Povezane vesti

Otkriveno šta je bilo u pilulama koje je Đoković koristio protiv Alkarasa

Otkriveno šta je bilo u pilulama koje je Đoković koristio protiv Alkarasa

Vesti online 21.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković savladao je Karlosa Alkarasa nakon preokreta u finalu Sinsinatija rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4). Šta je kreatin? Delovalo je u jednom trenutku da će Đoković odustati i da sa konsultovao sa svojim… »
Alkaraz posle duela sa Đokovićem: Ne znam zašto sam plakao, bio sam blizu pobede protiv jednog od najboljih svih vremena…

Alkaraz posle duela sa Đokovićem: Ne znam zašto sam plakao, bio sam blizu pobede protiv jednog od najboljih svih vremena…

Danas 21.08.2023
Karlos Alkaraz rekao je posle duela sa Novakom Đokovićem u finalu mastersa u Sinsinatiju da je, uprkos porazu, ponosan zbog igre koju je prikazao. – Umoran sam, ali i ponosan na sebe. Ne znam zašto sam plakao posle meča jer sam se borio do poslednje… »
Novak se vraća na prvo mesto, dovoljna jedna pobeda u Njujorku

Novak se vraća na prvo mesto, dovoljna jedna pobeda u Njujorku

Politika 21.08.2023
Karlos Alkaraz i dalje je vodeći na ATP listi, ali posle poraza u finalu Sinsinatija od Novaka Đokovića, razlika između dvojice tenisera je smanjena na samo 20 bodova. Mladi Španac trenutno ima 9815 bodova i braniće titulu na Ju-Es openu, dok srpski… »
Đoković posle velike borbe i preokreta pobedio Alkarasa za titulu u Sinsinatiju

Đoković posle velike borbe i preokreta pobedio Alkarasa za titulu u Sinsinatiju

Radio sto plus 21.08.2023
<p>Đoković je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri sata i 50 minuta igre. U prvom setu, Đoković je prvi stigao do brejka i poveo 4:2, ali je Alkaras brejkovima u sedmom i 11. gemu stigao do preokreta i vođstva u setovima. Alkaras je… »
Ne znam zašto sam onoliko plakao! Emotivna ispovest Alkaraza: Rekao sam Đokoviću jedno, sa mnom mora kao sa Nadalom!

Ne znam zašto sam onoliko plakao! Emotivna ispovest Alkaraza: Rekao sam Đokoviću jedno, sa mnom mora kao sa Nadalom!

Mondo 21.08.2023
Karlos Alkaraz govorio o svojoj reakciji posle finala. Karlos Alkaraz govorio o svojoj reakciji posle finala Par trenutaka nakon završetka najvećeg finala Sinsinatija svih vremena, Španac Karlos Alkaraz briznuo je u plač i nije mogao da se smiri - ni… »
Alkaraz: Ponosan sam na sebe, borio sam se do poslednje lopte

Alkaraz: Ponosan sam na sebe, borio sam se do poslednje lopte

Politika 21.08.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas da je ponosan iako je izgubio u finalu mastersa u Sinsinatiju od Srbina Novaka Đokovića i dodao da se na ovom meču borio do poslednje lopte. Alkaraz je noćas u finalu turnira u Sinsinatiju izgubio od… »
Đoković: Nisam odigrao previše ovakvih mečeva u životu, kao finale sa Nadalom

Đoković: Nisam odigrao previše ovakvih mečeva u životu, kao finale sa Nadalom

Politika 21.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da ga je finale mastersa u Sinsinatiju protiv Španca Karlosa Alkaraza podsetilo na neke duele sa Rafaelom Nadalom, prenosi Rojters. Đoković je noćas u finalu Sinsinatija posle velike borbe… »
Postoje dve liste rekorda na kojima je Đoković tek treći, ispred njega na obe isti dvojac

Postoje dve liste rekorda na kojima je Đoković tek treći, ispred njega na obe isti dvojac

Sportski žurnal 21.08.2023
Iza Srbina, takođe, isti dvojac, sinoć je pretekao Nadala i Lendla. Epsko finale Mastersa u Sinsinatiju (tri sata i 49 minuta), najduže od 1990, prepričava se satima kasnije. Planeta bruji o Novakovom povratku, čeličnoj volji... a Đoković na… »
Šta je kreatin? Đoković je mislio da bez ove supstance nije mogao protiv Alkaraza

Šta je kreatin? Đoković je mislio da bez ove supstance nije mogao protiv Alkaraza

Nova 21.08.2023
Bez njega se srpski teniser verovatno ne bi vratio u meč. Pobedio je Novak Đoković uz dosta muka i drame Karlosa Alkaraza u finalu mastersa u Sinsinatiju sa 2:1. Nije sve bilo tako blistavo na kraju prvog i početku drugog seta, kada je Novaku pozlilo… »
Teniseri u ekstazi posle Novakovog preokreta u finalu Sinsinatija: Sulude brojke Đokovića; najveći preokret u karijeri

Teniseri u ekstazi posle Novakovog preokreta u finalu Sinsinatija: Sulude brojke Đokovića; najveći preokret u karijeri

Danas 21.08.2023
Teniski svet ostao je zadivljen onime što im je prezentovano u finalu Sinsinatija. Epski preokret napravio je Novak Đoković. Bio je Srbin nadomak predaje meča Karlosu Alkarazu u finalu Sinsinatija. Mučio se sa velikom vrućinom, imao je nagli pad u… »
„Ne oduzimam ništa Novaku, ali je bez veze ako je istina“

„Ne oduzimam ništa Novaku, ali je bez veze ako je istina“

Sport klub 21.08.2023
Rene Stabs, bivša australijska teniserka, koja radi kao analitiča "ESPN-a", imala je jedno zanimljivo zapaženje iz spektakularnog meča Đoković – Alkaraz u kojem je posle više od tri i po sata slavio Novak. Stabs tvrdi da je na poslednjoj meč… »
Koliko su Đoković i Alkaraz zaradili u Sinsinatiju?

Koliko su Đoković i Alkaraz zaradili u Sinsinatiju?

Sportske.net 21.08.2023
Novak Đoković je noćas napravio idealnu uvertiru za predstojeći US open, gde će pokušati da dođe do svoje 24. grend slem titule. Taj cilj je imao i na Vimbdonu početkom leta, kada ga je u finalu zaustavio Karlos Alkaraz, ali noćas mu se Nole… »
"Imao bi on još više da niste varali": Košarkaš Partizana žestoko udario na Ju-Es open zbog Đokovića

"Imao bi on još više da niste varali": Košarkaš Partizana žestoko udario na Ju-Es open zbog Đokovića

Večernje novosti 21.08.2023
Posle dvogodišnjeg odsustva iz Sjedinjenih Američkih Država, Novak Đoković se vratio u Sinsinati i osvojio 39. masters u karijeri. Foto: EPA Epskom pobedom nad Karlosom Alkarazom u finalu, nakon maratonskih tri sata i 50 minuta, srpski as je stigao… »
Teniski svet oduševljen Novakom: "Kakav šampion, ovo je najveći preokret koji je Đoković napravio"

Teniski svet oduševljen Novakom: "Kakav šampion, ovo je najveći preokret koji je Đoković napravio"

Večernje novosti 21.08.2023
NOVAK Đoković pobedio je u neverovatnom meču Karlosa Alkaraza i treći put u karijeri osvojio masters u Sinsinatiju. Brojni bivši i sadašnji teniseri oduševljeni su finalom i preokretom koji je napravio srpski as. EPA Bivši britanski igrač Greg… »
Đoković i dalje drugi na ATP listi

Đoković i dalje drugi na ATP listi

Politika 21.08.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz zadržao je prvo mesto na ATP listi, koja je objavljena danas, ali sada ima samo 20 bodova više u odnosu na drugoplasiranog Srbina Novaka Đokovića, koji je noćas trijumfovao na mastersu u Sinsinatiju. Alkaraz trenutno… »
ATP lista - Đoković i dalje drugi, sa 20 bodova manje od Alkarasa

ATP lista - Đoković i dalje drugi, sa 20 bodova manje od Alkarasa

Sportski žurnal 21.08.2023
Laslo Đere je zadržao 34. mesto sa 1.215 poena, dok je Miomir Kecmanović nazadovao za četiri pozicije i sada je 45. na ATP listi. Španski teniser Karlos Alkaras zadržao je prvo mesto na ATP listi, ali sada ima samo 20 bodova više u odnosu na… »
Javio se i Novakov najveći kritičar, nije mogao da prećuti jednu stvar: „Alkaraz ima moj glas“

Javio se i Novakov najveći kritičar, nije mogao da prećuti jednu stvar: „Alkaraz ima moj glas“

Nova 21.08.2023
Nastavio je da "proganja" srpskog tenisera. Novak Đoković savladao je Karlosa Alkaraza nakon neverovatnog preokreta u finalu Sinsinatija rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4). Kao i uvek, kada srpski teniser stigne do trofeja ili ne, tu je… »
Najhrabriji svih vremena

Najhrabriji svih vremena

Sport klub 21.08.2023
U tenisu mnogi igraju fenomenalno, ali samo Novak Đoković pobeđuje. Ova parafraza uspešnosti nemačke fudbalske reprezentacije i ranije je bila primenljiva na kvalitet najboljeg tenisera u istoriji, ali posle onoga što je uradio noćas u finalu… »
Alkaraz za utehu i dalje prvi, Đoković drugi na svetskoj listi tenisera

Alkaraz za utehu i dalje prvi, Đoković drugi na svetskoj listi tenisera

RTS 21.08.2023
Uprkos porazu od najbonjeg srpskog tenisera Novaka Đokovića u Sinsinatiju, Karlos Alkaraz je uspeo da sačuva prvu poziciju na najnovijoj ATP listi najboljih tenisera sveta. To mu je slaba uteha ne samo zbog poraza u finalu već i zato što će… »
VIDEO Alkarazov brat plakao kao kiša: Nije mogao da zaustavi suze posle Novakove pobede

VIDEO Alkarazov brat plakao kao kiša: Nije mogao da zaustavi suze posle Novakove pobede

Nova 21.08.2023
Bilo je veoma emotivno. Karlos Alkaraz je izgubio nakon velike drame finale Sinsinatija od Novaka Đokovića sa 2:1, a nakon poslednjeg poena kako na terenu, tako i na tribinama je bilo veoma emotivno. Španac je na stolici zaplakao, a isto je uradio i… »
“Istopila” se prednost Alkarasa, Novak ga smenjuje posle Njujorka

“Istopila” se prednost Alkarasa, Novak ga smenjuje posle Njujorka

Vesti online 21.08.2023
Karlos Alkaras je i dalje prvi teniser sveta, ali posle spektakularnog meča i pobede u Sinsinatiju, Novak Đoković mu se približio na svega 20 bodova. Alkaras trenutno na čelu ATP liste ima 9.815 bodova, dok je Đoković drugi sa 9.795. Srpski teniser… »
Uplakani Alkaraz: ''Novače, šampione, učim od tebe...''

Uplakani Alkaraz: ''Novače, šampione, učim od tebe...''

Sportske.net 21.08.2023
Mladi Španac Karlos Alkaraz nije uspeo da ponovio podvig sa Vimbldona, gde je u finalu savladao našeg Novaka Đokovića i preuzeo prvo mesto na ATP listi. Novak mu se noćas revanširao u dramatičnom finalu Sinsinatija, gde je posle preokreta i skoro… »
To su te pilule! Otkriveno šta je Novak Đoković uzeo pre nego što je srušio Alkaraza (video)

To su te pilule! Otkriveno šta je Novak Đoković uzeo pre nego što je srušio Alkaraza (video)

Večernje novosti 21.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković treći put u karijeri osvojio je titulu na mastersu u Sinsinatiju, pošto je u finalu posle četiri sata velike borbe savladao svetskog "broja 1", Španca Karlosa Alkaraza 5:7, 7:6 (9:7), 7:6 (7:4). Foto: Printskrin… »
Ako niste gledali... Najzanimljiviji detalji sa epskog finala Đokovića i Alkaraza (video)

Ako niste gledali... Najzanimljiviji detalji sa epskog finala Đokovića i Alkaraza (video)

Večernje novosti 21.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu u Sinsinatiju, pošto je pobedio prvog tenisera sveta Španca Karlosa Alkaraza sa 2:1, po setovima 5:7, 7(9):6(7), 7:6(4). Foto: AP Nole je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri sata i 50… »
Đoković i dalje drugi na ATP listi, smanjio razliku u odnosu na Alkarasa

Đoković i dalje drugi na ATP listi, smanjio razliku u odnosu na Alkarasa

Novi magazin 21.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković zadržao je drugo mesto na danas objavljenoj ATP listi, a trijumfom na mastersu u Sinsinatiju smanjio je razliku za prvoplasiranim španskim igračem Karlosom Alkarasom. Đoković na drugom mestu ATP liste ima 9.795 bodova i… »
Đoković još jednom odao priznanje Alkarazu: Imao sam osećaj kao da sam igrao protiv Nadala

Đoković još jednom odao priznanje Alkarazu: Imao sam osećaj kao da sam igrao protiv Nadala

Danas 21.08.2023
U neverovatnim okolnostima, isacrpljen i izmoren, pod velikom potrošnjom, Novak Đoković odigrao je jedan od najboljih mečeva u poslednjih nekoliko godina. U finalu Sinsinatija i Karlos Alkaraz se uverio u to zbog čega je Novak najbolji teniser sivh… »
Diše mu za vratom Đoković na 20 bodova od Alkaraza na ATP listi

Diše mu za vratom Đoković na 20 bodova od Alkaraza na ATP listi

Dnevnik 21.08.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz zadržao je prvo mesto na ATP listi, koja je objavljena danas, ali sada ima samo 20 bodova više u odnosu na drugoplasiranog Srbina Novaka Đokovića, koji je noćas trijumfovao na mastersu u Sinsinatiju. Alkaraz trenutno… »
Alkaraz: Ponosan sam na sebe, borio sam se do poslednje lopte

Alkaraz: Ponosan sam na sebe, borio sam se do poslednje lopte

RTS 21.08.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio da je ponosan iako je izgubio u finalu mastersa u Sinsinatiju od Srbina Novaka Đokovića i dodao da se na ovom meču borio do poslednje lopte. Alkaraz je noćas u finalu turnira u Sinsinatiju izgubio od Đokovića… »
Hulk, Ajronmen, Supermen - Đoković: Dečače, nikad ne odustaješ, volim to kod tebe (foto, video)

Hulk, Ajronmen, Supermen - Đoković: Dečače, nikad ne odustaješ, volim to kod tebe (foto, video)

Sportski žurnal 21.08.2023
Zbog ovakvih mečeva i ovakvih trenutaka nastavljam da igram i radim svaki dan. Hulk, Ajronmen, Supermen... utrkuju se renomirani teniski poznavaoci, pratioci... da jednom rečju opišu Novaka Đokovića posle epskog meča na Mastersu u Sinsinatiju… »
Đoković i dalje drugi na ATP listi, samo 20 poena zaostaje za Alkarasom

Đoković i dalje drugi na ATP listi, samo 20 poena zaostaje za Alkarasom

Radio 021 21.08.2023
Novak Đoković zadržao je drugo mesto na danas objavljenoj ATP listi, a trijumfom na mastersu u Sinsinatiju smanjio je razliku za prvoplasiranim španskim igračem Karlosom Alkarasom. Đoković na drugom mestu ATP liste ima 9.795 bodova i za Alkarasom… »
Bivša australijska teniserka tvrdi da je Alkaraz oštećen na meč-lopti!?

Bivša australijska teniserka tvrdi da je Alkaraz oštećen na meč-lopti!?

Sportske.net 21.08.2023
Fantastičan meč odigrali su noćas Novak Đoković i Karlos Alkaraz, a srpski teniser je posle tri sata i 49 minuta borbe slavio sa 2:1 u setovima, i to posle preokreta. Ali, kako to obično biva kada Novak ostvari veliku pobedu, pojave se i oni koji… »
Alkaras: Ne znam zašto sam plakao, jer sam se borio do poslednje lopte

Alkaras: Ne znam zašto sam plakao, jer sam se borio do poslednje lopte

Sportski žurnal 21.08.2023
Skoro da sam pobedio jednog od najvećih svih vremena u našem sportu. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je da je ponosan iako je izgubio u finalu mastersa u Sinsinatiju od Srbina Novaka Đokovića i dodao da se na ovom meču borio do poslednje… »
"Kao da sam igrao protiv Nadala": Novak Đoković se vratio deset godina unazad

"Kao da sam igrao protiv Nadala": Novak Đoković se vratio deset godina unazad

Večernje novosti 21.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da ga je finale mastersa u Sinsinatiju protiv Španca Karlosa Alkaraza podsetilo na neke duele sa Rafaelom Nadalom, prenosi Rojters. Profimedia Đoković je noćas u finalu Sinsinatija posle velike… »
Kako te nije sramota!? Bivša teniserka tvrdi da je pobeda Novaka Đokovića neregularna

Kako te nije sramota!? Bivša teniserka tvrdi da je pobeda Novaka Đokovića neregularna

Večernje novosti 21.08.2023
E, svega smo se nagledali i naslušali kada je Novak Đoković u pitanju, ali ovo sada je prevršilo svaku meru. Umesto da se priča o epskoj pobedi Srbina u Sinsinatiju nad skoro duplo mlađim kolegom i brojem jedan Karlosom Alkarazom, ima i onih koji… »
Prespavali ste spektakl Novaka i Alkaraza? Pogledajte ovo i to više nikada nećete uraditi VIDEO

Prespavali ste spektakl Novaka i Alkaraza? Pogledajte ovo i to više nikada nećete uraditi VIDEO

Nova 21.08.2023
Meč koji će se pamtiti. Srpski teniser Novak Đoković savladao je Karlosa Alkaraza nakon neverovatnog preokreta u finalu Sinsinatija rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4). Ovo je bez ikakve sumnje bilo finale godine, uz naravno ono koje su… »
Sramno vređala Srbe, sad ponovo napada Novaka: Poznata teniserka tvrdi da je Đokovićeva pobeda neregularna

Sramno vređala Srbe, sad ponovo napada Novaka: Poznata teniserka tvrdi da je Đokovićeva pobeda neregularna

Nova 21.08.2023
Želi da započne nepotrebnu diskusiju. Novak Đoković je još jednom pokazao da je najbolji teniser sveta, pošto je savladao Karlosa Alkaraza nakon neverovatnog preokreta u finalu Sinsinatija rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4). Ipak… »
Fenomen Novak Đoković: Volja za pobedu

Fenomen Novak Đoković: Volja za pobedu

Vreme 21.08.2023
Komentar Najbolji teniser svih vremena i trenutno drugi na ATP listi je u nedelju u najdužem meču u istoriji turnira osvojio masters u Sinsinatiju. Savladao je trenutno najboljeg i šesnaest godina mlađeg Španca Karlosa Alkaraza sa 2 : 1 u setovima -… »
Đoković posle trijumfa u finalu Sinsinatija: Jedan od najtežih mečeva u mom životu, zbog ovakvih trenutaka nastavljam da…

Đoković posle trijumfa u finalu Sinsinatija: Jedan od najtežih mečeva u mom životu, zbog ovakvih trenutaka nastavljam da…

Danas 21.08.2023
Novak Đoković izjavio je po završetku duela u kojem je pobedio Karlosa Alkarasa (5:7, 7:6, 7:6), i tako osvojio masters u Sinsinatiju, da su takvi mečevi ono što ga motiviše da i u 36. godini nastavlja da igra tenis. Đokoviću je ovo treća titula… »
Alkaraz u plusu 20 bodova, Novak ga smenjuje posle Njujorka

Alkaraz u plusu 20 bodova, Novak ga smenjuje posle Njujorka

Sport klub 21.08.2023
Karlos Alkaraz je i dalje prvi teniser sveta, ali posle spektakularnog meča i pobede u Sinsinatiju Novak Đoković mu se približio na svega 20 bodova. Španac sada ima 9815 poena, dok je Srbin došao do 9795. Ovo praktično znači da će već posle US… »
Alkarazu je teško pao poraz u finalu (VIDEO)

Alkarazu je teško pao poraz u finalu (VIDEO)

Sport klub 21.08.2023
Karlos Alkaraz je u neverovatnom meču izgubio od Novaka Đokovića u finalu Mastersa u Sinsinatiju iako je praktično imao dobijen duel, na kraju je Novak slavio sa dva osvojena taj-brejka. Koliko je mladom Špancu teško pao ovaj poraz, videli smo po… »
Ameri, gledajte SAD ovo! Novak Đoković jednim potezom ostavio teniski svet u čudu (video)

Ameri, gledajte SAD ovo! Novak Đoković jednim potezom ostavio teniski svet u čudu (video)

Večernje novosti 21.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je sinoć titulu u Sinsinatiju, pošto je pobedio prvog tenisera sveta Španca Karlosa Alkaraza sa 2:1 po setovima 5:7, 7(9):6(7), 7:6(4).Đoković je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri sata i 50… »
Srbin je sila! Neuništiva gromada Novak Đoković usred Amerike nastavio da pomera granice nerealnosti

Srbin je sila! Neuništiva gromada Novak Đoković usred Amerike nastavio da pomera granice nerealnosti

Večernje novosti 21.08.2023
Novak Đoković postao je najstariji teniser koji je podigao trofej mastersa u Sinsinatiju. Foto AP Srpski as je u finalu bio bolji od Karlosa Alkaraza (2:1) sa 36 punih godina. Prethodno je rekord držao Ken Rouzvol koji je slavio na ovom turniru sa 35… »
"Šampione"! Karlos Alkaraz plakao kao kiša, pa se poklonio najvećem svih vremena

"Šampione"! Karlos Alkaraz plakao kao kiša, pa se poklonio najvećem svih vremena

Večernje novosti 21.08.2023
Ludo, ne znam šta drugo da kažem. Teško je opisati, bio je ovo jedan od najtežih mečeva u mom životu, rekao je najbolji srpski teniser Novak Đoković posle pobede protiv Karlosa Alkaraza (2:1) u neverovatnom meču u finalu Sinsinatija. Foto AP Prvi… »
Ko je srbinov Đuško? Novak Đoković otkrio misteriju koja je zanimala ceo svet (foto)

Ko je srbinov Đuško? Novak Đoković otkrio misteriju koja je zanimala ceo svet (foto)

Večernje novosti 21.08.2023
Novak Đoković savladao je Karlosa Alkaraza nakon neverovatnog preokreta u finalu Sinsinatija rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4). Foto: Printskrin Ovo je bez ikakve sumnje bilo finale godine, uz naravno ono koje su ova dva tenisera… »
Šta kaže ATP lista? Novak Đoković i dalje drugi, a evo šta mu je potrebno da preskoči Alkaraza

Šta kaže ATP lista? Novak Đoković i dalje drugi, a evo šta mu je potrebno da preskoči Alkaraza

Večernje novosti 21.08.2023
Karlos Alkaraz je na najnovijoj ATP listi i dalje na vrhu, ali Novak Đoković će već na Ju-Es openu imati veliku šansu da ga sa tog mesta "skine". Foto: AP Naime, Srbin ne brani bodove u Njujorku, jer prošle godine iz poznatih razloga nije… »
Stižu milioni: Novak Đoković zaradio rekordnu sumu novca u Sinsinatiju

Stižu milioni: Novak Đoković zaradio rekordnu sumu novca u Sinsinatiju

Večernje novosti 21.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković treći put u karijeri osvojio je titulu na mastersu u Sinsinatiju, pošto je u finalu posle četiri sata velike borbe savladao svetskog "broja 1" Španca Karlosa Alkaraza 5:7, 7:6 (9:7), 7:6 (7:4). Foto AP Srbin je… »
Đoković pobedio Alkarasa u finalu mastersa u Sinsinatiju

Đoković pobedio Alkarasa u finalu mastersa u Sinsinatiju

Insajder 21.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu u Sinsinatiju, pošto je pobedio prvog tenisera sveta Španca Karlosa Alkarasa sa 2:1 po setovima 5:7, 7(9):6(7), 7:6(4). Đoković je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri sata i 50 minuta… »
FOTO Ko je „Đuško“ kome je Novak čestitao rođendan: Misteriju otkrio Đoković nakon finala

FOTO Ko je „Đuško“ kome je Novak čestitao rođendan: Misteriju otkrio Đoković nakon finala

Nova 21.08.2023
Sada je sve jasno. Novak Đoković savladao je Karlosa Alkaraza nakon neverovatnog preokreta u finalu Sinsinatija rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4). Ovo je bez ikakve sumnje bilo finale godine, uz naravno ono koje su ova dva tenisera… »
FOTO Deset slika sa finala Novaka i Alkaraza koje će se dugo pamtiti

FOTO Deset slika sa finala Novaka i Alkaraza koje će se dugo pamtiti

Nova 21.08.2023
Pa ovo je bio pravi spektakl. Srpski teniser Novak Đoković savladao je Karlosa Alkaraza nakon neverovatnog preokreta u finalu Sinsinatija rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7), 7:6 (4). Ovo je bez ikakve sumnje bilo finale godine, uz naravno ono koje… »
Đoković pobedio Alkarasa u finalu mastersa u Sinsinatiju

Đoković pobedio Alkarasa u finalu mastersa u Sinsinatiju

IndeksOnline 21.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu u Sinsinatiju, pošto je pobedio prvog tenisera sveta Španca Karlosa Alkarasa sa 2:1 po setovima 5:7, 7(9):6(7), 7:6(4). Đoković je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri sata i 50 minuta… »
Kako sada izgleda ATP lista? Karlitose, smena je neizbežna!

Kako sada izgleda ATP lista? Karlitose, smena je neizbežna!

Sportske.net 21.08.2023
Novak Đoković i Karlos Alkaraz su noćas odigrali antologijsko finale Mastersa u Sinsinatiju, najduće u istoriji turnira, a kao pobednik je izašao srpski teniser koji je posle tri sata i 50 minuta borbe osvojio titulu posle preokreta sa 5:7… »
Kako je Novak nasmejao tužnog Alkaraza na ceremoniji?

Kako je Novak nasmejao tužnog Alkaraza na ceremoniji?

Sportske.net 21.08.2023
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković noćas je odigrao još jedan od mečeva koji će se dugo pamtiti. U najdužem finalu ikada u Sinsinatiju, Novak je noćas savladao Karlosa Alkaraza sa 2:1, posle preokreta i skoro četiri sata iscrpljujuće… »
Trajalo je i duže od „Ben-Hura“: Đoković i Alkaraz neiscrpni rekorderi – u finalu 11 minuta više nego Nadal i Cicipas

Trajalo je i duže od „Ben-Hura“: Đoković i Alkaraz neiscrpni rekorderi – u finalu 11 minuta više nego Nadal i Cicipas

Danas 21.08.2023
U finalu za prepričavanje na turniru iz masters serije u Sinsinatiju osvajač Novak Đoković i njegova gladijatorska simetrija Španac Karlos Alkaraz bespoštedno su se borili za trofej 3:49 časa. Udruženje teniskih profesionalaca (ATP) drži da je to… »
Novak beži Rodžeru i Rafi

Novak beži Rodžeru i Rafi

Sport klub 21.08.2023
Novak Đoković je spektakularnim trijumfom u Sinsinatiju još više pobegao Rafaelu Nadalu i Rodžeru Federeru po broju osvojenih najvećih titula. Srbin sada ima 68 trofeja na najvažnijim turnirima, a tu se računaju gren slemovi, turniri masters… »
Novak sa 1069. pobedom na ATP turu prestigao Nadala i Lendla, ostali samo Federer i Konors

Novak sa 1069. pobedom na ATP turu prestigao Nadala i Lendla, ostali samo Federer i Konors

Euronews 21.08.2023
Kao u pesmi Đorđa Balaševića "Boža zvani Pub", Novak Đoković je sa ivice poraza "izvukao nekog keca iz rukava", "imao karte jake", pa je u spektakularnom meču pobedio Karlosa Alkaraza, osvojio Masters u Sinsinatiju i ispisao novu stranicu… »
Kada se dve mašine sastanu u finalu, onda mora da se obori jedan epski rekord

Kada se dve mašine sastanu u finalu, onda mora da se obori jedan epski rekord

Sportske.net 21.08.2023
Dva najbolja tenisera sveta Novak Đoković i Karlos Alkaraz prošlu noć, za one koji su bili budni, učinili su posebnom. Neverovatan meč odigrala su ova dva čoveka koja, izgledalo je u pojedinim momentima, kao da su napravljena od titanijumskog… »
Novak: Kao kad sam igrao s Nadalom… Ponosan sam

Novak: Kao kad sam igrao s Nadalom… Ponosan sam

Vesti online 21.08.2023
Novak Đoković nahvalio je Karlosa Alkarasa posle finala mastersa u Sinsinatiju, u kojem je Đoković spasao meč loptu i na kraju pobedio sa 5:7, 7:6 (9-7), 7:6 (7-4). – Lud meč smo prošli, rolerkoster. Nisam igrao previše ovakvih, možda mogu da… »
Alkaraz u suzama: Zadovoljan sam, iako sam izgubio

Alkaraz u suzama: Zadovoljan sam, iako sam izgubio

Sport klub 21.08.2023
Karlos Alkaraz je bio u suzama posle poraza od Novaka Đokovića u finalu turnira u Sinsinatiju. Španac je bio na vratima pobede u dva dobijena seta, kasnije je u trećem spasio čak pet meč lopti, ali na kraju je morao da pruži ruku Srbinu. „Ponosan… »
Karlos Alkaraz ostao prvi na ATP listi, ima samo 20 bodova više od Noleta

Karlos Alkaraz ostao prvi na ATP listi, ima samo 20 bodova više od Noleta

Euronews 21.08.2023
Novak Đoković ne samo što se trijumfom nad Karlosom Alkarazom i osvajanjem Mastersa u Sinsinatiju osamio na trećem mestu po broju ATP pobeda (1069), već se primakao Špancu na samo 20 bodova razlike na ATP listi. Karlos Alkaraz je ulaskom u finale… »
"Gospode Bože": Evo šta je Novak Đoković rekao posle istorijske titule

"Gospode Bože": Evo šta je Novak Đoković rekao posle istorijske titule

Večernje novosti 21.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković treći put u karijeri osvojio je titulu na mastersu u Sinsinatiju, pošto je u finalu posle četiri sata velike borbe savladao svetskog "broja 1" Španca Karlosa Alkaraza 5:7, 7:6 (9:7), 7:6 (7:4). Foto AP Đoković… »
Alkarasove suze i čestitka Đokoviću: “Učim od šampiona poput tebe” (VIDEO)

Alkarasove suze i čestitka Đokoviću: “Učim od šampiona poput tebe” (VIDEO)

Vesti online 21.08.2023
Najbolji teniser sveta Karlos Alkaras u suzama je komentarisao završetak finala mastersa u Sinsinatiju u kome je poražen u tri seta od Novaka Đokovića – 7:5, 6:7, 6:7. Španac se najpre lično obratio Srbinu posle nestvarne borbe od skoro četiri… »
Đoković posle velike borbe i preokreta pobedio Alkarasa za titulu u Sinsinatiju

Đoković posle velike borbe i preokreta pobedio Alkarasa za titulu u Sinsinatiju

Novi magazin 21.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je večeras titulu u Sinsinatiju, pošto je pobedio prvog tenisera sveta Španca Karlosa Alkarasa sa 2:1 po setovima 5:7, 7(9):6(7), 7:6(4). Đoković je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri sata i… »
NESALOMIVI NOVAK - Titula u istorijskom finalu Sinsinatija!

NESALOMIVI NOVAK - Titula u istorijskom finalu Sinsinatija!

Sportske.net 21.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je noćas titulu u Sinsinatiju, pošto je pobedio prvog tenisera sveta Španca Karlosa Alkaraza sa 2:1 po setovima 5:7, 7(9):6(7), 7:6(4). Đoković je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri… »
Emotivni Đoković s peharom u rukama "Gospode Bože! Španac nikada ne umire!"

Emotivni Đoković s peharom u rukama "Gospode Bože! Španac nikada ne umire!"

Dnevnik 21.08.2023
Pobedom nad Karlosom Alkarazom u ludom finalu Sinsinatija nakon četiri časa borbe, Novak Đoković došao je do nove Masters titule - 2:1 (5:7, 7:6, 7:6)! Na dodeli trofeja, Novak je potpuno eksplodirao kada su emocije u pitanju i odmah se okrenuo i… »
Alkaraz u suzama Birane reči za Novaka

Alkaraz u suzama Birane reči za Novaka

Dnevnik 21.08.2023
Posle meča mladi Španac bio je u u suzama, ali... Biranim rečima je govorio o Novaku. - Biće teško za mene da pričam, ali daću sve od sebe. Čestitam Novaku, neverovatno je igrati protiv tebe, biti na nivou sa tobom. Kakav je ovo bio meč. Ali… »
Đoković je šampion Sinsinatija: Nestvaran preokret protiv Alkaraza, malo ko bi se vratio u ovaj meč

Đoković je šampion Sinsinatija: Nestvaran preokret protiv Alkaraza, malo ko bi se vratio u ovaj meč

Večernje novosti 21.08.2023
GUBIO je Novak Đoković, slošilo mu se, merili su mu pritisak, popio je tabletu, ali nije izgubio. Baš poput feniksa Srbin se uzdigao i preokrenuo u finalu Sinsinatija protiv Karlosa Alkaraza. Slavio je 2:1 u setovima nakon tri časa i 37 minuta igre… »
Spektakl u Sinsinatiju: Đokovićev preokret protiv Alkaraza, prvo mesto na dohvat ruke

Spektakl u Sinsinatiju: Đokovićev preokret protiv Alkaraza, prvo mesto na dohvat ruke

Glas Amerike 21.08.2023
SINSINATI, OHAJO — Srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu na turniru u Sinsinatiju i došao u situaciju da mu je za povratak na prvo mest svetske rang liste neophodna samo pobeda u prvom kolu Ju Es Opena u Njujorku, koji počinje sledećeg… »
Kralj sinsinatija! Đoković u "meču godine" do pobede protiv Alkaraza i titule

Kralj sinsinatija! Đoković u "meču godine" do pobede protiv Alkaraza i titule

Dnevnik 21.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković treći put u karijeri osvojio je titulu na Mastersu u Sinsinatiju, pošto je u finalu posle četiri sata velike borbe savladao svetskog "broja 1" Španca Karlosa Alkaraza 5:7, 7:6 (9:7), 7:6 (7:4). Đoković je do… »
Novak je Supermen – kakav trijumf u Sinsinatiju (foto, video)

Novak je Supermen – kakav trijumf u Sinsinatiju (foto, video)

Sportski žurnal 21.08.2023
Naš as je posle nadljudske borbe savladao mladog Španca sa 2:1 u setovima. Kakvo finale, kakav trijumf Đokovića! Najbolji teniser planete potvrdio je još jednom da je teniski Supermen. Bio je u nokdaunu, na izmaku snage, a onda se podigao kao Stalone… »
Novak se posle epskog meča prvo setio brata - Đuško srećan rođendan

Novak se posle epskog meča prvo setio brata - Đuško srećan rođendan

Sportski žurnal 21.08.2023
Novak u najdužem meču u istoriji Mastersa u Sinsinatiju došao do treće titule. Tri sata i 49 minuta, najduži meč u Sinsinatiju ikada, drama nikad viđena na teniskim turnirima. Novak je bio na pragu predaje, ali to je Novak, taj peškir ne baca. Ni… »
Đoković nakon velike borbe do titule u Sinsinatiju

Đoković nakon velike borbe do titule u Sinsinatiju

Radio 021 21.08.2023
Novak Đoković osvojio je titulu u Sinsinatiju, pošto je pobedio prvog tenisera sveta Španca Karlosa Alkarasa sa 2:1 po setovima 5:7, 7(9):6(7), 7:6 (4). Đoković je do svoje treće titule u Sinsinatiju stigao posle tri sata i 50 minuta igre. U prvom… »
„Dečko, nikad ne odustaješ, ali ja zbog ovoga i dalje igram“

„Dečko, nikad ne odustaješ, ali ja zbog ovoga i dalje igram“

Sport klub 21.08.2023
Posle najdužeg meča u istoriji Sinsinatija i velike borbe tokom tri sata i 39 minuta Novak Đoković je imao snage da održi i emotivan govor nakon čega je ponovo dobio ovacije na otvorenoj sceni. Srpski teniser je posle preokreta i nadljudske borbe… »
HL: Meč godine Đokovića i Alkaraza – i sladak kraj (VIDEO)

HL: Meč godine Đokovića i Alkaraza – i sladak kraj (VIDEO)

Sport klub 21.08.2023
Tri sata i 49 minuta igre, nema šta nismo videli u ovom meču – od najvišeg kvaliteta do najuzbudljivije drame. Spasena meč lopta Đokovića, četiri spasene meč lopte Alkaraza, preokreti i kontraudari, i na kraju Novakova pobeda sa 5:7, 7:6 (9-7)… »
Novak: Kao kad sam igrao s Nadalom… Ponosan sam

Novak: Kao kad sam igrao s Nadalom… Ponosan sam

Sport klub 21.08.2023
Novak Đoković nahvalio je Karlosa Alkaraza posle finala mastersa u Sinsinatiju, u kojem je Đoković spasao meč loptu i na kraju pobedio sa 5:7, 7:6 (9-7), 7:6 (7-4). „Lud meč smo prošli, rolerkoster. Nisam igrao previše ovakvih, možda mogu da… »
Novak Đoković: Karlose svaka čast, bilo bi lepo da igramo i u Njujorku

Novak Đoković: Karlose svaka čast, bilo bi lepo da igramo i u Njujorku

Euronews 21.08.2023
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, je u fantastičnom finalu savladao Karlosa Alkaraza sa 2:1 i tako došao do svoje treće titule pomenutog turnira. Bila je ovo ukupno 95. titula u karijeri za Novaka, a 39. osvojeni masters. Takođe, ovim… »
Alkaraz spoznao efekat „isceđene krpe“ u Vimbldonu u malom: Iz iznemogle Đokovićeve pojave izrodio se trijumf u…

Alkaraz spoznao efekat „isceđene krpe“ u Vimbldonu u malom: Iz iznemogle Đokovićeve pojave izrodio se trijumf u…

Danas 21.08.2023
Nema tu šta da se priča: Đoković je u smiraj svoje veličanstvene karijere stekao odvažnog suparnika, neustrašivog dvadesetogodišnjaka, savršeno igrački potkovanog za svoje mlade godine, koji je iznikao na putu i dalje najviših pretenzija našeg… »
Čudesni Đoković osvojio Sinsinati: Srbin preokretom do trijumfa nad Alkarazom

Čudesni Đoković osvojio Sinsinati: Srbin preokretom do trijumfa nad Alkarazom

Euronews 21.08.2023
Najbolji teniser svih vremena opravdao pomenuti status! Novak Đoković fantastičnim preokretom nad Karlosom Alkarazom 2:1 (4:6, 7:6, 7:6) došao do trofeja mastersa u Sinsinatjiu i na taj način se revanširao mlađem kolegi sa poraz u finalu Vimbldona… »
Nema predaje Ovako su navijači dočekali Novaka Đokovića pred finale Sinsinatija (video)

Nema predaje Ovako su navijači dočekali Novaka Đokovića pred finale Sinsinatija (video)

Večernje novosti 20.08.2023
SRPSKI teniser dočekan je ovacijama, a sa tribina ga je ohrabrivala i posebna zastava. Profimedia Novak Đoković je dobio posebne velike aplauze kada je izlazio na teren pred meč sa Karlos Alkarazom. Dok je Srbin izlazio na teren, dobio je ogroman… »
Čak je i Đoković morao da mu čestita: Nestvaran poen Karlosa Alkaraza

Čak je i Đoković morao da mu čestita: Nestvaran poen Karlosa Alkaraza

Večernje novosti 20.08.2023
SRPSKI teniser dočekan je ovacijama, a sa tribina ga je ohrabrivala i posebna zastava. Printskrin/Tviter/TennisTV Novak Đoković i Karlos Alkaraz sastali su se u finalu mastersa u Sinsinatiju, a na jednom poenu Srbin je morao da čestita rivalu. Već u… »
Nova bruka u Sinsinatiju: Robot prekinuo poen Novaka Đokovića (video)

Nova bruka u Sinsinatiju: Robot prekinuo poen Novaka Đokovića (video)

Večernje novosti 20.08.2023
U finalu mastersa u Sinsinatiju sastali su se Novak Đoković i Karlos Alkaraz. Printskrin/Tviter/Tennischannel Nakon bruke kada je u poenu ispaljivan vatromet, organizatori su nastavili da "briljiraju." Bizarna situacija odigrala se u prvom setu. Naime… »
Alkaraz ima ozbiljan problem pred meč sa đokovićem: Ovo odlučuje finale Sinsinatija?

Alkaraz ima ozbiljan problem pred meč sa đokovićem: Ovo odlučuje finale Sinsinatija?

Večernje novosti 20.08.2023
NOVAK Đoković i Karlos Alkaraz igraju finale ATP turnira Sinsinati open, a u taj meč Španac ulazi s jednim problemom. FOTO: Tanjug/AP Naime, mladi Španac ne samo da je lošije igrao od Noleta u dosadšnjem toku ovog mastersa, već je drastično više… »

Vesti dana »