Povezane vesti

Monstrumu drug iz policije otkrio gde se krije nizama sa bebom? Porodica neće da ćuti: Nije moju sestru ubio samo Nermin…

Monstrumu drug iz policije otkrio gde se krije nizama sa bebom? Porodica neće da ćuti: Nije moju sestru ubio samo Nermin…

Kurir 13.08.2023
Nizama Hećimović svirepo je ubijena u petak, a monstrum Nermin Sulejmanović jezivi zločin prenosio je uživo na društvenim mrežama. Svirepo ubistvo žene i dva muškarca zavilo je porodice u crno i potpuno šokiralo i porazilo meštane Gradačca… »
Policajka Dženana otkrila monstrumu gde se krije Nizama sa bebom?! Tužilaštvo proverava šokantne informacije! Dala mu…

Policajka Dženana otkrila monstrumu gde se krije Nizama sa bebom?! Tužilaštvo proverava šokantne informacije! Dala mu…

Kurir 13.08.2023
Tužilaštvo proverava navode da li je policijska službenica koja se navodno zove Dženana otkrila trostrukom ubici Nerminu Sulejmanoviću gde se nalazi njegova nevenčana supruga Nizama Hećiimović koju je brutalno prebio, a zatim uživo na Instagramu… »
Ovo je policajka koja je monstrumu otkrila gde se nalazi Nizama sa bebom: Dženani masovno stižu uvrede i stravične pretnje…

Ovo je policajka koja je monstrumu otkrila gde se nalazi Nizama sa bebom: Dženani masovno stižu uvrede i stravične pretnje…

Kurir 13.08.2023
Tužilaštvo Tuzlanskog kantona proverava navode da li je policijska službenica koja se navodno zove Dženana otkrila monstrumu Nerminu Sulejmanoviću lokaciju gde se nalazi njegova nevenčana supruga Nizama Hećimović. Policajka je prema nezvaničnim… »
"Prizor je bio jeziv"! Heroj Emir: Da, spasao sam bebu! Ležala je na podu u lokvi krvi, a žena je bila unakažena

"Prizor je bio jeziv"! Heroj Emir: Da, spasao sam bebu! Ležala je na podu u lokvi krvi, a žena je bila unakažena

Kurir 13.08.2023
Beba je bila spuštena na pod u lokvu krvi. Prizor je bio jeziv... Devetomesečna devojčica je sada kod mene i na sigurnom... Ovo je izjavio Emir Džinović iz Gradačca u BiH u kom je u petak izvršen stravičan zločin. Nermin Sulejmanović (35)… »
Nizama nevenčanog supruga nekoliko puta prijavljivala za nasilje: Na sudskom rešenju ime drugog muškarca?! (foto)

Nizama nevenčanog supruga nekoliko puta prijavljivala za nasilje: Na sudskom rešenju ime drugog muškarca?! (foto)

Kurir 13.08.2023
Bojala sam se za sebe i dete, jedva je izgovorila Nizama koja samo koji minut kasnije biva hladnokrvno likvidirana jednim hicem u čelo. Nizama Hećimović nekoliko puta je prijavila svog nevenčanog supruga Nermina Sulejmanovića za nasilje, međutim… »
Vladika Grigorije se oglasio povodom ubistva u Gradačcu: Imam poruku za nasilnike koji se nazivaju hrišćanima i smatraju…

Vladika Grigorije se oglasio povodom ubistva u Gradačcu: Imam poruku za nasilnike koji se nazivaju hrišćanima i smatraju…

Kurir 13.08.2023
Vladika Grigorije oglasio se nakon trostrukog ubistva u Gradačcu koje je počinio pomahnitali bodibilder Nermin Sulejmanović. Episkop dizeldorfski i cele Nemačke navodi da bi pre svega trebalo da priznamo da živimo u društvu koje jeste dominantno… »
Ni ona nije bila pošteđena u krvavom pohodu: Novi detalji jezivog zločina u Gradačcu! Poznato stanje žene u koju je…

Ni ona nije bila pošteđena u krvavom pohodu: Novi detalji jezivog zločina u Gradačcu! Poznato stanje žene u koju je…

Kurir 13.08.2023
Pomahnitali ubica Nermin Sulejmanović u krvavom piru u Gradačcu u petak ubio je svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović. Njeno ubistvo je prenosio uživo na Instagramu, na kom se kasnije još jednom oglasio, takođe, uživo, piše Avaz… »
"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin": Oglasila se sestra monstruozno ubijene žene iz Gradačca: "Ubio je on život u njoj i…

"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin": Oglasila se sestra monstruozno ubijene žene iz Gradačca: "Ubio je on život u njoj i…

Blic 13.08.2023
"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin. NIje to uradio samo metkom. Ubio je on život u njoj i ranije. Ubili su je zajedno i njegovi ljudi iz institucija. Sutkinja Lejla N. koja je odbila prijedlog o zabrani prilaska. Doušnici iz MUP-a Gradačac koji su mu… »
"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin": Oglasila se sestra monstruozno ubijene žene iz Gradačca: "Ubio je on život u njoj i…

"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin": Oglasila se sestra monstruozno ubijene žene iz Gradačca: "Ubio je on život u njoj i…

Blic 13.08.2023
"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin. NIje to uradio samo metkom. Ubio je on život u njoj i ranije. Ubili su je zajedno i njegovi ljudi iz institucija. Sutkinja Lejla N. koja je odbila prijedlog o zabrani prilaska. Doušnici iz MUP-a Gradačac koji su mu… »
Policajka Nerminu odala lokaciju Nizame? Tužilaštvo proverava skandalozne tvrdnje: Izvesna Dženana dojavila informacije…

Policajka Nerminu odala lokaciju Nizame? Tužilaštvo proverava skandalozne tvrdnje: Izvesna Dženana dojavila informacije…

Blic 13.08.2023
Tužilaštvo Tuzlanskog kantona proverava navode da li je policijska službenica MUP-a TK Dženana S. otkrila lokaciju trostrukom ubici Nerminu Sulejmanoviću gde se nalazi njegova nevenčana supruga Nizama Hećimović koju je brutalno prebio, a zatim i… »
Policajka trostrukom ubici iz Gradačca otkrila Nizaminu lokaciju? Tužilaštvo sprovodi istragu

Policajka trostrukom ubici iz Gradačca otkrila Nizaminu lokaciju? Tužilaštvo sprovodi istragu

Telegraf 13.08.2023
Ukoliko dokaže da je informacija tačna, a sve informacije govore da je tako, reč je o skandaloznom činu. Tužilaštvo Tuzlanskog kantona proverava navode da li je policijska službenica MUP-a TK Dž.S. otkrila trostrukom ubici Nerminu Sulejmanoviću… »
Zbog stravičnih ubistava u Gradačcu sutra Dan žalosti u Tuzlanskom kantonu

Zbog stravičnih ubistava u Gradačcu sutra Dan žalosti u Tuzlanskom kantonu

Telegraf 13.08.2023
Svi organi i institucije na području TK će istaknuti zastavu na pola koplja. Vlada Tuzlanskog kantona danas je održala vanrednu sednicu na kojoj je odlučila da sutra bude Dan žalosti. Ova odluka je donesena nakon stravičnih ubistava koje je u petak… »
Protesti u Gradačcu nakon trostrukog ubistva

Protesti u Gradačcu nakon trostrukog ubistva

Politika 13.08.2023
Proglašena trodnevna žalost, jedna žrtva i dalje u teškom stanju. – Zahtev da se femicid definiše kao zasebno teško krivično delo. Nekoliko stotina građana Gradačca izašlo je juče na Trg Alije Izetbegovića kako bi izrazilo nezadovoljstvo… »
Poznato vreme sahrane Nizame, koju je ubio Nermin Sulejmanović

Poznato vreme sahrane Nizame, koju je ubio Nermin Sulejmanović

Telegraf 13.08.2023
Iza Nizame su ostali otac, majka, sestra i ćerka koja je svedočila ubistvu. Dženaza Nizami Hećimović (38), koju je brutalno ubio nevenčani suprug Nermin Sulejmanović, biće održana sutra u 16:30 sati ispred džamije u Mionici - Krčevina. Sahrana… »
Da li je zločin u Gradačcu mogao da se spreči: Neko dojavio lokaciju žene

Da li je zločin u Gradačcu mogao da se spreči: Neko dojavio lokaciju žene

Novi magazin 13.08.2023
A posle tragedije u Bosni i Hercegovini, više službenika MUP-a Tuzlanskog kantona nalazi se pod istragom zbog moguće povezanosti sa Nerminom Sulejmanovićem, višestrukim ubicom iz Gradačca. Istraga bi, kako se navodi, trebalo da otkrije ko je ubici… »
Da li je zločin u Gradačcu mogao da se spreči: Neko dojavio lokaciju žene

Da li je zločin u Gradačcu mogao da se spreči: Neko dojavio lokaciju žene

N1 Info 13.08.2023
A posle tragedije u Bosni i Hercegovini, više službenika MUP-a Tuzlanskog kantona nalazi se pod istragom zbog moguće povezanosti sa Nerminom Sulejmanovićem, višestrukim ubicom iz Gradačca. Istraga bi, kako se navodi, trebalo da otkrije ko je ubici… »
Stravično! Policajka odala monstrumu gde se krila njegova supruga sa bebom? Tužilaštvo proverava šokantne informacije

Stravično! Policajka odala monstrumu gde se krila njegova supruga sa bebom? Tužilaštvo proverava šokantne informacije

Mondo 13.08.2023
Policajka je odala ubici iz Gradačca gde se nalazila njegova nevenčana supruga. Policajka je odala ubici iz Gradačca gde se nalazila njegova nevenčana supruga. Tužilaštvo proverava navode da li je policijska službenica Dženana Selimović otkrila… »
Policajka otkrila monstrumu Sulejmanoviću gde su Nizama i beba? Tužilaštvo proverava skandalozne informacije

Policajka otkrila monstrumu Sulejmanoviću gde su Nizama i beba? Tužilaštvo proverava skandalozne informacije

Nova 13.08.2023
Tužilaštvo Tuzlanskog kantona proverava navode da li je policijska službenica MUP-a TK Dž. S. otkrila lokaciju trostrukom ubici Nerminu Sulejmanoviću gde se nalazi njegova nevenčana supruga Nizama Hećimović koju je brutalno prebio, zatim uživo na… »
Ima poruku za nasilnike koji sebe nazivaju vernicima: Oglasio se vladika Grigorije povodom stravičnog zločina u Gradačcu…

Ima poruku za nasilnike koji sebe nazivaju vernicima: Oglasio se vladika Grigorije povodom stravičnog zločina u Gradačcu…

Blic 13.08.2023
Povodom stravičnog niza ubistava koje je počinio Nermin Sulejmanović u Gradačcu, oglasio se i Vladika Grigorije, episkop dizeldorfski i cele Nemačke. Kako je napisao, trebalo bi, pre bilo čega drugog, priznati da mi živimo u društvu koje jeste… »
Nakon brutalnog zločina u Gradačcu, oglasio se i vladika Grigorije: Ženama je vrlo teško...

Nakon brutalnog zločina u Gradačcu, oglasio se i vladika Grigorije: Ženama je vrlo teško...

Dnevnik 13.08.2023
Povodom zločina koji se dogodio u petak u Gradačcu u Bosni i Hercegovini prilikom kojeg je Nermin Sulejmanović u prenosu preko Instagrama ubio svoju nevenčanu suprugu Nevzetu Hećimović, koju je prethodno brutano pretukao, a potom još dve osobe… »
Ima poruku za nasilnike koji sebe nazivaju vernicima: Oglasio se vladika Grigorije povodom stravičnog zločina u Gradačcu…

Ima poruku za nasilnike koji sebe nazivaju vernicima: Oglasio se vladika Grigorije povodom stravičnog zločina u Gradačcu…

Blic 13.08.2023
Povodom stravičnog niza ubistava koje je počinio Nermin Sulejmanović u Gradačcu, oglasio se i Vladika Grigorije, episkop dizeldorfski i cele Nemačke. Kako je napisao, trebalo bi, pre bilo čega drugog, priznati da mi živimo u društvu koje jeste… »
Policajka odala gde se krila nesretna Nizama? Tužilaštvo proverava nove navode da su informacije procurele iz MUP-a

Policajka odala gde se krila nesretna Nizama? Tužilaštvo proverava nove navode da su informacije procurele iz MUP-a

Večernje novosti 13.08.2023
TUŽILAŠTVO Tuzlanskog kantona proverava navode da li je policijska službenica MUP-a TK Dženana Selimović otkrila lokaciju trostrukom ubici Nerminu Sulejmanoviću gde se nalazi njegova nevenčana supruga Nizama Hećimović koju je brutalno prebio… »
Nizamu Hećimović sistem nije zaštitio od zločinca: Javnost traži da se utvrdi odgovornost pravosudnog sistema

Nizamu Hećimović sistem nije zaštitio od zločinca: Javnost traži da se utvrdi odgovornost pravosudnog sistema

Euronews 13.08.2023
Zločin u Gradačcu u Bosni i Hercegovini, gde su ubijene tri osobe a ranjeno još toliko, šokirao je region, a osumnjičeni ubica Nermin Sulejmanović (35) uživo je na društvenim mrežama prenosio ubistvo nevenčane supruge Nizame Hećimović. Dva… »
Smrtonosna aljkavost: Evo kako je sutkinja koja je odbila da zabrani Nerminu pristup Nizami zabrljala sudsko rešenje: U sve…

Smrtonosna aljkavost: Evo kako je sutkinja koja je odbila da zabrani Nerminu pristup Nizami zabrljala sudsko rešenje: U sve…

Blic 13.08.2023
Nizama Hećimović nekoliko puta je prijavila svog nevenčanog supruga Nermina Sulejmanovića za nasilje, međutim, Sulejmanović je za tu prijavu saznao, a sistem umesto da je zaštiti, on joj je poslao dželata na vrata. U medijima je objavljeno… »
"Nije nju ubio samo nermin"! Oglasila se sestra žrtve iz gradačca: "Iz MUP-a su mu javili odakle je prijavljeno nasilje"

"Nije nju ubio samo nermin"! Oglasila se sestra žrtve iz gradačca: "Iz MUP-a su mu javili odakle je prijavljeno nasilje"

Mondo 13.08.2023
Meštani su još na dan ubistva tvrdili da je Nerminu Sulejmanoviću prijatelj iz policije otkrio gde se nalazila N. H. Meštani su još na dan ubistva tvrdili da je Nerminu Sulejmanoviću prijatelj iz policije otkrio gde se nalazila N. H. Pre nego što… »
"Ko nemo posmatra, saučesnik je u nasilju": Vladika Grigorije se oglasio povodom ubistva Nizame iz Gradačca

"Ko nemo posmatra, saučesnik je u nasilju": Vladika Grigorije se oglasio povodom ubistva Nizame iz Gradačca

Telegraf 13.08.2023
Vladika Grigorije je istakao da, za početak, treba da priznamo očiglednu činjenicu čije negiranje predstavlja koren problema - žene su svakodnevno žrtve nasilja. Stravično trostruko ubistvo dogodilo se u petak u Gradačcu, kada je Nermin… »
"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin..." Potresne reči sestre tragično stradale žene u Gradačcu

"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin..." Potresne reči sestre tragično stradale žene u Gradačcu

Večernje novosti 13.08.2023
"NIJE moju Nizamu ubio samo Nermin. Nije to uradio samo metkom. Ubio je on život u njoj i ranije. Ubili su je zajedno i njegovi ljudi iz institucija. Sutkinja Lejla Numanović koja je odbila prijedlog o zabrani prilaska. Doušnici iz MUP-a Gradačac koji… »
Svesna i samostalno diše: Poznato stanje žene koju je Nermin ranio u svom krvavom pohodu

Svesna i samostalno diše: Poznato stanje žene koju je Nermin ranio u svom krvavom pohodu

Blic 13.08.2023
Pomahnitali ubica Nermin Sulejmanović u krvavom piru u Gradačcu u petak ubio je svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović. Njeno ubistvo je prenosio uživo na Instagramu, na kom se kasnije još jednom oglasio, takođe, uživo, piše Avaz… »
Operisana žena ranjena u Gradačcu, čiji su muž i sin ubijeni

Operisana žena ranjena u Gradačcu, čiji su muž i sin ubijeni

N1 Info 13.08.2023
H.O, žena koja je ranjena u višestrukom ubistvu u Gradačcu, probudila se nakon operacije, prenose bosanskohercegovački mediji. Kako je potvrđeno za portal „ Avaza„, H.O. je nakon jučerašnjeg operativnog zahvata, probuđena, svesna… »
Svesna i samostalno diše: Poznato stanje žene koju je Nermin ranio u svom krvavom pohodu

Svesna i samostalno diše: Poznato stanje žene koju je Nermin ranio u svom krvavom pohodu

Blic 13.08.2023
Pomahnitali ubica Nermin Sulejmanović u krvavom piru u Gradačcu u petak ubio je svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović. Njeno ubistvo je prenosio uživo na Instagramu, na kom se kasnije još jednom oglasio, takođe, uživo, piše Avaz… »
Prizor bio jeziv! Oglasio se Emir koji je izbavio bebu u Gradačcu: Pored svoje dece sam išao da je spasim, ne sudite mi

Prizor bio jeziv! Oglasio se Emir koji je izbavio bebu u Gradačcu: Pored svoje dece sam išao da je spasim, ne sudite mi

Mondo 13.08.2023
Emir Dž. spasio je bebu koja je ležala u lokvi krvi nakon što joj je majku ubio otac u Gradačcu. Emir Dž. spasio je bebu koja je ležala u lokvi krvi nakon što joj je majku ubio otac u Gradačcu. " Beba je bila spuštena na pod u lokvu krvi. Prizor… »
"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin": Sestra ubijene žene iz Gradačca oglasila se na društvenim mrežama

"Nije moju Nizamu ubio samo Nermin": Sestra ubijene žene iz Gradačca oglasila se na društvenim mrežama

Telegraf 13.08.2023
Sulejmanović je vanbračnu partnerku, sa kojom ima dete, pronašao, pretukao, a potom i ubio, sve prenoseći uživo na društvenim mrežama. Nizama Hećimović svirepo je ubijena u petak, a ubica Nermin Sulejmanović, inače njen nevenčani suprug… »
„Beba je ležala u lokvi krvi, a Nizama je bila unakažena od batina“: Oglasio se Emir koji je spasio dete od monstruma iz…

„Beba je ležala u lokvi krvi, a Nizama je bila unakažena od batina“: Oglasio se Emir koji je spasio dete od monstruma iz…

Nova 13.08.2023
"Beba je bila spuštena na pod u lokvu krvi. Prizor je bio jeziv... Devetomesečna devojčica je sada kod mene i na sigurnom", ovo je izjavio Emir Džinović iz Gradačca u kom je u petak izvršen stravičan zločin. Upavo je Džinović spasio bebu nakon… »
Mlada pravnica izložena linču: Lejla iz Sarajeva čija slika kruži društvenim mrežama nije sutkinja koja monstrumu iz…

Mlada pravnica izložena linču: Lejla iz Sarajeva čija slika kruži društvenim mrežama nije sutkinja koja monstrumu iz…

Blic 13.08.2023
Na društvenim mrežama se širi fotografija pravnice Lejle Numanović iz Sarajeva koja nema nikakve veze sa sutkinjom iz Gradačca koja monstrumu Nerminu Sulejmanoviću nije zabranila pristup supruzi. Ona je zbog istog imena i prezimena postala meta… »
Mlada pravnica izložena linču: Lejla iz Sarajeva čija slika kruži društvenim mrežama nije sutkinja koja monstrumu iz…

Mlada pravnica izložena linču: Lejla iz Sarajeva čija slika kruži društvenim mrežama nije sutkinja koja monstrumu iz…

Blic 13.08.2023
Na društvenim mrežama se širi fotografija pravnice Lejle Numanović iz Sarajeva koja nema nikakve veze sa sutkinjom iz Gradačca koja monstrumu Nerminu Sulejmanoviću nije zabranila pristup supruzi. Ona je zbog istog imena i prezimena postala meta… »
Pomahnitali Nermin je teško ranio: Poznato stanje žene upucane u Gradačcu

Pomahnitali Nermin je teško ranio: Poznato stanje žene upucane u Gradačcu

Večernje novosti 13.08.2023
POMAHNITALI ubica Nermin Sulejmanović u krvavom piru u Gradačcu u petak ubio je svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović. Foto: Ap photo/Instagram/iron_bb24 Njeno ubistvo je prenosio uživo na Instagramu, na kom se kasnije još jednom oglasio… »
Poznato stanje žene koju je u Gradačcu ranio Sulejmanović: Probudila se posle operacije

Poznato stanje žene koju je u Gradačcu ranio Sulejmanović: Probudila se posle operacije

Telegraf 13.08.2023
Sulejmanović je u petak ubio svoju nevenčanu suprugu, a potom i Harisinog supruga i sina, Džengiza i Denisa Ondera, a, osim Harise, ranio je policajca Huseina Kotorića i građanina Nedima Pamukovića. Harisa Onder, koju je Nermin Sulejmanović ranio u… »
"Nemojte da mi sudite..." Ispovest Emira koji je spasao bebu nakon stravičnog ubistva u Gradačcu

"Nemojte da mi sudite..." Ispovest Emira koji je spasao bebu nakon stravičnog ubistva u Gradačcu

Večernje novosti 13.08.2023
BEBA je bila spuštena na pod u lokvu krvi. Prizor je bio jeziv... Devetomesečna devojčica je sada kod mene i na sigurnom... Foto: Instagram/emirdzinovic/iron_bb24 Ovo je izjavio Emir Džinović iz Gradačca u kom je u petak izvršen stravičan zločin… »
Potresna ispovest tetke ubijene nizame: "Uzeo je dete, nju odvukao napolje i počeo da puca po nama..."

Potresna ispovest tetke ubijene nizame: "Uzeo je dete, nju odvukao napolje i počeo da puca po nama..."

Večernje novosti 13.08.2023
NERMIN Sulejmanović je juče najpre brutalno pretukao, a onda hicem u glavu ubio svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović. Nizama se od nasilnika krila kod tetke Zijade, ali ju je ubica pronašao i presudio joj. Zijada Vuković Pamuković, tetka… »
Šta će biti sa bebom koja je gledala kako joj tata ubija mamu: Otkrivamo ko i na koji način može da preuzme staranje o…

Šta će biti sa bebom koja je gledala kako joj tata ubija mamu: Otkrivamo ko i na koji način može da preuzme staranje o…

Blic 13.08.2023
Nakon velike tragedije koja je potresla Gradačac, kada je Nermin Sulejmanović ubio svoju suprugu, pa nastavio krvavi pohod, dok je njihova beba ležala na pločniku u krvi, javnost se opravdano pita i brine za sudbinu devojčice stare devet meseci, koja… »
Šta će biti sa bebom koja je gledala kako joj tata ubija mamu: Otkrivamo ko i na koji način može da preuzme staranje o…

Šta će biti sa bebom koja je gledala kako joj tata ubija mamu: Otkrivamo ko i na koji način može da preuzme staranje o…

Blic 13.08.2023
Nakon velike tragedije koja je potresla Gradačac, kada je Nermin Sulejmanović ubio svoju suprugu, pa nastavio krvavi pohod, dok je njihova beba ležala na pločniku u krvi, javnost se opravdano pita i brine za sudbinu devojčice stare devet meseci, koja… »
"Odvukao je nju i dete i počeo da puca po nama": Tetka ubijene Nizame za "Blic": "Sedam dana se krila kod mene, osmi dan je…

"Odvukao je nju i dete i počeo da puca po nama": Tetka ubijene Nizame za "Blic": "Sedam dana se krila kod mene, osmi dan je…

Blic 12.08.2023
Nermin Sulejmanović je juče najpre brutalno pretukao, a onda hicem u glavu ubio svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović. NIzama se od nasilnika krila kod tetke Zijade, ali ju je ubica pronašao i presudio joj. Zijada Vuković Pamuković, tetka… »
Bolnica saopštila najnovije informacije o stanju bebe koja je preživela masakr u Gradačcu

Bolnica saopštila najnovije informacije o stanju bebe koja je preživela masakr u Gradačcu

Blic 12.08.2023
Nermin Sulejmanović juče je ubio Nizamu Hećimović i još dve osobe i nekoliko i ranio, a na kraju presudio sebi. On je prvo pretukao, a potom ubio ženu dok je pored njih bila njihova ćerka. Nju je ubica ostavio u lokvi krvi i otišao dalje u svoj… »
Bolnica saopštila najnovije informacije o stanju bebe koja je preživela masakr u Gradačcu

Bolnica saopštila najnovije informacije o stanju bebe koja je preživela masakr u Gradačcu

Blic 12.08.2023
Nermin Sulejmanović juče je ubio Nizamu Hećimović i još dve osobe i nekoliko i ranio, a na kraju presudio sebi. On je prvo pretukao, a potom ubio ženu dok je pored njih bila njihova ćerka. Nju je ubica ostavio u lokvi krvi i otišao dalje u svoj… »
"Poslednja prijava ju je koštala života" Više stotina građana bilo na ulicama Gradačca, digli svoj glas protiv nasilja

"Poslednja prijava ju je koštala života" Više stotina građana bilo na ulicama Gradačca, digli svoj glas protiv nasilja

Blic 12.08.2023
Više stotina građana danas je bilo na ulicama Gradačca. Digli su svoj glas protiv nasilja, nakon što je njihovu sugrađanku, Nizamu Hećimović, brutalno pretukao, a nakon toga, svirepo ubio bivši partner Nermin Sulejmanović, prenoseći sve putem… »

Vesti dana »