Povezane vesti

Gof eliminisala Švjontek za finale Sinsinatija

Gof eliminisala Švjontek za finale Sinsinatija

Sportski žurnal 19.08.2023
Protivnica Gof u finalu biće pobednica duela Arina Sabalenka - Karolina Muhova. Američka teniserka Koko Gof prva je finalistkinja Mastersa u Sinsinatiju pošto je pobedila Poljakinju Igu Švjontek 2:1 (7:6 (7:2), 3:6, 6:4) za dva sata i 52 minuta. U… »
Gof preko Švjontek do finala Sinsinatija!

Gof preko Švjontek do finala Sinsinatija!

Sportske.net 19.08.2023
Sedma teniserka sveta Amerikanka Koko Gof plasirala se večeras u finale Sinsinatija. Ona je pobedila najbolju teniserku sveta Poljakinju Igu Švjontek sa 2:1 po setovima 7:6(2), 3:6, 6:4. Gof je do pobede stigla posle dva sata i 52 minuta. U finalu, Gof… »
Prva pobeda Gof protiv Švjontek za finale Sinsinatija

Prva pobeda Gof protiv Švjontek za finale Sinsinatija

Sport klub 19.08.2023
Posle dva sata i 52 minuta igre, Kori Gof plasirala se u finale Sinsinatija pobedom protiv najbolje teniserke sveta Ige Švjontek. Gof je slavila nakon tri seta – 7:6, 3:6, 6:4. Prvi set trajao je 67 minuta. Sredinom prvog dela meča videli smo četiri… »
Poseban datum: Novak Đoković se bori za finale Sinsinatija na dan kada je ušao u istoriju tenisa

Poseban datum: Novak Đoković se bori za finale Sinsinatija na dan kada je ušao u istoriju tenisa

Večernje novosti 19.08.2023
NOVAK Đoković se bori za finale mastersa u Sinsinatiju. On u polufinalu igra protiv Aleksandra Zvereva, a današnji datum srpski as posebno pamti. Foto: EPA-EFE/JASON SZENES Naime, on je pre pet godina u finalu ovog tunira iz serije 1000 pobedio… »
Đoković deveti put u polufinalu turnira u Sinsinatiju

Đoković deveti put u polufinalu turnira u Sinsinatiju

Politika 19.08.2023
SINSINATI – Najbolji teniser Srbije Novak Đoković ubedljivo je pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0 (6:0,6:4) i obezbedio plasman u polufinale turnira u Sinsinatiju. Đoković je samouvereno ušao u meč i za samo 60 minuta igre eliminisao devetog… »
Đoković: Mislim da sam odigrao fenomenalan meč, pogotovo u prvom setu

Đoković: Mislim da sam odigrao fenomenalan meč, pogotovo u prvom setu

Politika 19.08.2023
SINSINATI – Najbolji teniser Srbije Novak Đoković izjavio je nakon plasmana u polufinale mastersa u Sinsinatiju, da je odigrao savršen prvi set protiv Frica, prenosi zvanični sajt ATP tura. Đoković je sinoć ubedljivo pobedio Amerikanca Tejlora… »
Eurosport "sahranio" Nadala i federera: Novak Đoković je "goat", više dileme nema!

Eurosport "sahranio" Nadala i federera: Novak Đoković je "goat", više dileme nema!

Večernje novosti 19.08.2023
VIMBLDON je za nama, Ju-Es open "samo što nije", a između ta dva grend slem turnira, dok traje masters u Sinsinatiju, teniski navijači dobijaju nove argumente u traženju odgovora na pitanje "Ko je najbolji teniser svih vremena?". A u toj trci Novak… »
Konačno bolji termin: Evo kad Đoković igra polufinale Sinsinatija

Konačno bolji termin: Evo kad Đoković igra polufinale Sinsinatija

Večernje novosti 19.08.2023
NOVAK Đoković igra sjajno na mastersu u Sinsinatiju. Rival u polufinalu mu je Aleksandar Zverev, a poznat je i termin ovog duela. FOTO: Profimedia Srbin i Nemac odigraće drugi meč muškog singla koji bi trebalo da počne tačno u ponoć. Pre njih od… »
Đoković: Mislim da sam odigrao fenomenalan meč

Đoković: Mislim da sam odigrao fenomenalan meč

Vesti online 19.08.2023
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković izjavio je nakon plasmana u polufinale Mastersa u Sinsinatiju, da je odigrao savršen prvi set protiv Frica, prenosi zvanični sajt ATP tura. Đoković je sinoć ubedljivo pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0… »
Đoković posle pobede nad Fricom: Svaki dan je sve bolji osećaj na terenu, nadam se da ću tim putem nastaviti

Đoković posle pobede nad Fricom: Svaki dan je sve bolji osećaj na terenu, nadam se da ću tim putem nastaviti

Euronews 19.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković rutinski je savladao Tejlora Frica i plasirao se u polufinale mastersa u Sinsinatiju. Amerikanac je eliminisan nakon svega 60 minuta igre što svakako na polju čuvanja snage odgovora Novaku, koji je prvi set dobio rutinski… »
Niko nije kao Novak: Nadal i Federer o ovom rekordu mogu samo da sanjaju, ostali su daleko iza

Niko nije kao Novak: Nadal i Federer o ovom rekordu mogu samo da sanjaju, ostali su daleko iza

Nova 19.08.2023
Ponekad je u redu zapitati se da li je Đoković samo čovek. Novak Đoković ubedljivo je savladao Tejlora Frica sa 6:0, 6:4 u četvrtfinalu Mastersa u Sinsinatiju i tako uvećao svoj rekord kada je reč o broju polufinala na velikim turnirima. Naime… »
Novak lako sa Fricem, Zverev rival u polufinalu (foto)

Novak lako sa Fricem, Zverev rival u polufinalu (foto)

Sportski žurnal 19.08.2023
Naš as savladao Amerikanca sa 6:0, 6:4. Najbolji teniser planete Novak Đoković ubedljivo je pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0 (6:0, 6:4) i obezbedio plasman u polufinale turnira u Sinsinatiju. Đoković je samouvereno ušao u meč i za samo 60… »
Đoković: Odigrao sam fenomenalan meč (foto, video)

Đoković: Odigrao sam fenomenalan meč (foto, video)

Sportski žurnal 19.08.2023
Najbolji teniser planete ističe da se svakog dana sve bolje oseća na terenu. Najbolji teniser Srbije Novak Đoković izjavio je nakon plasmana u polufinale Mastersa u Sinsinatiju, da je odigrao savršen prvi set protiv Frica, prenosi zvanični sajt ATP… »
Đoković: Mislim da sam odigrao fenomenalan meč, pogotovo u prvom setu

Đoković: Mislim da sam odigrao fenomenalan meč, pogotovo u prvom setu

Dnevnik 19.08.2023
SINSINATI: Najbolji teniser Srbije Novak Đoković izjavio je nakon plasmana u polufinale Mastersa u Sinsinatiju, da je odigrao savršen prvi set protiv Frica, prenosi zvanični sajt ATP tura. Đoković je sinoć ubedljivo pobedio Amerikanca Tejlora Frica… »
Đoković bolji od Frica u Sinsinatiju: Poznato kada igra polufinale protiv Aleksandra Zvereva

Đoković bolji od Frica u Sinsinatiju: Poznato kada igra polufinale protiv Aleksandra Zvereva

Danas 19.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Sinsinatiju, gde ga očekuje veliki izazov. Organizatori takmičenja u Ohaju objavili su raspored mečeva za subotu, a prema njemu je izvesno da će osvajač 23 grend slem titule nastupiti… »
Đoković: "Bio sam fenomenalan"

Đoković: "Bio sam fenomenalan"

Sportske.net 19.08.2023
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković u polufinalu mastersa u Sinsinatiju ubedljivo je pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0. U izjavama posle meča istakao je da je zadovoljan prikazanom igrom i da očekuje da će u istom ritmu nastaviti i u… »
Smeši se još jedan rekord za Đokovića: Srpski as juri Nadala

Smeši se još jedan rekord za Đokovića: Srpski as juri Nadala

Euronews 19.08.2023
Verovatno i najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, mogao bi uskoro da postavi još jedan rekord. Naime, nakon rutinske pobede nad Tejlorom Fricom za svega sat vremena igre, srpski as plasirao se u svoje 75. masters polufinale u karijeri. Više… »
Đoković nakon pobede nad amerikancem: ''Mislim da sam odigrao fenomenalan meč''

Đoković nakon pobede nad amerikancem: ''Mislim da sam odigrao fenomenalan meč''

Večernje novosti 19.08.2023
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković izjavio je nakon plasmana u polufinale Mastersa u Sinsinatiju, da je odigrao savršen prvi set protiv Frica, prenosi zvanični sajt ATP tura. Profimedia Đoković je sinoć ubedljivo pobedio Amerikanca Tejlora Frica… »
Đoković ekspresno do polufinala Sinsinatija

Đoković ekspresno do polufinala Sinsinatija

Vesti online 19.08.2023
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković ubedljivo je pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0 (6:0,6:4) i obezbedio plasman u polufinale turnira u Sinsinatiju. Đoković je samouvereno ušao u meč i za samo 60 minuta igre eliminisao devetog igrača sveta… »
Alkaraz se mučio protiv Prusela

Alkaraz se mučio protiv Prusela

Sportski žurnal 19.08.2023
Španac će u polufinalu igrati protiv Poljaka Huberta Hurkača. Prvi teniser sveta Karlos Alkaraz plasirao se u polufinale Sinsinatija, pošto je pobedio Australijanca Maksa Pursela sa 2:1 po setovima 4:6, 6:3, 6:4. U polufinalu, Alkaraz će igrati… »
Rekord je blizu! Đoković na korak od Rafaela Nadala

Rekord je blizu! Đoković na korak od Rafaela Nadala

Večernje novosti 19.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković pobedom nad Tejlorom Fricom plasirao se u polufinale Sinsinatija, po deveti put u karijeri, a to mu je 75. put da je ušao među četiri najbolja na nekom Mastersu. Foto: EPA-EFE Samo jedan teniser ima više ATP 1000… »
Poznat termin odigravanja polufinala Đoković – Zverev

Poznat termin odigravanja polufinala Đoković – Zverev

Sport klub 19.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale mastersa u Sinsinatiju, gde ga očekuje veliki izazov. Organizatori takmičenja u Ohaju objavili su raspored mečeva za subotu, a prema njemu je izvesno da će osvajač 23 grend slem titule nastupiti… »
Novak uključio "turbo mod" i počistio Frica za polufinale Sinsinatija

Novak uključio "turbo mod" i počistio Frica za polufinale Sinsinatija

Sportske.net 19.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković savladao je noćas Tejlora Frica sa 2:0 (6:0, 6:4) i plasirao se u polufinale mastersa u Sinsinatiju. Rutinska pobeda drugog igrača sveta, lakša nego što se mislilo imajući u vidu da je Fric igrao na domaćem terenu… »
Novak deveti put u polufinalu sinsinatija Za sat vremena obrisao Frica

Novak deveti put u polufinalu sinsinatija Za sat vremena obrisao Frica

Dnevnik 19.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković se plasirao po deveti put u polufinale Mastersa u Sinsinatiju pošto je sa 2:0 (6:0, 6:4) savladao Amerikanca Tejlora Frica. Đoković je samouvereno ušao u meč i za samo 62 minuta igre eliminisao devetog igrača sveta… »
Đoković bolji i od Frica, za finale Sinsinatija protiv Zvereva

Đoković bolji i od Frica, za finale Sinsinatija protiv Zvereva

Euronews 19.08.2023
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković ubedljivo je pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0 (6:0,6:4) i obezbedio plasman u polufinale turnira u Sinsinatiju. Đoković je samouvereno ušao u meč i za samo 60 minuta igre eliminisao devetog igrača sveta… »
Đoković bolji od Frica za polufinale Sinsinatija

Đoković bolji od Frica za polufinale Sinsinatija

Radio 021 19.08.2023
Novak Đoković ubedljivo je pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0 (6:0, 6:4) i obezbedio plasman u polufinale turnira u Sinsinatiju. U borbi za finale, igraće sa Nemcem Aleksandrom Zverevim. Đoković je samouvereno ušao u meč i za samo 62 minuta… »
Novak od ponedeljka opet prvi na ATP listi: Potrebno je da se dese dve stvari, jedna već večeras!

Novak od ponedeljka opet prvi na ATP listi: Potrebno je da se dese dve stvari, jedna već večeras!

Mondo 19.08.2023
Novak Đoković u ponoć igra polufinale Sinsinatija sa Aleksom Zverevom, ali pre toga će znati da li opet može na prvo mesto. Novak Đoković u ponoć igra polufinale Sinsinatija sa Aleksom Zverevom, ali pre toga će znati da li opet može na prvo… »
Novak saznao rivala u polufinalu! Stari znanac zakazao spektakl u Sinsinatiju

Novak saznao rivala u polufinalu! Stari znanac zakazao spektakl u Sinsinatiju

Mondo 19.08.2023
Veliki meč u najavi. Veliki meč u najavi Nemački teniser Aleksandar Zverev pobedio je Francuza Adrijana Manarina u dva seta (6:2, 6:3) i za ukupno sat i 13 minuta borbe ušao u polufinale Mastersa u Sinsinatiju. Tamo će igrati protiv Đokovića, u… »
Gof i Muhova u polufinalu Sinsinatija

Gof i Muhova u polufinalu Sinsinatija

Sportski žurnal 19.08.2023
Amerikanka savladala Italijanku Paolini, dok je Bouzukova zbog povrede predala meč zemljakinji. Sedma teniserka sveta Amerikanka Koko Gof plasirala se večeras u polufinale Sinsinatija, pošto je u dva seta pobedila Italijanku Jasmin Paolini 6:3, 6:2… »
Novak Đoković gazi sve pred sobom - polufinale! Dok Srbija spava, on razbija redom u Americi!

Novak Đoković gazi sve pred sobom - polufinale! Dok Srbija spava, on razbija redom u Americi!

Mondo 19.08.2023
Novak Đoković pobedio i Tejlora Frica i plasirao se u polufinale Sinsinatija! Počistio Amerikanca u prvom setu za 21 minut, a onda "overio" pobedu. Novak Đoković pobedio i Tejlora Frica i plasirao se u polufinale Sinsinatija! Počistio Amerikanca u… »
Vodeći tandem je baš daleko: Novak u nedelju prestiže Rafu?

Vodeći tandem je baš daleko: Novak u nedelju prestiže Rafu?

Sport klub 19.08.2023
Na korak do finala Sinsinatija, na korak da se izjednači sa velikim rivalom Rafaelom Nadalom... Novak Đoković je dominantnom partijom protiv Tejlora Frica obezbedio plasman u polufinale Mastersa u Ohaju, a to je bila 1.067 pobeda srpskog tenisera u… »
Đoković: Savršen set, fenomenalan meč (VIDEO)

Đoković: Savršen set, fenomenalan meč (VIDEO)

Sport klub 19.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković bio je prezadovoljan posle ekspresne pobede u četvrtfinalu Mastersa u Sinsinatiju protiv Tejlora Frica. Nole će se u subotu u ponoć u borbi za mesto u finalu turnira koji je dva puta osvajao sastati sa Aleksanderom… »
Magični Đoković ekspresno „počistio“ Frica!

Magični Đoković ekspresno „počistio“ Frica!

Sport klub 19.08.2023
Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa iz serije 1.000 u Sinsinatiju pošto je lakše nego što se očekivalo pobedio Tejlora Frica. Drugi igrač sveta je u dva seta, za svega sat vremena igre, očitao lekciju 11 godina mlađem protivniku 6:0… »
Đoković u polufinalu sinsinatija: Srbin bacio na kolena nemoćnog Amerikanca

Đoković u polufinalu sinsinatija: Srbin bacio na kolena nemoćnog Amerikanca

Večernje novosti 19.08.2023
NOVAK Đoković je slavio protiv Tejlora Frica u četvrtfinalu mastersa u Sinsinatiju sa 2:0 (6:0, 6:4) te ga u polufinalu čeka duel sa Aleksandrom Zverevom. Profimedia Nemoćan je bio Tejlor Fric, deveti nosilac na turniru, koji je samo mogao da se… »
Da li je Nole sledeći? Zverev ekspresno do polufinala

Da li je Nole sledeći? Zverev ekspresno do polufinala

Sport klub 19.08.2023
Nemac Aleksander Zverev bez mnogo problema plasirao se u polufinale Mastersa u Sinsinatiju. Sedamnaesti teniser sveta u dva seta pobedio je Francuza Adriana Manarina 6:2, 6:3 za sat i 13 minuta igre i u borbi za mesto u finalu čeka boljeg iz duela Novak… »

Vesti dana »