Povezane vesti

Emir koji je spasao bebu iz lokve krvi dobija jezive pretnje: Samo da znaš da je na tebe otvoren lov (foto)

Emir koji je spasao bebu iz lokve krvi dobija jezive pretnje: Samo da znaš da je na tebe otvoren lov (foto)

Kurir 12.08.2023
Emir Džinović iz Gradačca koji je spasao bebu nakon ubistva njene majke Nizame Hećimović dobija strahovite pretnje. Džinović je vlasnik teretane u kojoj je radio trostruki ubica Nermin Sulejmanović kao instruktor, a otišao je u petak na mesto… »
Poznato šta će biti sa bebom ubijene Nezime: Porodica se oglasila, jedva se drže pribrani, majka ne može ni da stoji od…

Poznato šta će biti sa bebom ubijene Nezime: Porodica se oglasila, jedva se drže pribrani, majka ne može ni da stoji od…

Kurir 12.08.2023
Devetomesečna beba koja je pronađena u lokvi krvi nakon ubistva majke Nezime Haćanović nalazi se u UKC Tuzla na Odeljenju pedijatrije. Devojčicu će prema saznanjima Republike usvojiti tetka i njen muž. - Mi ćemo da usvojimo dete. Devojčica je… »
Ovako je monstrum oteo suprugu iz tetkine kuće: Komšinica otkrila kako je počeo krvavi pohod! Prvi metak odmah ispalio na…

Ovako je monstrum oteo suprugu iz tetkine kuće: Komšinica otkrila kako je počeo krvavi pohod! Prvi metak odmah ispalio na…

Kurir 12.08.2023
Nermin Sulejmanović započeo je krvavi pir tako što je prvi metak ispalio na periferiji Gradačca u Nedima Pamukovića koji je brat od tetke nesrećne Nezime Hećimović. Sulejmanović je došao po nevenčanu suprugu kod tetke i brata gde se u njihovoj… »
Kako je prodavac municije podmetnuo ubici Sulejmanoviću ćorke i sprečio dodatne žrtve

Kako je prodavac municije podmetnuo ubici Sulejmanoviću ćorke i sprečio dodatne žrtve

Politika 12.08.2023
Kada je Nermin Sulejmanović ušao u prodavnicu opreme za lov i ribolov u Gradačcu, uz pretnju oružjem, od prodavca Hasana Jašarevića je tražio da mu isporuči svu municiju kojom raspolaže, a odgovara vrsti pištolja koju je krvnik imao u svom… »
"Zaljubiš se, rodiš mu dete, prosvira ti metak kroz čelo dok ga gledaš" Posveta Nermini ubijenoj u Gradačcu boli do koske

"Zaljubiš se, rodiš mu dete, prosvira ti metak kroz čelo dok ga gledaš" Posveta Nermini ubijenoj u Gradačcu boli do koske

Kurir 12.08.2023
Trostruko ubistvo u Gradačcu potreslo je region. Prva žrtva pomahnitalog ubice Nermina Sulejmanovića bila je njegova nevenčana supruga Nizama Hećimović, sa kojom je imao i jednogodišnju ćerkicu. On je juče Nerminu bukvalno uživo likvidirao… »
Potresna poruka nakon ubistva u gradačcu izazvala muk: Ostah siroče zbog tebe, babo, to mi ni najveći neprijatelj ne bi…

Potresna poruka nakon ubistva u gradačcu izazvala muk: Ostah siroče zbog tebe, babo, to mi ni najveći neprijatelj ne bi…

Kurir 12.08.2023
Devetomesečna beba ostala je u petak bez oba roditelja kad je Nermin Sulejmanović ubio nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović u prenosu uživo. Meštani Gradačca u potpunoj su neverici i šoku posle svega što se desilo, a društvenim mrežama širi se… »
Krila se sa detetom kod mene 7 dana, odvukao je i počeo da puca po nama: Potresna ispovest tetke Nizame, koju muž ubio u…

Krila se sa detetom kod mene 7 dana, odvukao je i počeo da puca po nama: Potresna ispovest tetke Nizame, koju muž ubio u…

Kurir 12.08.2023
Nermin Sulejmanović je juče najpre brutalno pretukao, a onda hicem u glavu ubio svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović. NIzama se od nasilnika krila kod tetke Zijade, ali ju je ubica pronašao i presudio joj. Zijada Vuković Pamuković, tetka… »
Prodavac municije ubici podmetnuo ćorke! Heroj Bosne sprečio masovna ubistva

Prodavac municije ubici podmetnuo ćorke! Heroj Bosne sprečio masovna ubistva

Pravda 12.08.2023
Kada je Nermin Sulejmanović ušao u prodavnicu opreme za lov i ribolov u Gradačcu, uz pretnju oružjem, od prodavca Hasana Jašarevića je tražio da mu isporuči svu municiju kojom raspolaže, a odgovara vrsti pištolja koju je krvnik imao u svom… »
Heroj masakra u Gradačcu! Nermin mu krvav ušao u radnju i tražio metke: Gledao ubicu u oči, pa izveo neverovatan podvig

Heroj masakra u Gradačcu! Nermin mu krvav ušao u radnju i tražio metke: Gledao ubicu u oči, pa izveo neverovatan podvig

Mondo 12.08.2023
Hasan Jašarević, je heroj masakra u Gradačcu jer je ubici Nerminu Sulejmanoviću prodao "ćorke". Hasan Jašarević, je heroj masakra u Gradačcu jer je ubici Nerminu Sulejmanoviću prodao "ćorke". Hasanu Jašareviću (77), bivšem logorašu, telefon… »
"Žena leži u lokvi krvi, čučnuo sam i zaplakao" Svedok brutalnog ubistva u Gradačcu opisao scene užasa: Bilo je…

"Žena leži u lokvi krvi, čučnuo sam i zaplakao" Svedok brutalnog ubistva u Gradačcu opisao scene užasa: Bilo je…

Kurir 12.08.2023
Svedok stravičnog zločina koji je u petak počinio Nermin Sulejmanović u Gradačcu ubivši svoju nevenčanu suprugu i još dvoje ljudi, dok je troje ranio, opisao je potresne scene pred kojima se slomio. Puno krvi i policajaca opis su tragičnog dana u… »
Pištolj mu uperio u glavu i tražio municiju: Ispovest Hasana koji se susreo oči u oči sa ubicom iz Gradačca i sprečio…

Pištolj mu uperio u glavu i tražio municiju: Ispovest Hasana koji se susreo oči u oči sa ubicom iz Gradačca i sprečio…

Kurir 12.08.2023
Hasanu Jašareviću (77) ne prestaje zvoniti telefon, zovu, kaže sa svih strana i znani i neznani da čuju kako je masovnog ubicu Nermina Sulejmanovića sprečio da nastavi svoj krvavi pohod. Hrabri Jašarević je tog 11. avgusta menjao svog sina Dinu u… »
Locirano 40 osoba: Na meti policije svi koji su su na društvenim mrežama podržavali Nermina Sulejmanovića i veličali…

Locirano 40 osoba: Na meti policije svi koji su su na društvenim mrežama podržavali Nermina Sulejmanovića i veličali…

Blic 12.08.2023
Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Federacije Bosne i Hercegovine oglasili su se o sprovedenim aktivnostima o onima koji su podržavali Nermina Sulejmanovića tokom prenosa uživo putem Instagrama gdje je prvo pretukao pa potom ubio Nizamu Hećimović… »
Velika akcija nakon trostrukog ubistva u gradačcu: Policija privela 40 osoba koje su tokom krvavog pira podržale monstruma

Velika akcija nakon trostrukog ubistva u gradačcu: Policija privela 40 osoba koje su tokom krvavog pira podržale monstruma

Kurir 12.08.2023
Do sada je prema nezvaničnim navodima Avaza uhapšeno oko 40 osoba koje su tokom prenosa na Instagramu podržavali Nermina Sulejmanovića dok je ubijao nevenčanu suprugu Nezimu Hećimović! Nermin Sulejmanović je u krvavom pohodu brutalno ubio i… »
Hasan zaustavio krvavi pir nermina sulejmanovića? Ubici "podvalio" ćorke, došao mu krvav i naoružan u radnju

Hasan zaustavio krvavi pir nermina sulejmanovića? Ubici "podvalio" ćorke, došao mu krvav i naoružan u radnju

Večernje novosti 12.08.2023
- SEDIM ja na fotelji i kontam gde ću u lov za vikend. Kad čujem neku škripu točkova ispred radnje. Crni BMW. I on pravo iz auta u moju radnju. Go do pasa. Krvav. S pištoljem u ruci. Veli mi – svu municiju 9 milimetara mi daj. Sekunde su to… »
Lekari se bore za život ranjene žene: Posle stravičnog zločina u Gradačcu proglašena trodnevna žalost

Lekari se bore za život ranjene žene: Posle stravičnog zločina u Gradačcu proglašena trodnevna žalost

Večernje novosti 12.08.2023
LEKARI u Univerzitetskom kliničkom centru u Tuzli bore se za život L.O, žene koju je pre dva dana teško ranio Nermin Sulejmanović u Gradačcu. Foto: Jutjub/Avaz TV/Instagram/iron_bb24 Ona je i dalje u veoma teškom stanju, na aparatu za veštačku… »
Turski državljani ubijeni u Gradačcu poreklom iz Srbije? Prijatelj porodice Onder izneo šok tvrdnje: Prevario je i odveo…

Turski državljani ubijeni u Gradačcu poreklom iz Srbije? Prijatelj porodice Onder izneo šok tvrdnje: Prevario je i odveo…

Blic 12.08.2023
Mirnu opštinu Gradačac juče je potresla strašna tragedija koja je ostavila za sobom izgubljene živote i ranjene, šokiravši zajednicu koja se suočila s nezamislivim nasiljem Nermina Sulejmanovića, koji je izveo krvavi pir u kojem je smrtonosno… »
Ubici podvalio ćorke! Nermin je polugo i krvav upao u Hasanovu radnju i tražio municiju, a Hasan je postupio herojski: Bojao…

Ubici podvalio ćorke! Nermin je polugo i krvav upao u Hasanovu radnju i tražio municiju, a Hasan je postupio herojski: Bojao…

Blic 12.08.2023
- Sedim ja na fotelji i kontam gde ću u lov za vikend. Kad čujem neku škripu točkova ispred radnje. Crni BMW. I on pravo iz auta u moju radnju. Go do pasa. Krvav. S pištoljem u ruci. Veli mi – svu municiju 9 milimetara mi daj. Sekunde su to… »
Uhapšeno čak 40 osoba zbog podrške monstrumu iz gradačca: Navijali i hvalili ga tokom krvavog pira, svi će biti…

Uhapšeno čak 40 osoba zbog podrške monstrumu iz gradačca: Navijali i hvalili ga tokom krvavog pira, svi će biti…

Večernje novosti 12.08.2023
DO SADA je uhapšeno oko 40 osoba koje su tokom direktnog prenosa na Instagramu podržale pomahnitalog ubicu Nermina Sulejmanovića, koji je zverski ubio tri osobe - nevenčanu suprugu Nevzete Hećimović, te Džengiza i Denisa Ondera, oca i sina, koji su… »
Hasan zaustavio Sulejmanovićev krvavi pohod? Uperio pištolj u njega i tražio municiju, a dobio "ćorke"

Hasan zaustavio Sulejmanovićev krvavi pohod? Uperio pištolj u njega i tražio municiju, a dobio "ćorke"

Telegraf 12.08.2023
Kada je ubica izašao, Hasan je zaključao radnju i otišao u stan iznad. "Sedim ja na fotelji i kontam gde ću u lov za vikend. Kad čujem neku škripu točkova ispred radnje. Crni BMW. I on pravo iz auta u moju radnju. Go do pasa. Krvav. S pištoljem u… »
"Sve ću da vas pobijem!": Nermin urlao gradom iz automobila dok je bežao na farmu na kojoj je izvršio samoubistvo

"Sve ću da vas pobijem!": Nermin urlao gradom iz automobila dok je bežao na farmu na kojoj je izvršio samoubistvo

Večernje novosti 12.08.2023
NERMIN Sulejmanović juče je počinio niz teških zločina kada je najpre u programu uživo ubio svoju bivšu suprugu, a posle toga još dvoje ubio i još troje ranije. Foto: Tanjug/Printskrin Nermin Sulejmanović je krvavi pir počeo u vikendici… »
Oglasila se porodica: Poznato šta će biti sa bebom pred kojom je Nermin krvnički tukao i ubio njenu majku

Oglasila se porodica: Poznato šta će biti sa bebom pred kojom je Nermin krvnički tukao i ubio njenu majku

Večernje novosti 12.08.2023
DEVETOMESEČNA devojčica koja je prisustvovala ubistvu majke, koju je usmrtio Nermin Sulejmanović, hospitalizovana je u UKC Tuzla na Odeljenju pedijatrije jer je pronađena u lokvi krvi. Foto: Printskrin/Instagram - Mi ćemo da usvojimo dete, njegova… »
Potresna poruka: Ostah siroče zbog tebe, babo! Zašto si mi ubio mamu pred očima?

Potresna poruka: Ostah siroče zbog tebe, babo! Zašto si mi ubio mamu pred očima?

Večernje novosti 12.08.2023
DEVETOMESEČNA beba ostala je u petak bez oba roditelja kad je Nermin Sulejmanović ubio nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović u prenosu uživo. Foto: Instagram/iron_bb24 Meštani Gradačca u potpunoj su neverici i šoku posle svega što se desilo, a… »
Osvanula jeziva poruka podrške monstrumu iz Gradačca: "Saučešće porodici, a muža razumem" (foto)

Osvanula jeziva poruka podrške monstrumu iz Gradačca: "Saučešće porodici, a muža razumem" (foto)

Večernje novosti 12.08.2023
UBISTVO Nizame Hećimović u Gradačcu ostavilo je juče ceo region bez reči. Njen nevenčani suprug, Nermin Sulejmanović juče ju je pred desetinama hiljada očevidaca na Instagramu svirepo ubio, dok je njihova devetomesečna beba ležala plačući u… »
"Ostah siroče zbog tebe, babo": Potresna poruka širi se društvenim mrežama posle ubistva u Gradačcu

"Ostah siroče zbog tebe, babo": Potresna poruka širi se društvenim mrežama posle ubistva u Gradačcu

Telegraf 12.08.2023
Tekst, koji nikoga neće ostaviti ravnodušnim, napisan je kao ga je pisala Nizamina i Nerminova ćerkica. Devetomesečna beba ostala je juče bez oba roditelja kada je Nermin Sulejmanović ubio njenu majku, a zločin prenosio uživo. Kako su novinari… »
"12.000 Ljudi gledao je lajv ubice, snimak lajkovalo stotinak osoba" Ministar izneo poražavajuće podatke o zločinu u…

"12.000 Ljudi gledao je lajv ubice, snimak lajkovalo stotinak osoba" Ministar izneo poražavajuće podatke o zločinu u…

Blic 11.08.2023
Nermin Sulejmanović danas je zavio u crno Gradačac, ali i celu Bosnu i Hercegovinu usmrtivši tri i ranivši tri osobe. Njegove žrtve, osim policijskog službenika, nisu bile nasumično birane, oni su bili ciljane žrtve, otkriveno je na konferenciji… »

Vesti dana »