Povezane vesti

Pešić analizirao Akropolis Kup - Ni reči o Nedoviću, ko je srpski "lav"?

Pešić analizirao Akropolis Kup - Ni reči o Nedoviću, ko je srpski "lav"?

Sportske.net 11.08.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić analizirao je za Sportski Žurnal učinak njegovog tima na turniru u Atini, koji je odigran u sklopu priprema za predstojeće Svetsko prvenstvo. Srbija je na Akrolopis Kupu najpre pobedila… »
Nedović obrazložio zašto neće na Svetsko prvenstvo!

Nedović obrazložio zašto neće na Svetsko prvenstvo!

Sportske.net 11.08.2023
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović povrdio je da neće biti deo reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu. Nedović je posle dve utakmice na Akropolis kupu u Atini protiv Grčke i Italije doneo odluku o kojoj je prvo obavestio selektora… »
Nedović: Daleko sam od željene forme, nisam se snašao u dodeljenoj ulozi

Nedović: Daleko sam od željene forme, nisam se snašao u dodeljenoj ulozi

Radio sto plus 11.08.2023
Posle četiri pripremne utakmice, Nedović je po povratku sa Akropolis kupa iz Atine doneo odluku o kojoj je prvo obavestio selektora Svetislava Pešića i direktora reprezentacije Dragana Tarlaća. Nedović je u izjavi, koju je objavio Košarkaški savez… »
Nedović: Daleko sam od željene forme, nisam se snašao u dodeljenoj ulozi

Nedović: Daleko sam od željene forme, nisam se snašao u dodeljenoj ulozi

Politika 11.08.2023
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović izjavio je danas da neće biti deo tima Srbije na predstojećem Svetskom prvenstvu jer je „daleko od željenog nivoa forme”, kao i da se nije snašao u ulozi koja mu je dodeljena. Posle četiri pripremne… »
Košarkaši Italije pobedili Grčku i osvojili Akropolis kup

Košarkaši Italije pobedili Grčku i osvojili Akropolis kup

Politika 11.08.2023
ATINA – Košarkaši Italije osvojili su Akropolis kup, pošto su savladali domaćina turnira Grčku rezultatom 74:70. Italija je u sredu savladala Srbiju (89:88) i završila turnir sa maksimalne dve pobede. Kod pobednika Simone Fontekio bio je… »
Nedović otkrio zašto neće igrati na SP

Nedović otkrio zašto neće igrati na SP

Sportski žurnal 11.08.2023
- Moj odnos prema dresu, zemlji i reprezentaciji, za koju sam igrao sa ponosom i bez ikakvih rezervi cele karijere, nikada nije bio sporan - istakao je srpski bek. Nemanja Nedović se oglasio povodom odustajanja od učešća na Svetskom prvenstvu u dresu… »
Reprezentacija Srbija bez Nedovića: "Nisam se snašao"

Reprezentacija Srbija bez Nedovića: "Nisam se snašao"

Novi magazin 11.08.2023
Iskusni reprezentativac Nemanja Nedović neće biti deo tima Srbije na Svetskom prvenstvu jer smatra da nije u najboljoj formi. Nakon četiri test utakmice, bek „Orlova“ je po povratku sa „Akropolis kupa“ iz Atine doneo odluku o kojoj je prvo… »
Nedović: Nisam se snašao u ulozi koja mi je dodeljena

Nedović: Nisam se snašao u ulozi koja mi je dodeljena

RTS 11.08.2023
Nemanja Nedović neće biti deo tima Srbije na Svetskom prvenstvu. Nakon četiri test utakmice, bek "Orlova" je po povratku sa Akropolis kupa iz Atine doneo odluku o kojoj je prvo obavestio selektora Svetislava Pešića i direktora reprezentacije Dragana… »
Nedović: Nisam se snašao u ulozi koja mi je namenjena

Nedović: Nisam se snašao u ulozi koja mi je namenjena

Dnevnik 11.08.2023
Iskusni reprezentativac Nemanja Nedović neće biti deo tima Srbije na Svetskom prvenstvu. Nakon četiri test utakmice, bek „Orlova“ je po povratku sa „Akropolis kupa“ iz Atine doneo odluku o kojoj je prvo obavestio selektora Svetislava Pešića i… »
Oglasio se Nemanja Nedović: Ovo je rekao o otkazu Srbiji, stigao mu je i odgovor

Oglasio se Nemanja Nedović: Ovo je rekao o otkazu Srbiji, stigao mu je i odgovor

Večernje novosti 11.08.2023
KOŠARKAŠ Crvene zvezde Nemanja Nedović neće biti deo reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu, saopšteno je juče, a danas se tim povodom oglasio i sam igrač. FOTO: KSS Nedović je posle dve utakmice na Akropolis kupu u Atini doneo odluku o kojoj… »
Oglasio se Nedović nakon što je odlučio da ne igra za Srbiju na Mundobasketu

Oglasio se Nedović nakon što je odlučio da ne igra za Srbiju na Mundobasketu

Nova 11.08.2023
Srpski košarkaš je odlučio da se oglasi. Nemanja Nedović, košarkaš Srbije, odlučio je da ne bi trebalo da igra za reprezentaciju na predstojećem Svetskom prvenstvu od 25. avgusta do 10. septembra. „Moj odnos prema dresu, zemlji i reprezentaciji… »
Nedović: Nisam se snašao u ulozi koja mi je dodeljena

Nedović: Nisam se snašao u ulozi koja mi je dodeljena

Sport klub 11.08.2023
Iskusni reprezentativac Nemanja Nedović neće biti deo tima Srbije na Svetskom prvenstvu. Nakon četiri test utakmice, bek „Orlova“ je po povratku sa „Akropolis kupa“ iz Atine doneo odluku o kojoj je prvo obavestio selektora Svetislava Pešića i… »
Oglasio se Nedović: Evo zašto neće igrati za reprezentaciju na Mundobasketu

Oglasio se Nedović: Evo zašto neće igrati za reprezentaciju na Mundobasketu

Danas 11.08.2023
Posle četiri pripremne utakmice za Svetsko prvenstvo u košarci (25. avgust-10. septembar), a dve na Akropolis kupu, Nemanja Nedović, bek državnog tima, po povratku iz Atine je obavestio selektora Svetislava Pešića i direktora reprezentacije Dragana… »
Prva reakcija iz Saveza na otkaz Nedovića, rekli šta misle o njegovoj odluci da propusti Mundobasket

Prva reakcija iz Saveza na otkaz Nedovića, rekli šta misle o njegovoj odluci da propusti Mundobasket

Nova 11.08.2023
Direktor nacionalnog tima Srbije u košarci Dragan Tarlać prokomentarisao je precrtavanje Nemanje Nedovića iz nacionalnog tima za Mundobasket. Nedović je posle Akropolis kupa otišao iz kampa reprezentacije i neće biti u timu na Svetskom prvenstvu… »
Nemanja Nedović objasnio napuštanje priprema reprezentacije

Nemanja Nedović objasnio napuštanje priprema reprezentacije

Euronews 11.08.2023
Od trenutka kada je u javnost dospela informacija da je Nemanja Nedović posle Akropolis kupa ispao iz reprezentacije Srbije u javnosti je vođena polemika o stvarnim razlozima razlaza košarkaša Crvene zvezde i selektora Svetislava Pešića. Da bi naš… »
Oglasio se Nedović! Objasnio zašto ne igra za Srbiju na Mundobasketu: Nisam se snašao u toj ulozi!

Oglasio se Nedović! Objasnio zašto ne igra za Srbiju na Mundobasketu: Nisam se snašao u toj ulozi!

Mondo 11.08.2023
Oglasio se i Nemanja Nedović povodom neigranja na Mundobasketu. Oglasio se i Nemanja Nedović povodom neigranja na Mundobasketu. Nemanja Nedović (32) ne ide na Svetsko prvenstvo i neće nositi dres Srbije na predstojećem takmičenju. Ovaj potez… »
Konačno! Oglasio se Nedović nakon odluke da ne igra za Srbiju! Sada je sve objasnio, obratio se celoj zemlji i poručio ovo!

Konačno! Oglasio se Nedović nakon odluke da ne igra za Srbiju! Sada je sve objasnio, obratio se celoj zemlji i poručio ovo!

Kurir 11.08.2023
Juče je kao grom iz vedra neba odjeknula vest da na predstojećem Mundobasketu u dresu Srbije nećemo gledati proslavljenog plejmejkera Nemanju Nedovića. Sada se konačno oglasio Nemanja Nedović i obrazložio svoju odluku: „Moj odnos prema dresu… »
Svetislav Pešić se oglasio i otkrio šta ga brine: Progovorio o svemu, a jednog košarkaša nije ni spomenuo

Svetislav Pešić se oglasio i otkrio šta ga brine: Progovorio o svemu, a jednog košarkaša nije ni spomenuo

Mondo 11.08.2023
Svetislav Pešić se oglasio posle pripremnih utakmica. Svetislav Pešić se oglasio posle pripremnih utakmica. Svetislav Pešić se oglasio i pričao o stanju u reprezentaciji posle Akropolis kupa. Govorio je pojedinačno o mnogim igračima i o onome… »
Reci šta si psovao na srpskom! Puklo u reprezentaciji Grčke: Napustio državni tim, a onda bura!

Reci šta si psovao na srpskom! Puklo u reprezentaciji Grčke: Napustio državni tim, a onda bura!

Mondo 11.08.2023
Ozbiljno se zakuvalo u reprezentaciji Grčke na Akropolis Kupu. Ozbiljno se zakuvalo u reprezentaciji Grčke na Akropolis Kupu. Dok cela Srbija čeka odgovor na pitanje zbog čega Nemanja Nedović više nije sa reprezentacijom Srbije i zašto neće… »
Košarkaška reprezentacija Italije osvojila „Akropolis kup“

Košarkaška reprezentacija Italije osvojila „Akropolis kup“

Danas 10.08.2023
Košarkaška reprezentacija Italije pobednik je „Akropolis kupa“ jer je u poslednjoj utakmici turnira savladala Grčku sa 74:70. Italijani su do trofeja stigli jer su u svom prvom duelu u Atini bili bolji od Srbije (89:88). U večerašnjoj utakmici… »
Srbija nije osvojila "akropolis kup": Šansa je postojala i po odlasku "orlova" iz Atine, ali...

Srbija nije osvojila "akropolis kup": Šansa je postojala i po odlasku "orlova" iz Atine, ali...

Večernje novosti 10.08.2023
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije zauzela je drugo mesto na revijalnom, trodnevnom turniru "Akroplis kup" koji je održan u Atini. Screenshot / EPT Srbija je, podsetimo, pobedila Grčku u prvom kolu sa 71:64, a potom izgubila od Italije sa 88:89, pa je… »
Nemanja Nedović napustio reprezentaciju Srbije iz privatnih razloga

Nemanja Nedović napustio reprezentaciju Srbije iz privatnih razloga

Danas 10.08.2023
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović neće nastupati za reprezentaciju Srbije na predstojećem Mundobasketu. Košarkaški savez Srbije još uvek nije potvrdio ovu informaciju, a mediji tvrde da se ne radi o povredi, već da su u pitanju „privatni… »

Vesti dana »