Povezane vesti

Vučić: Danas imamo 500.000 ljudi više zaposlenih nego 2012. godine

Vučić: Danas imamo 500.000 ljudi više zaposlenih nego 2012. godine

Večernje novosti 13.08.2023
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić istakao je tokom gostovanja u "Novom jutru" da je zapsolenost u Srbiji danas znatno premašila onu iz 2012. Foto: Printskrin - Danas i formalno imate i 500.000 ljudi više zaposlenih nego 2012. godine - istakao je… »
Predsednik Vučić: Dobio sam novi elan kada sam video kako će Srbija izgledati 2027. Sada treba da radimo više da bismo…

Predsednik Vučić: Dobio sam novi elan kada sam video kako će Srbija izgledati 2027. Sada treba da radimo više da bismo…

Kurir 13.08.2023
* Predsednik Vučić izneo strateški plan za razvoj i rekonstrukciju cele zemlje * Sledi povećanje prosečne plate, kao i isplata pomoći deci od 10.000 dinara * Predsednik istakao da nikada neće potpisati zakon koji omogućava treći rod. Predsednik… »
Vučić: Za mene je važno šta će u istoriji da piše

Vučić: Za mene je važno šta će u istoriji da piše

Politika 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je „Novog jutra” na TV Pinku. „Očekivao sam da će dobar deo njih da kaže da želi da učestvuje u velikom podizanju Srbije. U projektima, 1000 ljudi ima ideje šta da se uradi u njihovim mestima”, rekao… »
Aleksandar Vučić: Za sve sam im kriv, ali nastavljamo da gradimo Srbiju

Aleksandar Vučić: Za sve sam im kriv, ali nastavljamo da gradimo Srbiju

Dnevnik 13.08.2023
- Ne mislim da je važno za ljude kako politički protivnici komentarišu. Očekivao sam da će dobar deo njih da kaže da želi da učestvuje u velikom podizanju Srbije. U projektima, 1.000 ljudi ima ideje šta da se uradi u njihovim mestima - rekao je… »
Vučić tvrdi da neće potpisati zakon o istopolnim brakovima u Srbiji

Vučić tvrdi da neće potpisati zakon o istopolnim brakovima u Srbiji

Slobodna Evropa 13.08.2023
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 13. augusta da dok je predsjednik, neće potpisati zakon o istopolnim brakovima, kao ni zakon kojim će, kako je kazao, postojati "neki treći rod gdje niste muškarac ili žena". Govoreći za televiziju… »
Vučić: Zašto nam treba Nacionalni stadion i ostali projekti

Vučić: Zašto nam treba Nacionalni stadion i ostali projekti

Telegraf 13.08.2023
Predsednik je podsetio na tešku situaciju u BiH za naš narod i sankcije za državni vrh u RS. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je "Novog vikend jutra" na TV Pink. On se na početku obraćanja osvrnuo na kritike u vezi projekata koji su nedavno… »
Vučić: Dok sam predsednik neću potpisati nijedan zakon gde ćete imati treći rod

Vučić: Dok sam predsednik neću potpisati nijedan zakon gde ćete imati treći rod

Politika 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da neće potpisati nijedan zakon gde će imati treći rod. „Dok sam predsednik Srbije neću potpisati nijedan zakon gde ćete imati treći rod”, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. Vučić… »
„Svi pronalaze alibi u meni“: Kako regionalni mediji pišu o Vučićevom gostovanju na Pinku?

„Svi pronalaze alibi u meni“: Kako regionalni mediji pišu o Vučićevom gostovanju na Pinku?

Danas 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je jutros na televiziji Pink, a ugostila ga je Jovana Jeremić. Njegovo, treće obraćanje naciji ove nedelje, pratili su mediji u regionu. Sarajevsko Oslobođenje prenosu Vučićeve reči da je u „ovoj… »
"Nema nepremostivih prepreka": Vučić rezimirao proteklu nedelju: Postavili smo kamen temeljac za ono što će promeniti lice…

"Nema nepremostivih prepreka": Vučić rezimirao proteklu nedelju: Postavili smo kamen temeljac za ono što će promeniti lice…

Blic 13.08.2023
Predsednik Aleksandar Vučić je tradicionalno rekapitulirao proteklu nedelju i poručio da je prethodnih sedam dana bilo važno jer "smo postavili i kamen temeljac za ono što će". kako veruje, promeniti lice Srbije u naredne četiri godine. Vučić je… »
Vučić na tv-u rekao da je zabranio istopolne brakove

Vučić na tv-u rekao da je zabranio istopolne brakove

Jugmedia 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je jutros da u našoj zemlji neće biti istopolnih brakova ma kakav se pritisak vršio i da je zamolio premijerku Anu Brnabić da ne „ne potpisuje istopolne brakove“. „Dok sam predsednik neću potpisati… »
Predsednik Srbije kaže da nikad neće potpisati zakon o „trećem rodu“ i istopolnim brakovima

Predsednik Srbije kaže da nikad neće potpisati zakon o „trećem rodu“ i istopolnim brakovima

Danas 13.08.2023
Aleksandar Vučić izjavio je da dok je predsednik nikad neće potpisati nijedan zakon gde će biti moguće da imate neki treći rod, a da nije muškarac ili žena. – Imate sad nešto što se zove džender fluid. Jedan dan se osećaš kao žena, drugi… »
Nedelja sa predsednikom: Vučić objavio zašto je protekla sedmica bila važna za Srbiju (video)

Nedelja sa predsednikom: Vučić objavio zašto je protekla sedmica bila važna za Srbiju (video)

Kurir 13.08.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić podelio je video-snimak i pokazao kako mu je izgledala protekla radna nedelja. - Nedelja za nama je važna jer smo u njoj postavili kamen temeljac za ono što će, verujem, promeniti lice Srbije u naredne… »
"Ovde sam za sve kriv, svi pronalaze alibi u meni!" Vučić gost "Novog jutra"

"Ovde sam za sve kriv, svi pronalaze alibi u meni!" Vučić gost "Novog jutra"

Alo 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće danas gost najgledanijeg “Novog vikend jutra” na TV Pink kod voditeljke Jovane Jeremić od 10.15 sati. Vučić će pričati o svim važnim temama koje su bile aktuelne u ovoj nedelji ali i o novim o kojima… »
Predsednik Vučić: Ja neću da potpišem za istopolne brakove, Ana se zalaže za to

Predsednik Vučić: Ja neću da potpišem za istopolne brakove, Ana se zalaže za to

N1 Info 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće potpisati nijedan zakon koji će omogućiti istopolne brakove, iako se premijerka Ana Brnabić zalaže za to, a ni to da postoji treći rod koji nije muškarac ili žena. „Ili nešto što se zove… »
„Kad se sklonim, onda će ljudi moći da mere rezultate“: Vučić o trećem rodu, radu nedeljom, Tadiću, Miloševiću i…

„Kad se sklonim, onda će ljudi moći da mere rezultate“: Vučić o trećem rodu, radu nedeljom, Tadiću, Miloševiću i…

Danas 13.08.2023
Očekivao sam da će dobar deo političkih protivnika reći da želi da učestvuje u podizanju Beograda i cele Srbije. Hiljde ljudi ima ideje šta da se uradi u njihovim gradovima – rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas gostujući u… »
Predsednik Vučić o trostrukom ubistvu u BiH: Strašna tragedija, a to nije uradilo dete od 12 godina, nego neko s obimnim…

Predsednik Vučić o trostrukom ubistvu u BiH: Strašna tragedija, a to nije uradilo dete od 12 godina, nego neko s obimnim…

Kurir 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je jutros gostovao uživo na televiziji osvrnuo se i na zločin koji se dogodio u BiH, a koji je uživo prenošen na društvenim mrežama. Govorio je o zločinu koji je potresao region a koji je počinio Nermin… »
Vučić: Ja sam rekao da istopolni brakovi ne mogu, ja sam to zabranio

Vučić: Ja sam rekao da istopolni brakovi ne mogu, ja sam to zabranio

Nova 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na TV Pink da će dati nekoj od svetskih agencija da upravlja novim stadionima. On je naveo da će ta agencija upravljati događajima, osmišljavati ih na godišnjem nivou i na taj način zarađivati novac… »
"Neću potpisati zakon koji će dozvoliti treći rod": Vučić o zakonu o istopolnim brakovima: "Zamolio sam Anu Brnabić da ja…

"Neću potpisati zakon koji će dozvoliti treći rod": Vučić o zakonu o istopolnim brakovima: "Zamolio sam Anu Brnabić da ja…

Blic 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gost "Novog vikend jutra" na TV Pink gde priča o svim aktuelnim temama. Između ostalog se osvrnuo i na proteste "Srbija protiv nasilja", zloupotrebu zločina u političke svrh, ekonomske projekte, ali i na zakon o… »
Vučić o tome zašto gradi nacionalni stadion: Jer građani vole da gledaju fudbal

Vučić o tome zašto gradi nacionalni stadion: Jer građani vole da gledaju fudbal

Radio 021 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na TV Pink prokomentarisao je kritike što ulaže u nacionalni stadion, a ne u bolnice. Vučić je izjavio da ne razume kritike da bi umesto nacionalnog stadiona trebalo da budu građene bolnice i naveo da… »
Vučić: Dok sam predsednik neću potpisati nijedan zakon gde ćete imati treći rod

Vučić: Dok sam predsednik neću potpisati nijedan zakon gde ćete imati treći rod

Sputnik 13.08.2023
„Dok sam predsednik Srbije neću potpisati nijedan zakon gde ćete imati treći rod“, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. Vučić je, govoreći o zakonima koji se odnose na istopolne brakove i transrodne osobe, rekao za televiziju Pink da… »
Vučić: U Sjenici ćemo 1. septembra otvoriti najmoderniju školu, uložićemo 13 miliona evra

Vučić: U Sjenici ćemo 1. septembra otvoriti najmoderniju školu, uložićemo 13 miliona evra

Danas 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da će u Sjenici 1. septembra otvoriti najmoderniju školu u koju će uložiti 13 milona evra. Vučić je na televiziji Pink kazao da će ta škola imati i zatvoren bazen, kao i da tom gradnjom želi da… »
Vučić odbrusio DžENDER ideolozima: Neće moći!

Vučić odbrusio DžENDER ideolozima: Neće moći!

Pravda 13.08.2023
BEOGRAD - „Dok sam predsednik Srbije neću potpisati nijedan zakon gde ćete imati treći rod“, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. Vučić je, govoreći o zakonima koji se odnose na istopolne brakove i transrodne osobe, rekao za televiziju Pink… »
"Za dve godine povećanje penzija 55 odsto"! Vučić: Izgradili smo brojne bolnice i škole, ali potreban nam je i Nacionalni…

"Za dve godine povećanje penzija 55 odsto"! Vučić: Izgradili smo brojne bolnice i škole, ali potreban nam je i Nacionalni…

Blic 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas gostujući na TV Pink na kritike zašto se ulaže u nacionalni stadion i druge sportske objekte, a ne u bolnice i drugu potrebniju infrastrukturu. Vučić je rekao da je u poslednjih deset godina… »
Prosečna plata do kraja godine 820 evra! Vučić najavio i rast minimalca ali i pomoći roditeljima

Prosečna plata do kraja godine 820 evra! Vučić najavio i rast minimalca ali i pomoći roditeljima

Dnevnik 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je jutarnjeg programa TV Pink u emisiji "Novo vikend jutro". Vučić govori o svim važnim temama na državnom nivou koje su bile aktuelne u ovoj nedelji, ali i o novima o kojima će se tek pričati. - Ne mislim… »
Predsednik Srbije: Mi smo tradicionalno društvo, neću potpisati za istopolne brakove

Predsednik Srbije: Mi smo tradicionalno društvo, neću potpisati za istopolne brakove

Radio 021 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće potpisati nijedan zakon koji će omogućiti istopolne brakove, iako se premijerka Ana Brnabić zalaže za to. Kako je rekao, neće potpisati nijedan zakon kako bi postojao treći rod koji nije… »
Vučić: Neću podržati zakone koji omogućavaju građanima izjašnjavanje kao pripadnicima trećeg roda

Vučić: Neću podržati zakone koji omogućavaju građanima izjašnjavanje kao pripadnicima trećeg roda

Insajder 13.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, dok je šef države, neće potpisati nijedan zakon po kome će građani moći da se izjasne kao pripadnici nekog trećeg roda, osim muškog i ženskog. Vučić je rekao da je predsednicu vlade Anu… »
Vučić: Prosečna plata u Srbiji do kraja godine 825 evra, zaposlenim u prosveti kumulativno povećanje plata od 16 odsto

Vučić: Prosečna plata u Srbiji do kraja godine 825 evra, zaposlenim u prosveti kumulativno povećanje plata od 16 odsto

Danas 13.08.2023
Predsednik Vučić izjavio je danas gostujući na televiziji Pink da je iznenađen što već čuje da postoji mogućnost da prosvetni radnici školsku godinu započnu štrajkom. On je dodao da je plata prosvetnim tradnicima povećana za pet odsto, a od… »
Vučević o skoku Srbije na listi najmoćnijih armija sveta: Naša vojska će nastaviti sa jačanjem svojih kapaciteta

Vučević o skoku Srbije na listi najmoćnijih armija sveta: Naša vojska će nastaviti sa jačanjem svojih kapaciteta

Večernje novosti 13.08.2023
VOJSKA Srbije je najmoćnija vojna snaga u regionu, potvrdila je najnovija rang-lista američkog sajta Global fajerpauer na osnovu analize 145 armija sveta. Srpska vojska je na 58. mestu i napravila je skok za tri mesta u odnosu na avgust prošle godine… »
Kako i mizeran dug u Kreditnom birou može da vam napravi pakao od života

Kako i mizeran dug u Kreditnom birou može da vam napravi pakao od života

Nova 13.08.2023
Izveštaj iz kreditnog biroa jedan je od glavnih papira za dobijanje kredita. Ukoliko ste imali kašnjenja duža od 60 dana u otplati dugovanja, to će biti zabeleženo u kreditnom birou. A upravo takva informacija može biti problem za odobrenje… »
Predsednik Vučić uživo u 10.15: O svim aktuelnim i važnim temama za Srbiju

Predsednik Vučić uživo u 10.15: O svim aktuelnim i važnim temama za Srbiju

Kurir 13.08.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće danas gost na televiziji sa nacionalnom frekvencijom. Vučić će govoriti o svim važnim i aktuelnim temama za Srbiju i njene građane. Predsednik gostuje u Novom vikend jutru na TV Pink u 10.15 sati… »

Vesti dana »