Povezane vesti

Trampovi saradnici predali se u Džordžiji

Trampovi saradnici predali se u Džordžiji

Glas Amerike 22.08.2023
Atlanta, Džordžija — Neki od optuženih u slučaju koji je u Džordžiji pokrenut protiv bivšeg predsjednika Donalda Trampa i još 18 osoba zbog pokušaja da promijene rezultat izbora 2020. godine predali su se u utorak u zatvoru u Atlanti, prenijela… »
Tramp: Kampanja pokvarenog Bajdena

Tramp: Kampanja pokvarenog Bajdena

Politika 22.08.2023
NjUJORK - Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio da planira da se preda u četvrtak sudu u državi Džordžija kako bi se suočio sa optužbama za mešanje u izbore 2020. godine. Sudija u Atlanti koji vodi slučaj protiv milijardera odredio je… »
Trump najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Georgiji

Trump najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Georgiji

Al Jazeera 22.08.2023
Trump je optužnicu opisao kao politički motivisan pokušaj da se njegova kampanja za reizbor u Bijelu kuću izbaci iz kolosjeka. Bivši američki predsjednik Donald Trump planira se predati u zatvor okruga Fulton u četvrtak nakon što je u ponedjeljak… »
Predao se prvi Trampov saoptuženi u slučaju u vezi sa izborima u Džordžiji 2020. godine

Predao se prvi Trampov saoptuženi u slučaju u vezi sa izborima u Džordžiji 2020. godine

Blic 22.08.2023
Skot Hol, prvi od saoptuženika Donalda Trampa u vezi sa optužnicom koja je protiv bivšeg američkog predsednika podignuta u saveznoj državi Džordžiji zbog navodnih pokušaja da poništi svoj izborni poraz 2020. godine, predao se danas u Atlanti… »
Predao se prvi Trampov saoptuženi u slučaju u vezi sa izborima u Džordžiji 2020.

Predao se prvi Trampov saoptuženi u slučaju u vezi sa izborima u Džordžiji 2020.

Nova 22.08.2023
Skot Hol, prvi od saoptuženika Donalda Trampa u vezi sa optužnicom koja je protiv bivšeg američkog predsednika podignuta u saveznoj državi Džordžiji zbog navodnih pokušaja da poništi svoj izborni poraz 2020. godine, predao se danas u Atlanti… »
Predao se prvi Trampov saoptuženi u slučaju u vezi sa izborima u Džordžiji 2020

Predao se prvi Trampov saoptuženi u slučaju u vezi sa izborima u Džordžiji 2020

Euronews 22.08.2023
Skot Hol, prvi od saoptuženika Donalda Trampa u vezi sa optužnicom koja je protiv bivšeg američkog predsednika podignuta u saveznoj državi Džordžiji zbog navodnih pokušaja da poništi svoj izborni poraz 2020. godine, predao se danas u Atlanti… »
Tramp: U četvrtak će me uhapsiti u Atlanti

Tramp: U četvrtak će me uhapsiti u Atlanti

RTS 22.08.2023
Donald Tramp je na svojoj platformi za društvene mreže, Truth Social, objavio: „Možete li da verujete? Otići ću u Atlantu, Džordžija, u četvrtak da me UHAPSI okružni tužilac radikalne levice, Fani Vilis.“ Kako javlja Bi-Bi-Si, barikade su… »
Donald Tramp najavio da će se predati: Tužiteljka dala rok, kada će bivši predsednik SAD morati iza rešetaka?

Donald Tramp najavio da će se predati: Tužiteljka dala rok, kada će bivši predsednik SAD morati iza rešetaka?

EurActiv 22.08.2023
U slučaju "Donald Tramp" u poslednjih par dana dešavaju se neočekivani preokreti. Nakon što je najavio da je pristao da plati garanciju, navodno je objavio i da će otići da se preda. Bivši predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp… »
"Idem u Atlantu da me uhapse!" Otkriveno koliko će Tramp platiti da ne ostane u zatvoru do početka suđenja (foto, video)

"Idem u Atlantu da me uhapse!" Otkriveno koliko će Tramp platiti da ne ostane u zatvoru do početka suđenja (foto, video)

Kurir 22.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će se predati vlastima u četvrtak u Džordžiji, gde je optužen da je planirao da poništi poraz na izborima 2020. - Možete li da verujete? Idem u Atlantu u Džordžiji u četvrtak, da me uhapse… »
Tramp: U četvrtak idem u Džordžiju da me uhapse

Tramp: U četvrtak idem u Džordžiju da me uhapse

Radio 021 22.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će se predati vlastima u četvrtak u Džordžiji, gde je optužen da je planirao da poništi poraz na izborima 2020. godine. "Možete li da verujete? Idem u Atlantu u Džordžiji u četvrtak, da me… »
SAD: Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Džordžiji

SAD: Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Džordžiji

Politika 22.08.2023
Bivši predsednik SAD Donald Tramp objavio je na društvenim mrežama da planira da se u četvrtak preda vlastima u Atlanti u vezi sa optužnicom koja je protiv njega podignuta u saveznoj državi Džordžiji zbog navodnih pokušaja da poništi svoj… »
Tramp: U četvrtak idem da me uhapse

Tramp: U četvrtak idem da me uhapse

Vreme 22.08.2023
SAD Sud je odredio Trampu kaucija od 200.000 dolara. Zabranjeno mu je da govori "na bilo koji način, direktno ili indirektno" o činjenicama iz slučaja sa drugim optuženima ili svedocima, osim preko advokata Pročitajte još Tramp optužen po zakonu za… »
Tramp: Idem u četvrtak u Atlantu da me uhapse

Tramp: Idem u četvrtak u Atlantu da me uhapse

N1 Info 22.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će se predati vlastima u četvrtak u Džordžiji, gde je optužen da je planirao da poništi poraz na izborima 2020. godine. „Možete li da verujete? Idem u Atlantu u Džordžiji u četvrtak, da me… »
Donald Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima okruga Fultona

Donald Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima okruga Fultona

Danas 22.08.2023
Bivši predsednik SAD-a Donald Tramp najavio da će se predati vlastima u Džordžiji u četvrtak kako bi se suočio s optužbama u slučaju koji ga tereti za nezakonito planiranje da poništi svoj izborni poraz 2020. „Možete li verovati? Ići ću u… »
"Idem da me uhapse": Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Džordžiji

"Idem da me uhapse": Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Džordžiji

Blic 22.08.2023
Bivši predsednik SAD Donald Tramp objavio je na društvenim mrežama da planira da se u četvrtak preda vlastima u Atlanti u vezi sa optužnicom koja je protiv njega podignuta u saveznoj državi Džordžiji zbog navodnih pokušaja da poništi svoj… »
Amerika i politika: Za Trampa određena kaucija od 200.000 dolara, on kaže da iza svega stoji „pokvareni Bajden"

Amerika i politika: Za Trampa određena kaucija od 200.000 dolara, on kaže da iza svega stoji „pokvareni Bajden"

Južne vesti 22.08.2023
Icon Sportswire via Getty Images Nedavna anketa pokazuje da Donald Tramp, bivši šef države, ima najviše pristalica da postane kandidat Republikanske stranke za predstojeće predsedničke izbore u 2024. godini Bivši američki predsednik Donald Tramp… »
Amerika i politika: Za Trampa određena kaucija od 200.000 dolara, on kaže da iza svega stoji „pokvareni Bajden"

Amerika i politika: Za Trampa određena kaucija od 200.000 dolara, on kaže da iza svega stoji „pokvareni Bajden"

Radio 021 22.08.2023
Bivši predsednik burno reagovao uoči saslušanja ove nedelje u Džordžiji povodom optužbi da je pokušao da se meša u ishod predsedničkih izbora 2020. Icon Sportswire via Getty Images Nedavna anketa pokazuje da Donald Tramp, bivši šef države, ima… »
Amerika i politika: Za Trampa određena kaucija od 200.000 dolara, on kaže da iza svega stoji „pokvareni Bajden“

Amerika i politika: Za Trampa određena kaucija od 200.000 dolara, on kaže da iza svega stoji „pokvareni Bajden“

Danas 22.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio da planira da se preda u četvrtak sudu u državi Džordžija kako bi se suočio sa optužbama za mešanje u izbore 2020. Sudija u Atlanti koji vodi slučaj protiv milijardera odredio je kauciju od 200.000… »
Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Džordžiji

Tramp najavio da će se u četvrtak predati vlastima u Džordžiji

Euronews 22.08.2023
Bivši predsednik SAD Donald Tramp objavio je na društvenim mrežama da planira da se u četvrtak preda vlastima u Atlanti u vezi sa optužnicom koja je protiv njega podignuta u saveznoj državi Džordžiji zbog navodnih pokušaja da poništi svoj… »

Vesti dana »