "svaki put puste bivše ministre u Vladi Crne Gore". „Ja se obično ne mešam u odluke nadležnih državnih… »
Jovana Marović odgovorila Vučiću: Dok ste na vlasti neću dolaziti u Srbiju, moja sloboda kretanja ne zavisi ni od čije…

Jovana Marović odgovorila Vučiću: Dok ste na vlasti neću dolaziti u Srbiju, moja sloboda kretanja ne zavisi ni od čije…

Nova 24.08.2023
Bivša ministarka za evropske poslove u Vladi Crne Gore Jovana Marović večeras je odgovorila predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Ona je poručila da neće dolaziti u našu zemlju dok je Vučić na vlasti. Predsednik Vučić je večeras tokom… »
Bivša ministarka odgovara Vučiću: Dok ste na vlasti, neću više dolaziti

Bivša ministarka odgovara Vučiću: Dok ste na vlasti, neću više dolaziti

N1 Info 24.08.2023
Bivša crnogorska ministarka Jovana Marović odgovorila je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, poručivši da neće dolaziti u Srbiju dok je Vučić na vlasti. „Hvala Vam, ali dok ste Vi na vlasti više neću dolaziti u Srbiju. Moja sloboda kretanja… »
Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Marović da uđe u Srbiju

Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Marović da uđe u Srbiju

Dnevnik 24.08.2023
LESKOVAC: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je zamolio MUP i BIA da dopuste bivšoj potpredsednici Vlade i ministarki evropskih poslova Crne Gore Jovani Marović da uđe u Srbiju i pozvao je da slobodno dođe i bude, kako je rekao… »
Kad može Viola, može i crnogorska ministarka, Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Marović da uđe u Srbiju

Kad može Viola, može i crnogorska ministarka, Vučić: Zamolio sam MUP i BIA da dopuste Marović da uđe u Srbiju

Telegraf 24.08.2023
Predsednik je istakao da se nikada ne meša u rad državnih organa. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras tokom oblilaska novoizgrađenog stadiona u Leskovcu odgovorio je na pitanje o zabrani ulaska u Srbiju Jovani Marović, crnogorskoj… »
Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Insajder 24.08.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Crne Gore tražilo je od Srbije obrazloženje odluke kojom je sinoć na beogradskom aerodromu zabranjen ulazak u Srbiju bivše ministarke evropskih poslova u Vladi Crne Gore Jovane Marović. Ministarstvo je saopštilo da je… »
Bura nakon zabrane Jovani Marović da uđe u Srbiju, crnogorsko ministarstvo spoljnih poslova traži obrazloženje

Bura nakon zabrane Jovani Marović da uđe u Srbiju, crnogorsko ministarstvo spoljnih poslova traži obrazloženje

Euronews 24.08.2023
Ponovo je granični prelaz na beogradskom aerodromu nepremostiva prepreka za nekog crnogorskog državljanina. Bivšoj potpredsednici Vlade Crne Gore i ministarki evropskih poslova Jovani Marović zabrana ulaska u Srbiju je izrečna, kako je sama objavila… »
Vlasti Crne Gore traže od Srbije objašnjenje o zabrani ulaska Jovani Marović

Vlasti Crne Gore traže od Srbije objašnjenje o zabrani ulaska Jovani Marović

Slobodna Evropa 24.08.2023
Ministarstvo vanjskih poslova Crne Gore zatražilo je od nadležnih organa Srbije obrazloženje odluke kojom je bivšoj ministarki evropskih poslova u Vladi Crne Gore Jovani Marović zabranjen ulazak u tu državu 23. avgusta. Radio Slobodna Evropa je 23… »
Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Nova 24.08.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Crne Gore tražilo je od Srbije obrazloženje odluke kojom je na beogradskom aerodromu zabranjen ulazak u Srbiju bivše ministarke evropskih poslova u Vladi Crne Gore Jovane Marović. Ministarstvo je saopštilo da je izrazilo… »
Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Radio 021 24.08.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Crne Gore tražilo je od Srbije obrazloženje odluke kojom je sinoć na aerodromu zabranjen ulazak u Srbiju bivšoj ministarki evropskih poslova u Vladi CG Jovani Marović. Ministarstvo je saopštilo da je izrazilo uverenje… »
Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

N1 Info 24.08.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Crne Gore tražilo je od Srbije obrazloženje odluke kojom je na beogradskom aerodromu zabranjen ulazak u Srbiju bivše ministarke evropskih poslova u Vladi Crne Gore Jovane Marović. Ministarstvo je saopštilo da je izrazilo… »
Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Crna Gora traži obrazloženje za zabranu ulaska Jovane Marović u Srbiju

Danas 24.08.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Crne Gore tražilo je od Srbije obrazloženje odluke kojom je sinoć na beogradskom aerodromu zabranjen ulazak u Srbiju bivše ministarke evropskih poslova u Vladi Crne Gore Jovane Marović. Ministarstvo je saopštilo da je… »
Bivša potpredsednica crnogorske vlade kaže da joj je zabranjen ulazak u Srbiju, Milatović poručio - suprotno izgradnji…

Bivša potpredsednica crnogorske vlade kaže da joj je zabranjen ulazak u Srbiju, Milatović poručio - suprotno izgradnji…

Insajder 24.08.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da je zabrana ulaska u Srbiju bivšoj potpredsednici crnogorske vlade Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa i izrazio uverenje da ona nije pretnja po bezbednost. Trinaest nevladinih… »
Milan Antonijević u jednoj rečenici napisao sav paradoks i konfuziju poteza Srbije

Milan Antonijević u jednoj rečenici napisao sav paradoks i konfuziju poteza Srbije

Danas 24.08.2023
Pravnik Milan Antonijević u jednoj rečenici je objasnio sav paradoks postupaka vlasti u Srbiji povodom zabrane ulaska nekadašnjoj crnogorskoj ministarki Jovani Marović u Srbiju. On je na svom profilu na društvenoj mreži Iks napisao:“Srbija koja… »
Milatović: Zabrana ulaska u Srbiju Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa

Milatović: Zabrana ulaska u Srbiju Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa

Beta 24.08.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da je zabrana ulaska u Srbiju bivšoj potpredsednici crnogorske vlade Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa, i izrazio uverenje da ona nije pretnja po bezbednost. "Upravo sam razgovarao… »
Milatović: Zabrana ulaska u Srbiju Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa

Milatović: Zabrana ulaska u Srbiju Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa

Danas 24.08.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da je zabrana ulaska u Srbiju bivšoj potpredsednici crnogorske vlade Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa, i izrazio uverenje da ona nije pretnja po bezbednost. „Upravo sam razgovarao… »
Milatović: Zabrana ulaska u Srbiju Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa

Milatović: Zabrana ulaska u Srbiju Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa

Radio 021 24.08.2023
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović izjavio je da je zabrana ulaska u Srbiju bivšoj potpredsednici crnogorske vlade Jovani Marović suprotna izgradnji dobrosusedskih odnosa. Milatović je izrazio uverenje da ona nije pretnja po bezbednost. "Upravo sam… »

Vesti dana »